POmocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 06:43   #1
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a

POmocy!!


Przepraszam ze zasmiecam forum ale. mam bardzo duzy problem...
otóz...
zawsze byłam szatynką (jasny brąz cieme oczy) mojej siostrze ładnie w blondwiec postanowiłam zrobic to samo... tyle ze u góry blond pod spodem ciemy brąz.. i tu był mój błąd.. po lewej stronie blondu jest więcej.. w ogóle okropnie to zrobiła mmniejsza z tym włosy z pod spodu sa prawie czarne
i pam pytanie czy mogłabym je przefarbowac szamponetką..? aksamitny brąz..? wyjdzie mi w miare ładne??? ja juz siły nie mam a dzis bal ((((


prosze o szybką odp
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:31   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: POmocy!!

Cytat:
Napisane przez silver1 Pokaż wiadomość
Przepraszam ze zasmiecam forum ale. mam bardzo duzy problem...
otóz...
zawsze byłam szatynką (jasny brąz cieme oczy) mojej siostrze ładnie w blondwiec postanowiłam zrobic to samo... tyle ze u góry blond pod spodem ciemy brąz.. i tu był mój błąd.. po lewej stronie blondu jest więcej.. w ogóle okropnie to zrobiła mmniejsza z tym włosy z pod spodu sa prawie czarne
i pam pytanie czy mogłabym je przefarbowac szamponetką..? aksamitny brąz..? wyjdzie mi w miare ładne??? ja juz siły nie mam a dzis bal ((((


prosze o szybką odp
Chcesz przefarbować całe włosy czy tylko ten ciemny niemal czarny??
Od razu napiszę, że na tych ciemnych nie wyjdzie wcale. Po pierwsze jaśniejszy kolor nie pokryje ciemniejszego a jeszcze pogłębi go niezależnie czy zrobisz to farbą czy szamponetką, po drugie ,co z tego wynika, jasne włopsy przyjmą szamponetkę, ale kolor szybko się zmyje i prawdopodobnie nierównomiernie. Jesli dziś masz bal radzę nie eksperymentowac ( ten ciemny kolor po kilku myciach będzie nieco jaśniejszy, mogłabys go rozjaśnić preparatem rozjaśniającym o 2 tony a na to położyć jakis jasny brązik, niemniej jeśli dizś bal lepiej postaraj się o jakieś upięcie , które zamaskuje błędy w farbowaniu)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 11:24   #3
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: POmocy!!

heh zaryzykowałam przefarbowałam ten paskudny blond wyszło jak wyszło lepiej niz przedtem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 11:24   #4
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: POmocy!!

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Chcesz przefarbować całe włosy czy tylko ten ciemny niemal czarny??
Od razu napiszę, że na tych ciemnych nie wyjdzie wcale. Po pierwsze jaśniejszy kolor nie pokryje ciemniejszego a jeszcze pogłębi go niezależnie czy zrobisz to farbą czy szamponetką, po drugie ,co z tego wynika, jasne włopsy przyjmą szamponetkę, ale kolor szybko się zmyje i prawdopodobnie nierównomiernie. Jesli dziś masz bal radzę nie eksperymentowac ( ten ciemny kolor po kilku myciach będzie nieco jaśniejszy, mogłabys go rozjaśnić preparatem rozjaśniającym o 2 tony a na to położyć jakis jasny brązik, niemniej jeśli dizś bal lepiej postaraj się o jakieś upięcie , które zamaskuje błędy w farbowaniu)
jak zwykle zgadzam się z Mariti
farba nie rozjaśnia farby
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.