DermaPen stamp MyM - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-16, 00:28   #961
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Smaruję teraz i po zabiegu kremem regenerującym Deutica Zinalfat polecam jest boski i nie drogi.
Mam ten krem. Jest super.

Jeżdżę do mojej kosmetyczki, tzn przez wakacje miałam przerwę, teraz miałam wrócić, ale poczytuje Was i mam już w koszyku na allegro ten dr pen 8 za 399zł
U tej kosmetyki robię dermapen z kwasem biorepell, za zabieg płace 350 zł i wyglada to tak że wpierw nakłada mi ten kwas, potem dermapen i jeszcze raz kwas.
Piecze niemiłosiernie, za każdym razem zastanawiam się, po co ja to robię (blizny po trądziku) i obiecuje sobie, że to ostatni raz cierpię tak, ale zawsze wracam haha.
Teraz zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, kusi.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Prx t33 trzeba zużyc na raz? 4ml to duuuzo. Strasznie piecze. Zdecydowanie to nie jest mily zabieg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według mojej kosmetyczki, takie ampułki po otwarciu można przechowywać do miesiąca (oczywiście szczelnie zamknięte).
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 07:50   #962
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Prx t33 trzeba zużyc na raz? 4ml to duuuzo. Strasznie piecze. Zdecydowanie to nie jest mily zabieg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak na kanale na You tube Budo Beaty to chyba 1 ml daje

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

[QUOTE=Mija62;89379893]Mam ten krem. Jest super.

Jeżdżę do mojej kosmetyczki, tzn przez wakacje miałam przerwę, teraz miałam wrócić, ale poczytuje Was i mam już w koszyku na allegro ten dr pen 8 za 399zł
U tej kosmetyki robię dermapen z kwasem biorepell, za zabieg płace 350 zł i wyglada to tak że wpierw nakłada mi ten kwas, potem dermapen i jeszcze raz kwas.
Piecze niemiłosiernie, za każdym razem zastanawiam się, po co ja to robię (blizny po trądziku) i obiecuje sobie, że to ostatni raz cierpię tak, ale zawsze wracam haha.
Teraz zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, kusi.[COLOR="Silver"]


Ja polecam na aliexpress kupiłam dr Pen M8 łącznie z 17 kartidżami za 349 zł a teraz są kodyrabatowe. Przesyłka 7 dni więc spoko.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 09:05   #963
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mam ten krem. Jest super.

Jeżdżę do mojej kosmetyczki, tzn przez wakacje miałam przerwę, teraz miałam wrócić, ale poczytuje Was i mam już w koszyku na allegro ten dr pen 8 za 399zł
U tej kosmetyki robię dermapen z kwasem biorepell, za zabieg płace 350 zł i wyglada to tak że wpierw nakłada mi ten kwas, potem dermapen i jeszcze raz kwas.
Piecze niemiłosiernie, za każdym razem zastanawiam się, po co ja to robię (blizny po trądziku) i obiecuje sobie, że to ostatni raz cierpię tak, ale zawsze wracam haha.
Teraz zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, kusi.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------



Według mojej kosmetyczki, takie ampułki po otwarciu można przechowywać do miesiąca (oczywiście szczelnie zamknięte).
Dziekuje. Wyjelam zawartosc igla to jest zamknete w miare szczelnie. Czytalam w necie procedure 2x1ml wmasowac, dermapen i kolejne 2ml ale to ogromna ilosc. Mi z ml zostal. Jestem baaardzo zadziwiona jak pieknie skora sie napiela. Czolo az blyszczy. Jak na 1 raz super efekt.
Moze sie tez troche blizna splyci, mam nadzieję. Nastepnym razem bede stosować na 2 razy. Dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

[QUOTE=ksiegowa10;89379936]Tak na kanale na You tube Budo Beaty to chyba 1 ml daje

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Mam ten krem. Jest super.

Jeżdżę do mojej kosmetyczki, tzn przez wakacje miałam przerwę, teraz miałam wrócić, ale poczytuje Was i mam już w koszyku na allegro ten dr pen 8 za 399zł
U tej kosmetyki robię dermapen z kwasem biorepell, za zabieg płace 350 zł i wyglada to tak że wpierw nakłada mi ten kwas, potem dermapen i jeszcze raz kwas.
Piecze niemiłosiernie, za każdym razem zastanawiam się, po co ja to robię (blizny po trądziku) i obiecuje sobie, że to ostatni raz cierpię tak, ale zawsze wracam haha.
Teraz zastanawiam się nad kupnem tego urządzenia, kusi.[COLOR="Silver"]


Ja polecam na aliexpress kupiłam dr Pen M8 łącznie z 17 kartidżami za 349 zł a teraz są kodyrabatowe. Przesyłka 7 dni więc spoko.
Tez mam dr Pen z Ali, używam ponad rok i wszystko super. Kartridże osobno dokupilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 09:38   #964
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Caro_Carolla teraz jeszcze doczytam, że go trzeba przechowywać w lodówce.

Poszukam jeszcze na alli
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 10:08   #965
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Caro_Carolla teraz jeszcze doczytam, że go trzeba przechowywać w lodówce.

Poszukam jeszcze na alli
Dziekuje za czujnosc. Tak, w lodowce go mialam od poczatku i mam tylko nie moglam znalezc czy go zostawic na potem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 11:00   #966
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

[QUOTE=Caro_Carolla;893799 98]Dziekuje. Wyjelam zawartosc igla to jest zamknete w miare szczelnie. Czytalam w necie procedure 2x1ml wmasowac, dermapen i kolejne 2ml ale to ogromna ilosc. Mi z ml zostal. Jestem baaardzo zadziwiona jak pieknie skora sie napiela. Czolo az blyszczy. Jak na 1 raz super efekt.
Moze sie tez troche blizna splyci, mam nadzieję. Nastepnym razem bede stosować na 2 razy. Dziekuje


Po moim piątkowym zabiegu dermapen i własnoręznie zrobionym TRX ( skład Ktoraś z Was podała kiedyś) wyglądam jak 80 letnia kobieta, gdyż skóra się marszczy czuję, że będzie wylinka.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 11:20   #967
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

[QUOTE=ksiegowa10;89380108]
Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Dziekuje. Wyjelam zawartosc igla to jest zamknete w miare szczelnie. Czytalam w necie procedure 2x1ml wmasowac, dermapen i kolejne 2ml ale to ogromna ilosc. Mi z ml zostal. Jestem baaardzo zadziwiona jak pieknie skora sie napiela. Czolo az blyszczy. Jak na 1 raz super efekt.
Moze sie tez troche blizna splyci, mam nadzieję. Nastepnym razem bede stosować na 2 razy. Dziekuje


Po moim piątkowym zabiegu dermapen i własnoręznie zrobionym TRX ( skład Ktoraś z Was podała kiedyś) wyglądam jak 80 letnia kobieta, gdyż skóra się marszczy czuję, że będzie wylinka.
Daj znać co dalej bo to też moj 1szy eksperyment a preparaty podobnie dzialaja podobno i chętnie sie dowiem co mnie czeka. Poki co mam mega napiecie skory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-10-16 o 11:22
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-16, 12:19   #968
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: DermaPen stamp MyM

podziwiam Was dziewczyny, ja robie prx33 solo bez nakluwania a i tak jest ciężko wytrzymać
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 13:04   #969
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Już się zaczęło łuszczenie koło ust i brody . Sama nie wiem dlaczego nie rozpoczełam przygody z Tca od samego peelingu.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 15:35   #970
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
podziwiam Was dziewczyny, ja robie prx33 solo bez nakluwania a i tak jest ciężko wytrzymać
Ja z dermapenem i bez nie czuje roznicy i tak mialam wrazenie ze mi twarz wypali 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 06:40   #971
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zdaję relację z policzków już skora zeszła natomiast czoło nadal wygląda jak pokryte folią strech. Ale policzki wyglądają bosko jestem zachwycona tym bardziej, że peeling był za grosze chyba 10 haha.

Jestem zauroczona dermapenem i nanosoftem najbardziej w kontekście mojego męża. Wiadomo ja codziennie stosuję pielęgnację a On to żel i mydło . A jak mu zrobię zabieg np raz na tydzień lub dwa to skora wygląda na odżywioną i ma jednolity kolor.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-17, 06:53   #972
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Zdaję relację z policzków już skora zeszła natomiast czoło nadal wygląda jak pokryte folią strech. Ale policzki wyglądają bosko jestem zachwycona tym bardziej, że peeling był za grosze chyba 10 haha.

Jestem zauroczona dermapenem i nanosoftem najbardziej w kontekście mojego męża. Wiadomo ja codziennie stosuję pielęgnację a On to żel i mydło . A jak mu zrobię zabieg np raz na tydzień lub dwa to skora wygląda na odżywioną i ma jednolity kolor.
Gratuluję że udało Ci się tym nanosoftem podziałać, ja niestety dwa podejścia i chyba ze 3 depozyty udało mi się stworzyć, reszta lała się na boki-oglądałam tysiące rayz filmiki z instrukcją i d..pa...
Po letniej przerwie mam za sobą dwa zabiegi z Retinol 300 i dziwię się że nie mam wylinki. Chyba już mi skóra przyzwyczaiła się i do retinolu i do nakłuwania. Przeszłam na retinol 1% co drugi dzień i myślałam że nie będę dobrze tolerować dermapena a tu miła niespodzianka
Ps. co to jest technika Papache??
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 07:05   #973
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Technika Papche to płytkie do 1 mm nakłucia ruchem ręki jak w chorobie parkinsona
na youtube Alan Dąbrowski ma super film

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Nanosoft jest fajna instrukcja razem z pee na you tube najważniejsze to naciąnąć skórę wbić i odciągnć i zrobi iniekję. Ja też dopiero się uczę na sobie i mężu
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 07:49   #974
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Zdaję relację z policzków już skora zeszła natomiast czoło nadal wygląda jak pokryte folią strech. Ale policzki wyglądają bosko jestem zachwycona tym bardziej, że peeling był za grosze chyba 10 haha.

Jestem zauroczona dermapenem i nanosoftem najbardziej w kontekście mojego męża. Wiadomo ja codziennie stosuję pielęgnację a On to żel i mydło . A jak mu zrobię zabieg np raz na tydzień lub dwa to skora wygląda na odżywioną i ma jednolity kolor.
Ja po tym Prx-t33 tez mam takie czolo i na razie nic się nie dzieje. Ciekawe co dalej. Jaki to dokladnie peeling bo chyba sie zagubiłam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 08:15   #975
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Technika Papche to płytkie do 1 mm nakłucia ruchem ręki jak w chorobie parkinsona
na youtube Alan Dąbrowski ma super film

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Nanosoft jest fajna instrukcja razem z pee na you tube najważniejsze to naciąnąć skórę wbić i odciągnć i zrobi iniekję. Ja też dopiero się uczę na sobie i mężu
A to nie chodzi o techikę pagge?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 14:23   #976
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Ja po tym Prx-t33 tez mam takie czolo i na razie nic się nie dzieje. Ciekawe co dalej. Jaki to dokladnie peeling bo chyba sie zagubiłam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Własnoręcznie robiony peeling na wzór PRX .
Mi dzisiaj czoło się łuszczy schodzą płaty skóry .
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 14:34   #977
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Własnoręcznie robiony peeling na wzór PRX .
Mi dzisiaj czoło się łuszczy schodzą płaty skóry .
Aaa ok. Mi sie zważyl w pracy podklad, widac rozowe place a co najgorsze buzia wyglada na pomarszczona. No koszmar. Rozumiem to bedzie sie luszczylo? Ponioslo mnie z tym preparatem. Od dawna robie dermapen z nawilżaczami itp i nie wiedzialam na co sie pisze. W necie opis nijak ma sie do rzeczywistosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Caro_Carolla
Czas edycji: 2022-10-17 o 17:41
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 08:43   #978
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zamówiłam dr pen 8 na alli, ciekawe kiedy dotrze. Teraz szukam prx i biorepell na allegro.
Polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy?

I mam pytanie, czym nakładać to na twarz? Specjalnym pędzelkiem, czy palcami?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 11:07   #979
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Zamówiłam dr pen 8 na alli, ciekawe kiedy dotrze. Teraz szukam prx i biorepell na allegro.
Polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy?

I mam pytanie, czym nakładać to na twarz? Specjalnym pędzelkiem, czy palcami?
Mi z Ali 7 dni dostawa do Polski. Ja peeling nakładałam na twarz palcami i teraz skóra się łuszczy na palcach .

PRX jest na Hyallo za 145 zł ja zrobiłam sobie Diy z allegro zamówiłam kwas kojowy i TCA 35%
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-18, 13:14   #980
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Mi z Ali 7 dni dostawa do Polski. Ja peeling nakładałam na twarz palcami i teraz skóra się łuszczy na palcach .

PRX jest na Hyallo za 145 zł ja zrobiłam sobie Diy z allegro zamówiłam kwas kojowy i TCA 35%
Kurcze, właśnie wracam z poczty w sprawie innej paczki z alli, której nie dostałam i okazuje się, że paczki ekonomiczne (początek nr PL) nie mają monitoringu i poprostu nic z tym nie zrobię, dostanę ją lub nie
Całe szczęście ta z dr pen jest z początkiem PX więc rozumiem, że jest z monitoringiem

_____

Najlepiej byłoby nałożyć rękawiczki jednorazowe, ale sama nie lubię nic w nich robić.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-18, 19:42   #981
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Zamówiłam dr pen 8 na alli, ciekawe kiedy dotrze. Teraz szukam prx i biorepell na allegro.
Polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy?

I mam pytanie, czym nakładać to na twarz? Specjalnym pędzelkiem, czy palcami?
Ja zamawialam z Hayloo i nakładalam dlonia, przez co mam dziwna w dotyku skore. Kolejny raz ubiore rekawiczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Mi z Ali 7 dni dostawa do Polski. Ja peeling nakładałam na twarz palcami i teraz skóra się łuszczy na palcach .

PRX jest na Hyallo za 145 zł ja zrobiłam sobie Diy z allegro zamówiłam kwas kojowy i TCA 35%
Jaka propozycja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 06:28   #982
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Ja zamawialam z Hayloo i nakładalam dlonia, przez co mam dziwna w dotyku skore. Kolejny raz ubiore rekawiczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Jaka propozycja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzorowałam się na PRX czyli chciałam aby TCA było 33% kwas kojowy 5 % i do tego dałam wodę utlenioną. Szczerze trochę na czuja robiłam ale jak dzisiaj patrzę w lustro to mam boską taką jędrną wypchnietą od środka. W poniedziałek jeszcze działałam nanosftem pod oczami i na powiece oraz taką 4mm cienką igłą do mezoterapii.
Nawet udawało się zrobić depozyty pod okiem ( bąbelki). Aplikowałam cytocare 502 niby słaby ale dał super efekt a, że kupiłam go 40 zł bo data ważności do stycznia 2023.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 08:25   #983
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Wzorowałam się na PRX czyli chciałam aby TCA było 33% kwas kojowy 5 % i do tego dałam wodę utlenioną. Szczerze trochę na czuja robiłam ale jak dzisiaj patrzę w lustro to mam boską taką jędrną wypchnietą od środka. W poniedziałek jeszcze działałam nanosftem pod oczami i na powiece oraz taką 4mm cienką igłą do mezoterapii.
Nawet udawało się zrobić depozyty pod okiem ( bąbelki). Aplikowałam cytocare 502 niby słaby ale dał super efekt a, że kupiłam go 40 zł bo data ważności do stycznia 2023.
Dziekuje. Super, ze widzisz taki efekt. Mam nadzieję, ze bylo warto u mnie robic ten PRX bo mam poki co fatalna buzie. Skora zlazi ale takimi drobnymi framentami. Pod makijarzem koszmarnie to widac. Czolo pomarszczone i blyszczy ze z ksiezyca widac. Bardzo licze na to, ze jak to minie uznam ze warto.
Obawiam sie ze nie umiem zrobic porzadnie depozytow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 09:35   #984
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Caro_Carolla U mnie kosmetyczki zawsze były zdziwione, że mi skóra po ich zabiegach nie łuszczy się, ponoć to jest zasługą dobrego nawilżania/natłuszczania skóry.
Dzień po zabiegu używam olej z ogórecznika i krem Weleda skin Food, stosuje taką pielęgnację tylko kilka dni (szczególnie o ten krem chodzi) bo mam tłustą cerę i dłużej nie daje rady. Ponoć najlepszy po takich zabiegach jest olej konopny.

_____

Mam jeszcze prośbę, czy jakaś dobra duszyczka, mogła by rzucić okiem na to serum po biorepell. Czy warto jest w nie zainwestować? Przyznam, że trochę teraz zainwestowałam w to wszystko na raz, więc zastanawiam się.
https://estetik.pl/biorehydra-serum-pozabiegowe-30ml
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 11:18   #985
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Caro_Carolla U mnie kosmetyczki zawsze były zdziwione, że mi skóra po ich zabiegach nie łuszczy się, ponoć to jest zasługą dobrego nawilżania/natłuszczania skóry.
Dzień po zabiegu używam olej z ogórecznika i krem Weleda skin Food, stosuje taką pielęgnację tylko kilka dni (szczególnie o ten krem chodzi) bo mam tłustą cerę i dłużej nie daje rady. Ponoć najlepszy po takich zabiegach jest olej konopny.

_____

Mam jeszcze prośbę, czy jakaś dobra duszyczka, mogła by rzucić okiem na to serum po biorepell. Czy warto jest w nie zainwestować? Przyznam, że trochę teraz zainwestowałam w to wszystko na raz, więc zastanawiam się.
https://estetik.pl/biorehydra-serum-pozabiegowe-30ml
Ja ma skore sucha i ogolnie na co dzien i nawilzam i natluszczam bo mardzo szybko wyglada sucho i zle. Uzywalam teraz kremów przy azs i oleju rozanego w ciagu dnia. Wolalabym zeby sie zluszczylo co musi bo poki co nie widze efektu wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-19, 13:16   #986
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
bo poki co nie widze efektu wow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musi wszystko się wygoić. Miałam z 5 zabiegów biorepell na blizny po trądziku i wypadku i szczerze to ja nie widzę żadnych zmian ale koleżanki widzą😂, więc myślę, że to dlatego, że ten proces trwa i stopniowo narasta.
Najlepiej byłoby zrobić zdjęcia przed, ale teraz w telefonie nie można zrobić realnego zdjęcia, bo wszędzie są już wgrane te filtry. Kiedyś wracając do domu po zabiegu, chciałam wysłać koleżance foto, jak wyglądam, niestety mój aparat w telefonie, tak upiększał moja cerę, że w szoku byłam, a byłam cała purpurowa z tymi bąbelkami.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 09:08   #987
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: DermaPen stamp MyM

A na jakiej głębokości jechałaś? Ja mam blizny białe, przerostowe po wyciskaniu i myślałam, że Bio pomoże, muszę poszukać czegoś hardcorowego
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 13:48   #988
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

urwisek jeśli to pytanie do mnie, to nie mam pojęcia, ponieważ robiłam te zabiegi u kosmetyczki, biorepell+ dermapen (wpierw kwas, następnie dermapen i znowu kwas) ale wydaje mi się, że to jest już mały hardcore.
Polecam serdecznie na blizny, teraz czekam na swój sprzęt i będę już działać sama.

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2022-10-20 o 13:49
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 18:36   #989
Caro_Carolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 450
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Musi wszystko się wygoić. Miałam z 5 zabiegów biorepell na blizny po trądziku i wypadku i szczerze to ja nie widzę żadnych zmian ale koleżanki widzą, więc myślę, że to dlatego, że ten proces trwa i stopniowo narasta.
Najlepiej byłoby zrobić zdjęcia przed, ale teraz w telefonie nie można zrobić realnego zdjęcia, bo wszędzie są już wgrane te filtry. Kiedyś wracając do domu po zabiegu, chciałam wysłać koleżance foto, jak wyglądam, niestety mój aparat w telefonie, tak upiększał moja cerę, że w szoku byłam, a byłam cała purpurowa z tymi bąbelkami.
Planowalam foty, ale tak jak piszesz nie oddajarealnego stanu cery. Oblaze jak wąż w wylinke ale widze ze lekkie plamy mi poznikały z czoła. Minus tej akcji jest taki ze nakladalam palcami i teraz schodzi ni z nich skora. Amatorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caro_Carolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-20, 19:04   #990
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Planowalam foty, ale tak jak piszesz nie oddajarealnego stanu cery. Oblaze jak wąż w wylinke ale widze ze lekkie plamy mi poznikały z czoła. Minus tej akcji jest taki ze nakladalam palcami i teraz schodzi ni z nich skora. Amatorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha z dnia na dzień będzie coraz lepiej!
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.