Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 16:01   #1
czarnusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 80

Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )


Witam
Zawsze moje diety planowalam na miesiąc, góra dwa... no i przewaznie nic z tego nie wychodziło, albo wychodzilo mniej niz bym chciala, bo za duzo od siebie wymagałam.
Postanowiłam teraz odchudzać się powolutku, rzeźbiąc przy tym sylwetkę.
Mam czas do lipca 2011 roku, taka data, bo zobacze się wtedy po roku z pewną osobą, wczesniej nie ma mozliwosci, a chce ją zadziwić (no jest kilka osob, ale glownie ta jedna).
Przez wakacje schudłam z 90 kg na 82 kg, czyli jakiś tam mały sukces jest.
Przez rok planuje schudnąć jeszcze do wagi 60-62 kg i wyrzeźbić ciało.
Zalezy mi na pięknej jędrnej twardej pupie, twardych zgrabnych udach i lekko wyrzezbionym brzuszku i ramionach. Na to wszystko daje sobie rok.
Dzis ułoże plan cwiczen.
Ogolnie planuje od 1 wrzesnia zacząć chodzić na fitness, kupie karnet otwarty i 3-4 h tygodniowo chcialabym cwiczyc na fitnesie.
Do tego pomysle nad jakimiś ćwiczeniami siłowymi, mam w domu troche sprzętu typu hantelki, obciążniki na nogi 1 kg i 0.5 kg, twister, steper itd. więc mysle ze cos wykombinuje

Któraś się dołączy?
__________________
Odchudzam się.
Zapuszczam włosy.
Pięknieje. < 3
czarnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 09:51   #2
violetta1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

witaj, oczywiście ja moge sie dołaczyc ale wirtualnie.. ja od poniedziałku zaczynam ćwiczyc i dbać porzadnie o siebie ( w kazdym razie sie postaram )
violetta1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 11:45   #3
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć! Ja ćwiczę od któregoś tam lipca. Przestałam jeść słodycze i pić napoje gazowane. Fast foody poszły na odstrzał i w ten sposób z 70kg, waga spadła do 65kg. Ale, ale. To są postępy, ale wynik jako taki mnie nie zadowala.

Także chętnie przyłączę się, pod warunkiem, że stworzymy silna grupę i będziemy się mobilizować i wspierać wzajemnie.

Planu ćwiczeń nie mam, ale z rzeczy jakie wykonuję to:
- jazda na rowerku stacjonarnym
- ćwiczenia z ciężarkami (1 kg)
- motylek
- skakanka

a reszta to ćwiczenia bez sprzętu.

Od jutra zaczynam BBL i będę to ćwiczyć przez cztery tygodnie, także i tutaj pokładam swoją nadzieję na to, że uda mi się stracić parę kg.

Dołączam do Was. Jak najbardziej!
munek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 13:53   #4
lesny_stworek
Raczkowanie
 
Avatar lesny_stworek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 101
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Czekałam na taki wątek

Jestem wlasnie w trakcie przygotowan do rozpoczęcia pożądnej dietki, i planu ćwiczeń. Zaczynam dopiero od października, gdy zaczną sie studia [ciężko dietkować mieszkająć z gotującą pyszne obiadki mamusią].

Dietke juz wlasciwie zapinam na ostatni guzik. Do rozpoczęcia jeszcze caly miesiąc, ale ten czas tez nie pozostaje zmarnowany. Wrzesien wykorzystam na 'roztrenowanie' się troszeczke. Na początek bedą to biegi co drugi dzień.

Dziewczyny, jakie macie cele?
lesny_stworek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 14:28   #5
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja też się chętnie dołącze. Jakoś od godziny przeglądam wizaż i wyklarował mi się ambitny plan biegania, bez słodyczy i słodkich gazowanych napojów. Nie chcę schudnąc nie wiadomo ile (ważę 69-70kg przy wzroście 175cm), chcę się po prostu poczuć dobrze ze sobą. Więc nie tak restrykcyjnie jak właścicielka wątku, ale mam nadzieję, że to nie przeszkadza. W kupie siła, mam nadzieję, że np. w styczniu popatrzę na siebie i będę zadowolona... ściskam.
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 15:51   #6
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witam.Ja tez wiele razy probowalam sie odchudzac, zaczynalam cwiczyc wszystko zmieniac,ale nigdy nie osiagnelam upragnionego celu. Jestem bardzo nieszczesliwa przez to jak wygladam, chociaz wiem,ze moj problem nie jest jakis ogromny.Waze 61,60 kg przy wzroscie 162, dąze najpierw do 55 kg, a pozniej do 50. Ale jestem calkowitym laikiem w sprawach sportu.Zaczelam cos jezdzic na rowerze, ok 40 minut dziennie na stajconarnym i cwiczenia na kregoslup. Nie jestem slodyczy, pije duzo wody, staram sie jesc mniej a czesciej. Zobaczymy. Juz raz zapisalam sie do jakiegos watku,ale umarl on, mam nadzieje,ze ten bedzie mnie mobilizowal. Sily nam zycze!
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:44   #7
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cześć dziewczyny!

Chętnie się przyłącze. Uwielbiam takie wątki, do tego i tego robimy z siebie bóstwa
Ja cwicze już jakiś czas, dokładnie od grudnia tamtego roku. Efekt jest taki, ze jest mnie o połowe mniej Ale walcze jeszcze z całkowitą utratą tkanki tłuszczowej i wyrzezbieniu brzucha. Oczywiście nie mam nic przeciwko, jeśli reszta ciałka też będzie lepiej wyglądac Ćwicze na zmiane co drugi dzień siłowy na całe ciało i rowerek stacjonarny. Wolałabym biegac, ale niestety brak terenów
Piszcie dziewczyny o efektach, bo to bardzo motywuje
Powodzenia!
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 18:22   #8
krolewnasmieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 119
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

też chcę
ja właściwie potrzebuje tego tematu, żeby nie przestać walczyć.Ćwiczę od lutego, nie mam specjalnej diety, ale od czasu do czasu robię sobie przystanki i np nie ćwiczę w tygodniu ani razu...potrzebuję motywacji.
Generalnie mam 158 cm i ważę 48 kg więc nie chcę chudnąć jedynie ładnie wyrzeźbić ciało.

mam nadzieję , ze wątek nie umrze i każda będzie mogła sie pochwalić rezultatami.
Mierzyłyście się?
krolewnasmieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:26   #9
laydee
Przyczajenie
 
Avatar laydee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 13
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej dziewczyny. Ja również chiałabym się przyłączyć do Was. Mam 163cm wzrostu i 57kg z czego waga wacha mi się 56-59kg. Mam cellulit chyba 2 stopnia widoczny!!
laydee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:43   #10
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krolewnasmieszka Pokaż wiadomość
mam nadzieję , ze wątek nie umrze i każda będzie mogła sie pochwalić rezultatami.
tez mam taką nadzieje musimy ten wątek utrzymać, żeby nie umarł
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 18:48   #11
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Przylaczam sie do Was dziewczynki!
Mam do zrzucenia jakies 7-8kg mam 160 wzrostu i waze 54kg.
Rok szkolny sie zacznie i bede miala bardzo malo czasu na jakiekolwiek cwiczenia ale postaram sie najlepiej jak potrafie

dziewczyny znacie jakies cwiczenia ktore zmniejsza mi brzuch? (Pod pepkiem) bo talia moze byc ale ten brzuch tak wystaje i efekt obrzydliwy. Wszystko co cwicze pobudza raczej te partie nad pepkiem...
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 18:56   #12
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakies cwiczenia ktore zmniejsza mi brzuch? (Pod pepkiem) bo talia moze byc ale ten brzuch tak wystaje i efekt obrzydliwy. Wszystko co cwicze pobudza raczej te partie nad pepkiem...
jeśli to tłuszcz to tylko aeroby. Na tą partie brzucha to wszelkie cwiczenia z unoszeniem nóg, odwrotne brzuszki itp.
Tu masz link:
http://www.youtube.com/watch?v=tVog4...x=0&playnext=1
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:00   #13
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
jeśli to tłuszcz to tylko aeroby. Na tą partie brzucha to wszelkie cwiczenia z unoszeniem nóg, odwrotne brzuszki itp.
Tu masz link:
http://www.youtube.com/watch?v=tVog4...x=0&playnext=1
Dzieki
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:33   #14
Sunrisegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Zapisuję się i ja! Jestem nowicjuszką na tym portalu, ale to chyba nie szkodzi. Od grudnia zmieniłam generalnie swój sposób odżywiania - dostałam od Św. Mikołaja parowar Schudłam z 70kg na 61 w maju. Ostatnio mi się trochę przytyło. Nie mierzyłam się, ale zastanawiam się nad kupnem wagi, żeby monitorować efekty moich ćwiczeń..
Z ćwiczeń to biegam codziennie, i skaczę na skakance - chodzi mi głównie o wymodelowanie nóg.. A i jeszcze ćwiczę CALLANETICS

Co to jest to BBL?

Pozdrawiam
Sunrisegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:37   #15
Silenzio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 294
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej! Z chęcią dołączę do tego wątku. Czekałam na jakiś do którego mogłabym się przyłączyć, ale wiele z nich trwa już długo i czasem trudno się wbić jesli są tam dziewczyny, które już się "znają" od jakiegoś czasu. A ten wątek jest dla mnie idealny, bo w końcu zrozumiałam,ze nic łatwo i szybko nie przychodzi a by osiągnąć dobre i długotrwałe wyniki potrzebny jest czas...
Obecnie ważę bodajże 67 kg przy 174 cm..:/ Pierwszym wyzwaniem jest zejście do 60 kg a potem się zobaczy. Grunt to czuć się dobrze we własnym ciele
Jesli chodzi o ćwiczenia to w zasadzie towarzyszą mi od paru lat, bo je uwielbiam Niestety nie trzymam się diety i to krzyżuje moje marzenia:/ Ale nie zamierzam sie poddawać i chętnie z wami 'powalczę'
Silenzio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:06   #16
krolewnasmieszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 119
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Sunrisegirl Pokaż wiadomość

Co to jest to BBL?

Pozdrawiam

BBL=Brazil Butt Lift bardzo fajne ćwiczenia modelujace tyłek i nie tylko. do ćwiczenia w domu fajna alternatywa dla fitnessu
krolewnasmieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 22:47   #17
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez lesny_stworek Pokaż wiadomość
Czekałam na taki wątek

Dziewczyny, jakie macie cele?
Mój cel to płaski brzuch i twardy tył.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewnasmieszka Pokaż wiadomość
BBL=Brazil Butt Lift bardzo fajne ćwiczenia modelujace tyłek i nie tylko. do ćwiczenia w domu fajna alternatywa dla fitnessu

zgadzam się - absolutnie.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
Przylaczam sie do Was dziewczynki!
Mam do zrzucenia jakies 7-8kg mam 160 wzrostu i waze 54kg.
Rok szkolny sie zacznie i bede miala bardzo malo czasu na jakiekolwiek cwiczenia ale postaram sie najlepiej jak potrafie

dziewczyny znacie jakies cwiczenia ktore zmniejsza mi brzuch? (Pod pepkiem) bo talia moze byc ale ten brzuch tak wystaje i efekt obrzydliwy. Wszystko co cwicze pobudza raczej te partie nad pepkiem...


Na ten brzuszek dobre by były ćwiczenia na talię osy.

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Od jutra chwalić się, co ćwiczyłyście, dziewczyny !
A teraz czas na sen.
munek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 07:17   #18
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez lesny_stworek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie cele?
Mój cel to płaski, wyrzeźbiony brzuszek A na drugim miejscu cała reszta

Wczoraj u mnie siłownia, a dzisiaj wieczorkiem bedzie rowerek stacjonarny
__________________

Edytowane przez Mary333
Czas edycji: 2010-08-30 o 07:19
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 07:56   #19
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dzisiaj już za mną:
~ BBL
~ 4 serie po:
100 x skakanka
20 x ciężarki
20 x brzuszki
20 x motylek

czyli 400xskakanka i 80xcala reszta.


i aktualnie padam na twarz

a wieczorem biegam, a jak pogoda się zepsuję to na rowerek

Edytowane przez munek
Czas edycji: 2010-08-30 o 08:10
munek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 08:48   #20
violetta1975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

więc dziewczynki od dzisiaj mocno do roboty, nie ma opierdzielania sie i szukania wymówek, ja własnie od dzisiaj tez zaczynam BBL ,przez miesiąc musze sie spiąć i zobaczyc jaki bedzie trego wynik, zrobiłam zdięcia "tylnich zderzaków " ,boku i brzucha i porównam je ze zdjeciami które zrobie po miesiącu,myśle ze w ten sposób najlepiej bedzie zobaczyc czy coś sie zmienilo. z doświadczenia wiem ze u kobitek jest tak ze nawet jak zrzuci 5 kg to i tak nie widzi na sobie róznicy a tak bedzie czarno na białym - a wtedy to dopiero bedzie motywacja
violetta1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:00   #21
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez violetta1975 Pokaż wiadomość
z doświadczenia wiem ze u kobitek jest tak ze nawet jak zrzuci 5 kg to i tak nie widzi na sobie róznicy
oj, skąd ja to znam też mam już zrobione zdjęcia, zobaczymy za miesiąc
Zastanawiam sie nad dodaniem do mojej tygodniowej rozpiski ćwiczeń interwałowych BodyRock. Podobno fajne efekty, a tylko 12 min
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:13   #22
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
oj, skąd ja to znam też mam już zrobione zdjęcia, zobaczymy za miesiąc
Zastanawiam sie nad dodaniem do mojej tygodniowej rozpiski ćwiczeń interwałowych BodyRock. Podobno fajne efekty, a tylko 12 min


BodyRock? Pierwszy raz o czymś takim słyszę No ćwiczonka już za mną, na śniadanie biały serek z ciemnym chlebkiem. A teraz piję cz. herbatkę.
munek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:45   #23
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Ja trochę pospałam dziś, wieczorem mam kolację z siostrą, a potem impreza, więc sprężam się, idę rozciągać i zobaczyć czy stadion jest wolny, coby sobie pobiegać. Nie ma co odkładać
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 10:50   #24
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez munek Pokaż wiadomość
BodyRock? Pierwszy raz o czymś takim słyszę No ćwiczonka już za mną, na śniadanie biały serek z ciemnym chlebkiem. A teraz piję cz. herbatkę.
http://www.bodyrock.tv/2010/07/02/be...d-abs-workout/
to jest link do tych ćwiczeń
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:18   #25
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Też chciałabym się przyłączyć.

Co prawda nie chcę chudnąć, wolałabym kilka kilo przytyć. Chcę ujędrnić ciało w szczególności brzuch i wysmuklić talię oraz odzyskać formę.

We wrześniu planuje robić 6 Weidera, 2 razy w tygodniu pilates i w miarę możliwości ćwiczenia na piłce.

I muszę coś zrobić z pośladkami i udami, bo zaczyna mi się robić celulitis. Raz w tygodniu będę robić piling kawowy i chce sobie kupić jakiś dobry specyfik do wcierania, ale najpierw na KWC muszę coś upatrzeć.

Mam nadzieje, że z wami będzie mi raźniej i wytrwam do przyszłych wakacji.
Będę meldować o moich poczynaniach i mam nadzieje efektach .
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:52   #26
munek
Raczkowanie
 
Avatar munek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
GG do munek
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
We wrześniu planuje robić 6 Weidera, 2 razy w tygodniu pilates i w miarę możliwości ćwiczenia na piłce.

Hej, hej.

Proponuję Ci a6w robić dopiero, jak już będziesz miała poniekąd wyrzeźbione te mięśnie brzucha. Jeżeli jesteś początkująca, to te ćwiczenia nie są odpowiednie, bo i tak nic nie dają.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość

Jak zobaczyłam tą dziewczynę, to pierwsze co mi przyszło na myśl, o kurczę, nieźle. Drugie: damn it!, ma sztuczne cycki. A trzecie (w momencie, gdy pokazuje drugie ćwiczenie, sam początek): za bardzo umięśniona. Widziałaś jej ramiona?! Szok.

W Twoim avatarze dziewczyna bardzo przypomina mi Dakotę Fanning. To ona?
munek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:39   #27
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Kiedy wyszłam z mieszkania po rozgrzewce na schodach na klatce () stwierdziłam, że zamiast stadionu mam o wiele bliżej alejki. Zaczęło kropić, bo przecież ja to mam szczęście Pobiegałam w deszczu, super uczucie i ładne widoczki. Co prawda kondycha jeszcze słaba, bo 2,5 okrążenia + jedno przechodzone, ale nie chciałam szaleć, bo jutro bym nie wstała Przez pierwsze 2tyg będę biegać co 2dni, żeby ciałko mi się nie zbuntowało. Rozciąganie po treningu, prysznic, i śniadanko (2 jajka, chlebek ciemny z serkiem śmietankowym i pomidors). A teraz czas na papierosa... (tylko nie krzyczcie! )
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:55   #28
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

O matko, ile Wy cwiczycie!ja to jestem strasznie slaba pod tym wzgledem. Zaczelam ciwczyc Zumbe,ale kolana mi sie zbuntowaly ma ktoras z Was tez takie problemy? ale coz, pozostaje mi rowerek. wczoraj dwie godzinki szybkiego spacerowania byly. od czegos trzeba zaczac
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:05   #29
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

hej hej wszystkim
przyłączam się do was bo już się szykuje na lato 2011 , ale też na to , żeby po prostu lepiej wyglądać mam 175 cm wzrostu , ostatnio jak się ważyłam było 61,3 kg .. w październiku ważyłam 57 kg , chcę wrócić do tej wagi , a jak nie to po prostu wyszczuplić wszystko co się da
moje cele to : płaski brzuszek bez tłuszczyku !! smukłe uda, i pozbycie się tłuszczu z wewnętrznej ich strony bo to tragedia co się tam dzieje .- może któraś z was zna dobre i sprawdzone sposoby ? wzmocnić ramiona by się przydało no i jeszcze boczki trzeba zrzucić bo brzydkie są
jak na razie ćwiczę BBL , i 8 min abs jak mam siłę i pamiętam chcę dodać do tego skakankę , mam też pas wibracyjny ale nie wiem czy on coś daje ? aa i zapomniałabym rozciąganie przede wszystkim
co do jedzenia to odrzuciłam pieczywo , staram się nie jeść go w ogóle , w to miejsce chlebki typu wasa ale z biedronki bo bardziej mi smakują więcej warzyw i owoców - ale na razie mi to nie wychodzi zamiast smażenia - potrawy na parze - mama ma ostatnio na tym punkcie bzika więc korzystam ale nie powiem bo raz na jakiś czas pozwalam sobie na np pizze/kebab itp , 1-2 razy w miesiącu chyba to nie wielki grzech ?
__________________

*Ćwiczę*


Edytowane przez @na
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:08
@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:23   #30
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale pożądnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez munek Pokaż wiadomość
Hej, hej.

Proponuję Ci a6w robić dopiero, jak już będziesz miała poniekąd wyrzeźbione te mięśnie brzucha. Jeżeli jesteś początkująca, to te ćwiczenia nie są odpowiednie, bo i tak nic nie dają.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------




Jak zobaczyłam tą dziewczynę, to pierwsze co mi przyszło na myśl, o kurczę, nieźle. Drugie: damn it!, ma sztuczne cycki. A trzecie (w momencie, gdy pokazuje drugie ćwiczenie, sam początek): za bardzo umięśniona. Widziałaś jej ramiona?! Szok.

W Twoim avatarze dziewczyna bardzo przypomina mi Dakotę Fanning. To ona?
No troche jest za bardzo umięśniona, tak bym wyglądać nie chciała A te cwiczenia wzięłam pod uwage dlatego, ze mają postać interwałów, a właśnie tego mi w moich treningach brakuje Próbowałam robić na rowerku stacjonarnym, ale cos mi nie wychodzą

A dziewczyna w moim avatarze to Dakota Spodobała mi się jej rola Jane w Ksiezycu w nowiu
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.