Czym pokolorowac wloski :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-26, 22:33   #1
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Question

Czym pokolorowac wloski :D


Witam dziewczyny, zwracam sie do maniaczek koloryzacji, bo sama nie mam o tym zielonego pojęcia. Mam ciemno brązowe włoski, taka ciemna czekolada. Niestety po lecie trochę wyblakły :/ i straciły na urodzie po terapii antybiotykami, wiec nie zachwycają urodą :/ Narazie w celu poprawy ich kondycji traktuję ja wexem i mają sie coraz lepiej. Ale chciałabym odzyskac swój kolor. Nigdy nie farbowałam wlosów, nie stosowałam zadnych szamponów koloryzujacych.

I teraz takie pytanie, co polecicie do odżywienia, poglębienia naturalnego kolorku, który wyblakł od słoneczka?? Nie chcę farbowac ich prawdziwą farbą,myślałam raczej o szamponie. Ale jestem zielona w tej materii i prosze o pomoc! Prosze zaproponujcie jakąs konkretną firmę i jakiego szamponu powinnam uzyc na początek (chodzi mi o ilosc myc) Chciałabym odzyskac swój kochany brązik
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:45   #2
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

nie wiem farbowane wlosy mozesz wspierac tym http://www.ekspresjakoloru.pl/ nie wiem czy cos pomoglam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ekspresja_Koloru_Pantene_865078.jpg (28,1 KB, 5 załadowań)
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:30   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

Ja polecam Timotei z Henna.Nadaje brazowym wlosom slicznego blasku,takiego zlotego. i lekko je przyciemnia.

Tutaj link do KWc- oceny ma raczej dobre.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6425
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6425.jpg (42,9 KB, 2 załadowań)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:33   #4
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ja polecam Timotei z Henna.Nadaje brazowym wlosom slicznego blasku,takiego zlotego. i lekko je przyciemnia.

Tutaj link do KWc- oceny ma raczej dobre.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=6425
tez chialam go polecic ale zapomnialam napisac..heh moze przez to ze szukalam tej seri pantene(podobno tez dobra)
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:38   #5
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

dzieki dziewczyny.Takie odzywki jak timotei czy sunsilk do brązowych włosów sprawdzały sie ale kiedy nie był one wypłowiałe przez słoneczko, obawiam sie ze bedą za słabe teraz. Myśle, ze spróbuje szamponem z henna, jest zmywalny i chyba jak brąz potraktuje brazem to nie wyjde na rudo
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:38   #6
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

Witaj, jesli włoski wyblakły Ci od słoneczka to na zimę pewnie wrócą do swojego kolorku <ściemnieją> ale z twojego postu nie wynika że chcesz tak długo czekać, więc jesli chcesz naturalnie przyciemnić włoski to polecam Ci regularne płukanie ich w wodzie z dodatkiem kory dębu albo pokrzywy <tą drugą stosowałam sama i włoski faktycznie troche ściemniały i musze powiedzieć BARDZO sie wzmocniły ! Niestety płukanie włosków wymaga sumienności i regularności a efekty widac dopiero po jakimś czasie... Dlatego warto użyć jak sama piszesz szamponu koloryzującego, ja osobiscie polecam firme Marion, wybierz odcień z brazów np. średni braz a na pewno efekt będzie zadowalający.Jeśli masz długie i gęste włoski to użyj dwóch saszetek, bo po jednej nie zobaczysz efektu. i tak jak napisała "szoopcia" stosuj szampony i odżywki do ciemnych, brązowych włosków Mam nadzieję że troszke Ci to rozjaśniło sprawe odnośnie przyciemniania
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:44   #7
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

kora dębu i pokrzywa powiadasz chętnie spróbuje, zapachnialo mi tu czarną magią mozesz mnie skierowac na jakies stronki albo powiedziec jak sporządzic taką miksturę? czy ewentualnie jakies gotowe kosmetyki?

Masz rację na zimę ciemnieją ale nie chce czekac i mam takie wyblakłe pasemka, bo nosiłam zwiazane włosny na słoncu.... średnio mi sie podobna, nie jest to dramat ale juz postanowiłam - przyciemniac !

dziekuje za odzew bardzo!
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 13:00   #8
kwiatek bratek
Przyczajenie
 
Avatar kwiatek bratek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

Juzpisze... a wiec kore dębu możesz kupić w aptece , a jesli chodzi o pokrzywe to podobnie, ale najlepszy efekt uzyskasz jak dorwiesz tę roślinkę żywą ,opłuczesz, wsadzisz do np. dwulitrowego słoika i zalejesz do pełna gorącą wodą, wymieszasz (ale wiesz TAK PORZĄDNIE ) i gotowe.Najlepiej żeby płukanka była dosyć ciepła wtedy łuski włosków się otwierają i lepiej wchłoną tą diabelską miksture :P
__________________
Mała Czarna
kwiatek bratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:53   #9
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

aaa dziękuje, dla pewnosci pójdę nazrywac ją boso o parannej rosie, o wschodzie

tymczasem posmarowałam włoski ziołowym balsamem z henną i dało to super efekt, błyszczące i nie ma śladu po wyblaknięciu tylko mam rudawy kasztanowy połysk hehehe, zmywa sie z czasem wiec bede płukac!
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie podpowiedzi
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:50   #10
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Czym pokolorowac wloski :D

Ojej....ja tez po lecie mam zawsze jasniejsze włoski NAturalny kolor to b.b.ciemny braz...
A czy mozna jakims naturalnym specfikiem (płukanki?), szampon koloryzujacy raczej nie wchodzi w gre, przciemnic na czarny kolorek??
thx
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.