Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 07:01   #1
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153

Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??


Witam wszystkich no i od razu proszę o pomoc. Otóż mam taki mały dylemat z włosami, a właściwie z ich kolorem . Chciałabym bowiem zmienić kolor włosków na coś innego niż teraz mam na głowie (a teraz są całkowiecie naturale i moje własne ), ale nie wiem czy wymarzony przeze mnie odcień w ogóle pasuje do mojej cery. Chciałabym bowiem mieć na glowie.... rudą marchewkę . Taką prawdziwą, śliczną, pomarańczową marchewkę (zobaczyłam na półce w sklepie farbę Garniera w tym kolorku i od tej pory choruję na nią).
Próbowałam już i w Photoshopie zmienić kolor i w innych programach, ale cóż że się udaje jeśli mimo to nie potrafię ocenić czy wyglądam lepiej czy nie... Ech zresztą to zawsze był mój problem, podejmowanie decyzji dotyczących moich włosów. Najbardziej szaloną decyzją do tej pory było ich ścięcie pół roku temu (oczywiście później żałowałam przez miesiąc ).
W dodatku tutaj nawet nie mam się kogo poradzić. Mój TŻ uważa że mi to dobrze we wszystkim.
Ale nic to, mam nadzieję, że pomożecie mi dziewczyny podjąć jakąś decyzję.... Załączam swoje zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monika.jpg (47,1 KB, 47 załadowań)
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 07:30   #2
lipienko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 101
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

Farbuj, nie zastanawiaj się !!!!
lipienko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:16   #3
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

Chyba raczej na Twoich włosach marchewka nie wyjdzie, co najwyżej będziesz mieć rudą poświatę. Poza tym z tego co widzę na zdjęciu, jesteś typem zimnym, więc po co przytłaczać swoją urodę rudościami? Trochę na Twoim miejscu rozjaśniłabym włosy, nawet do jasnego brązu, masz nisko osadzone brwi więc trochę twarz zrobiłaby się pogodniejsza.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:24   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

ja odradzam marchewke! jakos Cie w niej nie widze!z reszta bez rozjasnienia archewka nie wyjzie a nie myslalas o baleyagu??
moze cos z bezowym blondem?? jesli czerwnienie to raczej w bordo!!!
pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:21   #5
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

szaleństwo jak najbardziej ale marchewce mówimy stanowcze nie, to kolor zdecydowanie nie dla ciebie proponuje jakieś jasne pasemka, no chyba że chcesz radykalnej zmiany koloru, ale do tego przydałaby się komputerowa metamorfoza żebyś potem nie żałowała ;p
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 20:42   #6
rolkaa15
BAN stały
 
Avatar rolkaa15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

Niee marchewka nie jest dla ciebie moze jakis ciemny gleboki braz ale nie marchewka heh
rolkaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 23:26   #7
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

jezeli chcesz zaszalec, to mysle ze raczej w tym kierunku rudosci, to kolor dlaciebie odpowiedni i mysle ze nawet fryzura bylaby niezla, ale razcej sama nie farbuj , fryzjer pracujacy na dobrych farbach da sobie rade z towim kolorem, chyba ze masz farbowane ciemna farba to nie obedzie sie bez dekoloryzacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ___120_annesophie_step.jpg (9,9 KB, 6 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 00:04   #8
Kika77
Raczkowanie
 
Avatar Kika77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wyspy Kanaryjskie-Teneryfa
Wiadomości: 289
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

Mysle ze we wscieklej marchewce nie jest Ci dobrze (pierwsze zdjecie) Za to w tej fryzurce i kolorku ktory zaproponowala gaga juz o wiele lwpiej.. mysle takze ze na 3 zdjeciu nie jest zle , i fryzura i kolor
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monika3.jpg (55,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monika2 copia.jpg (67,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg monika4.jpg (56,4 KB, 10 załadowań)
Kika77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 10:43   #9
Pt6
Raczkowanie
 
Avatar Pt6
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Odrobina szaleństwa... w życiu i na głowie ??

Ech... no ja też nie byłam pewna co do tej marchewki dlatego wolałam zasiegnąć opini kogoś innego.. i nie pomyliłam się.... Dziękuję Wam Kochane za radę ...

Z tymi pasemkami też myślałam, ale jednak wolałabym jeden kolor zamiast pasemek... Jakoś chyba nie czułabym się dobrze w pasemkach...
A brązy już tak strasznie mi się znudziły. Zresztą jakoś na mojej główce zawsze zamiast głębokich brązów wychodziła piękna czerń, fryzjerzy mają utrapienie z moimi włosami .
Bordo też już miałam na główce, ale fryzjerce coś nie poszło bo wyszedł wtedy strasznie ciemny i zdecydowanie nie dla mnie...

gaga rzeczywiście masz rację, rudości chyba bardziej by mi pasowały.

Kika77 Ta trzecia fryzurka..... JA MUSZĘ MIEĆ COŚ TAKIEGO NA GŁOWIE !!! I kolorek mi się podoba i ścięcie.... No nie, jak nic muszę mieć takie cosik na głowie i od fryzjera nie wyjdę dopóki nie będzie czegoś takiego

Jeszcze raz dziękuję. Jesteście WIELKIE kobitki... Ech co ja bym bez Was poczęła biedna (wiem, wiem miałabym nieszczęsną marchewkę na głowie )... A tak już mam wizję na swoje szaleństwo i zmianę w moim nudnym życiu i na mojej nudnej główce... No to czas zaszaleć !!
A to dla Was: za pomoc.
__________________
"Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc,
że tylko to drugie chrapie..."

Pratchett Terry
"Piąty elefant"
Pt6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.