Depilacja bikini! Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 08:28   #1
Smatna312
Przyczajenie
 
Avatar Smatna312
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19

Depilacja bikini! Pomocy


Cześć wszystkim. Mam pewien problem, otóż mam 19 lat i jestem jeszcze dziewicą właściwie z dwóch powodów.

Po pierwsze, chodzi o depilacje okolic bikini, nie wiem jak się do tego zabrać, co będzie najlepsze i jak w ogóle mają wyglądać te miejsca po depilacji żeby nie odstraszyć faceta? Pewnie najlepszym wyjściem jest profesjonalna kosmetyczna, ale jakoś nie mogę się przemóc, żeby iść do takiego salonu. Boję się, że trafię na jakąś zołzę, która raz a porządnie zniechęci mnie do wizyt w takich miejscach.

Po drugie, nie wiem jak to jest z tym pierwszy razem bo chociaż ogólnie potrafię sobie wyobrazić niektóre rzeczy to zawsze moje wyobrażenie się nie sprawdza, a nie chce, żeby ten pierwszy raz był kompletną klapą i żebym wspominała to jak wizyte u dentysty.

POMÓŻCIE!
Smatna312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:12   #2
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Smatna312 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Mam pewien problem, otóż mam 19 lat i jestem jeszcze dziewicą właściwie z dwóch powodów.

Po pierwsze, chodzi o depilacje okolic bikini, nie wiem jak się do tego zabrać, co będzie najlepsze i jak w ogóle mają wyglądać te miejsca po depilacji żeby nie odstraszyć faceta? Pewnie najlepszym wyjściem jest profesjonalna kosmetyczna, ale jakoś nie mogę się przemóc, żeby iść do takiego salonu. Boję się, że trafię na jakąś zołzę, która raz a porządnie zniechęci mnie do wizyt w takich miejscach.

Po drugie, nie wiem jak to jest z tym pierwszy razem bo chociaż ogólnie potrafię sobie wyobrazić niektóre rzeczy to zawsze moje wyobrażenie się nie sprawdza, a nie chce, żeby ten pierwszy raz był kompletną klapą i żebym wspominała to jak wizyte u dentysty.

POMÓŻCIE!

Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:43   #3
SamaSamotna
Raczkowanie
 
Avatar SamaSamotna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

masz kilka sposobów depilacji
1. depilator albo wosk ...bardzo bolesne ale daje efekty na dłużej niestety potem mogą się wrastać co nie wygląda estetycznie...;/ ale da się przeżyć
2. maszynka + pianki do golenia- bardzo krótkotrwały efekt na 1 dzień trzea uważać żeby się nie pozacinać maszynką...
3. kremy- ciut dłuższy efekt 'gładkości' włoski mogą odrastać delikatniejsze

wybór należy do Ciebie, jak na początek polecam kremy tylko trzeba sprawdzić na fragmencie skóry czy nie miałabyś na niego uczulenia.

dziewczyno bierz się za siebie jak najszybciej depilacja to podstawa zlikwiduj nadmiernie szpecące ciało kobiet owłosienie powodzenia!
__________________
Dalej i dalej na paraboli czasu, wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno. Z roślin trujących bukietem idę w garści …wszystko najlepsze co mogło być przepadło...
SamaSamotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:57   #4
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez SamaSamotna Pokaż wiadomość

dziewczyno bierz się za siebie jak najszybciej depilacja to podstawa zlikwiduj nadmiernie szpecące ciało kobiet owłosienie powodzenia!
bez przesadyzmu, masz chyba np wlosy w nosie? tez je usuwasz bo Cie szpeca, jak masz zadarta glowe? albo na rekach?
kazde wlosy na ciele ludzkim, maja jakies zadanie. usuwanie ich albo i nie to tylko przyklad 'kosmetycznej mody'.
ja sama sie depiluje, bo jest mi tak po prostu wygodniej, czuje sie lepiej i czysciej, ale w zyciu bym nie powiedziala, ze wlosy na ciele kogos oszpecaja.
a uzaleznianie swojego zycia intymnego od owlosienia, delikatnie mowiac uwazam za specyficzne podejscie.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:57   #5
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Jeśli nie masz wprawy a z Twojego posta wynika że nie masz to kremów depilujących nie stosuj.Gdyby taki krem przeemigrował do krocza miałabyś spore problemy.Myślę że na początek dobra maszynka i pianka wystarczy.Popytaj koleżanek może znają jakąś fajną kosmetyczkę.Pokaże Ci co i jak a potem sama sobie będziesz radzić
Co do drugiej części to najpierw znajdź kogoś z kim będziesz chciała to zrobić a reszta przyjdzie sama
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-03-22 o 09:58
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 10:32   #6
SamaSamotna
Raczkowanie
 
Avatar SamaSamotna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
bez przesadyzmu, masz chyba np wlosy w nosie? tez je usuwasz bo Cie szpeca, jak masz zadarta glowe? albo na rekach?
kazde wlosy na ciele ludzkim, maja jakies zadanie. usuwanie ich albo i nie to tylko przyklad 'kosmetycznej mody'.
ja sama sie depiluje, bo jest mi tak po prostu wygodniej, czuje sie lepiej i czysciej, ale w zyciu bym nie powiedziala, ze wlosy na ciele kogos oszpecaja.
a uzaleznianie swojego zycia intymnego od owlosienia, delikatnie mowiac uwazam za specyficzne podejscie.
mówiąc o szpecącym owłosieniu miałam na myśli okolice intymne... nie przeszkadzają mi włoski na rękach czy w nosie...
__________________
Dalej i dalej na paraboli czasu, wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno. Z roślin trujących bukietem idę w garści …wszystko najlepsze co mogło być przepadło...
SamaSamotna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:25   #7
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Jeśli np. po goleniu okolic bikini maszynką lub golarką wyskakują krostki, które same schodzą lecz dopiero po dłuższym czasie? Co wtedy wybrać? Macie jakieś niezawodne sposoby?
Teraz jest jeszcze zimo, ale nie w lato nie chcę mieć znowu problemu z tymi nieszczęsnymi krostkami. Z tego co czytałam - kremy powinny być odpowiednie?
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 19:05   #8
sosna5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cześć jeśli chodzi o sposób na krostki po depilacji maszynką to najlepsze i najszybsze efekty daje maść Clotrimazolum Kupisz ją w aptece bez recepty, kosztuje parę złotych. Jeśli depilację przeprowadzasz wieczorem i potem posmarujesz maścią, to na drugi dzień nie powinno być już krostek lub będzie ich dużo mniej, a skóra nie będzie wyglądała na podrażnioną. Po depilacji nie polecam także zakładania bardzo obcisłej bielizny, to jeszcze bardziej podrażnia skórę i pojawia się więcej wyprysków) pozdrawiam
sosna5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:53   #9
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez Smatna312 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim. Mam pewien problem, otóż mam 19 lat i jestem jeszcze dziewicą właściwie z dwóch powodów.

Po pierwsze, chodzi o depilacje okolic bikini, nie wiem jak się do tego zabrać, co będzie najlepsze i jak w ogóle mają wyglądać te miejsca po depilacji żeby nie odstraszyć faceta? Pewnie najlepszym wyjściem jest profesjonalna kosmetyczna, ale jakoś nie mogę się przemóc, żeby iść do takiego salonu. Boję się, że trafię na jakąś zołzę, która raz a porządnie zniechęci mnie do wizyt w takich miejscach.

Po drugie, nie wiem jak to jest z tym pierwszy razem bo chociaż ogólnie potrafię sobie wyobrazić niektóre rzeczy to zawsze moje wyobrażenie się nie sprawdza, a nie chce, żeby ten pierwszy raz był kompletną klapą i żebym wspominała to jak wizyte u dentysty.

POMÓŻCIE!
Na pcozatek polecam ci maszynkę, trochę z tym zachodu, ale ja daję radę, zresztą nie panikuję jak mi włosy odrosną, po prostu staram się nei zpauszczać dla własnej wygody i higieny.

1. raz mowisz o seksie??
Zakochaj się... Dziewictwo jest teraz w modzie;P I może jestem naiwna i młoda, ale powiem Ci jedno... warto czekać na tego jedynego!!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 23:07   #10
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

przede wszystkim nie ma co sie wstydzic isc do kosmetyczki, osobe ktora jest profesjonalna w swojej pracy nie interesuje wyglad Twoich miejsc intymnych, patrzy na to w sposob techniczny (podobnie jak ginekolog). no ale niestety depilacja woskiem nie nalezy do najprzyjemniejszych zabiegow
niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:00   #11
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Ja też z depilacją bikini miałam kłopoty. Po goleniu powstawały czerwone wypryski, zaogniały się, pozostawały na długo. Po kremie do depilacji też. W końcu się przemogłam i poszłam do kosmetyczki, na profesjonalną depilację woskiem. I to jest to! Pani była bardzo sympatyczna, nic jej nie dziwiło, zabieg bolał (no przecież musiał), ale nie trwał długo, efekty za to utrzymują się długo - u mnie do półtora miesiąca. Z pójściem kolejny raz już nie miałam zadnych problemów. Dodatkowa korzyść, taka, że włoski odrastają słabsze i jest ich mniej. A jeśli trafisz na zołzę? To trzeba taką objechać równo, w końcu ona jest od konkretnych usług, za które płacisz i żadnej łaski nie robi. I znaleźć inną, popytać koleżanek lub na jakimś miejscowym forum.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 17:46   #12
PastelowaKredka
Rozeznanie
 
Avatar PastelowaKredka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 517
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Ja generalnie używam maszynki, chociaż mam ochotę przeżucić się na jakiś krem do depilacji, podobno dłuższy efekt gładkości No w końcu lato idzie...
Jaki krem byście poleciły?
__________________

PastelowaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 23:10   #13
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

heh ja tez mam z tym odwieczny problem juz mam dosc maszynki i golenia juz dzien po goleniu wszytsko mnie swedzi czasami az boli uraza i tak przez kilka dni a po tych kliku dniach jak juz jest w miare ok wypadaloby znowu sie ogolic i tak w kolko... a do tego dzien po goleniu te wloski tak kluja niemilosiernie ehhh... probowalam juz depilatorem golic ale to nic nie daje depilator nie goli tak dokladnie jak maszynka to zrobie po maszynce zaraz po goleniu skora jest gladziutka po depilatorze nie... a nie mam jakos odwagi wydepilowac sie depilatorem... tam i pod pachami to samo... boje sie ze sobie krzywde zrobie ze tak podraznie skore... a czy ktores z Was depiluja intymne oklice depilatorem?? jak sie przygotowujecie? boli bardzo? co po depilacji? jak depilujecie? a pachy?
powiedzcie moze ktoras z Was ma dobra zaufana kosmetyczke w lodzi albo okolicach ktora mozecie polecic do depilacji... w ogole interesuje mnie jakiej dlugosci wloski musza byc do takiej depilacji??

eh dzieki z gory za odpowiedzi

pozdrawiam
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 07:29   #14
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Przy dłuższych włoskach warto najpierw je skrocic troszke np maszynka do strzyzenia, na dlugosc ok 5 mm (tak sie robi przy woskowej depilacji meskiej, np torsu), wtedy wosk sie nie klei do włoskow, bo nie jest to najprzyjemniejsze uczucie.. pozniej woskowanie idzie sprawniej i mniej boli
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 10:02   #15
nusiatko
Raczkowanie
 
Avatar nusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do nusiatko
Unhappy Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
heh ja tez mam z tym odwieczny problem juz mam dosc maszynki i golenia juz dzien po goleniu wszytsko mnie swedzi czasami az boli uraza i tak przez kilka dni a po tych kliku dniach jak juz jest w miare ok wypadaloby znowu sie ogolic i tak w kolko... a do tego dzien po goleniu te wloski tak kluja niemilosiernie ehhh... probowalam juz depilatorem golic ale to nic nie daje depilator nie goli tak dokladnie jak maszynka to zrobie po maszynce zaraz po goleniu skora jest gladziutka po depilatorze nie... a nie mam jakos odwagi wydepilowac sie depilatorem... tam i pod pachami to samo... boje sie ze sobie krzywde zrobie ze tak podraznie skore... a czy ktores z Was depiluja intymne oklice depilatorem?? jak sie przygotowujecie? boli bardzo? co po depilacji? jak depilujecie? a pachy?
powiedzcie moze ktoras z Was ma dobra zaufana kosmetyczke w lodzi albo okolicach ktora mozecie polecic do depilacji... w ogole interesuje mnie jakiej dlugosci wloski musza byc do takiej depilacji??

eh dzieki z gory za odpowiedzi

pozdrawiam



jeśli chodzi o depilator i miejsca intymne, to ja spróbowałam kiedyś na małym kawałeczku i strasznie boli a potem skóra jest strasznie czerwona, a efekt.. porównywalny do maszynki do golenia..
Z resztą okolice bikini są strasznie delikatne, więc nie warto ryzykować podrażnień
nusiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:12   #16
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

ja bym polecała krem jakiś ja używam firmy TANITA (kolega mi polecił haha) i jak dla mnie działa jestem alergikiem i mnie nie podrażnia. a jak coś niedokładnie to wtedy depilatorem.
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:07   #17
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Czytałam, że krem do depilacji 'veet' podobno nie usuwa wszystkich włosków. Tak jest z każdym tego typu kremem, czy veet to wyjątek?

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2009-03-24 o 18:08
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:09   #18
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Czytałam, że krem do depilacji 'veet' podobno nie usuwa wszystkich włosków. Tak jest z każdym tego typu kremem, czy veet to wyjątek?
Miałam veet.... usuął mi może 40% włosków.... ;/
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:12   #19
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

hm krem u mnie odpada nie usuwa nawet polowy wloskow
a depilacja cukrowa w miejscu intymnym i pachy?? chodzi mi okolice bikini i wzgorek lonowy bo tam dalej to wiem ze napewno nie bo to niebezpieczne...ale czy ktos probowal ta cukrowa bo ja sie wlasnie zastanawiam nad zamowienie na allegro ale nie wiem czy jest sens... bo kupilam niedawno dobry depilator no ale nim nawet jak w pachwinach sobie kiedys probowalam wydepilowac to bolalo jak nie wiem....
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 18:25   #20
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
hm krem u mnie odpada nie usuwa nawet polowy wloskow
a depilacja cukrowa w miejscu intymnym i pachy?? chodzi mi okolice bikini i wzgorek lonowy bo tam dalej to wiem ze napewno nie bo to niebezpieczne...ale czy ktos probowal ta cukrowa bo ja sie wlasnie zastanawiam nad zamowienie na allegro ale nie wiem czy jest sens... bo kupilam niedawno dobry depilator no ale nim nawet jak w pachwinach sobie kiedys probowalam wydepilowac to bolalo jak nie wiem....
polecam pastę cukrową tam właśnie, depilator tylko na "okolice bikini", głębiej nie polecam, skóra jest delikatna a włoski grube, boli strasznie, choć wiem, że część dziewczyn używa depilatora i tam

pasta jest dość prosta w użyciu, trzeba mieć włoski troche zapuszczone, około pół cm jest idealnie

kremy do depilacji odpadają bo włoski łonowe są grube i mocne, mi żaden krem nie usunął nawet połowy
no i ryzyko podrażnienia śluzówki jest duże
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 18:41   #21
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
polecam pastę cukrową tam właśnie, depilator tylko na "okolice bikini", głębiej nie polecam, skóra jest delikatna a włoski grube, boli strasznie, choć wiem, że część dziewczyn używa depilatora i tam

pasta jest dość prosta w użyciu, trzeba mieć włoski troche zapuszczone, około pół cm jest idealnie

kremy do depilacji odpadają bo włoski łonowe są grube i mocne, mi żaden krem nie usunął nawet połowy
no i ryzyko podrażnienia śluzówki jest duże
powiedz jakiej firmy paste cukrowa polecasz
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:24   #22
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Czyli do okolic bikini najlepsze są jednak maszynki, pasta cukrowa lub golarki? ;/
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:32   #23
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

dziekuje za odpowiedzi
rowniez dolaczam sie do pytania jaka paste cukrowa polecasz/polecacie??
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:52   #24
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Polecam pastę cukrową. Maszynki już dawno wyrzuciłam. Używam tylko pasty. Sama robie ją i używam jak wosk, czyli nakłądam na skórę przykładam kawałek materiału( bawełna) i wyrywam pod włos. Dla mnie to najskuteczniejsza depilacja a mam z czym walczyć

Przepis na masę:
1 szklanka wodu
pół szkl. zwykłego cukru
pół soku wyciśniętego z cytryny

Wszystko gotujesz aż będzie miało konsystencję gęstej smietany. Możesz w trakcie sprawdzić na nodze czy materiał się przykleja i czy masa nie przecieka. Ja zawsze sprawdzam dlatego moja pasta cukrowa zawsze wychodzi Metoda prób i błędów nauczysz się.
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:03   #25
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

eh probowalam zrobic ale nei wyszło + pol kuchni zafajdalam a garnka nie umialam domyc....
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 22:45   #26
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

no to czekamy na polecane pasty cukrowe wyprobowane
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:20   #27
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

ja nigdy nie kupowałam pasty, też robię w domu
tylko nie biorę szklanki wody, o wiele mniej
tyle tylko, żeby cukier miał sie w czym rozpuścić
wtedy nie trwa to tak długo, bo nie musi odparować tyle wody, mniej wiecej 10-15 minut i robi sie koloru miodu, wtedy pasta gotowa
a co do mycia garnka - wystarczy namoczyć w wodzie - to tylko cukier wiec sie rozpuszcza

uzywam też czasem wosku na zimno, jest dla mnie szybszy niż pasta cukrowa, bo ją trzeba podgrzać i wyrobić w rękach

maszynki tylko do skrócenia włosków, jeśli zdarzy mi sie zapuścić za długie, po maszynkach wyskakiwały mi krostki, wszystko swędziało no i efekt na 1 dzień właściwie

myślę, że w wątkach dotyczących pasty cukrowej powinno być jakiej firmy najlepsza
choć z tego co widzę, to na allegro często jest sprzedawana robiona w domu i pakowana w ładne słoiczki
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:36   #28
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

a jesli chodzi o ta paste: CAMSAKIZI to czy ktoras z Was kupowala ja na allegro?? jesli tak to od kogo bo widze ze jest ich masa od wielu sprzedajacych a do tego w roznych cenach bo od 10 zl do 30zl za ta sama paste i nie wiem od kogo i ktora kupic...
prosze o rade jesli ktos zamawial...
pzdr
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:24   #29
Karolaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

Jeśli jest ta sama pasta to chyba nie ma znaczenia od kogo? Tak mi się przynajmniej wydaje
A jeśli chodzi o mnie to używam zwykłej maszynki a zamiast pianki żel do higieny intymnej (wydaje mi się że jest lepszy poślizg). Depilatora próbowałam no i raz że boli jak cholera, a dwa że potem włoski wrastały mi pod skórę i się robiły takie ropne bąble bo włosek nie mógł się przebić i urósł np taki 2 cm pod skórą:/
Też miałam problem z podrażnieniami po goleniu maszynką, ale przeczytałam gdzieś że powinno się z grubsza ogolić z włosem, a to co zostanie jechać pod włos. Sprawdziłam i działa!!! Wiadomo że czasem gdzieś się pojawi jakieś podrażnienie, ale w porównaniu do tego co było wcześniej jest o niebo lepiej.
Karolaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:29   #30
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Depilacja bikini! Pomocy

no u mnie to nie dziala... probowalam z wlosem a pozniej pod wlos, od razu wszytsko pod wlos, depilatorem tzn golarka a pozniej zeby bylo gladko maszynka i zelem do golenia (wyprobowalam wszytskie z gilette i inne tez) po goleniu przemywam woda utleniona potem smaruje sie kremem nivea probowalam tez sudocremem bo gdzies wyczytalam ze tez jest dobry po goleniu pozniej szoruje gabka zeby wlosy nie wrastaly a iatk i tak jest tragedia... zaraz po goleniu bajka a pozniej juz na nastepny dzien swedzi jak nie wiem boli no i do tego wloski juz kluja... i tak jest przez jakies 3 dni a pozniej to juz wypadaloby sie znowu ogolic ale to bez sensu w kolko to samo jeden dzien ladnie pieknie kolejne 3 meczarni i od poczatku yo samo ...
no to zalezy bo moze to byc jakas podroba tej pasty wiec daltego pytam czy ktos zamawial ja z allegro jesli tak to prosilabym o namiary od kogo zeby byl spr sprzedawca i pasta
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.