chciałabym się w końcu sobie spodobać.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 17:03   #1
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Exclamation


cześć
chciałabym w sobie coś zmienić.. nie podobam sięsobie, nigdy się nie podobałam.. przez 16 lat nie udało mi się nic konkretnego wykombinować z moim wyglądem. z dnia na dzień jestem coraz bardziej załamana mogłybyście coś doradzić?
  • nie wiem co robić z brwiami.. zostawić tak, jak są? czy są za grube?
  • fryzura.. to wielki znak zapytania, włosy trochę za ramiona, w poniedziałek idę do fryzjera i warto byłoby wiedzieć jaka fryzura do mnie pasuje
  • makijaż - wydaję mi się, że maskara i podkład na razie wystarczą?

zdjęcie dodałam takie bez niczego, na prośbe dodam z obecna fryzura, chociaz zalezy mi na tym, żebyście mnie widziały na sucho i zeby wyobraznia działała wam w 100%
pomożecie?

kurczę, zapomniałam o zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez_tytułu_1.jpg (79,3 KB, 762 załadowań)
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-07 o 22:25 Powód: post pod postem
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:29   #2
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Jesteś bardzo ładna!!! Nie wiem czego Ty od siebie chcesz?:confuse d:
Widzę chyba coś kombinowałaś z brwiami, nie mylę się? Ja bym je zostawiła takie jakie są.
Co do włosów to trudno mi doradzić, bo ich nie widzę.

Makijaż. Tusz, podkład jak najbardziej. Dodałabym jeszcze róż na policzki. Co do oczu to pasowałaby do Ciebie kreska robiona kredka czy eyeliner, ale na górnej powiece. Masz pełne usta, więc do woli kombinuj z błyszczykami, czy delikatnymi pomadkami(jak lubisz) bo zawsze ładnie będą na nich wyglądać
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:56   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Brwi na razie zostaw. Za miesiąc weź 20 zł (góra bo zwykle ta przyjemność kosztuje 10zł) i idź do kosmetyczki na regulacje. Ona nada im kształt właściwy a Ty potem będziesz tylko wyrywać to co odrośnie

Masz 16 lat, cera nawet OK więc albo lekki podkład albo puder w kamieniu aby się mnie świecić. Tusz pogrubiający, róż i błyszczyk. W tapecie nie będziesz dobrze wyglądać w tym wieku Masz śliczną buzie, taką dziewczęcą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P0ffdace2f9cb2950f24c70221b86c35b_65179030.jpg (103,7 KB, 154 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:39   #4
MadameBovary
Raczkowanie
 
Avatar MadameBovary
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 355
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

witam!
Jak zobaczyłam twoje zdjęcie to od razu pomyślałam o grzywce na bok. Włosy mniej wiecej do ramion. Najkrócej do połowy szyi.

Jeđli chodyi o makija to ja si wyłamię i bedę odradzać ci podkład. Nawet na zdjęciu widać takie małe krosteczki - zatkane pory. Być może używasz zbyt "ciężkiego" podkładu. Myślę, że powinnaś dać skórze pooddychać i na jakiś czas zrezygnować z podkładu np. przez wakacje Pory wspaniale oczyszcza maseczka z zielonej glinki Dodatkowo mozesz czasem położyć na twarz plasterki ogórka - zwężą pory.

Brwi bardzo ładne. Cieńsze nie paswałyby

__________________
64/88 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:51   #5
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładna!!! Nie wiem czego Ty od siebie chcesz?:confuse d:
Widzę chyba coś kombinowałaś z brwiami, nie mylę się? Ja bym je zostawiła takie jakie są.
Co do włosów to trudno mi doradzić, bo ich nie widzę.

Makijaż. Tusz, podkład jak najbardziej. Dodałabym jeszcze róż na policzki. Co do oczu to pasowałaby do Ciebie kreska robiona kredka czy eyeliner, ale na górnej powiece. Masz pełne usta, więc do woli kombinuj z błyszczykami, czy delikatnymi pomadkami(jak lubisz) bo zawsze ładnie będą na nich wyglądać
dziekuje tutaj dołączam zdjęcie z włosami
a co do eyeliner'a to jak się nim maluję to widać mi granice między rzęsami a tą kreską, bo mam strasznie nierówną granice rzęs.. to normalne?
Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Brwi na razie zostaw. Za miesiąc weź 20 zł (góra bo zwykle ta przyjemność kosztuje 10zł) i idź do kosmetyczki na regulacje. Ona nada im kształt właściwy a Ty potem będziesz tylko wyrywać to co odrośnie

Masz 16 lat, cera nawet OK więc albo lekki podkład albo puder w kamieniu aby się mnie świecić. Tusz pogrubiający, róż i błyszczyk. W tapecie nie będziesz dobrze wyglądać w tym wieku Masz śliczną buzie, taką dziewczęcą
taak, kombinowałam z brwiami, bo wiecie co.. kiedyś poszłam do kosmetyczki i kompletnie nic mi nie zrobiła, wyrwała tylko to, co odrastało po moich probach używam podkładu beztłuszczowego, ale chyba powinnam też kupić sobie puder. bo z tym świeceniem to masakra, po trzech-czterech godzinach wyglądam jakbym się w ogóle nie malowała.
mówisz, że w grzywce na bok jest mi dobrze i w takich krótkich włosach?

tu zdjecie z moja fryzurka.. mysle o m o c n y m pocieniowaniu z grzywka na bok albo o obcieciu włosów za uszy tak pod linijką, w sensie, ze bez cieniowania i zapuszczanie grzywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3240313.jpg (157,2 KB, 611 załadowań)
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:25   #6
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Masz fantastyczną urodę. Taką ..... czystą Puder matujący na pewno zaradzi błyszczeniu Z brwiami to idź do sprawdzonej kosmetyczki i powiedz dokładnie o co Ci chodzi (że ma nadać im kształt a nie wyrywać odrosty) bo zwykle panie przychodzą właśnie na te odrosty bo samym im sie nie chce regulować
Krótka fryzurka napewno będzie ok. Chociaz ja bym pocieniowała aby była bardziej puszysta A makijaz to wystarczy pogrubiający tusz a na wyjscia eyeliner (musisz malowac przy samych rzesach a miedzy nimi robic tj kropeczki aby je zagescic). A jak bedziesz starsza i mocniej sie bedziesz malowac to myśle że powinnac zaopatrzyc sie w khol
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:36   #7
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Masz bardzo ciekawą urodę... Myślę, że ładnie byś wyglądała z delikatnym różem na policzkach (osobiście polecam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6452 jest bardzo wydajny i delikatny, nie ma efektu ruskiej bańki-wstańki z wielkimi czerwonymi polkami ). Tusz do rzęs? Nie musisz robić dużo, bo bez makijażu wyglądasz dla mnie bardzo dobrze. Pozdrawiam
frontin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 11:01   #8
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

ja bym poleciła ciemny blond z pasemkami i mocne cieniowanie
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 13:25   #9
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

hmm u Ciebie wystarczy na prawde bezbarwny blyszczyk, mocno wytuszowane rzesy i roz w chlodnym odcieniu... jestes bardzo ladna
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:59   #10
ewciaa92aa
Raczkowanie
 
Avatar ewciaa92aa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 231
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

super Ci w tej gfrzywce absolutnie nie obcinaj włosów tylko zapuszczaj długie najładniejsze) kolor też mi do Ciebie pasuje.. nei wiem co Ty chcesz od swojego wyglądu
ewciaa92aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 17:22   #11
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Ślicznooooooota! Masz wysokie czoło, myślę że grzywka będzie dobrym pomysłem, dobry fryzjer Ci doradzi, byleby dobry. Brwi są okej.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Aaaaa, przepraszam, nie zauważyłam drugiego zdjęcia! Ta grzywka bardzo do Ciebie pasuje, jest ładnie, nic nie musisz robić
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 18:56   #12
BeataaaB
Rozeznanie
 
Avatar BeataaaB
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 642
GG do BeataaaB
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

ojj ja sie slabo znam na doradzaniu w tym zakresie ale powiem Ci jedno...
JESTEŚ SLICZNA
No naprawde!
delikatny podkladzik moze rozswietlajacy zeby uchwycic ta delikatnosc mlodzienczej skory, bo na zdjeciu nie widac przebarwien itp. wiec masz idealna buziunie
podkreslaj jej swiezosc
rzeski, blyszczyk i piekna lala....
Pozdrawiam
__________________
Czekam...
świat zazieleni się na śmierć

WYMIANA - rozmiary 40-44, M- XXL (ciuchy,torebki etc.)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436900

BeataaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 18:59   #13
oryginalnaa
Przyczajenie
 
Avatar oryginalnaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z telefonu ;-d
Wiadomości: 17
Lightbulb Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

! Grzywka na bok , najlepiej tak żeby dużo czoła widać nie było.
Na długość włosy to zostaw sobie ale końcówki możesz wycieniować ,
jeśli chcesz nadać sobie blasku zafarbuj szamponetką wtedu nie będziesz miała odrostów , ale to i tak nie jest konieczne.
Co do makijażu to jako konsultantka i prawie kosmetyczka , na twoją cere nie używała bym fluidu , tymbardziej pudru, a jeśli masz zatkane pory czy tam pryszcze to używak korektora. Jak najbarziej tusz , odrobina cienia też nie zaszkodzi ;P
Aha i co najważniejsze jeśli będziesz degażować brwi to minimalnie , potem możesz mieć z tym problemy lub może być Ci nie ładnie.

Po tej małej metamorfozie dodaj zdjęcie.
Pozdrawiam ;- *
oryginalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:48   #14
Cute
Przyczajenie
 
Avatar Cute
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z różnych stron.
Wiadomości: 17
GG do Cute Send a message via Skype™ to Cute
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Tak, właśnie tak. Grzywka, niekoniecznie na bok. Ostro wycieniowane włosy.. No i koniecznie jakaś odżywka, by włosy wyglądały na puszyste. 3maj się.
Cute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:38   #15
kana90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

jejku jesteś naprawde bardzo ładna proponuje włosy do ramion..oczywiscie grzywka na bok tak jak masz teraz. Zauważyłam, że masz troszkę nierówną cere..dlatego korektor i puder jest jak najbardziej potrzebny. Ja też mam świecącą cere...już wiele pudrów przerobiłam i z żadnego nie byłam zadowolona dopóki nie wypróbowałam Maybelline Superstay Silky jest na prawde rewelacyjny)
Z brwiami już lepiej nic nie rób teraz są ok.
Proponuje kredke lub eyeliner- zrób sobie cieniuteńką kreseczke na górnej powiece...tusz do rzes i chyba tyle wystarczy.
Z różem to tak różnie bywa..jak go nieumiejętnie nałożysz to możesz wyglądać jak "stara malutka":/
I pamiętaj, że żadne makijaż nie będzie wyglądał tak ładnie bez błyszczyka!!!
kana90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 13:30   #16
oryginalnaa
Przyczajenie
 
Avatar oryginalnaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z telefonu ;-d
Wiadomości: 17
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Cytat:
Napisane przez Cute Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tak. Grzywka, niekoniecznie na bok. Ostro wycieniowane włosy.. No i koniecznie jakaś odżywka, by włosy wyglądały na puszyste. 3maj się.
Ostro wycieniowane włosy !?1
Nie radze naprawdę wystarczą same końcówki wycieniowane.
A co do odżywki to racja..
Używaj jej bardzo często , albo poprostu kup sobie szampod 3in1 i pianke do włosów. ; - )
oryginalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:02   #17
AgataKubicka
Raczkowanie
 
Avatar AgataKubicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 379
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

tak czytam opinie innych dziewczyn i odnoszę wrażenie że chcą pozmieniać cię na siłę....
jesteś zimnym typem kolorystycznym więc kolor włosów jaki naturalnie posiadasz jest jak najbardziej odpowiedni (ktoś pisał o ciemnym bladzie-pomyłka=), włosy zapuszczaj ale nie zapominaj o regularnych wizytach u fryzjerki trzeba im nadać kształt no i odzywka po każdym myciu powinna być obowiązkowa ! długie zadbane włosy są ozdoba każdej kobiety
brwi troszkę za mocno wyrywasz z przodu , cera wydaje się być lekko przesuszona więc polecam peeling i krem nawilżający (seria ogórkowa z Ziaji jest rewelacyjna)
jeśli chodzi o makijaż to kup lepszy tusz (poszperaj na KWC) i pomyśl o różu na policzki , eyeliner na górnej powiece też będzie ci pasował
AgataKubicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:10   #18
moniaa5478
Rozeznanie
 
Avatar moniaa5478
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 716
GG do moniaa5478
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Hej Ilustrowana inaczej.. ech jak ja bym chciała wyglądać tak jak Ty.. jesteś naprawdę bardzo ładna i nie musisz nic w sobie zmieniać a swoja droga to mam ten sam problem, nie potrafie zaakceptować swojego wygladu, ciagle mi sie coś nie podoba a lustra omijam szerokim łukiem
__________________




moniaa5478 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:03   #19
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
hmm u Ciebie wystarczy na prawde bezbarwny blyszczyk, mocno wytuszowane rzesy i roz w chlodnym odcieniu... jestes bardzo ladna
zimnym? zawsze wydawało mi się, że jestem jesienią..
Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
super Ci w tej gfrzywce absolutnie nie obcinaj włosów tylko zapuszczaj długie najładniejsze) kolor też mi do Ciebie pasuje.. nei wiem co Ty chcesz od swojego wyglądu
aj, dużo chce zapuszczam, zapuszczam, ale doczekac sie nie moge wymarzonej dlugosci
Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Ślicznooooooota! Masz wysokie czoło, myślę że grzywka będzie dobrym pomysłem, dobry fryzjer Ci doradzi, byleby dobry. Brwi są okej.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Aaaaa, przepraszam, nie zauważyłam drugiego zdjęcia! Ta grzywka bardzo do Ciebie pasuje, jest ładnie, nic nie musisz robić
dziekuje to pojde tylko na podciecie grzywki w takim razie
Cytat:
Napisane przez BeataaaB Pokaż wiadomość
ojj ja sie slabo znam na doradzaniu w tym zakresie ale powiem Ci jedno...
JESTEŚ SLICZNA
No naprawde!
delikatny podkladzik moze rozswietlajacy zeby uchwycic ta delikatnosc mlodzienczej skory, bo na zdjeciu nie widac przebarwien itp. wiec masz idealna buziunie
podkreslaj jej swiezosc
rzeski, blyszczyk i piekna lala....
Pozdrawiam
dziekuje kochana niestety, mam zatkane pory, ale dobrze, ze nie wyglada to az tak zle
Cytat:
Napisane przez oryginalnaa Pokaż wiadomość
! Grzywka na bok , najlepiej tak żeby dużo czoła widać nie było.
Na długość włosy to zostaw sobie ale końcówki możesz wycieniować ,
jeśli chcesz nadać sobie blasku zafarbuj szamponetką wtedu nie będziesz miała odrostów , ale to i tak nie jest konieczne.
Co do makijażu to jako konsultantka i prawie kosmetyczka , na twoją cere nie używała bym fluidu , tymbardziej pudru, a jeśli masz zatkane pory czy tam pryszcze to używak korektora. Jak najbarziej tusz , odrobina cienia też nie zaszkodzi ;P
Aha i co najważniejsze jeśli będziesz degażować brwi to minimalnie , potem możesz mieć z tym problemy lub może być Ci nie ładnie.

Po tej małej metamorfozie dodaj zdjęcie.
Pozdrawiam ;- *
ależ ja farbuje regularnie włosy (dlatego są takie zniszczone, niedawno przeszedl przez nie rozjaśniacz, więc bądźcie wyrozumiałe pracuje nad nimi) a brwi nie chciałabym degażować, dziwnie to wygląda, mam za grube i wygladaloby to nienaturalnie
dodam zdjecia, dodam
Cytat:
Napisane przez Cute Pokaż wiadomość
Tak, właśnie tak. Grzywka, niekoniecznie na bok. Ostro wycieniowane włosy.. No i koniecznie jakaś odżywka, by włosy wyglądały na puszyste. 3maj się.
ostro? ojoj, moze nie na poczatek, ale troche pocieniuje
Cytat:
Napisane przez kana90 Pokaż wiadomość
jejku jesteś naprawde bardzo ładna proponuje włosy do ramion..oczywiscie grzywka na bok tak jak masz teraz. Zauważyłam, że masz troszkę nierówną cere..dlatego korektor i puder jest jak najbardziej potrzebny. Ja też mam świecącą cere...już wiele pudrów przerobiłam i z żadnego nie byłam zadowolona dopóki nie wypróbowałam Maybelline Superstay Silky jest na prawde rewelacyjny)
Z brwiami już lepiej nic nie rób teraz są ok.
Proponuje kredke lub eyeliner- zrób sobie cieniuteńką kreseczke na górnej powiece...tusz do rzes i chyba tyle wystarczy.
Z różem to tak różnie bywa..jak go nieumiejętnie nałożysz to możesz wyglądać jak "stara malutka":/
I pamiętaj, że żadne makijaż nie będzie wyglądał tak ładnie bez błyszczyka!!!
dziekuje ja używam podkładu Artistry, myśle, ze nie jest to najgorsza firma..
z różem nigdy nie miałam doczynienia, dlatego muszę sobie kupić, tylko teraz mnie zszokowały dziewczyny bo myslalam, ze raczej cieple kolory mam sobie kupować, a tu szok
a co do blyszczyka to wstyd sie przyznac, ale.. nienawidze ich
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 19:04   #20
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 620
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Cytat:
Napisane przez oryginalnaa Pokaż wiadomość
Ostro wycieniowane włosy !?1
Nie radze naprawdę wystarczą same końcówki wycieniowane.
A co do odżywki to racja..
Używaj jej bardzo często , albo poprostu kup sobie szampod 3in1 i pianke do włosów. ; - )
uzywam odżywki co mycie wlosow
Cytat:
Napisane przez AgataKubicka Pokaż wiadomość
tak czytam opinie innych dziewczyn i odnoszę wrażenie że chcą pozmieniać cię na siłę....
jesteś zimnym typem kolorystycznym więc kolor włosów jaki naturalnie posiadasz jest jak najbardziej odpowiedni (ktoś pisał o ciemnym bladzie-pomyłka=), włosy zapuszczaj ale nie zapominaj o regularnych wizytach u fryzjerki trzeba im nadać kształt no i odzywka po każdym myciu powinna być obowiązkowa ! długie zadbane włosy są ozdoba każdej kobiety
brwi troszkę za mocno wyrywasz z przodu , cera wydaje się być lekko przesuszona więc polecam peeling i krem nawilżający (seria ogórkowa z Ziaji jest rewelacyjna)
jeśli chodzi o makijaż to kup lepszy tusz (poszperaj na KWC) i pomyśl o różu na policzki , eyeliner na górnej powiece też będzie ci pasował
to jest farbowany kolor wlosow, naturalne to jasny brązik, ale chyba trafilam z tym czarnym kolorem, skoro udalo mi sie was nabrac ze to naturalny jutro juz ide do fryzjera, mam nadzieje, ze moje wlosy beda jakos wygladac, bo teraz czuje sie jak pod chelmem, zero ksztaltu.. a tusz musi mi sie skonczyc, zebym mogla poprosic mame o kupno nowego, wiec z tym poczekam sobie troche.. ale dobrze wiedziec i w eyeliner tez zainwestuje
Cytat:
Napisane przez moniaa5478 Pokaż wiadomość
Hej Ilustrowana inaczej.. ech jak ja bym chciała wyglądać tak jak Ty.. jesteś naprawdę bardzo ładna i nie musisz nic w sobie zmieniać a swoja droga to mam ten sam problem, nie potrafie zaakceptować swojego wygladu, ciagle mi sie coś nie podoba a lustra omijam szerokim łukiem
dziekuje, naprawde a ja sie zaloze, ze zyjesz w bledzie i wcale nie jest tak zle. mi tez sie wydawalo ze jest masakra, a tu prosze, jakie pochwaly, az milo sie czlowiekowi robi
__________________
mogę zrobić wszystko. tak, przyznaję, cholernie mi zależy. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:38   #21
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

daj znac jaki efekt po fryzjerze
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:13   #22
oryginalnaa
Przyczajenie
 
Avatar oryginalnaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z telefonu ;-d
Wiadomości: 17
Thumbs down Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Cytat:
Napisane przez AgataKubicka Pokaż wiadomość
tak czytam opinie innych dziewczyn i odnoszę wrażenie że chcą pozmieniać cię na siłę....
jesteś zimnym typem kolorystycznym więc kolor włosów jaki naturalnie posiadasz jest jak najbardziej odpowiedni (ktoś pisał o ciemnym bladzie-pomyłka=), włosy zapuszczaj ale nie zapominaj o regularnych wizytach u fryzjerki trzeba im nadać kształt no i odzywka po każdym myciu powinna być obowiązkowa ! długie zadbane włosy są ozdoba każdej kobiety
brwi troszkę za mocno wyrywasz z przodu , cera wydaje się być lekko przesuszona więc polecam peeling i krem nawilżający (seria ogórkowa z Ziaji jest rewelacyjna)
jeśli chodzi o makijaż to kup lepszy tusz (poszperaj na KWC) i pomyśl o różu na policzki , eyeliner na górnej powiece też będzie ci pasował


eyeliner , róż ! ?
co ty chcesz z niej zrobić , bez przesady piszesz, że wszyscy chcą ją zmienić a sama ją zmieniasz. Na tąką cere i wygląd lekki i delikatny makijaż ! ; )

i wiesz , było by Ci ładnie w lekko pofalowanych włosch ;- *
.
oryginalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:09   #23
AgataKubicka
Raczkowanie
 
Avatar AgataKubicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 379
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

nie wiem co cię tak dziwi?
różem się podkreśla policzki żeby skóra wyglądała zdrowo - a dziewczyna jest blada więc jej się przyda
i zastanawiam się kto powiedział ze eyeliner się nie nadaje do delikatnego makijażu ? nie piszę przecież Zeby robiła krechy na 3 mm
AgataKubicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 22:03   #24
pataszon
Raczkowanie
 
Avatar pataszon
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Nie umiem za bardzo doradzać, powiem tylko, co myślę: JESTEŚ ŚLICZNA!!!! uwierz w to
pataszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 08:09   #25
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

ale ejstes sliczna :O
wiesz co.. jak Ty tak ladnie wygladasz naturalnie.. to ciekawe jak jak sie 'zrobisz'
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:21   #26
przekora
Zadomowienie
 
Avatar przekora
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 408
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Ja jestem zdania, że na makijaż przyjdzie czas!
Jesteś młoda i ładna - po co zanieczyszać twarz chemią ?
Owszem, może jakiś tusz do rzęs czy błyszczyk, ale naprawdę - TO WSZYSTKO

Zgadzam się z koleżanką z góry, że ładnie byś wyglądała w falach
__________________


każdy ma swoje zdanie - licz się z tym
każdy ma swój gust - pamiętaj

dziękuję

Patrycja - miło mi
przekora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:30   #27
mariamilk
Rozeznanie
 
Avatar mariamilk
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 980
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

Ja bym tylko jedno zmieniła: więcej wiary w siebie
no chyba że jesteś niesamowicie fotogeniczna a na żywo wglądasz gorzej;P
mariamilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 23:17   #28
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

brwi są ok nie są za grube, zapuściłabym włosy na Twoim miejscy i zrobiła grzywkę taką do ok. nosa czesaną na bok

a co do makijażu to delikatny

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

brwi są ok nie są za grube, zapuściłabym włosy na Twoim miejscy i zrobiła grzywkę taką do ok. nosa czesaną na bok [czyli zapuścić]

a co do makijażu to delikatny
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:17   #29
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

ajjj sliczna jestes nie doluj sie,musisz sama sie zaakceptowac a nie jedna dziewczyna chcialaby wygladac tak jak Tyglowa do gory i czekamy na zdjecia po zmianie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:23   #30
oryginalnaa
Przyczajenie
 
Avatar oryginalnaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z telefonu ;-d
Wiadomości: 17
Dot.: chciałabym się w końcu sobie spodobać..

właśnie , właśnie
po co Ci ten makijaż? ;-d

ps. Jak założyć wontek mam problem.. prosze odpiszcie mi tu ! ;-)


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

sorry wielkie wątek !; -dddd
błąd ort.
oryginalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.