zabieg kosmetyczny - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-27, 17:28   #1
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824

zabieg kosmetyczny - pytanie


Witajcie,
mam takie pytanie, ze względu na to, ze mam cere mieszaną, a w okresie zimowym pojawia mi sie więcej zaskórników, niż zwykle, chciałabym sie przejsc na oczyszczanie do kosmetyczki, tylko teraz pytanie. Jaki zabieg byłby dobry, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy coś innego? I jeśli mozecie mi polecic salon kosmetyczny w Lublinie z którego wyszłyscie zadowolone po oczyszczaniu bede wdzieczna.
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:51   #2
moorfina
Rozeznanie
 
Avatar moorfina
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 806
Dot.: zabieg kosmetyczny - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam takie pytanie, ze względu na to, ze mam cere mieszaną, a w okresie zimowym pojawia mi sie więcej zaskórników, niż zwykle, chciałabym sie przejsc na oczyszczanie do kosmetyczki, tylko teraz pytanie. Jaki zabieg byłby dobry, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy coś innego? I jeśli mozecie mi polecic salon kosmetyczny w Lublinie z którego wyszłyscie zadowolone po oczyszczaniu bede wdzieczna.
Musisz porozmawiać z kosmetyczką o zabiegach Nie jestem z Twojej miejscowości i nikogo Ci nie polecę. Mikrodermabrazja jak najbardziej jest dobra na zaskórniki,aczkolwiek o tej porze roku przy minusowych temperaturach jak ktoś dużo "śmiga" po dworze nie powinien robić mikro.
__________________
po prostu moorf albo chociaż błagam przez 2xo i małe M


Pani Kosmetyczka

egzamin zawodowy praktyczny 97%


WIECZNIE SZUKAJĄCA..
moorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 21:43   #3
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: zabieg kosmetyczny - pytanie

Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam takie pytanie, ze względu na to, ze mam cere mieszaną, a w okresie zimowym pojawia mi sie więcej zaskórników, niż zwykle, chciałabym sie przejsc na oczyszczanie do kosmetyczki, tylko teraz pytanie. Jaki zabieg byłby dobry, oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja czy coś innego? I jeśli mozecie mi polecic salon kosmetyczny w Lublinie z którego wyszłyscie zadowolone po oczyszczaniu bede wdzieczna.
zależy jeszcze jak to wygląda i ile jest ich na twarzy + jak ta skóra wygląda czy sa przeciwwskazania itp.

natomiast manualne oczyszczanie jest bardzo dobre, tylko musi być dobra osoba która to wykona bo łatwo można zrobic szkodę.
ale mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny też są dobre. I te zabiegi jak najbadziej można robic w okresie zimowym ale wtedy kremik z faktorem doś wysokim bo przecież skróa jest obnażona narażona na różne rzeczy
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.