Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 15:31   #61
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
anusia1808 rodziłam naturalnie bo moja córka umarła w 22 tygodniu, nie mam jeszcze dziecka, więc nie ma czego gratulować
Bardzo mi przykro, i przepraszam jak czegoś nie doczytałam i palnęłam gafę.
Trzymam za ciebie kciuki i wierze że jeszcze będę gratulować tu niejednej mamusi.
Pozdrawiam
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 15:46   #62
delilahinsomnia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 002
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość

a dlaczego rok??
Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
delilahinsomnia, dwie sprawy. Po pierwsze, nie spodziewaj się, że wynik histopatologiczny cokolwiek powie i wyjaśni. Nic nie wyjaśni. Miałam 3 takie zabiegi spowodowane dwa razy pustym jajem płodowym (zarodek wogóle się nie wykształcił) i raz obumarciem zarodka i za każdym razem liczyłam na to, że to badanie cokolwiek powie. Gówno powie za przproszeniem. Powie np. strzępki kosmówki i to jeszcze po łacinie. Uważam, że to standardowe badanie po poronieniu słuzy jedynie do nabijania punktów do NFZ. Nic poza tym.

Po drugie, rosnąca beta hcg nie oznacza, że zarodek na pewno żyje. U mnie tak było. Może przyrastać ale np zbyt mało tj mniej niż 66% w 48 godzin. Spadać zaczęła dopiero kilka dni później (i to nieznacznie). Czy lekarz widział bijące serduszko i na tej podstawie napisałaś że Kruszynka żyła?

Bardzo ci współczuję straty. Trzymaj się.
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
niestety alfabia ma rację, tutaj jest o tym badaniu, lekarz opowiada o nim
http://abcbadania.pl/pytania/badanie...giczne-zarodka
Rok dlatego że tak powiedział mi lekarz; musi sie wszystko unormowac zanim znów zdecyduje się na dziecko. To jak ja się teraz dowiem co było prawdą, przyczyną skoro wyniki histopatologiczne nic mi nie dają? ;(
delilahinsomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 15:54   #63
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Tz przyjechał i storczyk też no i ptasie mleczko wedla
no to się spisał mąż pokaż storczyka!

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Rok dlatego że tak powiedział mi lekarz; musi sie wszystko unormowac zanim znów zdecyduje się na dziecko.
rok???? jeszcze tyle nie słyszałam.... chyba przebił wszystkich naszych lekarzy...
Ja usłyszałam od różnych lekarzy: miesiąc, 3 miesiące, pół roku...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:05   #64
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

ja w domciu dzisiaj siedzę sama. mama poszła na spotkanie klubu gospodyń wiejskich dziwne to trochę dla mnie ale spoko
tż jeszcze w pracy. ma przyjechać na chwilę rozpalić w piecu bo ja nie umiem i wraca z powrotem do pracy.
ja siedzę zamknięta na klucz w domu bo jednemu sąsiadowi odbiło i chodzi dziwny po wiosce. w lekkim strachu jestem.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

właśnie przyszedł tż i powiedział że żona jego brata jest w ciąży
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:07   #65
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

delila wiem co czujesz, ja też myślałam że to badanie da mi odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało ale dziewczyny na forum wyprowadziły mnie z błędu i uświadomiły mi że to badanie tak na prawdę nic konkretnego nie daje.
Głowa do góry, jestem całym sercem z Tobą
Z tym że musisz rok czekać to przyznam że się również zdziwiłam, to bardzo długo. Mój lekarz jak i położna powiedzieli że mam odczekać dwa tygodnie i zacząć działać, powiedzieli że bardzo często organizm po stracie próbuje odzyskać to co stracił i że jest duża szansa że poziom hormonów który jeszcze tak do końca nie opadł może sprzyjać poczęciu. Ale czy oni mają rację, czy to bezpieczne
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:26   #66
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

anusia- mamy tu taką koleżankę, która po # nie doczekała kolejnej@ a teraz już jest szczęśliwą Mamą małej Sylwi
Jak się pojawi to sama napewno się pochwali

deli- rok?!

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

BERBIE - a myślałam, że to tylko ja taka, że w piecu zapalić nie umie
My zawsze zamykamy bramę na klucz ale ostatnio jak były mrozy to przed bramą zrobiło się lodowisko i Tz przekonał moją Mamę aby jednak bramy na klucz nie zamykać bo przy manewrowaniu kluczem łatwo się poślizgnąć. Ja go poparłam ganiąc Mamę, że ona zawsze ma wizje, że nam ktoś do domu wlezie i Mama się zgodziła aby zostawić bramę odkluczoną
Efekt- wychodzę z parteru od Mamy na korytarz aby wrócić do siebie na piętro a za drzwiamy wejściowymi jakiś Rumun- klamką szrpie i do domu się pcha- bo on na jakiś cel zbiera. Na bramie jest dzownek- ale po co dzwonić jak barama otwarta- więc wszedł.
Okropna jestem ale nawet go za bardzo nie wysłuchałam i wyprosiłam dość agresywnie z podwórka...
Trochę mi głupio było po tym, że tak się zachowałam a i Mamie rację przyznałam i od tego czasu znowu się zamykamy na siedem spustów
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:36   #67
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

dziewczyny załamałam się, siedzę i wyję ... tak bym chciała uciec od swojego życia
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 16:39   #68
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
dziewczyny załamałam się, siedzę i wyję ...
wypłacz się Kochana... wiemy jakie to trudne...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:41   #69
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro, i przepraszam jak czegoś nie doczytałam i palnęłam gafę.
Trzymam za ciebie kciuki i wierze że jeszcze będę gratulować tu niejednej mamusi.
Nic się nie stało to trzymaj jak najmocniej, bo teraz mi się przydadzą, żeby @ nie przylazła

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
delila wiem co czujesz, ja też myślałam że to badanie da mi odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało ale dziewczyny na forum wyprowadziły mnie z błędu i uświadomiły mi że to badanie tak na prawdę nic konkretnego nie daje.
Ja byłam już po połowie ciąży, a te wyniki i tak nic nie dały :/

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
dziewczyny załamałam się, siedzę i wyję ... tak bym chciała uciec od swojego życia
szkoda, że tak daleko mieszkasz...
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:42   #70
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

BERBIE- kochana
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:44   #71
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

mój storczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3948.jpg (117,8 KB, 17 załadowań)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 16:46   #72
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
mój storczyk
piękny: love:. uwielbiam, ale każdego swojego zmarnowałam
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:46   #73
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

dziewczyny czy remontując dom można coś od podatku odliczyć?
czy to się odlicza w jakimś osobnym rozliczeniu, czy nie da się nic odliczyć?
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:47   #74
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

oj dziewczyny, dobrze, że choć was mam. nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć tak jak wy. nawet nie mam tabletek usypiających żeby położyć się i przespać już ten dzień
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:49   #75
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

pani- nie mam doświadczenia ze storczykami ale mojej Mamie co jakiś czas marnieje tak, że zastanawia się czy go nie wywalić po czym zakwita tak obficie, że goście z daleka to myślą, że ona tam ma kilka sztucznych gałązek...
a właśnie- moja ciocia opanowała sposób na storczyka, który chwilowo nie kwitnie- przypina sztuczny pęd
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:52   #76
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, dobrze, że choć was mam. nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć tak jak wy.


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
a właśnie- moja ciocia opanowała sposób na storczyka, który chwilowo nie kwitnie- przypina sztuczny pęd
oszustwa nie znoszę (i sztucznych kwiatków). Moja matka też reaktywowała moje 4 storczyki. mnie nie lubią
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 16:58   #77
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

pani- może nie będą mi sztuczne pędy potrzebne, zobaczymy
ostatnio zmarniał mi Zamiokulkas- pięny i dorodny zżółknął i połowę dorodnych pędów musiałam obciąć

czytałam o tych rozliczeniach- w kwestiach remontowo- budowlanych to chyba tylko na zasadzie kontynuacji- Ci, kórzy już w latach ubiegłych coś odliczali i wszystkiego nie odliczyli....(?)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:05   #78
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
oj dziewczyny, dobrze, że choć was mam. nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć tak jak wy. nawet nie mam tabletek usypiających żeby położyć się i przespać już ten dzień
BERBIE dasz radę, musisz...
Mam taką samą sytuację co Ty, mojego męża brata żona też jest w ciąży ale już w 7m-cu i też jest mi z tym bardzo ciężka zwłaszcza jak się spotykamy na rodzinnych obiadkach u teściów. Ona nie wiem że ja poroniłam więc i też nie bardzo liczy się ze słowami ostatnio wypaliła że stara du...pa ze mnie i czas już na macierzyństwo i powinnam brać przykład z niej... no myślałam że jej przywalę!!!
W takiej sytuacji zaciskam zęby, robie dobrą minę a potem płaczę w domu w poduszkę.
Jestem z Tobą całym sercem, jeszcze i my się będziemy cieszyć
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:07   #79
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
dziewczyny czy remontując dom można coś od podatku odliczyć?
czy to się odlicza w jakimś osobnym rozliczeniu, czy nie da się nic odliczyć?
można ale nie wszystko
zasada jest taka cokolwiek kupujesz z budowlanki (obojętnie czy betony czy okna) bierz faktury
jak już uzbierasz tych faktur musisz na necie znaleźć wykaz kodów PKWiU (czy jakoś tak) produktów które można odliczyć i porównać z tym co masz na fakturach (na fakturze przy każdym produkcie ten kod będziesz mieć podany)
na koniec wypełnić druk o nazwie vzm

na odliczenie jest chyba nadal 5 lat wiec masz czas, najbardziej żmudne jest znalezienie co można odliczyć a co nie (bo tu chodzi o to że kiedyś część materiałów budowlanych miało 7% i zmieniono je na 22% a teraz na 23% podatku vat i te produkty można odliczyć, a inne od "zawsze" miały 22% i tych nie można)
napewno nie można farb i unigruntów, a gipsy, kafelki, kleje do kafelek już można

ja swój w końcu zrobiłam tylko musze go złożyć
tylko musisz być dysponentem danego budynku tj mieć jakiś tytuł do nieruchomości typu właściciel współwłaściciel

tu fajnie pisze o takich podstawach
http://www.pit.pl/budowlana-vat/
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka

Edytowane przez Alfahelisa
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:11
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 17:25   #80
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Rok dlatego że tak powiedział mi lekarz; musi sie wszystko unormowac zanim znów zdecyduje się na dziecko. To jak ja się teraz dowiem co było prawdą, przyczyną skoro wyniki histopatologiczne nic mi nie dają? ;(
unormować ? masz jakieś problemy hormonalne ?
po poronieniu wszystko szybko się normuje, po ciąży normuje się 6 tygodni

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ja w domciu dzisiaj siedzę sama. mama poszła na spotkanie klubu gospodyń wiejskich dziwne to trochę dla mnie ale spoko
tż jeszcze w pracy. ma przyjechać na chwilę rozpalić w piecu bo ja nie umiem i wraca z powrotem do pracy.
ja siedzę zamknięta na klucz w domu bo jednemu sąsiadowi odbiło i chodzi dziwny po wiosce. w lekkim strachu jestem.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

właśnie przyszedł tż i powiedział że żona jego brata jest w ciąży
tule mocno
Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
delila wiem co czujesz, ja też myślałam że to badanie da mi odpowiedź na pytanie dlaczego tak się stało ale dziewczyny na forum wyprowadziły mnie z błędu i uświadomiły mi że to badanie tak na prawdę nic konkretnego nie daje.
Głowa do góry, jestem całym sercem z Tobą
Z tym że musisz rok czekać to przyznam że się również zdziwiłam, to bardzo długo. Mój lekarz jak i położna powiedzieli że mam odczekać dwa tygodnie i zacząć działać, powiedzieli że bardzo często organizm po stracie próbuje odzyskać to co stracił i że jest duża szansa że poziom hormonów który jeszcze tak do końca nie opadł może sprzyjać poczęciu. Ale czy oni mają rację, czy to bezpieczne
znów moja gin kazała mi zrobić bHCG bo jeśli by nie spadło musielibyśmy czekać ze staraniami, widać każdy inna teorie ma

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
dziewczyny załamałam się, siedzę i wyję ... tak bym chciała uciec od swojego życia
: cmok:

lucy pewne normy dla niemowlaków są bardziej po to żeby wykryć jakąś patologię u dziecka, a zdrowe dzieciaczki lubią zaskakiwać swoimi umiejętnościami
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:30   #81
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

hejo i co ja miałam??

ANUSIA matko 2 tyg Ci kazał czekać?? to też niezły jest hehe ale swoja drogą jak już ZEBERKA pisała to mamy tutaj taki przypadek że koleżanka NITKA nie doczekała nawet tej @ zaraz po # hihi a dziś mam maleństwo już przy sobie także skoro i ginek tak powiedział to nie ma co czekać tylko brać się do roboty za ok 2tyg

ZEBERKA można odliczyć zbieraj faktury na wszystko co kupujecie!!

Co do STORCZYKÓW to nie podlewać ich za często bo one nie bardzo lubią wodę!! nawet raz na miesiąc wystarczy!! i broń boże żeby nie stały w przeciągach!! i LUBIĄ słońce ale też nie za dużo....

BERBIE wiem co czujesz....przytulam Cię z całych sił!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:31
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:37   #82
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

dziewczyny dziękuję wam za to, że jesteście. więcej nie dam rady pisać bo od razu ryczę...
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 17:53   #83
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Ona nie wiem że ja poroniłam więc i też nie bardzo liczy się ze słowami ostatnio wypaliła że stara du...pa ze mnie i czas już na macierzyństwo i powinnam brać przykład z niej... no myślałam że jej przywalę!!!
ja ukrywałam się z ciążą (nie chwaliłam, wiedzieli tylko rodzice i rodzeństwo, czekaliśmy do końca I trymestru ze względu na moją kiepska sytuację w firmie), to potem wykrzyczałam to całemu światu. Podziwiam Cię, bo ja nie dałabym rady usiedzieć przy tym stole po takim tekście.....

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję wam za to, że jesteście.
Ukochuję!!!!!!!
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:03   #84
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
ja ukrywałam się z ciążą (nie chwaliłam, wiedzieli tylko rodzice i rodzeństwo, czekaliśmy do końca I trymestru ze względu na moją kiepska sytuację w firmie), to potem wykrzyczałam to całemu światu. Podziwiam Cię, bo ja nie dałabym rady usiedzieć przy tym stole po takim tekście.....

Ukochuję!!!!!!!
Przyznam że jest ciężko ale tak jak napisałam wcześniej zaciskam zęby ale swoje przeżywam. Nie mówiłam nikomu w rodzinie o ciąży, wiedziały tylko osoby którym mogłam zaufać czyli moja siostra, dwie przyjaciółki i o dziwo teściowa. Niestety nie mogłam powiedzieć mamie ani o ciąży ani o poronieniu bo to totalna papla a ja chciałam oszczędzić sobie współczujących spojrzeń i głupich tekstów w stylu no nie przejmuj się przecież jeszcze zajdziesz w ciąże, masz czas itd.
No widzisz wszystko zależy od tego w jakim kręgu przyszło ci żyć.
A moja szwagierka jest dla mnie wredna bo od samego początku nie pałałyśmy do siebie sympatią ale pewnie gdyby znała prawdę może nie paplałaby tępo ozorem...
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:05   #85
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
pewnie gdyby znała prawdę może nie paplałaby tępo ozorem...
na pewno. chcę wierzyć, że ludzie nie są świadomie wredni
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:07   #86
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Napisałam na starym wątku gapa jedna! Także kopiuje tu:

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość

jak miło czuć optymizm z twoich postów . za spadek, ile ci jeszcze zostało po ciąży? ja też wybieram się na solarium dzisiaj

a tak poza tym wszytskiego najlepszego moje kobietki
jeszcze 5 kg do wagi sprzed ciąży a jakieś 10 od tak dla siebie

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Dzień dobry
- kupiłam wczoraj te krople, podaje je małej, zobaczymy jak bedzie. Miłego dnia, zazdroszczę solarium. Co roku chodzę i do maja jestem już ładnie opalona.

Jak się karmi to można na solarium...???
hmm ja nie karmię, także problem mam z głowy - jedynie nad blizną myślę - inteligentna chciałam zakryć chusteczką, położyłam się, zakryłam... taaaaaaaa zapomniałam o nawiewach haha i lipa musiała się opalać i blizna - ale nic się póki co jej nie dzieje
Ale wiesz... jak byłam przedwczoraj, przede mną była dziewczyna, przed solarium czekała na nią koleżanka z dzieciakami (jedno jak się okazało było jej) i nagle ta co wyszła z solarium, wzięła małego, wraca i siadła z nim na kanapie... ja patrzę, co ona robi - a ona wyciągnęła cyca i zaczęła karmić Także widocznie można

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Nocka ok.
Gratuluję spadku wagi. Ja też chciałabym zrzucić parę kg jak Tż wyjechał ale zobaczymy czy mi się to uda.
To super, że ok. Oj myślę, że Ci się uda, jak będziesz sama wszystko robić 3mam kciuki
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:09   #87
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
A moja szwagierka jest dla mnie wredna bo od samego początku nie pałałyśmy do siebie sympatią ale pewnie gdyby znała prawdę może nie paplałaby tępo ozorem...
mam taką samą szwagierkę, ona nie wiem o moich poronieniach, ale by pewnie to ją nie powstrzymywało do gadania
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:24   #88
czarnula 1982
Rozeznanie
 
Avatar czarnula 1982
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 874
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Dobry wieczórBerbie-, ANUSIA-jaki ten świat mały,ja też jestem z Lubina A ja dzisiaj musiałam kupic córci kapcie i wkładki ortopedyczne bo ma płaskostopie- 200 zł

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

anusia-do jakiego lekarza chodzisz??
__________________
Wiktoria-29.01.2008r
Amelia-13.12.2012r
Aniołek 9tc(19.07.2011)

Edytowane przez czarnula 1982
Czas edycji: 2012-03-08 o 18:16
czarnula 1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:31   #89
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
musiałam kupic córci kapcie i wkładki ortopedyczne bo ma płaskostopie- 200 zł
i to jest sensowny wydatek, ale jaki ogromny
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 18:34   #90
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XI

Cytat:
Napisane przez czarnula 1982 Pokaż wiadomość
Dobry wieczórBerbie-, ANUSIA-jaki ten świat mały,ja też jestem z Lubina A ja dzisiaj musiałam kupic córci kapcie i wkładki ortopedyczne bo ma płaskostopie- 200 zł

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

anusia-do jakiego lekarza chodzisz??
Ale się cieszę że jesteś z mojego miasta
Oj chyba powinnam napisać do jakiego nie chodziłam lekarza, ja kilka lat starałam się o dzidzie i odwiedziłam kilku lekarzy ale ostatni to dr. Kosztowny przyjmuje w Medicusie i byłam też u dr. Nowackiego (ostatnia wizyta bo chciałam aby potwierdził mi diagnozę poprzedniego lekarza czyli ciążę obumarłą) teraz mam dylemat do którego mam chodzić?
A Ty do kogo chodziłaś, może masz kogoś godnego polecenia?
Pozdrawiam lubiniakę
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.