teraz ja proszę o rady! :) - metamorfoza dzięwiętnastolatki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 14:37   #1
Kejszia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Question

teraz ja proszę o rady! :) - metamorfoza dzięwiętnastolatki...


Hej oglądając większość Waszych metamorfoz, pozazdrościłam Wam takich zmian postanowiłam wreszcie też poprosić o porady, co do mojego wyglądu...
od lat nic w sobie nie zmieniłam. dużo osób mówi mi, że nie wyglądam na swój wiek. Bardzo chciałabym zmienić fryzurę- największy szał na jaki się zdobyłam, to zapuszczenie grzywki ale to przez to, że mam bardzo cienkie i rzadkie włosy, nie poszaleję z nimi za dużo. strasznie denerwuje mnie ta monotonia moich kłaków zaczęłam się zastanawiać czy nie obciąć ich na krótko... tylko nie mam pojęcia, jak będę wyglądać i przez to jak się czuć... nie maluję się mocno, tylko tusz, krem tonujący, kredka do brwi. nie lubię podkładów, mam strasznie dużo pieprzyków a przykryte podkładem nie wyglądają za ciekawie- nienaturalnie... chciałabym bardzo pozbyć się, może właśnie dzięki fryzurze czy makijażowi, kompleksu co do mojego szerokiego i dziwnego nochala przez niego strasznie nie podoba mi się też mój profil...
bardzo proszę Was o jakieś wskazówki, które pomogłyby mi trochę poprawić swoją marną samoocenę, o której lepiej nie będę się tu rozpisywać... dołączam zdjęcia, bez makijażu i w nieuczesanych włosach, ale za to NATURALNIE... takie tam pocieszenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,1 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,2 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (42,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,9 KB, 112 załadowań)
Kejszia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:12   #2
SoniaAniela
Przyczajenie
 
Avatar SoniaAniela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: teraz ja proszę o rady! :) - metamorfoza dzięwiętnastolatki...

moim zadaniem dobrze Ci zrobi lekka krótka fryzura, ale pod warunkiem, że będziesz miała zakryte czoło. Poszukaj konkretnych cięć, które Ci się podobają - będzie nam łatwiej doradzić
SoniaAniela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:48   #3
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: teraz ja proszę o rady! :) - metamorfoza dzięwiętnastolatki...

masz piękne włosy!
moim zdaniem jeśli chcesz metamorfozy, to wprowadzaj ją stopniowo - może najpierw długość boba? nie wiem dlaczego, ale widzę Cię w jakiejś asymetrycznej fryzurce średniej długości z grzywką
może tak?
http://www.google.pl/imgres?q=asymet...t:429,r:7,s:39
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 10:50   #4
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: teraz ja proszę o rady! :) - metamorfoza dzięwiętnastolatki...

Tak, bob do linii brody będzie Ci bardzo pasował , tylko z grzywką zasłaniająca czoło
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 00:43   #5
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: teraz ja proszę o rady! :) - metamorfoza dzięwiętnastolatki...

Szczerze mówiąc jesteś zbyt krytyczna dla swoich włosów - nie są rzadkie Może i cienkie (choć na zdjęciach tego nie widać), ale masz ich dużo, nie masz prześwitów skóry itd. Kolor również jest bardzo ładny, pasuje do Twojej karnacji

Pieprzykami się nie przejmuj - też jestem cała nimi upstrzona, to taki znak rozpoznawczy

W kwestii nosa - makijaż korygujący - ciut ciemniejszy od skóry (brązujący) matowy puder rozprowadzasz po bokach, to daje złudzenie węższego nosa Tak samo możesz musnąć pod kością policzkową (przy uśmiechu lub wciągniętych policzkach najłatwiej), to wysmukla twarz, takie złudzenie cienia
Co chcemy zmniejszyć - przyciemniamy brązerem, co uwypuklić - traktujemy rozświetlaczem

A profil jest w porządku, naprawdę.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.