Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-20, 18:55   #1771
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Studia na UP w Poznaniu, jaki kierunek?

Technologia, towaroznawstwo, a tu zaraz fir. Troszkę takie odmienne kierunki.
Co poradzić? Tyle, że to twój wybór. Z pracą jak wszędzie, jeśli sie jest dobrym to się znajdzie, jak leserem to może być gorzej.

Proponuję wybrać się na dni otwarte lub jakieś targi i popytać studentów jak wyglądają owe kierunki, czy polecają, jaka kadra itp.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:22   #1772
Ann_cuu
Przyczajenie
 
Avatar Ann_cuu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Witam Jestem absolwentką UP Technologia Żywności i Żywienie Człowieka specjalność Fermentacja i nie mam pracy... Mało tego... Żadna z moich koleżanek nie pracuje w zawodzie i jest mega zawiedziona. Studia są bardzo przyjemne, jest czasem ciężko, ale stabilnie. Pracownicy UP, szczególnie na wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu są spoczko, no ale pracy nie ma... Może zanim Ty skończysz to się sprawa na rynku pracy poprawi. Pozdrawiam
Ann_cuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-06, 20:11   #1773
jagodaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Czy ktoś z tutaj obecnych chodzi (lub zna kogoś kto chodzi) na piłkę ręczną na UP?
jagodaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 13:25   #1774
dzyndzelek91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Hej, jestem na Technologii Żywności i Żywieniu Człowieka sp. Żywienie Człowieka w Olsztynie, jednakże mamy bardzo mało chętnych na specjalizację na magisterce w związku z czym jestem zmuszona zmienić miasto, czy któraś z Was mogłaby mi napisac czy ciężko dostać się na magisterkę na UP ? dziekuję
dzyndzelek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 11:33   #1775
jagoda1881
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 154
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Czesc Czy ktoś ze studiujących ekonomię może mi powiedzieć jak wyglądał u niego plan zajeć na semestr letni na 3 roku? Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dzyndzelek91 Pokaż wiadomość
Hej, jestem na Technologii Żywności i Żywieniu Człowieka sp. Żywienie Człowieka w Olsztynie, jednakże mamy bardzo mało chętnych na specjalizację na magisterce w związku z czym jestem zmuszona zmienić miasto, czy któraś z Was mogłaby mi napisac czy ciężko dostać się na magisterkę na UP ? dziekuję
Zwykle na magisterkę idą te same osoby, które studiowały tu licencjat, ale na pewno będzie kilkanaście miejsc wolnych. Skoro studiowałać technologię zywnosci to raczej nie bedziesz miala problemu zeby dostac sie do Poznania
jagoda1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 22:40   #1776
karolinaj2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Cześć wszystkim
Wiem, że było mnóstwo pytań o gospodarkę przestrzenną (tak podejrzewam), ale naprawdę nie mam czasu przeglądać ponad 50 stron... Czy ktoś mógłby ogólnie napisać, czy ten kierunek jest w porządku i czy trudno się dostać... Tak ogólnie. W tym roku zdaję maturę, między z innymi z geografii rozszerzonej. Na próbnej miałam 73%, uzyskanie tylu procent na maturze w maju by wystarczyło, żeby dostać się na gp? UP w Poznaniu jest drugą opcją, jeśli nie dostanę się na UAM
karolinaj2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 22:53   #1777
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Cytat:
Napisane przez karolinaj2 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
Wiem, że było mnóstwo pytań o gospodarkę przestrzenną (tak podejrzewam), ale naprawdę nie mam czasu przeglądać ponad 50 stron... Czy ktoś mógłby ogólnie napisać, czy ten kierunek jest w porządku i czy trudno się dostać... Tak ogólnie. W tym roku zdaję maturę, między z innymi z geografii rozszerzonej. Na próbnej miałam 73%, uzyskanie tylu procent na maturze w maju by wystarczyło, żeby dostać się na gp? UP w Poznaniu jest drugą opcją, jeśli nie dostanę się na UAM
Mam kolegę na tym kierunku, jest na I roku, dostać się jest raczej łatwo. Kolega nie jest zadowolony, od początku roku akademickiego musiał uczyć się raptem kilka razy, ma mało zajęć, są tygodnie, że przyjeżdża do Poznania tylko na 1-2 dni, bo w pozostałe po prostu nie ma co robić. Dla przykładu, wczoraj miał cały dzień wolny, dzisiaj był na uczelni przez 30min Piszę to, co wiem od niego, być może ktoś ma inne zdanie :P
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 09:24   #1778
236985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Myślę że spokojnie się powinnaś dostać na gospodarkę przestrzenną. Na UP możesz wybrać inżynierkę lub licencjat ( na UAM masz tylko licencjat).
Tutaj możesz zobaczyć sobie program studiów http://goose.up.poznan.pl/wmiis/?q=programy-studiow

Nie studiuje GP, kierunek nie musi być zły czy nudny bo nie trzeba się uczyć czy są dni wolne. Na 1 roku są zazwyczaj przedmioty ogólne i może nie trzeba się tak uczyć. Później zaczynają się przedmioty kierunkowe co się z tym wiąże zazwyczaj więcej nauki.

Pozdrawiam
236985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 15:55   #1779
karolinaj2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Na UAM jest inżynierka i tylko takie studia mnie interesują
Dziękuję za pomoc.
karolinaj2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 16:02   #1780
236985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

Sorry za wprowadzenie w błąd
236985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 13:12   #1781
dudusiakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Stuchowo
Wiadomości: 21
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy- Poznań

ZOOTECHNIKA

Mam pytanko jakie progi punktowe były w zeszłym roku? Łatwo się dostać? Jakby jeszcze ktoś napisał, jak jest na studiach to byłoby super.
dudusiakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 19:56   #1782
Mekun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Technologia żywności i żywienia człowieka - UP Poznań Wybiera się ktoś ??

Hejj, wybiera się ktoś na TŻ w tym roku?
Mekun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 07:14   #1783
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Technologia żywności i żywienia człowieka - UP Poznań Wybiera się ktoś ??

Cytat:
Napisane przez Mekun Pokaż wiadomość
Hejj, wybiera się ktoś na TŻ w tym roku?
Ja się wybieram, choć mimo że rozważałam Poznań i już właściwie byłam na niego zdecydowana chyba jednak pójdę do innego miasta. A Twój wybój jest już pewny?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 19:52   #1784
Mekun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Tak chcę studiować w Poznaniu, a z maturą rozszerzoną z biologii i angielskiego jest to najbardziej odpowiadający mi kierunek.
Mekun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 20:29   #1785
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

hej, odświeżam wątek. może ktoś powie mi coś o biotechnologii albo ogólnie o tym Uniwersytecie?
Fru Mannelig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:39   #1786
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Interesuje mnie dietetyka na UP, jednak nie mogę znaleźć dokładnych informacji o przedmiotach branych pod uwagę i niezbędnych punktach, aby się dostać. Czy ktoś z Was orientuje się w tej sprawie?
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 20:25   #1787
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

[1=290666817ef061c6eab3182 55a68fe06a2c0fdd9;5193583 8]Witam. Interesuje mnie dietetyka na UP, jednak nie mogę znaleźć dokładnych informacji o przedmiotach branych pod uwagę i niezbędnych punktach, aby się dostać. Czy ktoś z Was orientuje się w tej sprawie?[/QUOTE]

http://rekrutacja.puls.edu.pl/?q=con...udia-i-stopnia Tutaj znajdziesz wszystkie informacje.
Tak się składa, że studiuję dietetykę na UP, więc jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 22:05   #1788
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

old cookie: Dzięki. Zastanawiam się, czy jest szansa, aby dostać się na ten kierunek bez zdanej biologii czy chemii. Wiem, że jest tak na innych uczelniach, ale interesuje mnie właśnie tylko Poznań. Widzę, że w zeszłym roku było sporo chętnych na miejsce, więc nikle szanse, żeby dostać się bez tego przyrodniczego przedmiotu?
290666817ef061c6eab318255a68fe06a2c0fdd9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 22:10   #1789
Radioactiv
Raczkowanie
 
Avatar Radioactiv
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: na granicy
Wiadomości: 197
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

[1=290666817ef061c6eab3182 55a68fe06a2c0fdd9;5193798 8]old cookie: Dzięki. Zastanawiam się, czy jest szansa, aby dostać się na ten kierunek bez zdanej biologii czy chemii. Wiem, że jest tak na innych uczelniach, ale interesuje mnie właśnie tylko Poznań. Widzę, że w zeszłym roku było sporo chętnych na miejsce, więc nikle szanse, żeby dostać się bez tego przyrodniczego przedmiotu?[/QUOTE]

Raczej nikłe niestety.
Radioactiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 22:55   #1790
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

[1=290666817ef061c6eab3182 55a68fe06a2c0fdd9;5193798 8]old cookie: Dzięki. Zastanawiam się, czy jest szansa, aby dostać się na ten kierunek bez zdanej biologii czy chemii. Wiem, że jest tak na innych uczelniach, ale interesuje mnie właśnie tylko Poznań. Widzę, że w zeszłym roku było sporo chętnych na miejsce, więc nikle szanse, żeby dostać się bez tego przyrodniczego przedmiotu?[/QUOTE]

Nie wiem czy coś się zmieniło w tym roku, ale rok temu można było dostać się też z matematyką.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 09:53   #1791
Mekun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Hej :3 Radioactiv, masz może jakieś informacje o TŻ na tej uczelni? Z chęcią się dowiem jak wyglądają zajęcia itp.

Mam dylemat nad wyborem studiów...

Albo tż na Up, albo biologia nauczycielska UAM

;_;
Mekun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 21:49   #1792
iiiiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

A ja troche z innej beczki;d sa tu obecni studenci up? konkretnie wydzialu nauk o zywnosci i żywieniu? chcialam zapytac, czy ktos kiedys dostal stypę mając średnią poniżej 4,0, (jesli na roku malo studentow mialo wyzsza i załapywał się do 10% najlepszych średnich?
iiiiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 22:48   #1793
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Rekrutacja: w regulaminie jest zapis że na studia stacjonarne trzeba mieć co najmniej 30 punktów. To jest egzekwowane czy to martwy zapis w przypadku kierunków, na które dokumenty złoży mniej osób z tymi co najmniej 30 punktami niż jest przewidziane miejsc?

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez iiiiza Pokaż wiadomość
A ja troche z innej beczki;d sa tu obecni studenci up? konkretnie wydzialu nauk o zywnosci i żywieniu? chcialam zapytac, czy ktos kiedys dostal stypę mając średnią poniżej 4,0, (jesli na roku malo studentow mialo wyzsza i załapywał się do 10% najlepszych średnich?
Nie.

"1. Stypendium Rektora za wysoką średnią ocen moŜe otrzymać student, który:
1) zaliczył w terminie rok studiów, tzn. w wymaganym terminie zaliczył wszystkie zajęcia dydaktyczne
obowiązujące na danym roku studiów,
2) uzyskał za poprzedni rok studiów średnią ocen nie niŜszą niŜ 4,00 i jednocześnie zakwalifikował
się w grupie do 10% najlepszych studentów swojego kierunku studiów
"
Tutaj jest regulamin. Jeśli masz dodatkowe osiągnięcia, w tym również sportowe, to w ten sposób możesz sobie nabić punkty i dostać stypendium pomimo średniej niższej niż 4.0.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 08:04   #1794
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Rekrutacja: w regulaminie jest zapis że na studia stacjonarne trzeba mieć co najmniej 30 punktów. To jest egzekwowane czy to martwy zapis w przypadku kierunków, na które dokumenty złoży mniej osób z tymi co najmniej 30 punktami niż jest przewidziane miejsc?
Jest egzekwowane, wystarczy spojrzeć na progi punktowe z zeszłego roku, na żadnym kierunku nie spadły poniżej 30.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 15:48   #1795
shark34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

witam serdecznie,

niestety byłem na wyjeździe i nie miałem kompletnie możliwości podjęcia rejestracji na UP w Poznaniu.
Jestem zainteresowany inżynierią środowiska.
Czy w zeszłym roku była II tura? Jeśli tak, to sądzicie że może być i w tym?
Próg wynosi 30 punktów. Moje pytanie brzmi, czy jeśli go przekraczam to mogę liczyć na przyjęcie? Przekraczam go o ponad 10 punktów.
shark34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 22:44   #1796
mayalopez
Przyczajenie
 
Avatar mayalopez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

hej , jak z weterynarią na UP?
W związku z tym, że do stomatologii brakuje mi 2 pktów wybieram się na weterynarię do Poznania.
czy znacie jakieś opinie, jest ciężko? Z nauką nie mam problemów, lecz boje się, że nie będę miała czasu uczyć się do poprawki matury... może ktoś tu jest obecny, kto studiuje ten kierunek i mógłby się wypowiedzieć. Bylabym wdzięczna
mayalopez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 22:46   #1797
Radioactiv
Raczkowanie
 
Avatar Radioactiv
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: na granicy
Wiadomości: 197
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mekun Pokaż wiadomość
Hej :3 Radioactiv, masz może jakieś informacje o TŻ na tej uczelni? Z chęcią się dowiem jak wyglądają zajęcia itp.

Mam dylemat nad wyborem studiów...

Albo tż na Up, albo biologia nauczycielska UAM

;_;
Niestety nic konkretnego odnośnie tego kierunku nie jestem w stanie ci powiedzieć. Przejrzyj sobie plany na obu kierunkach, może to ci pozwoli zadecydować co ci bardziej odpowiada




Cytat:
Napisane przez shark34 Pokaż wiadomość
witam serdecznie,

niestety byłem na wyjeździe i nie miałem kompletnie możliwości podjęcia rejestracji na UP w Poznaniu.
Jestem zainteresowany inżynierią środowiska.
Czy w zeszłym roku była II tura? Jeśli tak, to sądzicie że może być i w tym?
Próg wynosi 30 punktów. Moje pytanie brzmi, czy jeśli go przekraczam to mogę liczyć na przyjęcie? Przekraczam go o ponad 10 punktów.
Myślę, że najprędzej wszystkiego dowiesz się prosto z dziekanatu. My możemy tylko gdybać, także dzwoń
Radioactiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 09:46   #1798
dudusiakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Stuchowo
Wiadomości: 21
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez shark34 Pokaż wiadomość
witam serdecznie,

niestety byłem na wyjeździe i nie miałem kompletnie możliwości podjęcia rejestracji na UP w Poznaniu.
Jestem zainteresowany inżynierią środowiska.
Czy w zeszłym roku była II tura? Jeśli tak, to sądzicie że może być i w tym?
Próg wynosi 30 punktów. Moje pytanie brzmi, czy jeśli go przekraczam to mogę liczyć na przyjęcie? Przekraczam go o ponad 10 punktów.
Byłam 2 lata na IŚ. Z tego co wiem w zeszłym roku była nawet rekrutacja we wrześniu. Zawsze przyjmują ponad 100 osób bo bardzo wiele osób się wykrusza. Także z dostaniem się nie ma problemu, gorzej z utrzymaniem. Ale jeśli lubisz matme i fizyke (to jest solidna podstawa, bez tego ani rusz) to dasz sobie rade
dudusiakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:25   #1799
236985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 24
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mayalopez Pokaż wiadomość
hej , jak z weterynarią na UP?
W związku z tym, że do stomatologii brakuje mi 2 pktów wybieram się na weterynarię do Poznania.
czy znacie jakieś opinie, jest ciężko? Z nauką nie mam problemów, lecz boje się, że nie będę miała czasu uczyć się do poprawki matury... może ktoś tu jest obecny, kto studiuje ten kierunek i mógłby się wypowiedzieć. Bylabym wdzięczna
Myślę że jeżeli do stomatologii brakuje Ci 2 punktów to pewnie się dostaniesz przecież część osób zawsze rezygnuje.

Co do weterynarii nie mam informacji, ale tak szczerze to znajdziesz czas na naukę do matury - na studiach nie raz jeden egzamin to taka matura więc spokojnie
236985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:08   #1800
mayalopez
Przyczajenie
 
Avatar mayalopez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy Poznań - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 236985 Pokaż wiadomość
Myślę że jeżeli do stomatologii brakuje Ci 2 punktów to pewnie się dostaniesz przecież część osób zawsze rezygnuje.

Co do weterynarii nie mam informacji, ale tak szczerze to znajdziesz czas na naukę do matury - na studiach nie raz jeden egzamin to taka matura więc spokojnie
dzięki za wiarę, ale progi w tym roku są mega wysokie. Na stome w Poznaniu nie mam co liczyć. 2 pktów brakuję mi do jakiejkolwiek stomy wnioskując z prognoz progów

Mam nadzieję, że faktycznie przedmioty tj chemia czy biologia na wecie w I sem. bedą jako-taką powtórką do matury. Z brakiem czasu chodzi mi o przedmioty takie jak histologia, genetyka czy anatomia - te to mi raczej nie pomogą w przygotowaniu do poprawki, zupełnie inny poziom

Mam nadzieję, że ktoś jest tu na weterynarii i się wypowie
mayalopez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 20:49:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.