Manicure - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-06, 18:30   #1
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185

Manicure


Interesuje mnie szerokość pojęcia manicure, czyli co kryje się pod tym manicure? Oczywiście wiem oględnie co to, jednak chodzi mi konkretnie czy jeśli w salonie wykonany zostanie manicure to wyjdę tylko z paznokciami o nadanym kształcie i z usuniętymi skórkami czy także z pomalowanymi paznokciami jednym kolorem czy ze sztuką paznokciową rodem z akrylowych "szponów"? A także czym się różni manicure tradycyjny, biologiczny, terapeutyczny i SPA. Z góry dziekuję za odpowiedź

Mam nadzieję, że nie zdubluję wątku, gdyż wydaje mi się iż przeszukałam wiele i nigdzie nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Jeśli jednak przeoczyłam gdzieś te informacje to przepraszam i podepnijcie "mnie" pod ten już istniejący.
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 15:37   #2
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Manicure

uppp
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:03   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Manicure

http://ocean-urody.pl/mambo/index.ph...=75&Itemid=194 tutaj są krótkie opisy.... brzmi ciekawie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 20:57   #4
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Manicure

Dzięki za link. Wygląda ciekawie
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:06   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Manicure

No tak, brzmi ciekawie, w przetłumaczeniu na zwykły język (bez kolorowania)nie powala już tak na kolana, oczywiście wszystko jest przyjemne
np.
MANICURE BIOLOGICZNY:

Zabieg manicure biologiczny polecany jest kobietom i mężczyznom, można go również wykonywać dzieciom. Paznokcie są skracane do pożądanej długości, skórki są poddane działaniu specjalnemu preparatowi rozpuszczającemu keratynę i delikatnie odsuwane itd... bla bla bla

Czyli krótko mówiąc po prostu obcinają paznokcie, piłują, nakładają żel do skórek (dostępny w każdej drogerii) i odpychają je. Nakładają oliwkę i Cya
To samo co cążkowy(tradycyjny), tylko w cążkowym jeszcze wycinają to co sterczy.

MANICURE OLIWKOWY:
to samo, tylko na początku moczysz dłonie/palce w oliwie
Manicure na ciepło jest fajne wyjaśniony.
Manicure spa jest fajny, bo minetały morske (najlepsze z M. Martwego) dobrze wygładzają skórę, tak samo algi (takie zabiegi są też rewelacyjne na pupkę i uda - na celulit itp)
MANICURE WELLNES - to po prostu zabieg parafinowy No i bajeranckie kremiki
Wszystko z Nail Tekiem opiera się na firmowych odżywkach i kosmetykach(podobno są świtene, sama ich nie testowałam, bo mam bardzo mocne i zdrowe paznokcie)
Borowina jest super nie tylko na paznokcie
Z tego co widzę faszerują większośc zabiegów żurawiną, bardzo dobrze Zdrowa jest, ale i tak najlepsza do jedzenia
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 18:18   #6
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Manicure

Całkiem okey jest to wytłumaczone na tej stronie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 07:00   #7
karolajna3
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 14
Dot.: Manicure

a to mój manicure pielęgnacyjny http://koralinascosmetic.blogspot.com/ zapraszam
karolajna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 08:59   #8
merry818
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure

Polecam manicure z użyciem lakierów hybrydowych ! Utrzymują się nawet do 3 tygodni. Zawsze miałam problem z normalnym lakierem już następnego dnia paznokcie wyglądały okropnie -odpryskujący lakier !
Tutaj macie fajny artykuł o tych lakierach: http://cosnetblog.pl/jak-wykonac-manicure-hybrydowy/
merry818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:00   #9
merry818
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Manicure

Polecam manicure z użyciem lakierów hybrydowych ! Utrzymują się nawet do 3 tygodni. Zawsze miałam problem z normalnym lakierem już następnego dnia paznokcie wyglądały okropnie -odpryskujący lakier !
Tutaj macie fajny artykuł o tych lakierach: cosnetblog.pl/jak-wykonac-manicure-hybrydowy/
merry818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.