Chcę zmienić swój wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 16:29   #1
Karelianblues
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Prosiłabym o wskazówki. Podeślę swoje zdjęcie.

Dodaję fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wojslawice 005.jpg (97,5 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12904513.jpg (39,1 KB, 308 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-16 o 20:23 Powód: post pod postem
Karelianblues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 19:17   #2
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Masz jasną oprawę oczu, więc proponuję makijaż i ew. hennę brwi.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:50   #3
Karelianblues
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

A co z włosami? Jestem w trakcie zapuszczania, myślałam, żeby je zafarbić na kasztanowo, kiedy już urosną (teraz mam już po kark, zamierzam mieć po łokieć). No i jak mogłabym wyszczuplić twarz i pozbyć się rumieńców?

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Będę wdzięczna za wszelkiego rodzaju wskazówki, bo jestem tutaj po raz pierwszy, do tej pory niezbyt przykładałam wagę do tego jak wyglądam, ale nadszedł taki okres w życiu (nowy rok też robi swoje ), że chciałabym zainwestować w siebie. Dodam, że kręci mnie w ubiorze styl etniczny, orientalny, kocham nietuzinkową biżuterię i dobrze byłoby to jakoś połączyć z ciekawą fryzurą, makijażem.
Karelianblues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:53   #4
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Hmm.. myślę, że na początek powinnaś się zastanowić co Ci w Tobie przeszkadza. Co chcesz zmienić. Dlaczego chcesz zmienić.

Ale skoro nic takiego nie umieściłaś w tym wątku to napiszę ogólnie.

Chyba każda kobieta chce się podobać:
a) sobie
b) swojemu otoczeniu
c) facetom!

Więc.. jeśli chciałabyś aby tak było to myślę, że powinnaś pomyśleć przede wszystkim o diecie i ćwiczeniach. Nie chodzi o to żeby wyglądać jak patyk. Tylko o to, że masz bardzo ładną twarz ale jest zbyt okrągła. Na prawdę masz bardzo ładny nos, usta, oczy i gdybyś miała trochę szczuplejszą twarz wyszłyby one na pierwszy plan. Wtedy byłoby super gdybyś zaczęła się malować. Jeśli się w ogóle nie malujesz to bardzo prostym makijażem jest po prostu nałożenie podkładu na twarz, zrobienie kreski eyelinerem na górnej powiece i pomalowanie rzęs, oraz pomalowanie ust - np błyszczykiem. Proste i efektowne. Warto też zrobić coś z fryzurą, ale na razie na Twoim miejscu skupiłabym się na małym odchudzaniu i zapuszczeniu włosów.

Później trzeba by było zmienić garderobę. Nosisz luźne, mało kobiece ciuchy. Wydaje mi się, ze chcesz pod nimi ukryć swoje ciało.
Gdybyś troszkę o nie zadbała można by Ci doradzić jakąś fajniejszą odzież.

Teraz mniej ideologicznie a bardziej życiowo. My kobiety lubimy szybkie efekty
Moja propozycja dla Ciebie to czarne legginsy/spodnie rurki (troszkę wyszczuplą nogi) i tunika (koniecznie odcinana nad biustem a nie pod! i dalej puszczona luźno, dzięki temu biust będzie wyeksponowany a brzuszek, pupa i uda będą zatuszowane pod luźną częścią). Do tego fajna torebka i najlepiej buty na obcasie - jeszcze bardziej wyszczuplą sylwetkę. Do tego makijaż jak wyżej.

Powinnaś również zapuścić włosy i zrezygnować z grzywki. Masz okrągłą twarz - jeśli będziesz miała czoło odkryte to wyda się bardziej podłużna.

Są to zmiany które możesz wprowadzić w trybie natychmiastowym i mieć natychmiastowy efekt.

Ale dobrze byłoby gdybyś na tym nie poprzestała i zadbała o siebie. Zdrowo się odżywiaj, najlepiej jakbyś nie jadła po 16ej (mój znajomy bardzo szybko w ten sposób zrzucił kilka kilogramów). Warto też się zapisać na jakiś fitness albo basen. Wykupienie karnetu daje motywację Szkoda później wydanych pieniędzy

Teraz na miłe zakończenie dodam, że masz wiele atutów, jak już wspomniałam masz ładne oczy, usta, nos ale także ładną cerę, powinnaś to podkreślać makijażem! Trzeba podkreślać to co ładne i tuszować to co mniej ładne. Jeśli eksponujemy nasze atuty to wady same schodzą na drugi plan.

Załączam kilka linków do przykładowych bluzek w fasonie który opisałam. Nie są jakieś piękne ale chodziło mi żebyś zobaczyła jak wygląda taki fason.

I życzę udanej metamorfozy i wytrwałości!

Jakbyś miała jakieś pytania co do makijażu/diety/aktywności fizycznej/odzieży czy czegokolwiek to pisz śmiało postaramy się Ci pomóc

http://moda.allegro.pl/atmosphere-pi...403985736.html
http://moda.allegro.pl/tunika-xl-i1413837230.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (62,9 KB, 104 załadowań)
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 23:11   #5
Karelianblues
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Jeśli chodzi o dietę, to jestem w trakcie odchudzania. Na razie zrzuciłam pięć kilo, no i nie zamierzam na tym poprzestać. Mam 164 cm wzrostu, a ważę 74 kg, więc sporo pracy przede mną, ale mam nadzieję, że się uda i na wakacje będę wyglądać korzystniej

W moim wyglądzie najbardziej denerwuje mnie ta okrągła buzia. Może na zdjęciach słabo widać, ale mam tendencję do nadmiernych rumieńców, co też bardzo utrudnia mi życie. Zastanawiam się w jaki sposób mogłabym "odchudzić buzię", czy są jakieś sposoby malowania, które jakby modelują twarz? No i czy według was powinnam się bardziej opalić - często słyszę, że jestem zbyt blada, choć sama lubię swoją jasną cerę. Włosy oczywiście zapuszczam. Zastanawiam się jedynie, czy zostawić je w takim kolorze, jaki mam, czy też pozwolić sobie na inny kolorek ?
Karelianblues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 23:38   #6
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Co do rumieńców zobacz to:
http://www.youtube.com/watch?v=cdIgh...eature=related

Polecam inne filmiki na youtube tej Pani - są rewelacyjne!

Jeśli chodzi o Twoje upodobania "modowe" i biżuterie to odradzam Ci noszenia korali (widzę, że masz na zdjęciu). Nie noś takiej grubej biżuterii na i tak krótkiej szyi - poszerzasz ją. Zamiast tego noś długie wisiory. Możesz też nosić długie kolczyki (ale nie okrągłe bo będą Ci poszerzać twarz). Możesz też nosić bransoletki itp. Odzież orientalna/etniczna jest OK ale dobieraj wszystko uważnie! Dużo jest orientalnych szerokich spódnic, uważam, że nie wyglądałabyś w nich dobrze. Lepiej kupić tunikę z orientalnym wzorem i do tego legginsy tak jak już też pisałam. I do tego np. jaką etniczną małą torebeczkę na długim sznurku.

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Blada cera jest teraz modna. Ja uważam bladą skórę za bardzo ładną. Poza tym skoro Ty lubisz się taką bladą to po co w ogóle się zastanawiasz nad opalaniem? No i opalanie jest niezdrowe!

Super, że się wzięłaś za siebie! I że tak dobrze Ci idzie z tym odchudzaniem! Tak trzymaj!

Buzia zeszczupleje razem z resztą ciała. Dodatkowo tak jak już pisałam powinnaś zrezygnować z grzywki. Druga sprawa że mogłabyś włosy zaczesywać do tyłu (i np lekko upinać) tworząc takiego jakby irokezka. To też wydłuży Ci twarz.
Poszukaj w internecie jak można wyszczuplić sobie twarz makijażem, wydaje mi się, że kiedyś czytałam coś takiego.

Co do koloru włosów to nie jestem pewna. Na razie może zostaw tak jak jest. A jak będą dłuższe to zajmiesz się zmianą koloru i cięcia.
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 23:42   #7
Karelianblues
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Dziękuję za szybką odpowiedź Jeśli chodzi o styl etno, to zamierzam go wcielić w pełni dopiero wtedy, kiedy zrzucę zbędne kilogramy. Z tymi koralami na szczęście mi już przechodzi - zamierzam przestawić się na jakieś stylowe naszyjniki. Kolczyki i bransolety rzecz jasna obowiązkowo. Lubię rzeczy niebanalne, z różnych stron świata, a w szczególności ze wschodu. Coś jak u Azam Ali :http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...&tx=105&ty=113
Karelianblues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 09:12   #8
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Bransoletka ze zdjęcia bardzo mi się podoba.

Pisz na bieżąco jak Ci idzie metamorfoza.
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 13:56   #9
Karelianblues
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Na razie skupiam się na odchudzaniu i piję skrzyp polny na porost włosów
Karelianblues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:14   #10
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

tymi spodniami ze zdjęcia robisz sobie ogromną krzywdę.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:25   #11
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Sama mam problem z dosyć okrągłą buzią mimo że sylwetkę mam szczypłą.
Proponuję ci zaopatrzyć się w odpowiedni rozjaśniacz, bronzer i róż. Ja zawsze boki twarzy (tylna czesc żuchwy i czoło w okolicach skroni) delikatnie modeluje bronzerem, kości policzkowe różem, a rozjaśniacz nakladam na srodek czoła i ewentualnie na okolice nosa. To optycznie wyszczupli twarz.

Musiałam trochę poeksperymentować i wydać pare groszy zanim trafiłam na odpowiednie kosmetyki i na dobranie odpowiedniego makijazu.
Ale było warto.
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 20:28   #12
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Cytat:
Napisane przez Jannie3city Pokaż wiadomość
(...) tunika (koniecznie odcinana nad biustem a nie pod! i dalej puszczona luźno, dzięki temu biust będzie wyeksponowany a brzuszek, pupa i uda będą zatuszowane pod luźną częścią). Do tego fajna torebka i najlepiej buty na obcasie - jeszcze bardziej wyszczuplą sylwetkę. Do tego makijaż jak wyżej.

Załączam kilka linków do przykładowych bluzek w fasonie który opisałam. Nie są jakieś piękne ale chodziło mi żebyś zobaczyła jak wygląda taki fason.

I życzę udanej metamorfozy i wytrwałości!

Jakbyś miała jakieś pytania co do makijażu/diety/aktywności fizycznej/odzieży czy czegokolwiek to pisz śmiało postaramy się Ci pomóc

http://moda.allegro.pl/atmosphere-pi...403985736.html
http://moda.allegro.pl/tunika-xl-i1413837230.html
Taka tunika przy takiej figurze to kiepski pomysł. Wyglądają w nich dobrze tylko szczupłe dziewczyny które nie muszą podkreślać swoich kształtów. Przy takiej figurze rurki wyszczuplą nogi a tunika powiększy brzuch, więc proporcje będą zaburzone. Lepiej coś co ma nieco większy dekolt(wyeksponuje biust) i delikatnie dopasowane w talii (ale nie ze sztucznych materiałów żeby się brzydko nie opinało). Również bluzki o kroju gorsetowym, spodnie może niekoniecznie rurki ale na pewno proste, dopasowane i ciemne bez zdobień i przecierań które poszerzają sylwetkę. Ogólnie wybieraj ubrania dopasowane samo to odejmie Ci parę kilo Masz chłodny typ urody więc raczej nie wybieraj ciepłego odcienia farby. Ładnie podkreśliłaby oko czarna lub grafitowa cienka kreska(można wyciągnąć ją nieco robiąc kocie oko). Jeśli się nie malujesz na co dzień to lepiej kredką nie eyelinerem - będzie prościej i na pewno tusz do rzęs. podkładów pudrów itd nie musisz używać bo z tego co widać masz bardzo ładną cerę
wiem że to niszczenie włosów...ale może spróbowałabyś wyprostować włosy? Sprawiałyby wrażenie dłuższych, mogą wyszczuplić twarz..ale to już sama musisz sprawdzić bo nie każdemu to pasuje
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:41   #13
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Chcę zmienić swój wygląd

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Taka tunika przy takiej figurze to kiepski pomysł. Wyglądają w nich dobrze tylko szczupłe dziewczyny które nie muszą podkreślać swoich kształtów. Przy takiej figurze rurki wyszczuplą nogi a tunika powiększy brzuch, więc proporcje będą zaburzone. Lepiej coś co ma nieco większy dekolt(wyeksponuje biust) i delikatnie dopasowane w talii (ale nie ze sztucznych materiałów żeby się brzydko nie opinało). Również bluzki o kroju gorsetowym, spodnie może niekoniecznie rurki ale na pewno proste, dopasowane i ciemne bez zdobień i przecierań które poszerzają sylwetkę. Ogólnie wybieraj ubrania dopasowane samo to odejmie Ci parę kilo Masz chłodny typ urody więc raczej nie wybieraj ciepłego odcienia farby. Ładnie podkreśliłaby oko czarna lub grafitowa cienka kreska(można wyciągnąć ją nieco robiąc kocie oko). Jeśli się nie malujesz na co dzień to lepiej kredką nie eyelinerem - będzie prościej i na pewno tusz do rzęs. podkładów pudrów itd nie musisz używać bo z tego co widać masz bardzo ładną cerę
wiem że to niszczenie włosów...ale może spróbowałabyś wyprostować włosy? Sprawiałyby wrażenie dłuższych, mogą wyszczuplić twarz..ale to już sama musisz sprawdzić bo nie każdemu to pasuje


Nie zgadzam się. Moja mama ma taka figurę i tego typu tuniki uwydatniają jej biust a brzuch się po prostu chowa pod luźnym materiałem i go nie widać.
A dopasowane bluzki które proponujesz przyczynią się tylko do pokazania nadmiaru ciałka na brzuchu. Co jest wręcz nieestetyczne.
Myślę jednak, że nie ma co się spierać skoro dziewczyna i tak dąży do szczupłej sylwetki.
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.