Chemia medyczna studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-14, 06:51   #1
Chemiczkaa56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2

Chemia medyczna studia


Hej, jestem studentką 2 roku chemii medycznej. Po liceum chciałam iść na farmacje jednak niestety się nie dostałam. Idzie mi bardzo dobrze, nawet udało mi się uzyskać stypendium za tamtej rok, jednak w tym roku zaczynam mieć wątpliwości czy to na pewno dla mnie. Słyszę opinie od znajomych, że bardzo słabo płatna praca, próbuję też znaleźć staż, praktyki na wakacje jednak jest ciężko ze znalezieniem. Chciałabym też pracować w trakcie studiów, jednak niestety z powodu ilości nauki nie udaje mi się to.

Czy są tu osoby po takim kierunku? Czy pracujecie w laboratorium czy może innej firmie po chemii? Zastanawiam się czy na magisterkę nie iść na ekonomię/finanse, czy ktoś może tak robił?
Chemiczkaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-17, 12:41   #2
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Chemia medyczna studia

Jakbym widział siebie tutaj. Tyle, że studiuję technologię chemiczną. Niestety, w moim mieście też ciężko jest coś znaleźć samemu na staż lub praktykę. Co z tego, że uczą mnie praktycy zasłużeni w swoich dziedzinach w tym również na szczeblu krajowym a nawet międzynarodowym skoro nie mogę się sam realizować. Też niestety nie mogę znaleźć pracy dorywczej by jakoś ,,zabić'' nudę i stres wynikający z braku satysfakcji. Kocham swój kierunek, ale jak nie da się w nim realizować na dłuższą metę.

Niestety, mój rocznik jest też ostatnim bo nie ma zainteresowania w regionie chociaż istnieją firmy o różnych specjalizacjach: małe garbarnie, laboratoria farmaceutyczne, firmy zajmujące się produkcją czy też ochroną środowiska itd. Wszyscy maturzyści których zainteresowałby mój kierunek wyjeżdżają na czołowe uczelnie w Warszawie, Lublinie czy Poznaniu.

Edytowane przez Polishwolf97
Czas edycji: 2020-05-17 o 12:43
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 06:51   #3
Chemiczkaa56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: Chemia medyczna studia

A gdzie studiujesz?
Chemiczkaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 07:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.