Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 09:38   #481
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno mnie nie bylo

Mialam zastoj z Korsem, ale wpadly mi 2 portfele ostatnio,

Kliknelam w weekend Cindy Pink Grapefruit na zalando wloskim z kodem wyszla 74euro

I w tej chwili tez na zalando z kodem kliknelam Savannah w kolorze Peach za zawrotna cene 134 euro zamiast 395e

I mam problem, bo sama nie wiem po co mi te torebki brawo ja

Ale za taka cene to az trzeba bylo kliknac.

Zobaczymy czy na zywo bedzie Love

Ktos z Was ma/mial Savannah? Ja nie znam tego modelu, widzialam w butiku ale z daleka i w innym kolorze, nawet nie macalam..

a Wy co myslicie o niej i o Cindy?

Nie moje kolory... modele tez takie sobie

Ja kiedyś też dużo kupowałam bo "takie tanie, że żal nie wziąć" a potem i tak nigdy tego nie nosiłam i leżało w szafie... myślałam, że oszczędzam a tak naprawdę tylko wydawałam niepotrzebnie pieniądze teraz wole to co miałabym wydać na niepotrzebne rzeczy odłożyć i potem kupić coś o czym naprawdę marzyłam
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 10:00   #482
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Dziewczyny, ma ktoras z Was sneakersy/addiasy Korsa? Jak z jakoscia/ wygoda/etc?
Podoba mi sie jeden model, w dodatku znalazlam w przyzwoitej cenie (zblizonej do NB) i tak dumam czy klikac...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 10:01   #483
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma ktoras z Was sneakersy/addiasy Korsa? Jak z jakoscia/ wygoda/etc?

Podoba mi sie jeden model, w dodatku znalazlam w przyzwoitej cenie (zblizonej do NB) i tak dumam czy klikac...


Ja mialam Nikko snekersy sa bardzo wygodne i pamietam ze trzeba brac rozmiar mniejsze.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 10:34   #484
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Nie moje kolory... modele tez takie sobie

Ja kiedyś też dużo kupowałam bo "takie tanie, że żal nie wziąć" a potem i tak nigdy tego nie nosiłam i leżało w szafie... myślałam, że oszczędzam a tak naprawdę tylko wydawałam niepotrzebnie pieniądze teraz wole to co miałabym wydać na niepotrzebne rzeczy odłożyć i potem kupić coś o czym naprawdę marzyłam
Cała ja... kiedy wreszcie pójdę po rozum do głowy Kiedyś Korsa omijałam z daleka ze względu na ceny, nawet te promocyjne. Dać więcej niż 200zł za torebkę to była przesada. No cóż teraz mam ich 4 i zobaczymy czy są warte tych milionów monet.
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 10:43   #485
shmoopy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno mnie nie bylo
Mialam zastoj z Korsem, ale wpadly mi 2 portfele ostatnio,
Kliknelam w weekend Cindy Pink Grapefruit na zalando wloskim z kodem wyszla 74euro
I w tej chwili tez na zalando z kodem kliknelam Savannah w kolorze Peach za zawrotna cene 134 euro zamiast 395e
I mam problem, bo sama nie wiem po co mi te torebki brawo ja
Ale za taka cene to az trzeba bylo kliknac.
Zobaczymy czy na zywo bedzie Love
Ktos z Was ma/mial Savannah? Ja nie znam tego modelu, widzialam w butiku ale z daleka i w innym kolorze, nawet nie macalam..
a Wy co myslicie o niej i o Cindy?
ja kliknęłam sobie na polskim Zalando tą Savannah (cindy miałam w ręku, nie podchodzi mi ten model), wyszło trochę więcej bo ok. 7 stówek ale jeszcze nie wiem co zrobić bo mam też DKNY w bardziej pudrowym różu za podobną kwotę a na obie raczej się nie zdecyduję, czy Twoja już do Ciebie idzie, chciałabym zobaczyć zdjęcia w realu. Na amerykańskiej stronie Korsa też jest mocno przeceniona, może coś z nią jest nie halo...
shmoopy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 11:01   #486
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez shmoopy Pokaż wiadomość
ja kliknęłam sobie na polskim Zalando tą Savannah (cindy miałam w ręku, nie podchodzi mi ten model), wyszło trochę więcej bo ok. 7 stówek ale jeszcze nie wiem co zrobić bo mam też DKNY w bardziej pudrowym różu za podobną kwotę a na obie raczej się nie zdecyduję, czy Twoja już do Ciebie idzie, chciałabym zobaczyć zdjęcia w realu. Na amerykańskiej stronie Korsa też jest mocno przeceniona, może coś z nią jest nie halo...
Ja zobacze na zywo jakie beda Cindy tez mi raczej nie podchodzila ale jak zobaczylam cene to zdecydowalam zamowic, najwyzej odesle.
Savannah kiedys widzialam w salonie MK ale byla czarna tylko a ja jakos nie zwracalam uwagi wtedy na ciemne torebki wiec nawet nie ogladalam
Kolor Peach jest super moim zdaniem, kupilam niedawno portfel mojej siostrze w tym kolorze i jest naprawde fajny.
Jest przeceniona gdyz to taki wakacyjny kolor, czarne brazowe czy granatowe torebki nigdy nie sa przeceniane tak duzo.
A mniej standardowe kolory czesto da sie znalezc w fajnych cenach.
Ja mam w tej chwili wieksze torebki w stonowanych kolorach, i moze akurat i Savannah przypadnie mi do gustu, a jesli nie to oddam, Zaleta Zalando jest ze mozna zamowic i bez problemu potem oddac jak sie nie spodoba (chociaz ja nigdy jeszcze nie zwracalam nic na zalando, kiedys bylo az 100 dni na ewentualny zwrot, teraz nie wiem ile jest)
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 11:10   #487
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Ja mialam Nikko snekersy sa bardzo wygodne i pamietam ze trzeba brac rozmiar mniejsze.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Dzieki, w takim raze chyba sie skusze jesli tylko wroci rozmiar, bo oczywiscie chwile za dlugo sie zastanawialam nad kliknieciem....

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Cała ja... kiedy wreszcie pójdę po rozum do głowy Kiedyś Korsa omijałam z daleka ze względu na ceny, nawet te promocyjne. Dać więcej niż 200zł za torebkę to była przesada. No cóż teraz mam ich 4 i zobaczymy czy są warte tych milionów monet.
mialam podobne podejscie i do tej pory placac za torby Korsa mam drobne wyrzuty sumienia, ale wiem tez, ze to sa torebki ponadczasowe i warto wydac na nie wiecej, ale tez ponosic dlugie lata.
Proste fasony, ladne kolory, swietne wykonanie gwarantuja, ze to nie jest torebka na sezon- dwa
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 11:27   #488
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
fajny filmik co mieści selma mini
https://www.youtube.com/watch?v=GSOwDT8tUTM
Pomijajac fakt, ze sposob wypowiedzi jest mocno irytujacy i ledwo wytrzymalam te 6 min, a zawsze jestem daleka od negatywnego oceniania blogerek i vlogerek to jestem w pozytywnym szoku! selma mini naprawde duzo miesci! Myslalam ze wejdzie do niej tylko maly portfelik, a z telefonem juz bedzie problem, a tu widze ze wejdzie i telefon, i portfel, i chusteczki, i nawet klucze od samochodu!
Chyba zaczynam zalowac, ze nie wzielam czarnej jak byla na promo
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 12:57   #489
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Pomijajac fakt, ze sposob wypowiedzi jest mocno irytujacy i ledwo wytrzymalam te 6 min, a zawsze jestem daleka od negatywnego oceniania blogerek i vlogerek to jestem w pozytywnym szoku! selma mini naprawde duzo miesci! Myslalam ze wejdzie do niej tylko maly portfelik, a z telefonem juz bedzie problem, a tu widze ze wejdzie i telefon, i portfel, i chusteczki, i nawet klucze od samochodu!
Chyba zaczynam zalowac, ze nie wzielam czarnej jak byla na promo
Myślę, że na drobnych osobach będzie wyglądać ok. Inaczej może się odrobinę 'gubić'

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dzieki, w takim raze chyba sie skusze jesli tylko wroci rozmiar, bo oczywiscie chwile za dlugo sie zastanawialam nad kliknieciem....


mialam podobne podejscie i do tej pory placac za torby Korsa mam drobne wyrzuty sumienia, ale wiem tez, ze to sa torebki ponadczasowe i warto wydac na nie wiecej, ale tez ponosic dlugie lata.
Proste fasony, ladne kolory, swietne wykonanie gwarantuja, ze to nie jest torebka na sezon- dwa
Pytanie tylko, czy wolimy zmieniać torebkę co sezon, czy nosić jedną i tą samą wkółko. Kiedyś wolałam częściej je wymieniać, nie chodzi tu nawet o to że sie zniszczyła. Ale jak kupiłam taniej to z czystym sumieniem mogłam kupić zaraz drugą.
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 14:09   #490
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez shmoopy Pokaż wiadomość
ja kliknęłam sobie na polskim Zalando tą Savannah (cindy miałam w ręku, nie podchodzi mi ten model), wyszło trochę więcej bo ok. 7 stówek ale jeszcze nie wiem co zrobić bo mam też DKNY w bardziej pudrowym różu za podobną kwotę a na obie raczej się nie zdecyduję, czy Twoja już do Ciebie idzie, chciałabym zobaczyć zdjęcia w realu. Na amerykańskiej stronie Korsa też jest mocno przeceniona, może coś z nią jest nie halo...
Mi savanah nie podeszła jak oglądałam w stacjo, ale mi np duża selma też nie podchodzi i wiele innych modeli

Prawdziwy wyznawca jet seta ze mnie
Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
Pomijajac fakt, ze sposob wypowiedzi jest mocno irytujacy i ledwo wytrzymalam te 6 min, a zawsze jestem daleka od negatywnego oceniania blogerek i vlogerek to jestem w pozytywnym szoku! selma mini naprawde duzo miesci! Myslalam ze wejdzie do niej tylko maly portfelik, a z telefonem juz bedzie problem, a tu widze ze wejdzie i telefon, i portfel, i chusteczki, i nawet klucze od samochodu!
Chyba zaczynam zalowac, ze nie wzielam czarnej jak byla na promo
Też żałuję że jakiegoś maluszka nie wzięłam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 15:19   #491
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Mnie tez Selma duza nie podchodzi Kocham za to duzego Suttona i przez wielu znienawidzona Dillon To obecnie moje jedyne 2 duze torebki i na dodatek jedna w czerni a druga navy wiec troche koloru sie przyda, tymbardziej ze peach to taki piekny kolor przynajmniej dla mnie Cos wydaje mi sie ze z Cindy sie pozegnam a Savannah zostanie ze mna, o ile to ta wieksza wersja bo z Zalando nigdy nie wiadomo i ich wymiary podane na stronie prawie nigdy sie nie zgadzaja.
Malych Torebek ostatnio bardzo duzo u mnie , no i Cindy tak dziwnie wyglada przez ta szeroka podstawe, no ale narazie czekam Co przyjdzie i pozniej Wam je pokaze
pokaze Wam portfel ktory kupilam mojej siostrze wlasnie w kolorze Peach, bardzo piekny kolor, az sama myslalam zeby kupic kolejny portfel (na zywo bardziej stonowany jest)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1501.jpg (164,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1503-2.jpg (157,5 KB, 50 załadowań)
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 16:06   #492
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Mnie tez Selma duza nie podchodzi Kocham za to duzego Suttona i przez wielu znienawidzona Dillon To obecnie moje jedyne 2 duze torebki i na dodatek jedna w czerni a druga navy wiec troche koloru sie przyda, tymbardziej ze peach to taki piekny kolor przynajmniej dla mnie Cos wydaje mi sie ze z Cindy sie pozegnam a Savannah zostanie ze mna, o ile to ta wieksza wersja bo z Zalando nigdy nie wiadomo i ich wymiary podane na stronie prawie nigdy sie nie zgadzaja.
Malych Torebek ostatnio bardzo duzo u mnie , no i Cindy tak dziwnie wyglada przez ta szeroka podstawe, no ale narazie czekam Co przyjdzie i pozniej Wam je pokaze
pokaze Wam portfel ktory kupilam mojej siostrze wlasnie w kolorze Peach, bardzo piekny kolor, az sama myslalam zeby kupic kolejny portfel (na zywo bardziej stonowany jest)
bardzo ładny co to za model?

No właśnie cindy to dla mnie marny substytut jet seta crossbody, ale nie jest zła
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:17   #493
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
bardzo ładny co to za model?



No właśnie cindy to dla mnie marny substytut jet seta crossbody, ale nie jest zła


Ten portfel nazywa sie jet set coin wristlet


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:21   #494
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Śliczny :-* gdzie taki można dostać? chociaż chyba jest jeszcze w tym typie większy.
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:24   #495
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Załącznik 6552541

Edytowane przez dolcissimaa85
Czas edycji: 2016-07-25 o 16:34
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:28   #496
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Śliczny :-* gdzie taki można dostać? chociaż chyba jest jeszcze w tym typie większy.


Ja kupowalam go w butiku Korsa u mnie w miescie ze 3 tyg temu byl na przecenie -50% nawet. Nie wiem czy sa wieksze ale on jest w sam raz nie jest z tych wielkich i nie jest tez malutki dodam zdjecie z innym moim portfelem

IMG_1863.JPG




Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Edytowane przez dolcissimaa85
Czas edycji: 2016-07-25 o 16:44
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:48   #497
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Ja nie mam niestety w swojej okolicy Korsa :-(

A w necie nie znalazłam na polskich stronach.

Ile Ci wyszedł minus te 50% (jeżeli to nie tajemnica ;-) )
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 16:54   #498
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Ja nie mam niestety w swojej okolicy Korsa :-(

A w necie nie znalazłam na polskich stronach.

Ile Ci wyszedł minus te 50% (jeżeli to nie tajemnica ;-) )


60-65€ mniej wiecej nie pamietam dokladnie musialabym poszukac rachunek.
Pamietam ze duzo portfeli bylo na przecenie, ale kolory wiosenno letnie.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 19:17   #499
shmoopy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Ja zobacze na zywo jakie beda Cindy tez mi raczej nie podchodzila ale jak zobaczylam cene to zdecydowalam zamowic, najwyzej odesle.
Savannah kiedys widzialam w salonie MK ale byla czarna tylko a ja jakos nie zwracalam uwagi wtedy na ciemne torebki wiec nawet nie ogladalam
Kolor Peach jest super moim zdaniem, kupilam niedawno portfel mojej siostrze w tym kolorze i jest naprawde fajny.
Jest przeceniona gdyz to taki wakacyjny kolor, czarne brazowe czy granatowe torebki nigdy nie sa przeceniane tak duzo.
A mniej standardowe kolory czesto da sie znalezc w fajnych cenach.
Ja mam w tej chwili wieksze torebki w stonowanych kolorach, i moze akurat i Savannah przypadnie mi do gustu, a jesli nie to oddam, Zaleta Zalando jest ze mozna zamowic i bez problemu potem oddac jak sie nie spodoba (chociaz ja nigdy jeszcze nie zwracalam nic na zalando, kiedys bylo az 100 dni na ewentualny zwrot, teraz nie wiem ile jest)
wrzuc prosze zdjecia jak juz dotrze
shmoopy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 19:20   #500
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Przyszedł mój piękny jet set travel ecru upolowany na dodatkowym rabacie

Macie jakiś magiczny sposób albo specyfik którym mogę potraktować torbę żeby się nie budziła od dżinsów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1469471014308.jpg (38,9 KB, 73 załadowań)
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow

Edytowane przez JegoKrolewna
Czas edycji: 2016-07-25 o 19:53
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 19:22   #501
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
Przyszedł mój piękny jet set travel ecru upolować na dodatkowym rabacie

Macie jakiś magiczny sposób albo specyfik którym mogę potraktować torbę żeby się nie budziła od dżinsów?
Nie nosic Jeansow Joke
nie znam specyfiku zeby zapobiec brudzeniu, ale jak juz sie ubrudzi to wiele dziewczyn czyscilo torebke plynem do mycia szyb... to nie zart podobno dziala super
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 19:53   #502
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Ja czyściłam chusteczkami nawilżającymi dla dzieci, ale mam jasny worek matthew harrisa i jest jedno miejsce gdzie nie zeszło. Mam nadzieje ze na mk się nie powtórzy ale widzę ze na ramieniu jak noszę to kończy się na wysokości pasa wiec powinno być git
Nosiłyscie w nim laptopa? Wytrzyma takie obciążenie?
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow

Edytowane przez JegoKrolewna
Czas edycji: 2016-07-25 o 19:54
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 19:55   #503
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
Ja czyściwa chusteczkami nawilżającymi dla dzieci, ale mam jasny worek matthew harrisa i jest jedno miejsce gdzie nie zeszło. Mam nadzieje ze na mk się nie powtórzy ale widzę ze na ramieniu jak noszę to kończy się na wysokości pasa wiec powinno być git
Nosulyscie w nim laptopa? Wytrzyma takie obciążenie?


Spokojnie ja kiedys mojego Jet Seta uzywalam jako bagaz podreczny i conajmniej 5 kg zaladowalam i nic sie nie dzialo.. Taki Neverfull Louisa Vuittona podobno wytrzymuje obciazenie 100 kg wiec i Jet set wytrzyma sporo do 10 kg napewno


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 20:01   #504
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Oo to dobrze bo przy małym dziecku to jeszcze dochodzą często chusteczki, pieluchy i zabawki ;p
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 22:51   #505
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
Przyszedł mój piękny jet set travel ecru upolowany na dodatkowym rabacie

Macie jakiś magiczny sposób albo specyfik którym mogę potraktować torbę żeby się nie budziła od dżinsów?
Szkoda, ze z Tapatalka nie widze zdjec Jutro sobie oblukam na laptopie.

Wlasnie mi przypomnialas o jeszcze jednej zalecie Jet Seta, od boku pieknie kamufluje moj brzuch

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:32   #506
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Słuchajcie jak to możliwe, że przeglądam sobie forum na kom i pojawiają mi się reklamy z Vitkac, torebki Korsa i widzę średnia selma 520 parę zł, wchodzę a tam 760 coś, sutton 580zł, wchodzę 720zł.
Irytuje mnie bo chcę cenę którą widzę :brz ydal:
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:33   #507
duch0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Mam Cindy pikowaną i jest bardzo pakowna. Sama byłam na poczatku zaskoczona, że tyle rzeczy mogę zmieścić w tak małą torebkę. W środku dwie przegródki robią swoje i nie mam problemu z szukaniem rzeczy
duch0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:35   #508
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez duch0000 Pokaż wiadomość
Mam Cindy pikowaną i jest bardzo pakowna. Sama byłam na poczatku zaskoczona, że tyle rzeczy mogę zmieścić w tak małą torebkę. W środku dwie przegródki robią swoje i nie mam problemu z szukaniem rzeczy


A nie odstaje bardzo przez ta szeroka podstawe?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 08:48   #509
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Pytanie tylko, czy wolimy zmieniać torebkę co sezon, czy nosić jedną i tą samą wkółko. Kiedyś wolałam częściej je wymieniać, nie chodzi tu nawet o to że sie zniszczyła. Ale jak kupiłam taniej to z czystym sumieniem mogłam kupić zaraz drugą.
To racja. swego czasu tez wolalam zmieniac, a teraz jakos mi sie odmienilo i te kilka torebek spokojnie mi starcza. Choc z drugiej strony przez ostatnie 1,5 roku zainwestowalam troszke w lepsze torby i tym sposobem nie mam ich znowu tak malo Pewnie dlatego nei ciagnie mnie do sklepowych nowosci....

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Mnie tez Selma duza nie podchodzi Kocham za to duzego Suttona i przez wielu znienawidzona Dillon To obecnie moje jedyne 2 duze torebki i na dodatek jedna w czerni a druga navy wiec troche koloru sie przyda, tymbardziej ze peach to taki piekny kolor przynajmniej dla mnie Cos wydaje mi sie ze z Cindy sie pozegnam a Savannah zostanie ze mna, o ile to ta wieksza wersja bo z Zalando nigdy nie wiadomo i ich wymiary podane na stronie prawie nigdy sie nie zgadzaja.
Malych Torebek ostatnio bardzo duzo u mnie , no i Cindy tak dziwnie wyglada przez ta szeroka podstawe, no ale narazie czekam Co przyjdzie i pozniej Wam je pokaze
pokaze Wam portfel ktory kupilam mojej siostrze wlasnie w kolorze Peach, bardzo piekny kolor, az sama myslalam zeby kupic kolejny portfel (na zywo bardziej stonowany jest)
Portfelik bardzo,bardzo fajny! i kolor ma uroczy, taki w sam raz na wiosne i lato.
Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
Ja czyściłam chusteczkami nawilżającymi dla dzieci, ale mam jasny worek matthew harrisa i jest jedno miejsce gdzie nie zeszło. Mam nadzieje ze na mk się nie powtórzy ale widzę ze na ramieniu jak noszę to kończy się na wysokości pasa wiec powinno być git
Nosiłyscie w nim laptopa? Wytrzyma takie obciążenie?
Nosilyscie mialam obawy, ale spokojnie wytrzymuje takie obciazenei i nei zauwaylam,zeby cos niepokojacego sie z raczkami dzialo....

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Szkoda, ze z Tapatalka nie widze zdjec Jutro sobie oblukam na laptopie.

Wlasnie mi przypomnialas o jeszcze jednej zalecie Jet Seta, od boku pieknie kamufluje moj brzuch

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
hahaahha, to juz wiem dlaczego tak lubie Jet Seta, w koncu mam co zaslanaic:cojest :
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 11:22   #510
magdis
Zadomowienie
 
Avatar magdis
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 315
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
Słuchajcie jak to możliwe, że przeglądam sobie forum na kom i pojawiają mi się reklamy z Vitkac, torebki Korsa i widzę średnia selma 520 parę zł, wchodzę a tam 760 coś, sutton 580zł, wchodzę 720zł.
Irytuje mnie bo chcę cenę którą widzę :brz ydal:
Zdaje się, że pokazują się ceny netto niestety
magdis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-11 16:42:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.