¯eby w³oski brwiowie nie ros³y... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielêgnacji twarzy i cia³a oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-11, 15:47   #1
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Unhappy

¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...


Jakie¶ 2 lata temu zaczê³am sama regulowac sobie brwi. Mia³am okropne krzaki. Na pocz±tku jako¶ ¼le mi sz³o, ale teraz nabra³am wprawy i jest ca³kiem ok.
W³osy mam br±zowe, nie takie ciemne, ale te¿ nie jasne. A brwi grube i czarne. Brwi reguluje jak najbardziej, ¿eby siê nie rzuca³o w oczy i mam zamiar przecieraæ je wod± utlenion±(tu pewnie pojawi± siê kontrowersje ;P).
Ale do rzeczy.
Chodzi o to, ¿e strasznie szybko mi te brwi rosn±, musze je regulowaæ co dwa dni bo ju¿ s± takie 2-3 mm w³oski, na szczê¶cie kupi³am sobie ostatnio ¶wietn± pêsête (w ma³ej drogeryjce w moim miasteczku za 4 z³ ), która nawet malutkie w³oski wyrywa.
No i te w³oski rosn± nawet w promieniu 1 cm w okó³ moich obenych brwi, bardzo szybko, s± grube i czarne, a jak je wyrywam to widaæ mocn± cebulkê.
Chcia³abym os³abiæ moje w³oski, by by³y cieñsze, rzadsze i nie ros³y tak szybko. Jest jaki¶ sposób?
Nie wiem co to woda utleniona da... Co jeszcze mo¿e os³abiæ w³oski?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-11, 16:58   #2
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2 578
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Ja kupi³am jaki¶ czas temu na allegro s³ynny ostatnio depilator ultrad¼wiêkowy i my¶lê, ¿e na Twój problem by³by idealny Regulujê nim sobie w³a¶nie przede wszystkim brwi,bo nie boli - i po jakich¶ kilku takich depilacjach w³osków by³o o po³owê mniej,niektóre ju¿ nie odros³y wcale,a te które zosta³y odros³y bardzo jasne, nawet nie widaæ ich prawie wcale Mo¿esz spróbowaæ
A woda utleniona... Chyba bym nie ryzykowa³a, na ciemne w³oski mo¿e podzia³aæ tak,¿e zrudziej± - kole¿anka próbowa³a
Pozdrawiam
Shadii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-11, 17:07   #3
farbowana
Raczkowanie
 
Avatar farbowana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

A w³osy na g³owie te¿ masz takie mocne i grube?

Wydaje mi siê, ¿e procesu wyrastania w³osów brwiowych nie da sie zatrzymaæ na sta³e - tak to juz w naszym organi¼mie siê dzieje Oczywi¶cie napewno s± jakie¶ preparaty os³abiaj±ce lub rozja¶niaj±ce, ale ja zadnych nie próbowa³am

Co do wody utlenionej to my¶lê, ze ona sobie z rozja¶nieniem carnych w³osów nie poradzi.
__________________
powiedzmy, ¿e jest fajnie
farbowana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-11, 17:43   #4
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Shadii a ile takie cudo kosztuje?
farbowana na g³owie nie mam takich mocnych, normalne, raczej cienkie, ale sta³am siê w³osomaniaczk± i s± coraz grubsze Bêde musia³a siê chyba do takich przyzwyczaiæ... no i jeszcze przestaæ smarowaæ ma¶ci± z wit. A skóre oczu bo to te¿ wp³ywa na w³oski ;/
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-11, 18:25   #5
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2 578
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

80-100 z³ zobacz na allegro opis http://www.allegro.pl/item650103272_...ka_gratis.html - np. to. tylko niestety to,¿e "Zabieg powinno siê wykonaæ podobnie jak w przypadku depilacji laserowej 1 do 3 razy a¿ do uzyskania efektu ca³kowitego pozbycia siê ow³osienia" nie jest prawd± - bikini potraktowa³am tym ju¿ z jakie¶ 20 razy i nie zlikwidowa³o w³osków ca³kowicie
Shadii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-11, 21:47   #6
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

I jak siê tym czym¶ dzia³a? Chwyta siê w³oski i wyrywa tak jak normaln± pêset±, czy trzeba jak±¶ chwilê odczekaæ, ¿eby te ultrad¼wiêki mia³y czas na dzia³anie?

Ja niestety mam ten sam problem z brwiami. Niby usuwam w³oski razem z cebulk±, a mimo to rosn± o wiele grubsze i ciemniejsze...

Shadii, a po ilu razach zauwa¿y³a¶ ró¿nicê na brwiach?
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-11, 23:07   #7
raspberry1
Przyczajenie
 
Avatar raspberry1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Do niedawna mia³am ten sam problem, usuwalam wloski sama az w koncu postanowilam udac sie do salonu kosmetycznego i oddac sie w rece profesjonalistow. Przez jakies 2 tyg wogole nie usuwalam wloskow, troche mnie to kosztowalo ale warto bylo. Mila pani zaznaczyla sobie linie mojego luku brwiowego i usunela mi wloski woskiem bolalo o wiele mniej niz usuwanie penseta a wloski nie odrastaly mi ponad 2 tyg !!! naprawde polecam, kosztowalo mnie to tylko 10 zl i teraz mam wreszcie spokoj
raspberry1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 12:43   #8
201606210931
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

a mo¿e p³yn spowalniaj±cy wzrost w³osków? Co prawda sama go nie stosowa³am wiêc nie wypowiem siê na temat jego dzia³ania. Ale spróbowaæ zawsze mo¿na
http://www.allegro.pl/item656312256_...alniajacy.html

Widzia³am jeszcze co¶ w p³ynie tylko kurcze nie mogê obecnie znale¼æ.
201606210931 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-12, 15:17   #9
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2 578
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Laity - tak,chwytam w³osek jak najbli¿ej skóry, trzymam go kilka sekund i wyrywam - nie muszê go tak szybko wyszarpywaæ jak za pomoc± pêsety, tylko wolniej, nie boli ani trochê. Po jakich¶ 5 takich zabiegach zorientowa³am siê, ¿e jako¶ mniej tych w³osków mam i o wiele ja¶niejsze
Shadii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-12, 19:59   #10
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Cytat:
Napisane przez Shadii Poka¿ wiadomo¶æ
Laity - tak,chwytam w³osek jak najbli¿ej skóry, trzymam go kilka sekund i wyrywam - nie muszê go tak szybko wyszarpywaæ jak za pomoc± pêsety, tylko wolniej, nie boli ani trochê. Po jakich¶ 5 takich zabiegach zorientowa³am siê, ¿e jako¶ mniej tych w³osków mam i o wiele ja¶niejsze
Ale kusisz

A jak wygl±da to urz±dzonko w eksploatacji? Trzeba co¶ przy nim robiæ, czy po prostu w razie potrzeby pod³±cza siê do pr±du i tyle?

Przepraszam, ¿e tak suszê g³owê, ale przyda³oby mi siê takie cudo (nie tylko do w³osków na brwiach )
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-12, 22:24   #11
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2 578
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Nie,nie,to na baterie jest ale jedna taka bateria wystarczy na d³ugo I wiesz,kiedy siê koñczy - zielone ¶wiate³ko z przodu przestaje siê ¶wieciæ i to znak,¿e trzeba j± wymieniæ Bardzo pomocne urz±dzenie wg mnie, tylko je¶li mia³abym sobie tym nogi wydepilowaæ,to ja nie wiem po jednym w³osku ale do bikini i mniejszych powierzchni (do wiêkszych dla ludzi z anielsk± cierpliwo¶ci± i mas± czasu ) nadaje siê idealnie
Shadii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 09:26   #12
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Cytat:
Napisane przez Shadii Poka¿ wiadomo¶æ
Nie,nie,to na baterie jest ale jedna taka bateria wystarczy na d³ugo I wiesz,kiedy siê koñczy - zielone ¶wiate³ko z przodu przestaje siê ¶wieciæ i to znak,¿e trzeba j± wymieniæ Bardzo pomocne urz±dzenie wg mnie, tylko je¶li mia³abym sobie tym nogi wydepilowaæ,to ja nie wiem po jednym w³osku ale do bikini i mniejszych powierzchni (do wiêkszych dla ludzi z anielsk± cierpliwo¶ci± i mas± czasu ) nadaje siê idealnie


I jeszcze ostatnie pytanko: masz ten sam depilator co tu -> http://www.allegro.pl/item650103272_...ka_grati s.html ?

Bojê siê strasznie, ¿eby nie kupiæ jakiego¶ niewypa³u i nie wyrzuciæ pieniêdzy w b³oto
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-13, 11:54   #13
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 2 578
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Tak, mam identyczny
Shadii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-13, 18:30   #14
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 2 040
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Cytat:
Napisane przez Shadii Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, mam identyczny
Dziêkujê
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-13, 18:55   #15
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Dziewczyny wyrywajcie wloski regularnie a z czasem przestana odrastac. Ja moja regulacje brwi zaczelam w wieku 13 lat teraz mam prawie 33 i tylko jakies pojedyncze wloski mi odrastaja
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-02, 21:16   #16
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 1 120
Dot.: ¯eby w³oski brwiowie nie ros³y...

Ja te¿ chcia³abym os³abiæ brwi. Fakt ,¿e mam ³adny kszta³t (naturalny) ale s± ciemne i bardziej do oczu pasowa³yby mi takie których prawie nie widaæ;P Jakie s± sposoby oprócz henny ,lasera i wody utlenionej?
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.