Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-30, 11:28   #4051
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Malutka jest po drugiej stronie od chwili
Trzymamy kciuki za resztę

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Cudowna gratulacje!!
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Gaiete Współczuję Ci, bo wiem jak Ci na tym zależało straszna szkoda że nie możesz zrobić tego tak jak o tym marzysz. Z ciążą jest niestety tak, że niczego nie daje się przewidzieć.

Ja po wizycie. Wszystko zamknięte na pewno 4 spusty, acz mnie jako chyba jedyną ten stan rzeczy cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odkąd mi lekarka powiedziała że nic się u mnie nie szykuje żyję w poczuciu że mam dużo czasu i mi się przestało spieszyć do porodu zaczęło mnie cieszyć urządzanie i dekorowanie mieszkania, mam mnóstwo energii, do tego spacery, wypady do kina, teatru i na mniejsze koncerty, no jest co robić, chcę wykorzystać te dni kiedy jeszcze mały grzecznie siedzi w brzuchu
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:42   #4052
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Cudowna gratulacje!! Odkąd mi lekarka powiedziała że nic się u mnie nie szykuje żyję w poczuciu że mam dużo czasu i mi się przestało spieszyć do porodu zaczęło mnie cieszyć urządzanie i dekorowanie mieszkania, mam mnóstwo energii, do tego spacery, wypady do kina, teatru i na mniejsze koncerty, no jest co robić, chcę wykorzystać te dni kiedy jeszcze mały grzecznie siedzi w brzuchu
Podziwiam cię
U mnie 3 tyg do terminu a mi się kompletnie nic nie chce leżę i pachne zamiast zrobić coś pożytecznego

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:43   #4053
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zabrali mi Malenstwo na ważenie

Łapali ja na IP... pojechałam tylko na KTG a tu Młoda wyskoczyła. Sytuacja identyczna jak z najstarszym!

W życiu nie pojechala bym jeszcze rodzic bo nie bolalo
O 8 rano plakalam Mamusi przez telefon, że mam skurcze, które są krótkie i nie bolą i nic nie wnoszą do mojego zycia
A Mała urodziła się przed 10

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Serio? O jaaa Jesteś ewenementem wiesz? Ciekawa jestem ile waży, bo my termin mamy podobny i dziewczynki podobnie ważyły na połówkowym..
Jak będziesz mieć wymiary to podaj, z przyjemnością umieszczę was w gronie rozpakowanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:46   #4054
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Cudowna gratulacje!! Odkąd mi lekarka powiedziała że nic się u mnie nie szykuje żyję w poczuciu że mam dużo czasu i mi się przestało spieszyć do porodu zaczęło mnie cieszyć urządzanie i dekorowanie mieszkania, mam mnóstwo energii, do tego spacery, wypady do kina, teatru i na mniejsze koncerty, no jest co robić, chcę wykorzystać te dni kiedy jeszcze mały grzecznie siedzi w brzuchu
U mnie też było pozamykane
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Serio? O jaaa Jesteś ewenementem wiesz? Ciekawa jestem ile waży, bo my termin mamy podobny i dziewczynki podobnie ważyły na połówkowym..
Jak będziesz mieć wymiary to podaj, z przyjemnością umieszczę was w gronie rozpakowanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2840 i 54 cm g. 9.5020190930_123629.jpg

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:50   #4055
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Margosia gratulacje właśnie to jest straszne, że jednak nie zawsze można się zorientować, że to już....

Ślicznosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 11:51   #4056
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
U mnie też było pozamykane 2840 i 54 cm g. 9.50Załącznik 7692997

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
O jaaaa się wzruszyłam ślicznotka mała.... Chuda i długa

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:05   #4057
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
A bo chyba nie napisałam do Ultry, żeby mi to zmieniła. Z usg wyszedł mi termin 24.09 i lekarz się go trzyma, bo miałam taki wg każdego usg a okresy miałam nieregularne.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko jasne.
Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Sharlotka...zwykle wstaje, średnio co dwie godziny do Niego jak mi sie nie przebudzil dzisiejszej nocy ani razu, to ten czas przespany ciagiem skutecznie mnie zaspokoil wstałam o 4:30, a wyspana jak nigdy...oby więcej takich nocy.
A to sam się budzi i cię woła? Mój śpi jak suseł, a ja do niego co godzinę sama chodzę. Jestem bardziej nie wyspana, niż kiedy spał z nami
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Malutka jest po drugiej stronie od chwili
Trzymamy kciuki za resztę
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zabrali mi Malenstwo na ważenie
Łapali ja na IP... pojechałam tylko na KTG a tu Młoda wyskoczyła. Sytuacja identyczna jak z najstarszym!W życiu nie pojechala bym jeszcze rodzic bo nie bolalo
O 8 rano plakalam Mamusi przez telefon, że mam skurcze, które są krótkie i nie bolą i nic nie wnoszą do mojego zycia
A Mała urodziła się przed 10
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Cudowna gratulacje!! Odkąd mi lekarka powiedziała że nic się u mnie nie szykuje żyję w poczuciu że mam dużo czasu i mi się przestało spieszyć do porodu zaczęło mnie cieszyć urządzanie i dekorowanie mieszkania, mam mnóstwo energii, do tego spacery, wypady do kina, teatru i na mniejsze koncerty, no jest co robić, chcę wykorzystać te dni kiedy jeszcze mały grzecznie siedzi w brzuchu
Ja też mam jeszcze czas i cieszę się, że nie fiksuje, że chcę już spokojnie wszystko pakuję i przygotowuję Cieszę się ostatnimi tygodniami rodziny 2+2 choć ostatnio tak mi chłopaki dają w kość, że zaczynam marzyć o porodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 12:07   #4058
EwelinciaLipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
A i na pewno Dziewczynka



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Powiem Wam, że tak! To było dziwne i na pewno się tego nie spodziewalam

Zanim zawolali Pana Tate z poczekalni to główka była juz na zewnatrz

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Mistrzostwo świata 😘🥰
EwelinciaLipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:35   #4059
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Margosia gratuluję!!! 😍

Dostałam dzisiaj potwierdzenie, że jutro ruszamy z indukcją. Trochę mnie już łapie stres, chociaż staram się wyciszyć i wykorzystać czas na odpoczynek 😳

Tija tak z doświadczenia, jak zaczyna się od balonika to w jakim czasie można urodzić? Tzn wiem, że czasami zajmuje to nawet dwie-trzy doby, jeśli rozwarcie będzie, a oksytocyna nie działała. A w drugą stronę? Jakie najszybsze przypadki miałaś?
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:47   #4060
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zabrali mi Malenstwo na ważenie

Łapali ja na IP... pojechałam tylko na KTG a tu Młoda wyskoczyła. Sytuacja identyczna jak z najstarszym!

W życiu nie pojechala bym jeszcze rodzic bo nie bolalo
O 8 rano plakalam Mamusi przez telefon, że mam skurcze, które są krótkie i nie bolą i nic nie wnoszą do mojego zycia
A Mała urodziła się przed 10

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ale numer! Twoja ciąża to w ogóle jakiś szał, najpierw brak brzucha a potem poród z zaskoczenia. Kobieto, z takim talentem to musisz koniecznie więcej dzieci urodzić
Gratulacje raz jeszcze, mała jest cudowna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Margosia gratuluję!!!

Dostałam dzisiaj potwierdzenie, że jutro ruszamy z indukcją. Trochę mnie już łapie stres, chociaż staram się wyciszyć i wykorzystać czas na odpoczynek

Tija tak z doświadczenia, jak zaczyna się od balonika to w jakim czasie można urodzić? Tzn wiem, że czasami zajmuje to nawet dwie-trzy doby, jeśli rozwarcie będzie, a oksytocyna nie działała. A w drugą stronę? Jakie najszybsze przypadki miałaś?
O też się chętnie dowiem, bo z wstępnej rozmowy z moją położną właśnie od balonika miało się zacząć. Ciekawi mnie, czy od razu jutro go założą czy będę musiała czekać do środy.
Agnieszka a jak ogólnie na oddziale? Masz jakieś fajne babeczki w sali? Nigdy w życiu nie byłam w szpitalu "tak po prostu", tzn bez dziecka, którym się trzeba zająć i zupełnie nie wiem, czego się spodziewać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 12:54   #4061
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Margosia gratuluję!!! 😍

Dostałam dzisiaj potwierdzenie, że jutro ruszamy z indukcją. Trochę mnie już łapie stres, chociaż staram się wyciszyć i wykorzystać czas na odpoczynek 😳

Tija tak z doświadczenia, jak zaczyna się od balonika to w jakim czasie można urodzić? Tzn wiem, że czasami zajmuje to nawet dwie-trzy doby, jeśli rozwarcie będzie, a oksytocyna nie działała. A w drugą stronę? Jakie najszybsze przypadki miałaś?
Powodzenia, trzymam kciuki

Ja się staram już nie myśleć o porodzie i nie nastawiać, myśleć tylko o tym, żeby pamiętać o SPOKOJU i nie czytam już o ciążach i porodach tylko o rodzicielstwie jak już.
I kurcze wpierdzielam słodycze, opętało mnie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 12:56   #4062
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Gaiete z dwiema spędziłam trochę czasu na sali, całkiem miło się razem przebywa/przebywało-jedna pojechała już w sobotę rodzic jest też takie łóżko, gdzie w nocy przyjeżdżały rodzace(3 razy taka sytuacja od środy) i koło południa przenosiły się na sale porodową, zdążyłam jeszcze im życzyć powodzenia
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:13   #4063
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Gaiete z dwiema spędziłam trochę czasu na sali, całkiem miło się razem przebywa/przebywało-jedna pojechała już w sobotę rodzic jest też takie łóżko, gdzie w nocy przyjeżdżały rodzace(3 razy taka sytuacja od środy) i koło południa przenosiły się na sale porodową, zdążyłam jeszcze im życzyć powodzenia
Masz jakieś rady dla mnie? Torbę mam spakowaną typowo pod pobyt z dzieckiem po porodzie, teraz muszę dopakować pod kątem patologii i mam nadzieję, że o niczym nie zapomnę. jakby coś nieoczywistego przyszło Ci do głowy, to pisz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:14   #4064
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Zabrali mi Malenstwo na ważenie

Łapali ja na IP... pojechałam tylko na KTG a tu Młoda wyskoczyła. Sytuacja identyczna jak z najstarszym!

W życiu nie pojechala bym jeszcze rodzic bo nie bolalo
O 8 rano plakalam Mamusi przez telefon, że mam skurcze, które są krótkie i nie bolą i nic nie wnoszą do mojego zycia
A Mała urodziła się przed 10

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Jesteś mistrzynią w porodach. Nic tylko rodzić

Ubranka wyprane, pół strychu nimi zawiesiłam pojutrze prasowanie.
Terez leżę bo coś wysoki mam puls-105.

Nie mam zamiaru już czekać z torbą. W sumie to już spakowana tyko tych ubranek w niej brakuje.
Poza tym młody tak ciśnie, że aż mnie kłuję.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:17   #4065
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Gaiete szczerze mówiąc ja przyjechałam z torbą spakowaną do porodu i to czego mi brakowało to większy szampon i odżywka do włosów, balsam do ciała, rzeczy, które masz już pewnie spakowane, ja wzięłam wcześniej takie malutkie tylko jak do samolotu, a jednak trochę tu sobie posiedziałam i jeszcze posiedzę 😉
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:18   #4066
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Margosia gratuluję!!!

Dostałam dzisiaj potwierdzenie, że jutro ruszamy z indukcją. Trochę mnie już łapie stres, chociaż staram się wyciszyć i wykorzystać czas na odpoczynek

Tija tak z doświadczenia, jak zaczyna się od balonika to w jakim czasie można urodzić? Tzn wiem, że czasami zajmuje to nawet dwie-trzy doby, jeśli rozwarcie będzie, a oksytocyna nie działała. A w drugą stronę? Jakie najszybsze przypadki miałaś?
Najczęściej na drugi dzień wyciągają balonik i podłączaja oksytocyne. I co drugi dzień. Raz się spotkałam z kroplkowka dzień po dniu. Chyba mój najszybszy przypadek kroplkowka od 8, pierwsze niewinne bóle od 10, dziecko na świecie o 14:05. Z tym, że parte 50min.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:28   #4067
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Najczęściej na drugi dzień wyciągają balonik i podłączaja oksytocyne. I co drugi dzień. Raz się spotkałam z kroplkowka dzień po dniu. Chyba mój najszybszy przypadek kroplkowka od 8, pierwsze niewinne bóle od 10, dziecko na świecie o 14:05. Z tym, że parte 50min.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tija a powiedz mi, zdarzalo Ci się, że kobieta odmówiła oksy? Bardzo jej nie chcę, raz ze jestem po cc, dwa ze okropnie wspominam z pierwszego porodu skurcze po oksytocynie...
W ogóle się zastanawiam, czy w takiej sytuacji nadal mogłabym zdecydować się na CC (mój brak postępu porodu jest nadal wskazaniem do cesarki). Jak myślę o porodzie z oksytocyną pod stałym ktg, to nie wiem, czy nie wolę po prostu iść na cięcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:42   #4068
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Margosia gratulacje

Wróciłam od gina. Generalnie to nie jest najlepiej. Mam łykać dopegyt 4x1, jak ciśnienie będzie złe to mam skierowanie do szpitala �� muszę się spakowac
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 13:45   #4069
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
U mnie też było pozamykane 2840 i 54 cm g. 9.50Załącznik 7692997

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Twój poród to jakaś magia
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Margosia gratuluję!!!

Dostałam dzisiaj potwierdzenie, że jutro ruszamy z indukcją. Trochę mnie już łapie stres, chociaż staram się wyciszyć i wykorzystać czas na odpoczynek

Tija tak z doświadczenia, jak zaczyna się od balonika to w jakim czasie można urodzić? Tzn wiem, że czasami zajmuje to nawet dwie-trzy doby, jeśli rozwarcie będzie, a oksytocyna nie działała. A w drugą stronę? Jakie najszybsze przypadki miałaś?
Mocno trzymam kciuki, oby szybko ruszyło po indukcji, już niedługo Twój maluszek będzie na świecie
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 13:54   #4070
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Margosia gratulacje

Wróciłam od gina. Generalnie to nie jest najlepiej. Mam łykać dopegyt 4x1, jak ciśnienie będzie złe to mam skierowanie do szpitala �� muszę się spakowac

To pakuj się ale bądź dobrej myśli. Oby wszystko było dobrze.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:04   #4071
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Nadezhda Pokaż wiadomość
Margosia gratulacje

Wróciłam od gina. Generalnie to nie jest najlepiej. Mam łykać dopegyt 4x1, jak ciśnienie będzie złe to mam skierowanie do szpitala �� muszę się spakowac
Pakuj się koniecznie i dawaj znać, jak się sytuacja rozwija. Będzie dobrze na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:15   #4072
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Tija a powiedz mi, zdarzalo Ci się, że kobieta odmówiła oksy? Bardzo jej nie chcę, raz ze jestem po cc, dwa ze okropnie wspominam z pierwszego porodu skurcze po oksytocynie...
W ogóle się zastanawiam, czy w takiej sytuacji nadal mogłabym zdecydować się na CC (mój brak postępu porodu jest nadal wskazaniem do cesarki). Jak myślę o porodzie z oksytocyną pod stałym ktg, to nie wiem, czy nie wolę po prostu iść na cięcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zdarzyło mi się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:24   #4073
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Tija czyli to wywoływanie jednak trochę trwa :P na sali dziewczynie od balonika do akcji porodowej zajelo nieco ponad dobę, czyli rozumiem, że to bardzo szybki przypadek, a można się bujać duuuużo dłużej 🤔 Rozumiem, że balonik jest po to, żeby stworzyc/powiększyć rozwarcie, a co jesli okazuje się że jest np 3 cm rozwarcia? Wtedy od razu oxytocyna?
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:25   #4074
Nadezhda
Zadomowienie
 
Avatar Nadezhda
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 419
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

To pakuj się ale bądź dobrej myśli. Oby wszystko było dobrze.
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Pakuj się koniecznie i dawaj znać, jak się sytuacja rozwija. Będzie dobrze na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Mam nadzieję, że przez tydzień conajmniej damy radę
__________________



Nadezhda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 14:54   #4075
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Dziewczynki zmieniając temat z porodowych na przyziemne czy któraś z Was mam tę łóżeczka dostawne do łóżka ? Myślę o nim ale nie wiem czy ono faktycznie fajnie się sprawdza ? Czytam że do pół roku może więcej to serio fajne rozwiązanie... A mam używkę do kupienia za niewielką kase

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 15:03   #4076
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Tija czyli to wywoływanie jednak trochę trwa na sali dziewczynie od balonika do akcji porodowej zajelo nieco ponad dobę, czyli rozumiem, że to bardzo szybki przypadek, a można się bujać duuuużo dłużej Rozumiem, że balonik jest po to, żeby stworzyc/powiększyć rozwarcie, a co jesli okazuje się że jest np 3 cm rozwarcia? Wtedy od razu oxytocyna?
Zazwyczaj tak, bo jak jest 3cm to znaczy, że szyjka jest już przygotowana. Chociaż nie zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 15:06   #4077
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Mi wlasnie wywalilo jeden caly obwod pradu w domu. Ten na ktorym mam lodowke z zamrazarka wyladowana w opor jedzeniem
Elektryk przez telefon stwierdzil ze pewnie lodowka sie zepsula ale metoda prob i bledow doszlam do zbawiennego wniosku ze to nie ona i obecnie mam ja na przedluzaczu podpieta pod gniazdo w przedpokoju. Bije sobie sama brawo ze nie bede musiala wyrzucac tej tony zarcia. Tylko nadal caly obwod w kuchni nie dziala i nie wiem czemu bo wszystko wylaczylam juz... Jak beda musieli rozbierac meble i pruc sciany to sie pochlastam, przysiegam.
Takze to by byla moja cegielka do rzeczy na ktore mamy wplyw
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 15:07   #4078
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja mam chicco next 2 me, przy starszaku miałam pozyczona na 3 miesiace, mały budził się co 1,5-2h na cyc, więc chodzenie by mnie zabiło. Teraz kupiliśmy własną, też uzywke, ale sprzedamy później, więc żadna inwestycja u nas niezastąpiona. Miałam małego cały czas przy sobie i nie bałam się, czy oddycha, a miałam schizy trochę na tym punkcie...nawet mata z redaktorem tętna kupilam
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 15:15   #4079
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Ja mam chicco next 2 me, przy starszaku miałam pozyczona na 3 miesiace, mały budził się co 1,5-2h na cyc, więc chodzenie by mnie zabiło. Teraz kupiliśmy własną, też uzywke, ale sprzedamy później, więc żadna inwestycja u nas niezastąpiona. Miałam małego cały czas przy sobie i nie bałam się, czy oddycha, a miałam schizy trochę na tym punkcie...nawet mata z redaktorem tętna kupilam
No i taka opinia mi była potrzebna ja mam na oku lionelo używkę za 200 zl

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-30, 15:21   #4080
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Też sobie teraz kupiłam dostawkę, bo to dla mnie taki kompromis pomiędzy spaniem a niespaniem z dzieckiem zobaczymy, jak się sprawdzi w praktyce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.