Pytanie so wszystkich - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-29, 20:17   #1
Forgot4goat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2

Pytanie so wszystkich


Witam, mam problem/pytanie.



Jestem hetero, mam żonę, jesteśmy szczęśliwi, seks z nią to bajka.



A ja mam problem?



Jestem bardzo ciekawy świata i bardzo interesuję mnie jakby to było z drugim facetem? Mam na myśli seks, bo wiem jak to jest gdy ktoś robi loda albo gdy jestem stroną aktywną. Bardzo ciekawi mnie jak to jest. Swoja drogą żona wie o tym i zdziwiła się z jaką otwartością to powiedziałem oraz powiedziała, że ona by chciała patrzeć jak zabawiam się z inną i też chciałaby z kobietą.



A co do mnie to żaden krypto bo jak myślę że miałbym całować się z innym to zwraca mi się, chodzi o sam seks.



Co o tym myślicie?
Forgot4goat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 20:34   #2
non-usual
Raczkowanie
 
Avatar non-usual
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Takie duże i miało Smoka
Wiadomości: 80
GG do non-usual
Dot.: Pytanie so wszystkich

Zastanawiam się co wśród facetów powoduje, że muszą stwierdzić że są "hetero". Jakby bycie "bi" było jakąś obelgą albo czymś jeszcze gorszym (przy czym większość tych heteryków nie ma nic przeciwko biseksualnym kobietom a w zasadzie to bardzo by chcieli taką mieć).

Według mnie pociąg, nawet czysto seksualny, do tej samej płci nie jest w żaden sposób powiązany z byciem hetero, masz skłonności biseksualne, niezależnie czy się do nich przyznajesz czy nie.
No ale to nie ma nic wspólnego z samym sednem tematu. Jak dla mnie, nie byłby to żaden problem, za aprobatą żony spotkać się z innym facetem. Inna sprawa, że mnie kontakt erotyczny z mężczyzną zupełnie nie pociąga. Skąd to wiem? Z doświadczenia, bo z TŻ-ką zabawiamy się z innymi parami, swingujemy. I obecność innego faceta w łóżku jest dla mnie zupełnie obojętna, interesują mnie tylko kobiety czyli moja żona i kobieta/ty z innej pary czy też par jeśli zabawa jest w większym gronie. Natomiast żona jest biseksualna i często zabawia się i z panami jak i z paniami (jeśli też są biseksualne i mają ochotę na taki układ).
Niestety dla ciebie, większość panów jest raczej naprawdę hetero i będzie ci ciężko znaleźć typowego biseksa ale życzę powodzenia. Są portale tematyczne, grupujące osoby szukające partnerów do takich zabaw, tam będzie chyba najłatwiej kogoś sensownego znaleźć w swojej okolicy.
non-usual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 20:07   #3
Forgot4goat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie so wszystkich

Bardziej chodziło mi o podkreślenie tego, że w relacjach, związku itd to 100% hetero bo nie wyobrażam zakładać rodziny z drugim facetem. A co do seksu to nie boje się stwierdzenia, że w tej sferze mogę być/ jestem Bi.

Ciekawi też czy dużo innych facetów tak ma?
Forgot4goat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 21:07:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.