uporczywy trądzik + problem z włosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-22, 07:53   #1
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241

uporczywy trądzik + problem z włosami


Hey dziewczyny ! Przychodze do was ze sprawa mojego trądziku który towarzyszy mi już od wielu lat. Mam dużo podskórnych grudek głównie na czole oraz pełno małych czarnych wągrów w okolicach nosa. Jest to bardzo uporczywe, nie ukrywam. Byłam juz u dermatologa natomiast nic nie pomógł bo zamiast zauważyć jakieś widoczne efekty na twarzy to zauwazylam tylko jak mi znikają pieniądze z portfela na jakieś maści które i tak w ogóle nie działają. Więc postanowilam sama cos z tym zrobić. Trochę szperalam w necie na ten temat. W związku z tym ze mam tez ogromny problem z włosami które są cienkie, slabe i wypadają postanowiłam ze znaczne pić skrzyp lub pokrzywe i właśnie nie wiem na co się zdecydować i co bardziej mi pomoże. Czytalam gdzieś tez ze takie herbatki wyplukuja z organizmu witaminy z grupy b więc myślę ze moglabym kupić dodatkowo jakiś suplement który taka witaminę ma ( jezeli macie cos do polecenia to piszcie ) ale tez pomyslalam by zacząć stosować tabletki calcium pantothotetnicum typowo na porost włosów by trochę te włoski wzmocnił i by w końcu ruszyły z miejsca. A co do trądziku to mam dwa zamysły by zacząć stosować masc skinoren która ma całkiem dobre opinię, no i tu jest taki problem ze w czasie uzywania tej maści nie powinno się przebywać na słońcu bo chyba można sobie narobic przebarwien ( jeśli się myślę to mnie poprawcie) wiec juz sama nie wiem czy się na to zdecydować, jak to stosować a jeśli tak to jaki krem z filtrem byłby najlepszy i jaki musi mieć spf ? A drugi zamysł na moja twarz był taki by stosować tabletki drożdżowe ( myslalam o humavit lub Lewitan) ale nie mam pojęcia czy w ich przypadku tez muszę uważać na słońce czy mogę je sobie spokojnie zażywać bez żadnych obaw i tez nie wiem ile ich brać się poowinno. Myślę ze stosowanie tabletek drozdzowych razem z skinorenem trochę by mijalo się z celem ponieważ nie wiedzialabym co tak naprawdę mi pomogło. Dlatego zwracamy się do was z prośbą abyście trochę mnie na kierowali, co lepiej jest stosować waszym zdaniem, i czy połączenie tego wszystkiego mi nie zaszkodzi. Wiem ze post jest dosyć długi i skomplikowany ale mam nadzieje ze mi pomozecie. Z gory dziękuje !
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-22 08:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.