Praca w Lidl - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 17:31   #91
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

przepraszam , może to trochę zawikłane ale której połowy nie rozumiesz?
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 20:53   #92
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

A mogę wiedzieć skąd jesteś? Bo u nas właśnie w tak sposób się to odbywa jak napisałam i jakoś mnie to dziwi. Ale jak sama napisałaś ,,...zależy od KRS-a..."

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

To było do Lea_ny

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Balkonik??? Wybacz, ale jak uważasz, że komuś coś tłumaczysz i ktoś nie rozumie to może się do tej pracy nie nadaje albo atmosfera w pracy nie napawa szczęściem. Czasem jest tak, że starzy pracownicy robią z siebie ,,bogów" bo przecież wiedzą już wszystko i po tyg.wymagają od nowej osoby płynności pracy. Tak było ze mną i podejrzewam, że tak jest i w innych sklepach. Pracuje od ponad trzech lat w Lidlu i niestety ale przyznam się szczerze, że nie umiałam robić beli, nie z powodu, że mi się nie chciało czy nie było kiedy tylko dlatego, że przez długi czas nie było komu pokazać, o musiałam sama do wszystkiego dochodzić, ale dlatego że nigdy się tak nie złożyło, że miałam ją robić. A to siedziałam na kasie, a to kto inny zrobił, a to to, a to tamto. Nie zawsze jest tak, że ktoś nie chce czy nie rozumie. Same wiecie, że nie zawsze jest czas aby wytłumaczyć, nie każda z nas ma do tego cierpliwość, czas czy chęci. Może nie warto na kimś nowym tak od razu ,,kłaść krzyżyk" bo często jest tak, że osoba która przychodzi się stara a jednak te ,,krzywe spojrzenia" starych pracowników zniechęcają do tego aby się szybko uczyć.
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 16:53   #93
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Właśnie jak trafnie zauważyłaś chodzi w dużej mierze o atmosferę. Miałam to szczęście, że trafiłam na świetnych ludzi. Pracuję tam ponad 3 lata i nie pamiętam sytuacji, żeby jeden drugiemu nie pomógł. Szczególnie jeśli w grę wchodzi ,,nowy,, to mamy taką niepisaną zasadę, że nie ma głupich pytań . Każde pytanie nowego jest ważne. Nie ma u nas ,,bogów,, no może gdzieś są. Ale przyznasz mi chyba rację, że nie wszyscy się nadają do tej pracy. Jedna osoba jest taka, że ogarnia szybciej o co chodzi, inni wolniej i proszę bardzo niech mają szansę, Nikt nie jest alfą i omegą. Ale naprawdę czasem trafi się ktoś tak niekumaty i co? Będziesz mała czas , chęć i siłę , żeby za nią ciągle poprawiać? Nie wiem jak to było w Twoim przypadku, ale jak chyba raz powiedzieli, że np. no nie wiem? Że jak wykładasz mięso to zawsze przekładasz to z najstarszą datą na wierzch to co? Może powiesz , że ty nie przekładasz? A jak nowy wkitra Ci np z 20 lipca a pod spodem jest z 18 to nie oszukuj że Cię coś nie skręci. A u nas trafiają i tacy. A wtedy i atmosfera nie pomoże nie obrażaj się.Przepraszam , że znowu się rozpisałam z ciężkim pisaniem do ciężkiego czytania. Pozdrawiam
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 08:22   #94
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

W sumie tak. U nas też jest dziewczyna, która pracuje od 5 lat i jakoś wszystkiego jeszcze nie nauczyła się. Jednak nie robię jej pretensji z tego powodu bo ją rozumiem i wiem dlaczego jest tak a nie inaczej. Jeśli widzę, że ktoś robi taki czy inny błąd to mu mówię a nie idę do kierownika i mówię, że ktoś coś źle zrobił, przynajmniej było tak u nas swojego czasu.
A jak wyglądają u was zmiany. Tzn czy zks pomagają wam w czynnościach na sklepie czy są aż tak ,,zalatani" że nie mają czasu na pomoc podwładnym?
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 17:55   #95
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

witam. Pewnie to zabrzmi tak jakbym ogromnie uwielbiała lidla ,a prawda jest taka , że lubię swoją pracę . Ale jak bym miała wybór za te same pieniądze i lżej to pewnie bym zamieniła. Ale teraz o moich zmianach i współpracy z zks. U nas zasuwają jak zwykli pracownicy i bez wyjątku. Naprawdę nie chciałabym mieć tej fuchy. Prócz tego że pomagają przy miksach , mopro , rano warzywa owoce , mięso itp to przecież mają jeszcze swoje coś tam. A jak jeszcze krs zacznie wydzwaniać z duperelami to juz całe urwanie głowy.Tak że naprawdę ostatnia świnia bym była gdybym coś złego napisała na zks lub ks . Co do wyższej półki to powiem tylko tyle , że każdy z nich ma garnitur tylko nie każdy potrafi go nosić.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:02   #96
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Też lubię swoją prace i chodź jest ciężka to myślę, że inna była by w porównaniu do niej ,,mdła", jednak czasami mam chęć ją rzucić w ,,3 diabły", jednak wytrzymuje. Co do zks i ks to jest różnie szczerzę mówiąc. Jedni pomagają inni nie bo przecież to zks to i po co?
Co do krs to faktycznie o duperele się czepia nawet jak jest na sklepie, np.dzisiaj przyjechał niby fajnie a tu z tekstem, że te ogórki z czoła trzeba niżej bo za wysoko są, chodź widzi, że je zdejmuję i przenoszę na podbudowę. No to fajnie tego i tamtego. A potem sprawdzał po mnie teleks, że nic nie znalazł to nalazła mu cenówka napisana długopisem i musiałam pisać ją jeszcze raz tyle, że markerem, buły mi się na piecu palą a on mi karze iść po marker... Parodia...
Jeśli mówisz, o ,,garniturach" to fakt jedni są tacy, że pomogą rozłożyć towar jak widzę, że nie ma komu albo sobie dziewczyna nie radzi bo piec i inne rzeczy na raz. Za to są też tacy co widzę i nie pomogą przenieść dużego regału łazienkowego bo oni są ,,wyżej", dopiero jak klient zwróci uwagę to wtedy się ruszają.
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 19:02   #97
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Witaj. Coś ostatnio tylko my dwie piszemy czy co? Podobno niegdyś tak było, że jak jakiś lidl chciał zorganizować sobie spotkanie powiedzmy że na grilu to były na to fundusze do dyspozycji na ten cel. A teraz już nie. Czy ktoś coś o tym wie? A tak jeszcze aby pociągnąć temat pracy. Wszystko mogę znieść. Krs może się przypieprzyć od tego w sumie jest. Rewizor no cóż. ńawet on nie pomoże jak jest nas pięć na cały sklep a cztery na kasie i sajgon po całości. On ma swoje a ja i tak robię swoje i się nie sklonuję. Najbardziej jednak mnie osobiście wku...ają szanowni klienci na nonfudzie. No kurcze jakby dynamit ktoś podłożył i odpalił to mniejszy byłby pieprznik. Myśleliśmy nawet zaopatrzyć się tak we własnym nawet zakresie w palaryzatory lub takie fifki ze strzałkami niekoniecznie trującymi. Ale teraz mam urlop i mam na razie to wszystko w nosie.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 15:53   #98
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Jak sama zauważyłaś tylko my ciągniemy temat Co do tych spotkań to jeszcze w tamtym roku były takie, przynajmniej jeśli chodzi o Boże Narodzenie. Co do grilla to nie było, ponieważ byliśmy na ,,spędzie" w Nasielsku koło Warszawy, pewnie też tam byłaś i piłaś ,,zimnie" piwko wykręcając przemoczoną koszulkę od potu Jak dla mnie przypał co do tego spotkania. Non food to już szmateks, nawet jak widzą, że składasz to i tak idą za Tobą i rozwalają a potem mówią jakie to wielkie syf.
Jeszcze tak a pro po klientów,pamiętam sytuację gdzie klientka do mnie w Biedronce z pretensją wyskoczyła dlaczego robię zakupy tu a nie w Lidlu. Wyśmiałam ją i poszłam
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 21:49   #99
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Witam. Czy ktoś ma coś jeszcze do po wiedzenia na temat Lidla? Jak oceniacie zmiany w lidlach, przebudowy?
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:00   #100
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Odp: Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez Asienka_20 Pokaż wiadomość
Witam. Czy ktoś ma coś jeszcze do po wiedzenia na temat Lidla? Jak oceniacie zmiany w lidlach, przebudowy?
Ja właśnie wracam z pracy do domu - jestem w szoku, ze dzisiaj tak wczesnie skonczylismy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 11:46   #101
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Odp: Dot.: Praca w Lidl

Mieliście przebudowę czy normalny dzień pracy?
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 12:30   #102
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Odp: Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez Asienka_20 Pokaż wiadomość
Mieliście przebudowę czy normalny dzień pracy?
U nas już po przebudowie.
W normalne dni, jak jest mało pracy, to kończymy tuż przed 23 Takiego mamy kochanego KRS, który zawsze wymyśli coś do roboty
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 14:46   #103
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Odp: Dot.: Praca w Lidl

Faktycznie. My wychodzimy między 21.15 a 21.30
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 22:57   #104
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Odp: Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez Asienka_20 Pokaż wiadomość
Faktycznie. My wychodzimy między 21.15 a 21.30
A to u Was krócej otwarte musi być. U nas jest do 22. Myślałam, że wszędzie tak jest

Nasz KRS uwielbia wpadać 21:55 z całą listą rzeczy do zrobienia
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 13:46   #105
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Odp: Dot.: Praca w Lidl

No u nas jest od 7 do 21. Nie, nie wszędzie. zależy od miejsca gdzie Lidl jest usytuowany i w jakim mieście.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Długo macie tego KRS? Np jakie zadania? Trochę to dziwne... Aj jak to w Lidlu niby pracownik się liczy a gówno to prawda... Nie wiem jaki imbecyl wymyślił tą całą tablicę, która wisi w socjalnym odnoście zasad panujących w sklepie wobec pracownika.
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:36   #106
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Witam Lidlowców. U nas też jest już przebudowane. Bardzo nam się podoba ta zmiana. Mamy duuuużo więcej miejsca na o/w i już nie musimy kombinować jak to wszystko poustawiać żeby się zmieściło i z sensem było, teraz to sama przyjemność. Towar tylko hyc hyc i ile by nie przyjechało wszystko włazi a nie jak do tej pory połowa na magazyn i tylko lataj i dokładaj. To samo z mięsem. Mamy teraz 8 lodówek.Same plusy . I krs nam się jednocześnie zmienił. A to już plus naprawdę przez wielkie P. Bo do tej pory to był że szkoda gadać. Taki wieśniak że powinien dostawać dopłaty unijne a czepiał się wszystkiego. Guzik się znał więc aby nie odpowiadać na nasze pytania cały czas przez telefon gadał. I żeby było szbciej mamy nowy system papowania. Czyli nic nie dopełniamy zabieramy tylko zupelnie puste opakowania, przycinamy przekładki na wodach i kantujemy. No i wychodzimy tak około 21/30.Chyba że szykuje się w naszym sklepie znowu jakieś szkolenie dla krs lub ks i trzeba trochę odpicować to wtedy musimy poświęcić więcej czasu. I alkohol jest teraz bardziej widoczny więc łapiemy więcej koneserów darmowego napitku. Ale spoko. My lubimy to robić hahaha. Pozdrawiam wszystkich.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:11   #107
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez asik127 Pokaż wiadomość
Witam Lidlowców. U nas też jest już przebudowane. Bardzo nam się podoba ta zmiana. Mamy duuuużo więcej miejsca na o/w i już nie musimy kombinować jak to wszystko poustawiać żeby się zmieściło i z sensem było, teraz to sama przyjemność. Towar tylko hyc hyc i ile by nie przyjechało wszystko włazi a nie jak do tej pory połowa na magazyn i tylko lataj i dokładaj. To samo z mięsem. Mamy teraz 8 lodówek.Same plusy ..
A, to my o jakichś innych przebudowach mówimy - bo u nas była rozbudowa pieca. Generalnie dla klienta to fajna zmiana, ale dla nas zdecydowanie więcej pracy



Cytat:
Napisane przez Asienka_20 Pokaż wiadomość
Długo macie tego KRS? Np jakie zadania? Trochę to dziwne... Aj jak to w Lidlu niby pracownik się liczy a gówno to prawda... Nie wiem jaki imbecyl wymyślił tą całą tablicę, która wisi w socjalnym odnoście zasad panujących w sklepie wobec pracownika.
Z tego co słyszałam, to już długo jest KRS-em u nas.
Potrafi wpaść z listą 100 punktów do zrobienia - generalnie chodzi o rzeczy, do których mógłby przyczepić się rewizor (głównie jakieś kwestie porządkowe).

Ja to nie wiem czy się śmiać czy płakać nad polityką tego sklepu
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 15:58   #108
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Ups. Takie małe niedomówienie się nam zrobiło. Nie o piecu nic u nas nie było jaki mamy taki został, może dlatego że nie jest jeszcze mocno stary? Myślałam że chodzi o ustawienie na sklepie /dołożyli podesty na o/w , lodówki na mięso, nonfud w innym miejscu i takie tam/. A tak z ciekawości co z tym piecem. Czy chodzi o tą jakąś mroznię czy co ?
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-04, 18:25   #109
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Praca w Lidl

W większości Lidlów teraz nie ma odpieku w "kanciapie" i pieca "na zewnątrz'
tylko jest ogromna piekarnia, z dwoma albo trzema piecami, wypieka się z drugiej strony koszy, klienci nie przeszkadzają w rozkładaniu pieczywa, ale ich rodzajów jest dużo, dużo więcej.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 14:58   #110
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

U nas jeszcze na stary typ pieczemy. Co so przebudowy to było tak jak napisała asik127.
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 21:45   #111
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

witam ponownie . Widać z tego że należę do tej mniejszości co mają piec na zewnątrz. Czyli ludzie bez przerwy wkładają łapki do wózka bo chcą gorące bułeczki. W poniedziałek przeżyłam niezapomniane chwile. Czegoś takiego to jak pracuję 4 lata to jeszcze nie widziałam. Ludzie stali po sklepem od 7 rano. Szkoda że nie miałam możliwości nagrać, byłby filmik roku. Myślałyśmy że nas stratują zupełnie jak w kabarecie co to po przejsciu tłumu okazało się że sprzedano jedną bagietkę i skradziono dwie pary rękawiczek Już dla samuch tych widoków warto jest być pracownikiem lidla. Emocje bezcenne a zaresztę zapłacisz kartą master cart. Czy jak to tam szło. Aby nam się nie nudziło co tydzień mamy jakąś wizytację krawaciaży, więc wciąż pucujemy kąty jakby nie było nic innego do roboty. I tak na koniec chciałam spytać czy te plany odpieku są wszędzie czy tylko u nas tak wymyślili. I czy się ściśle do niego stosujecie.? Bo ja powiem szczerze że nie bardzo mi on pomaga w pracy. Jakbym miała tak piec na 2 zmianie to by było tyle odpisów że głowa boli. Więc robię po swojemu a plan i tak musze wypełnić , więc mam dodatkową rozrywkę. Bo jeszcze jest karta gdzie wpisuję o której wstawiam odpiek. No i lista na o/w gdzie zawsze zapominam się podpisać. Pozdrawiam wszystkich bo trzeba spać żeby rano wstać jak to Ferdek
Kiepski mówi
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 08:44   #112
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

Tak lista jest wszędzie, nowy wymysł. Niestety on nam też nie pomaga. Co do ludzi to przeżyła szok jak były te torebki za 249zł jak kobieta z mężczyzną się kłócili o to, że on niby jej z ręki wyrwał. Na koniec mu życzyła aby się szybko porwała A tak ogólnie to mniej więcej 30 torebek zeszło w ciągu pół godziny od otwarcia sklepu. Gdzie ludzie zawsze narzekają czemu za produkty spożywcze tak drogo a torebki były ..tanie"
U nas miał być dyrektor kilka dni temu i pucowałyśmy jak szalone i od tamtego dnia pucujemy dalej bo niestety dyrektor nie przyjechała...
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 21:49   #113
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

torebki u nas także szybko się sprzedały i to mnie nieco zdziwiło. Myślałam że z miesiąc poleżą w takiej atrakcyjnej cenie. Dzisiaj o 13 wpadł rewizor i przepytywał mnie czy rozumiem ten plan odpieku i czy piekę wg tego planu i jak rozumiem te przedziały czasowe na odpiek i na odsprzedaż. O rany myślałam że się przyczepi bo akurat piekły się tylko ciasteczka z morelą. Ale mu powiedziałam że z jabłkiem są zablokowane a z wiśnią na korekcie to nic nie mówił. Ufff. A teraz mam 2 dni wolnego więc chyba się czymś odstresuję czy co. Pozdrawiam wszystkich
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 17:33   #114
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

He he. No cóż z nimi to nigdy nie wiadomo. Sądzę, że te plany odpieku nie są dobre. Przynajmniej ja mam takie zdanie.
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 15:34   #115
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Coś zabrakło tematów do obgadania. Nikt nic nie pisze czyli wszystko ok. U nas po raz kolejny mieliśmy test ze znajomości kodów na o\w i pieczywo. Ciekawe doznanie jeśli na kasie bywam 2 razy w miesiącu i na krótko. Dobrze że swoje hasło pamiętam i numer kasjera Ciekawa sytuacja jest też z nonfudem. Dwa razy w tygodniu to jeszcze ma jakiś sens po mojemu. Ale jak doszły co sobota coś nowego to już porażka. Ludzie nie są w stanie tyle kupić, kisi się to na magazynie, wiecznie brak koszy a już nie ma jak tego wszystkiego ściupiać. Normalnie można zajoba dostać. Pozdrawiam.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 18:36   #116
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Praca w Lidl

Cytat:
Napisane przez asik127 Pokaż wiadomość
Coś zabrakło tematów do obgadania. Nikt nic nie pisze czyli wszystko ok.
U nas nie jest ok. Ostatnio mieliśmy zebranie i były omawiane wyniki ankiet z oceną Lidla jako pracodawcy: wyszły u nas bardzo źle Kierowniczka zdziwiona czemu tak negatywną oceną daliśmy - w szoku była [świetnie udawanym ], że ktoś zaznaczył, ze Lidl mu koliduje z życiem prywatnym Była obietnica zmian, bla bla bla... a po paru dniach pretensje, że ktoś pyta czemu nie dostał wolnego np. na szkołę ("a co to, nie może Pani nie pójść do szkoły?") albo na wyjazd planowany od roku!
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 17:42   #117
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

witam. Ja na tym zebraniu o ankietach nie byłam , bo to dla chętnych było. Ale z tego co wiem od nas nikt tego nie wysyłał, bo mamy mocno rozwinięty instynkt samozachowawczy. A tam trzeba było wpisać nr sklepu. Zresztą u nas jest super kierowniczka , a pracownicy o krsie nie pisali chociaż był wtedy do bani. A teraz i tak mamy nowego. Ale za to wczoraj mieliśmy szkolenie z uprzejmości. Dali nam takie testy z obrazkami i trzeba było wpisać odpowiedzi. A potem puścili nam filmiki i to omawialiśmy. Takie różne sytuacje typu jak się zachować jeśli baba coś rozwali. Trzeba podejść, zapytać czy nic się jej nie stało i zapewnić że nic nie będzie płaciła za to co rozwaliła. Czyli takie tam pranie mózgu. Jedyne co poważne z tego było to chyba kasa którą wziął ktoś za napisanie tych tekstów i za filmiki. No dzisiaj to nikt na nonfudzie nie był całą zmianę żeby nie stać się wulgarnym i żeby tej całej uprzejmości diabli nie wzięli. A tak to dzień jak co dzień. Pozdrawiam serdecznie i bardzo uprzejmie.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 09:50   #118
Asienka_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 86
Dot.: Praca w Lidl

....

Edytowane przez Asienka_20
Czas edycji: 2013-12-04 o 08:27
Asienka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:38   #119
asik127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Praca w Lidl

Super liga.? Czy to o to Ci chodzi że tam ktoryś sklep wygrał wycieczkę bo taki był super? To już dawno było i jakoś mi się mało kojarzy. A wogóle to jakoś to nie było fer w stosunku do innych ale to już moje osobiste zdanie. Myślę że nie wygrali najlepsi tylko czopki co się pchają nawet bez wazeliny. Bo najlepsi to jesteśmy jednak my brygada SS /super sprzedawcy/ z miasta .... . Pozdrawiam wszystkich lidlowcow.
asik127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 10:05   #120
jenny27
Przyczajenie
 
Avatar jenny27
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Lidl

Witam,

jedno co mi się w Lidlu nie podoba to śmieszna zasada, że na koniec swojej zmiany trzeba podejść do przełożonego i zapytać czy jeszcze ma coś zrobić i czy może iść do domu.

Jest to żenujące bo w normalnych warunkach pracy , pod koniec pracy to pracodawca podchodzi do pracownika i mówi np. zaistniała taka sytuacja ze trzeba coś jeszcze zrobić.

Jest to upokarzanie człowieka i jego godności.

Edytowane przez jenny27
Czas edycji: 2013-12-10 o 10:06
jenny27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 08:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.