czerwien ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 09:54   #1
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Wink

czerwien ;)


Witajcie
pewien czas temu zaszalałam i pofarbowałam włosy. mam długie do pasa wlosy ciemny bardzo brąz, a z przodu lekko spadajaca gryzwę na bok, grzywke i plus minus połowe włosów zafarbowałam na czerwono.
najpierw uzyłam super rozjasniacza joanny, a potem odcieniu czerwona porzeczka z tej firmy. niestety z koloru nie byłam zadowolona, bo szybko wypłowiał i zrobił sie pomaranczowo rudy. dlatego po długich poszukiwaniach znalazłam farbę Venita, odcien Wiśnia (161 chyba) i powiem ze jestem bardzo zadowolona. mogłby byc bardziej czerwony, bo tez troche wpada w rudy ale niestety sa problemy ze znaleznieniem nienaturalnego odcienia. bo wszystkie firmy daza zeby kolor był własnie naturalnie lekko podrudziały. a moj ma byc dziko czerwony...ale poki co zostawie tą wiśnię. tylko mam teraz pytanie, jak uniknąc tak potwornego zniszczenia włosów i uniknąc blednięcia koloru? odswiezac go farbą co jakis czas? czy to nie zniszczy włosów zbyt bardzo?uzywam odzywki sunsilk pomaranczowej razem z szamponem do włosów zniszczonych i przyznam ze ten zestaw dosc ładnie działa, ale nie ochrania koloru. wiec czy musze wybrac miedzy ochroną koloru a zniszczonych włosów?
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:28   #2
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: czerwien ;)

Dove ma serie do włosów farbowych, przyciemnianych, rozjaśnianych, zniszczonych... Coś wybierzesz
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 15:51   #3
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: czerwien ;)

tylko własnie moje włosy sa rozjasnione i zafarbowane a jednoczesnie zniszczone i nie wiem zbytniko co...
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:06   #4
ofca102
Raczkowanie
 
Avatar ofca102
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
GG do ofca102
Dot.: czerwien ;)

uzwywaj szmaponów i odżywek do wlosów farbowanych, na zmiane z odżywką do włosów zniszczonych i suchych... tak poradził mi moj fryzjer
ofca102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 16:33   #5
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: czerwien ;)

a jak odswiezac kolor jak zacznie płowiec?
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.