Czysta micha cz. 11 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-07-24, 21:20   #4261
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Czysta micha cz. 11

Imp, ja bede niedługo na Śląsku
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 21:39   #4262
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha trzymam Cię za słowo

Magbeth gdzie i kiedy?!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 21:42   #4263
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Czysta micha cz. 11

W drugiej połowie września i całkiem pod jego koniec, w mieście mym rodzinnym na Z oraz w stolicy województwa, do kompletu jeszcze pewnie wpadną Tarnowskie Góry. Będę i przed Tunezja i po.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 22:27   #4264
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Czysta micha cz. 11

Czesc, czy mozna dolaczyc? Od jakiegos czasu was podczytuje, od jakiegos czasu probuje wrocic do czystej michy (od 6 lat cwicze silowo plus pilnuje(pilnowalam) zywienia) ale odkad zmienilam prace na zdalna I przestalam dojezdzac codziennie na rowerze, troche mnie przybylo. Dzisiaj moj drugi dzien prawie czystej michy, 22km na rowerze... czas isc spac zanim zrobie się gĺodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 22:50   #4265
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha motorem 110 km/h wow. Ja bym się bała.

Ale fajnie z tym spotkaniem

Tak jak podejrzewałam, odechciało mi się obżerać w takiej temperaturze. Tż chodzi i powtarza, że wraz z wylądowaniem samolotu u mnie dieta. Pewnie jak pójdzie do piekarni to znowu coś zjem, narazie się nie chce.
Bez klimy to bym chyba umarła. Wychodzę z domu o 19-20 i tak jest super gorąco.


Veronique hej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 05:58   #4266
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
W drugiej połowie września i całkiem pod jego koniec, w mieście mym rodzinnym na Z oraz w stolicy województwa, do kompletu jeszcze pewnie wpadną Tarnowskie Góry. Będę i przed Tunezja i po.
Koniecznie daj znać jak już będziesz, baaardzo chętnie się z Tobą spotkam cały wrzesień jestem na miejscu, więc na pewno uda się wysupłać jakiś dogodny dla nas termin

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Czesc, czy mozna dolaczyc? Od jakiegos czasu was podczytuje, od jakiegos czasu probuje wrocic do czystej michy (od 6 lat cwicze silowo plus pilnuje(pilnowalam) zywienia) ale odkad zmienilam prace na zdalna I przestalam dojezdzac codziennie na rowerze, troche mnie przybylo. Dzisiaj moj drugi dzien prawie czystej michy, 22km na rowerze... czas isc spac zanim zrobie się gĺodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! Witamy, zapraszamy


___

Weszłam na wagę i dziwna sprawa, waga pokazała 91,6,czyli 700g mniej niż w sobotę, nie wiem jakim cudem. Cały weekend mało chodzilam i głównie jadłam no i żeby w trzy dni 700g?

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-07-25 o 06:17
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 06:23   #4267
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Czysta micha cz. 11

Witaj Veronique

Chciałam zameldować, że trzymam czystą michę.
Podczas przekopywania internetów w poszukiwaniu złotych rad jak się pozbyć sylwetki skinny fat trafiłam na jednego trenera, Adama Borkowskiego. Słyszałyście? Znacie? Facet gada jakby z sensem. Tak się wkręciłam, że wykupiłam sobie u niego plan treningowy - uwaga! - Smukła Sylwetka To jest rozpiska, z filmami, na osiem tygodni, treningi + rozciąganie. Wygląda fajnie. Jestem po dwóch pierwszych treningach. Interwały. Po pierwszym myślałam, że umrę, choć wydawało mi się, że jestem w dobrej kondycji. Drugi trening już lepiej, zakwasy mniejsze, a dzisiejszego treningu już nie mogę się doczekać.
Za radą trenera wagę schowałam głęboko do szafy, za to zmierzyłam się w talii i w biodrach. No zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jestem zdeterminowana do wytrwania do końca. Przy okazji bardziej jakby pilnuję michy, bo jak się tak wysilam na macie, to szkoda mi tego tracić jedząc byle co.
Proszę o kciuki, będzie mi łatwiej
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-25, 06:35   #4268
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Witaj Veronique



Chciałam zameldować, że trzymam czystą michę.

Podczas przekopywania internetów w poszukiwaniu złotych rad jak się pozbyć sylwetki skinny fat trafiłam na jednego trenera, Adama Borkowskiego. Słyszałyście? Znacie? Facet gada jakby z sensem. Tak się wkręciłam, że wykupiłam sobie u niego plan treningowy - uwaga! - Smukła Sylwetka To jest rozpiska, z filmami, na osiem tygodni, treningi + rozciąganie. Wygląda fajnie. Jestem po dwóch pierwszych treningach. Interwały. Po pierwszym myślałam, że umrę, choć wydawało mi się, że jestem w dobrej kondycji. Drugi trening już lepiej, zakwasy mniejsze, a dzisiejszego treningu już nie mogę się doczekać.

Za radą trenera wagę schowałam głęboko do szafy, za to zmierzyłam się w talii i w biodrach. No zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jestem zdeterminowana do wytrwania do końca. Przy okazji bardziej jakby pilnuję michy, bo jak się tak wysilam na macie, to szkoda mi tego tracić jedząc byle co.

Proszę o kciuki, będzie mi łatwiej
Trzymam kciuki za utrzymanie motywacji
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 07:31   #4269
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Witaj Veronique

Imp, magbeth - trzymam kciuki za Wasze spotkanie bardzo lubie te nasza spolecznosc tutaj.

Kqq- 110 na autostradzie to nie jest szybko samochody nas wyprzedzaly a Dunczycy jezdza bardzo kulturalnie i przepisowo.

Podziwiam teraz za Grecje i trzese tylkiem przed sierpniem w Polsce.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 08:13   #4270
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Też lubię tu być, na tym wątku to jeden z nielicznych, który przypomina klimat dawnego Wizażu
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 08:20   #4271
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Nigdy nie krazylam duzo a wizazu, raczej trzymalam sie takich watkow jak nasz, ale faktycznie pozmienialo sie sporo.

A. pracuje z domu, bo ma zakwasy wszedzie, a my i tak cienkie bolki. Nasz kolega wracal kolejnym promem dopiero w nocy.

Ja jednak nie lubie motocykla po ciemku.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-25, 09:56   #4272
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Ja czytam z doskoku bo mnie nowe obowiązki w pracy gnębią
Waga z weekendu 59,8 - ostatni dzwonek na robienie formy do bikini szkoda tylko, że lody kuszą mnie wszędzie.
Nie ćwiczę wcale, tylko łażę pieszo z pracy. Teraz trochę upały mają odpuścić to może porobię jakieś cardio.

Imp, wspaniały wynik! Mam nadzieję, że jesteś z siebie super dumna
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 10:35   #4273
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha ja to nawet samochodem w nocy nie bardzo lubię jeździć

Pelagia, no jestem trochę dumna, choć wciąż czekam na 84, bo to taki magiczny przełom - nie ważyłam mniej niż 85 w dorosłym życiu nigdy, a później chcę dojść do 70, bo tyle ważyłam ostatnio w gimnazjum
Nie wiem czy będę w stanie dotrzeć do takiej wagi, bo to jeszcze ponad drugie tyle co teraz, a czasami mam już dość
Choć jestem zadowolona, bo to moje pierwsze świadome chudnięcie bez jakiegoś okrutnego katowania się dietą czy ćwiczeniami po kilka godzin dziennie.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 10:55   #4274
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

Ja sobie wracam do michy. Jak już zjadłam weekendowe jagodzianki

Dziewczyny, super, że udało wam się spotkać

Imp, jak są zastoje, to są i nagłe spadki Mam nadzieję, że zrealizujesz plan. Widać, że konsekwentnie i z rozsądkiem podchodzisz do diety, fajnie się to czyta, nie ma przeginek w żadną stronę.

U mojego fizjo znowu podwyżka cen, drugi raz w tym roku. Zastanawiam się nad zmianą, bo jednak 220 zł za 45 minut to dużo dla mnie. Zwłaszcza, że z tego co mówi to "wyleczenia" nie będzie, tylko potrzebne są na stałe regularne wizyty raz na miesiąc, a przy większym natężeniu bólu częściej. Tylko się zastanawiam czy znajdę kogoś z takimi umiejętnościami - bo zanim na niego trafiłam to długo szukałam.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 10:58   #4275
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Domyślam się jak się czujesz bo miałam tak samo!
A jak to dobrze robi na głowę

Gryzeldo dopiero doczytuję, że pracę zmieniasz! Gratuluję!. Ja siedzę w tym samym miejscu prawie 15 lat, dopiero teraz robię dodatkowo jeszcze coś innego co pozwoli mi może na jakąś zmianę. Ale mam gigantyczny strach, że miałabym pójść gdzieś indziej, więc z całego serca podziwiam
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 11:08   #4276
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Domyślam się jak się czujesz bo miałam tak samo!

A jak to dobrze robi na głowę



Gryzeldo dopiero doczytuję, że pracę zmieniasz! Gratuluję!. Ja siedzę w tym samym miejscu prawie 15 lat, dopiero teraz robię dodatkowo jeszcze coś innego co pozwoli mi może na jakąś zmianę. Ale mam gigantyczny strach, że miałabym pójść gdzieś indziej, więc z całego serca podziwiam
Dziękuję no u mnie to już jest 15.5 roku, ciągle robię to samo, do tego różne rzeczy się po drodze wydarzyły. A teraz idę w pewnym sensie na budżetówkę, spokój, pewność zatrudnienia, rewelacyjne godziny pracy dla matki (7.30-15.30) i praca zgodna z moim wykształceniem. Same plusy

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 11:21   #4277
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Dorasek Pokaż wiadomość
Witaj Veronique



Chciałam zameldować, że trzymam czystą michę.

Podczas przekopywania internetów w poszukiwaniu złotych rad jak się pozbyć sylwetki skinny fat trafiłam na jednego trenera, Adama Borkowskiego. Słyszałyście? Znacie? Facet gada jakby z sensem.
15k follow, duzo postow po 20 - 60 like, rzadko 100+, wiec wniosek jest jeden. 2 rolki takie, że przekreślają bycie sensownym. Nawet jeśli inne byłyby ok, to już tego nie odratuja. Tak na szybko sprawdzone, bo dosłownie mam 5min. Ale nawet jego nazwisko nie jest znane w branży, więc chyba nie ma co kopać dalej. Jednak i tak te informacje nie mówią nam o tym czy dobrze układa plany, a to w tej chwili jest najważniejsze.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 11:23   #4278
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Ja sobie wracam do michy. Jak już zjadłam weekendowe jagodzianki

Dziewczyny, super, że udało wam się spotkać

Imp, jak są zastoje, to są i nagłe spadki Mam nadzieję, że zrealizujesz plan. Widać, że konsekwentnie i z rozsądkiem podchodzisz do diety, fajnie się to czyta, nie ma przeginek w żadną stronę.

U mojego fizjo znowu podwyżka cen, drugi raz w tym roku. Zastanawiam się nad zmianą, bo jednak 220 zł za 45 minut to dużo dla mnie. Zwłaszcza, że z tego co mówi to "wyleczenia" nie będzie, tylko potrzebne są na stałe regularne wizyty raz na miesiąc, a przy większym natężeniu bólu częściej. Tylko się zastanawiam czy znajdę kogoś z takimi umiejętnościami - bo zanim na niego trafiłam to długo szukałam.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Ja jeszcze nie jadłam jagodzianek w tym roku, chyba muszę się pospieszyć, bo się zdążą jagody skończyć

Dziękuję za miłe słowa

O kurczę, ale cena za fizjo trochę dużo...
Ja chodzilam na fundusz, ale sama nie wiem czy mi to coś pomogło
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 11:37   #4279
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Kurcze ten jeden jedyny raz w zyciu u fizjo wydalam 150 zl za godzine. No ale to bylo w kwietniu 2022 i ja mialam prosty problem, a poszlam do randomowej babki poleconej przez znajoma. One tez juz pewnie teraz ma inne ceny.

Imp fajnie przekraczac taka granice niezmiennie trzymam kciuki i jestem pelna podziwu.

Sama wlyzlam na wage. 1 kg wiecej. No, ale nawet sie nie dziwie. Nie po pasieniu z ostatnich 3 dni. Teraz do niedzieli jem ladnie, a pozniej to nie wiem.

Lodowke rozmrazac bede i czyscic, bo matka A. ma robic golabki I plesniaka oczywiscie, to takie ciasto ktore wszyscy znaja, ale pewnie ma rozne nazwy.

Juz sie nie moge doczekac tekstow typu: jedz, jedz, ty mozesz

Poki co ogarniam rosol, bo mega mam ochote na przerobienie go poznienw inna zupe.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-25, 11:51   #4280
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Wolha

Znam ciasto pleśniak, nazwa nie zachęca, ale lubię to takie z orzechami? Dobra, poczytałam i chyba nikt na świecie nie dawał do tego orzechów tylko mój wujek bo wszystko się zgadza, tylko w żadnym przepisie na wierzchu nie ma orzechów

A jakiekolwiek komentowanie czyjejkolwiek wagi czy tego ile je to powinno być karalne. :/

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2023-07-25 o 11:57
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 11:53   #4281
Pelagia_W
Wtajemniczenie
 
Avatar Pelagia_W
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 630
Dot.: Czysta micha cz. 11

Znam pleśniaka i uwielbiam! U nas się mówi kruszon
Mistrzyni kruszona - ciocia Krysia to jednocześnie mistrzyni gołąbków. Przypadek?
Pelagia_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 11:54   #4282
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Czy ciocia Krysia jest teściową Wolhy?! Niespodziewany zwrot akcji
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 12:00   #4283
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Buhaha nie no moja prawie tesciowa ma tylko dwoje dzieci

Plesniak to jest kruche ciato z warstwa bezy i kwasnego dzemu jagodowego chyba? No tego ciemniego w kazdym razie i musi byc kwasny, bo jak nie to sie nie liczy.

U mnie w domu rodzinnym robilo sie kruszon, tylko on zamiast dzemu mial polowki sliwek.

My robimy miejsce zeby zamrozic

Okej bedziemy mieli ze 3 dni bardzo letni obiad. Kapusniak caly gar robie.

Wiecie ze nigdy nie jadlam jagodzianki. Wlasnie sobie uswiadomilam.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 12:01   #4284
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

Też znam pleśniaka i lubię, ale nie jadłam od wieków. No chyba w dzieciństwie albo jakimś nastoletnim wieku ostatnio, u cioci na imieninach. Moja mama ma pasję do robienia ciast jakich nie lubię, tzn serników i ciast z galaretką i żelatyną. Chociaż to dobrze, bo przynajmniej się nie opycham przy każdej wizycie (a ciasto jest na każdej). W dzieciństwie robiła inne ciasta u trochę tęsknię za tymi z dzieciństwa. Czasem na święta sobie "zamawiam" jakieś ale staram się tego unikać, bo i tak mi dziwnie, że tyle stoi przy garach

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 12:02   #4285
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czysta micha cz. 11

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Buhaha nie no moja prawie tesciowa ma tylko dwoje dzieci

Plesniak to jest kruche ciato z warstwa bezy i kwasnego dzemu jagodowego chyba? No tego ciemniego w kazdym razie i musi byc kwasny, bo jak nie to sie nie liczy.

U mnie w domu rodzinnym robilo sie kruszon, tylko on zamiast dzemu mial polowki sliwek.

My robimy miejsce zeby zamrozic

Okej bedziemy mieli ze 3 dni bardzo letni obiad. Kapusniak caly gar robie.

Wiecie ze nigdy nie jadlam jagodzianki. Wlasnie sobie uswiadomilam.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
W pleśniaku jest chyba śliwka

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 12:05   #4286
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

A mnie się wydaje że w pleśniaku jest dżem porzeczkowy

Co do jagodzianek to też chyba za bardzo nie jadłam i nigdy nie robiłam, ostatnio mnie zainspirowały jakieś tik-toki gdzie było testowanie jagodzianek z fancy cukierni po 28 zł za sztukę. To postanowiłam zrobić takie instagramowe

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 12:07   #4287
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Czysta micha cz. 11

Ja nie lubię piec, nie mam ręki do ciast, zawsze się wkurzę i zmęczę, piekę właściwie tylko na urodziny, teraz w weekend piekłam tort dla taty, pierwszy taki "poważny".
Jasny biszkopt krem waniliowy, drugi też waniliowy, ale ze świeżymi malinami, lemon curd i tynk z białej czekolady.
Wyszedł prosty i wysoki, bo zainwestowałam w rant cukierniczy do cukiernika mi daleko, tynk i dekoracje pozostawiały dużo do życzenia, ale ale tata był zadowolony.

IMG_20230722_152921-01.jpg
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 12:15   #4288
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czysta micha cz. 11

Gryziano u mnie w kruszone byla sliwka wlasnie, a plesniak to faktycznie porzeczka. Dzieki za podopowiedz Aisha

Myle jagody z porzeczkami tak bardzo widac jak lubie owoce.

Moja mama nie umie za bardzo piec. Ten kruszon to byl zrobiony pewnie z 5-10 razy przez cale moje dziecinstwo. No ale u nas nie bylo dla kogo piec. 3 baby + 1 z doskoku. Przeciez taka blacha ciasta to nie powinna lezec chyba dluzej niz 3 max 4 dni, a dla tylu osob to za duzo. Najczesciej babca piekla zwykla babke piaskowa, bo jak byla bez kremow dzemow i innych takich to najwyzej sie jadlo zasuszona lekko. Teraz mama na jakies swieta czy imieniny kupuje po prostu kilka kawalkow ciasta z cukierni.

Ja mam tak samo. Pieczenie to nie moja bajka i tez nie widze sensu w robieniu tego dla 2och osob.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 14:28   #4289
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie mama robiła często pleśniaka.
Wolha blacha ciasta dla trzech osób to dużo. To porozmawiaj z moimi braćmi Mama na święta robi odzielną lodówkę ciast i to znika.

Imp fajny tort. Miły taki prezent

Ja piekę sernik, a raczej ser z galaretką. Tż zjada 4/5 albo i cały zamiast jakiegoś posiłku.

A z jagodów i dzieciństwa to pamiętam pierogi z jagodami. Jakoś nie przepadałam za nimi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-25, 14:39   #4290
Aisha_Q
Zadomowienie
 
Avatar Aisha_Q
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 477
Dot.: Czysta micha cz. 11

U mnie też nie ma czegoś takiego jak za dużo ciast, na święta wszyscy dostają tak z blachę różnych kawałków, u mnie TŻ zjada to trzy następne dni.

Też robię czasem sernik z owocami jako posiłek i właśnie przez to, że to dla mnie posiłek i to dietetyczny, to nie lubię jeść tego jako ciasto.

Potwierdzam, Imp, tort bardzo ładny.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
Aisha_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-02 19:31:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.