...i po wągrach!!! :-) Kosmetyki pichtowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-20, 16:06   #31
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

w aptekach
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:12   #32
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Nie wiem na ile skuteczny jest ten tonik, może i go spróbuję. Póki co jestem bardzo sceptyczna, bo nie jedno cudo mi polecano i nic z tego nie wyszło :/ Jedna tylko uwaga - to nie jest to samo co nafta zmieszana z olejkiem pichtowym. I tonik ten chyba nie jest w 100% naturalny jak pisze osoba, zachęcająca do kosmetyku.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...0&page=8&pp=30

Na razie zastanawiam się jeszcze z czym połączyć olejek pichtowy (poza naftą i olejami - u mnie oleje zatykają pory).
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 09:44   #33
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Ja kupowałam w Warszawie na ul. Puławskiej w sklepie z ziołami. Ten sklep znajduje się na wysokości przystanku tramwajowego "Niedźwiedzia", wystarczy przejść przez ulicę.
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 09:55   #34
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez OLA-27
Słuchajcie odkryłam rewelacje!! KOSMETYKI PICHTOWE. Pichta ma dużo właściwości leczniczych Tonik który kupiłam w zielarskim jest poprostu rewelacyjny może nie ma pieknego opakowania i wygodnej w urzytkowaniu buteleczki ale napewno warto go kupić. Jest do skóry wrażliwej. Działa antybakteryjnie.
Łączy działanie mleczka do demakijażu i tonika. Skutecznie zapobiega wypryskom, i NAPRAWDE USUWA WĄGRY -walczy z trądzikiem, naskórek przestaje się łuszczyć. Oczyszcza - odświeża nawilża skórę. Odżywia - intensywne wchłanianie mikroelementów i naturalnych kompleksów fitocydowych. Nawilża - skóra odzyskuje elastyczność i staje się wygładzona. Produkt bezalkoholowy- ja mam suchą skóre i bałam się że może mi nie słuźyć ale wrecz przeciwnie mam wrazenie ze wszystkie moje problemy z skora znikaja. Polecam go!! Przeczytajcie tego linka

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=1529
Potwierdzam . Używam Kremu Antybakteryjnego Pichtowego - jest super!!!!
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:50   #35
jola_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 7
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

A ja chciałam Oleńce podziękować za odkrycie tego toniku, zakupiłam zarówno tonik jak i krem pichtowy (wersja na noc-bo zabrakło mi odwagi, żeby zakupic dodatkowo krem na dzień )), naprawdę są to rewelacyjne kosmetyki, mam cerę mocno problemową, od tygodnia stosuję wymienione wyżej specyfiki i czuję się jak nowonarodzona, czasami wyskoczy mi jakaś niespodzianka ale szybko znika, pory ewidentnie się zmniejszyły, jak nalożę makijaż nareszcie nie świecę się jak choinka bożonarodzeniowa.
Dzięki Olu. Duża rośnij ))
jola_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 12:53   #36
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez lafigue
zastanawiam się tylko, czy kropla olejku dodana do porcji kremu na jedno użycie to nie za dużo? Wiem, że olejki mają bardzo mocne stężenie, a tego kremu na jeden raz jest przecież malutka kropelka... jak sobie przypomnę, jak kiedyś "poparzyłam" sobie skóre olejkiem cynamonowym (który jest w prawdzie baaardzo mocny,najmocniejszy ze znanych mi), to aż mnie ciarki przechodzą na myśl,co stałoby się z buźka po zbyt stężonym kremiku...brrrrr...
Mnie jeszcze nic sie nie stało po dodaniu tej jednej kropelki, wiadomo że każda cera reaguje inaczej. Taka informacja podana była na ulotce dodanej do mojego olejku. Najlepiej sprawdź działanie kremu z olejkiem na wewnetrznej stronie przedramienia. Mnie tez sie wydawało że to za duzo, sprawdziłam na ręce a teraz spokojnie stosuje go na twarz.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 13:18   #37
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

dziekuje lafigue! Pytalam w kilku aptekach, ale niestety nie mieli. Postaram sie dzisiaj odwiedzic ten sklepik!

pozdrawiam serdecznie..
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 14:12   #38
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

nie wiem czy bylo poruszane to ale do przyzadzenia samemu mikstury z olejku do skory tlustej lub mieszanej polecam petroleum d5 a nie nafte w proporcjach 10ml olejku pichtowego i 40 petro
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 14:14   #39
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Athenka
Mnie jeszcze nic sie nie stało po dodaniu tej jednej kropelki, wiadomo że każda cera reaguje inaczej. Taka informacja podana była na ulotce dodanej do mojego olejku. Najlepiej sprawdź działanie kremu z olejkiem na wewnetrznej stronie przedramienia. Mnie tez sie wydawało że to za duzo, sprawdziłam na ręce a teraz spokojnie stosuje go na twarz.
Spróbuję w takim razie w jakimś mało widocznym miejscu dzięki za radę do mojego olejku niestety nie było żadnej ulotki, a na opakowaniu są tylko informacje pro zdrowotne a nie kosmetyczne <póki co spróbowałam dodać kroplę do toniku, który właśnie kończę i troszkę mnie zapiekło, ale po normalnym toniku pichtowym jest super >
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 15:26   #40
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

I ja dopiszę się do listy zadowolonych posiadaczek toniku z pichty. Każdy inny bezalkoholowy tonik powodował pogorszenia się mojej cery, a tego używam już 1,5 tygodnia i jest super! Co ważne nie wysusza ani nie natłuszcza, ale fantastycznie nawilża, a przy tym skóra się nie świeci. Warto wypróbować, tym bardziej że nie jest znowuż taki drogi.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:34   #41
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

No, to kolejny wydatek się szykuje. Ja muszę przestać tu zaglądać, bo coraz to nowe przyszłe nabytki widzę :P
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 17:01   #42
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Po wielkich trudach zdobyłam ten tonik (nigdzie go nie było-a byłam w kilku aptekach), podoba mi się, nie wysusza przede wszyskim, jest bezalkoholowy. Na jakieś większe efekty jeszcze muszę poczekać (bo mam go ok tygodnia ), jak coś to napiszę, ale ogólnie jest ok, bo wszytskie inne mi wyszuszały skórę...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 17:02   #43
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Własnie jakis czas temu napisałem nowy post na ten temat ale nie zawazyłem tego.Stosuje teraz tonik Oceanica z serii young mysle ze jest ok ni wysusza a ładnie czysci i nawilza pozatym nie swiece sie po nim jak żarówka. Niestety działanie anty wągirkowe jest takie sobie cos widac ale niezbyt potrzebuje czegos silnijeszgeo myslałem o kremie acne derm,ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi na temat tego dziwacznego toniku coraz wiekszy mam metlik w głwie czy to aby napewno takie dobre.

Pozdrawiam i dziekuje za wypowiedzi papa Wizażanki!!!!!!!!!
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 18:08   #44
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez broker19
Własnie jakis czas temu napisałem nowy post na ten temat ale nie zawazyłem tego.Stosuje teraz tonik Oceanica z serii young mysle ze jest ok ni wysusza a ładnie czysci i nawilza pozatym nie swiece sie po nim jak żarówka. Niestety działanie anty wągirkowe jest takie sobie cos widac ale niezbyt potrzebuje czegos silnijeszgeo myslałem o kremie acne derm,ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi na temat tego dziwacznego toniku coraz wiekszy mam metlik w głwie czy to aby napewno takie dobre.

Pozdrawiam i dziekuje za wypowiedzi papa Wizażanki!!!!!!!!!
Nie zastanawiaj sie tylko spróbuj,kazda skóra reaguje inaczej.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 18:42   #45
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Słuchajcie dawno tu nie byłam ale miło mi sie zrobiło że tonik wzbudził takie zainteresowanie . Uzywam go nadal i jest baaardzo zadowolona teraz zastanawiam się nad kupnem kremu z tym że olejkiem mysle że bedzie coś w wersji na zime. Muszę wam jeszcze powiedzieć że dodaje go do domowego pillingu który wykonuje z płatków owsiannych (pisałam o nim wyżej) bardzo ładnie wygładza cere. Tylko mam nadzieje ze nie przesadze z jego nadmiarem, bo co za duzo to nie zdrowo . Pozdrawiam Was!!
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:37   #46
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez broker19
Własnie jakis czas temu napisałem nowy post na ten temat ale nie zawazyłem tego.Stosuje teraz tonik Oceanica z serii young mysle ze jest ok ni wysusza a ładnie czysci i nawilza pozatym nie swiece sie po nim jak żarówka. Niestety działanie anty wągirkowe jest takie sobie cos widac ale niezbyt potrzebuje czegos silnijeszgeo myslałem o kremie acne derm,ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi na temat tego dziwacznego toniku coraz wiekszy mam metlik w głwie czy to aby napewno takie dobre.

Pozdrawiam i dziekuje za wypowiedzi papa Wizażanki!!!!!!!!!
Jak kupiłam tonik za 10 zł, więc to nie tak dużo-jak Ci się nie spodoba, dużo nie stracisz
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 20:59   #47
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez lafigue
Ja kupowałam w Warszawie na ul. Puławskiej w sklepie z ziołami. Ten sklep znajduje się na wysokości przystanku tramwajowego "Niedźwiedzia", wystarczy przejść przez ulicę.
Hej, dziś byłam w tym sklepiku. Zaopatrzyłam się w tonik i krem na noc. Diś pierwsza próba
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 21:17   #48
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

To daj znać jak pierwsze (i późniejsze też) wrażenie ja mam póki co tylko tonik i olejek, dopiero przymierzam się do kremu właśnie, jeśli mogę spytać, to ile zpłaciłaś w tym sklepiku za krem na noc?
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:15   #49
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Chce ten tonik!!! A wie ktos moze gdzie go dostane w Łodzi (lub w Brzezinach), w aptece czy w zielarskim??? Plizzzzzzzzzz niech mi ktos podpowie

Pozdro,
Nelcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 08:23   #50
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
Chce ten tonik!!! A wie ktos moze gdzie go dostane w Łodzi (lub w Brzezinach), w aptece czy w zielarskim??? Plizzzzzzzzzz niech mi ktos podpowie

Pozdro,
Nelcia
Nie wiem, gdzie w Łodzi, ale z własnego doświadczenia wiem, że w aptekch go bardzo trudno dostać, więc najpierw poszukaj w sklepach zielarskich
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:48   #51
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Dzieki za rade
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:56   #52
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

dzieki odpowiedzi lafigue na moje pytanie o dostepnosc tego toniku w w-wie== bylam tam i nabylam.. jeszcze raz dziekuje!

Co do dzialania.. to 4razy potraktowalam nim buzie :P wczoraj po zakupie i przed snem i dzis przed wyjsciem i teraz po powrocie. Musze powiedziec,ze moim glownym problemem sa grudki podskorne, co w gruncie rzeczy nie jest latwe do pokonania. Hmm.. W miejscach gladkich moja skora jest piekniusia (jaka skromnosc) a w miejscach grudkowych: na 1/4 nastapilo "wyciaganie" syfu, ktory normalnie zastyga i wcale nie chce wyjsc czyli oczyszczanie-co uwazam za very good. Mam nadzieje,ze wkrotce wszystko zniknie Slowem, jestem zadowoloooooona, poczekam na dalsze efekty, o ktorych napisze.

pozdrowionka!
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 16:52   #53
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

imagine 22 wiem o czym mówisz, ja miałam to samo... na brodzie miałamtakie liczne grudki pod skorne i w momencie kiedy zaczelam urzywac tego toniku to byly one pierwsze które zniknelu, potem zaopserwowalam zmiejszenie innych takich zwyklych zaskornikow nastepnie niknelo bluszzenie i teraz tylko same korzyscie
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 09:41   #54
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Wlasnie ola Bylabym zapomniala! :P baaaardzo dziekuje, ze podzielilas sie z nami tym wynalazkiem!!!

Jak odkryje cos rownie godnego polecenia, z pewnoscia dam znac

Caluski!
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 15:36   #55
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

a jaka firma go produkuje?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:42   #56
imagine22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Proderma-Profarm
imagine22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:10   #57
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

a powiedz mi tylko czy ten "cudowny" tonik usunie moje okropniaste wągry na nosie?
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 16:03   #58
OLA-27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: TORUŃ
Wiadomości: 47
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Jutro idę z moją koleżanką z pracy do INSTYTUTU DR, ERIS na badanie skóry twarzy i jestem bardzo ciekawa jaki będzie wynik tego badania. Może w końcu się dowiem jaka ona naprawde jest. Także zapytam o tonik pichtowy i czy mogę go urzywać przy mojej suchej skórze i jak długo. O wynikach badania zaraz was powiadomie i dam wam znać co mi powiedzieli profesjonaliść bynajmiej mam taką nadzieje . Pozdrawiam !!!
OLA-27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:01   #59
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
Po wielkich trudach zdobyłam ten tonik (nigdzie go nie było-a byłam w kilku aptekach), podoba mi się, nie wysusza przede wszyskim, jest bezalkoholowy. Na jakieś większe efekty jeszcze muszę poczekać (bo mam go ok tygodnia ), jak coś to napiszę, ale ogólnie jest ok, bo wszytskie inne mi wyszuszały skórę...
a gdzie dokładniej kupiłaś ten tonik,bo się zastanawiam nad jego zakupem
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:41   #60
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: ...i Po Wągrach!!!:-)

DZIEWCZYNKI MAM PYTANIE- czy któraś z was wie może,gdzie mogę go dostać w Krakowie? byłam w wielu aptekach i nici...
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.