Jaka firma farby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-25, 09:49   #1
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia

Jaka firma farby?


Mam problem. Byłam wczoraj u fryzjera i przefarbowala mi wlosy na piękny rudy.. Wiem jaki jest numer farby ale nie dopatrzyłam firmy.Czy może ktoś wie 7.4/k ?
matisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 15:35   #2
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jaka firma farby?

O bozę, bożę . A nie mozesz przejść się do tego fryza, i spytać się o dokładną nazwę farby ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 05:08   #3
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaka firma farby?

"O bożę, o bożę." (matko błagam.)
Wystarczy pomyśleć że to fryzjer, i nie powie nikomu co to za farba ani gdzie to kupują. Bo są to farby profesjonalne, kupowane hurtowo.
Więc jeżeli szukasz, szukaj w profesjonalnych.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:04   #4
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jaka firma farby?

Ale to naprawdę nie boli.. Niech się przejdzie spróbuje.
Nie rozumiem czy to AŻ tak wielki problem ?
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 07:30   #5
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaka firma farby?

Nawet jeżeli uzyska taką odpowiedz nawet dokładną to i tak nie kupi tej farby bo fryzjerskich nie sprzedają na sztuki a hurtem. Nie dostanie takiej farby nigdzie, to też tak ciężko zrozumieć? wystarczy trochę pomyśleć.

Chyba, że poszukałaby na allegro, choć baaardzo wątpie, że dostanie identyczną farbę z identycznej firmy, wiem to, ponieważ sama miałam kiedyś podobny problem. Fryzjerka nie chciała mi zdradzić jaka to farba ale miałam 2, która pomagała tej pierwszej farbować włosy i ona mi po cichu podpowiedziała co to było. Szukałam na allegro, ebayu ale takiej farby nie znalazłam, jedynie hurtownię, gdzie nie sprzedają na sztuki.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-30 o 07:38
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:53   #6
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jaka firma farby?

Nie wiem do jakiego fryzjera chodzisz . U mnie jest tak ze przed farbowaniem fryzjerka porównuje ze mną kolory poszczególnych farb do włosów. A potem jeśli mam taką potrzebę mogę poprosić ją o zamówienie mi tej samej farby czy specjalnych odzywek. I tak, nie mogę tego pojąc ze robi się z tego az tak wielką tajemnicę.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:58   #7
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jaka firma farby?

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Nawet jeżeli uzyska taką odpowiedz nawet dokładną to i tak nie kupi tej farby bo fryzjerskich nie sprzedają na sztuki a hurtem. Nie dostanie takiej farby nigdzie, to też tak ciężko zrozumieć? wystarczy trochę pomyśleć.

Chyba, że poszukałaby na allegro, choć baaardzo wątpie, że dostanie identyczną farbę z identycznej firmy, wiem to, ponieważ sama miałam kiedyś podobny problem. Fryzjerka nie chciała mi zdradzić jaka to farba ale miałam 2, która pomagała tej pierwszej farbować włosy i ona mi po cichu podpowiedziała co to było. Szukałam na allegro, ebayu ale takiej farby nie znalazłam, jedynie hurtownię, gdzie nie sprzedają na sztuki.
no prosze Cię, przecież obecnie są w hurtowniach dostępne wszystkie fryzjerskie farby, sprzęty, kosmetyki i każdy ma do tego dostęp, ja sam kupuje często farby frzyjerskie dla siebie lub komuś zamawiam więc chyba jesteś niedoinformowana, nie ma problemu w kupowaniu pojedyńczej sztuki farby jakiejkolwiek firmy

wracajac do tematu: numeracja 7.4 to średni blond miedziany wiele wiele firm ma taką numeracje, jeśli zaś chodzi o 7K to z tego co sobie przypominam matrix i goldwell mają K jako miedź

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-06-30 o 13:00
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 16:22   #8
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaka firma farby?

hehe to było trochę czasu temu mogło się coś zmienić. Chyba się starzeje
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:12   #9
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jaka firma farby?

no możliwe, w tym momencie na allegro jest wszystko, internetowe sklepy fryzjerskie, hurtownie fryzjerskie, wszędzie Ci sprzedadzą co zechcesz

w sumie dziwi mnie fakt ze kiedys to było tylko do użytku profesjonalnego. niby czemu? bo jest lepsze? farba jak farba, miesza sie przeciez tak samo, nakłada takze więc nie rozumiem dlaczego kiedyś nie było do tego dostępu.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 17:50   #10
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaka firma farby?

Bo farby fryzjerskie są 10 razy lepsze nie niszczą tak włosów, kolor się tak nie spłukuje pigment jest bardzo ładny, do tego mi mówiono że takie farby zawierają jeszcze witaminy więc farbując niby reperują tez włosy..
pozatym widać efekt między fryzjerską a sklepową.

A dla czego nie było dostępu to ci powiem, że gdyby był to ludzie nie chodziliby do fryzjera bo każdy wolałby kupić taką farbę za 25 zl a nie płacić za farbowanie np 60zl czy jeszcze więcej.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:35   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jaka firma farby?

teraz kazdy ma do nich dostęp i wiele osob chodzi do fryzjera bo boi sie na własną rękę, np ja chce być fryzjerem zamierzam za ork iść na kurs, ale nie chciałbym mieć bardzo wysokich cen żeby nie odstraszac klientów, którzy woleli by po prostu kupic farbe i sami zrobic niz wydawać majątek na fryzjera. niekiedy jestem w szoku słysząc ceny za dekoloryzacje czy ombre.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 20:15   #12
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Jaka firma farby?

Bo to nie jest takie proste jak Ci się wydaję. Jeżeli ceny zrobisz bardzo niskie to znowu tobie nie będzie się opłacać taki biznes bo za lokal, i pracowników trzeba płacić + użądzenia, farby a o sprzętach i prądzie itp już nie wspominam. Stąd takie ceny bo salon musi się jakoś utrzymać im większy standard tym wszystko więcej kosztuję.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 21:36   #13
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Jaka firma farby?

no tak, fakt faktem utrzymać się trzeba, ale przeraża mnie ta różnica cen między np ombre a zwykłym połozeniem farby. moze to dlatego ze ombre modne w tym roku.
dobra odbiegamy juz od tematu ;D a autorka się nie odzywa coś.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.