Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-19, 18:23   #2371
ewa1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Reniutka75k, z pewnością rtg płuc z maja będzie uważane jako bardzo świeże, bo zwykle się przyjmuje, że ważne jest nawet 5 lat.
A o tym Ja/Ciało napisałaś pięknie Przepis na to, jak siebie lubić
ewa1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 18:44   #2372
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A o ktorej nalezy stawic sie w szpitalu w Lecznej? Bo mam napisany tylko dzien, a godziny nie mam podanej..
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 22:41   #2373
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do rejestracji trzeba przyjść między 8.00-9.00
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 23:43   #2374
agamo23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny kasiaz13 dziękuję dopadnę jutro komp i obejrzę 😊😊

Pisałam do dr Dębskiego, opisałam swoją konsultację i diagnozę o AMPUTACJI piersi.. niestety, dr Dębski nie konsultuje już w szpitalu Orłowskiego... Burza mózgu, co robić dalej.. pisałam do dr Michalskiej i czekam na jej odpowiedź, która z Was jest z Katowic i ma kawałek podłogi na nocleg?? 😂😂😂😂

Takiego obrotu wydarzeń się nie spodziewałam, ale nie odpuszczę! Dziewczyny wiecie co, jesteście cudowne, dajecie takiego powera i tak trzymacie na duchu, normalnie perfekcyjna grupa wsparcia 💗

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Hej dziewczyny kasiaz13 dziękuję dopadnę jutro komp i obejrzę 😊😊

Pisałam do dr Dębskiego, opisałam swoją konsultację i diagnozę o AMPUTACJI piersi.. niestety, dr Dębski nie konsultuje już w szpitalu Orłowskiego... Burza mózgu, co robić dalej.. pisałam do dr Michalskiej i czekam na jej odpowiedź, która z Was jest z Katowic i ma kawałek podłogi na nocleg?? 😂😂

Takiego obrotu wydarzeń się nie spodziewałam, ale nie odpuszczę! Dziewczyny wiecie co, jesteście cudowne, dajecie takiego powera i tak trzymacie na duchu, normalnie perfekcyjna grupa wsparcia 💗
agamo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 10:02   #2375
Dalianna2311
Raczkowanie
 
Avatar Dalianna2311
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 461
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Magdalena009 Pokaż wiadomość
Goncia89 a ja nie mam w ogole rtg w zalecanych badaniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Eliza89Z Pokaż wiadomość
Agamo23 i magda_so111 dziewczyny jesteście dodane do moich znajomych
Też poproszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaz13 Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowanie twarde i opuchnięte dobrze je opisuje. Któraś z dziewczyn kiedyś pisała o tym, że kiedy jest bez stanika to dziwnie chodzi, tak, jakby miała zgubić piersi. Mam podobne wrażenie, to jest takie dziwne odczucie, tak jakby nie były jeszcze w 100% moim ciałem. Macie podobnie?

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------




magda - dodałam Cię do kontaktów, możesz obejrzeć zdjecia.
Kasiu, też bym chciała zobaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba MARZYĆ!
Dalianna2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 10:24   #2376
Seelena1
Selena
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JoannaM - już Seelena1 i ewa1201 też [/QUOTE]




KasiaZ13 dziękuję za dodanie do znajomych

Piersi masz mega prześliczne, jestem pod dużym wrażeniem klask i:

Super Dziewczyny, że pokazujecie nam swoje zdjęcia ... można się nieźle rozmarzyć ... jak to będzie "po"

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez gusiam Pokaż wiadomość
Dziewczyny,które są po operacji u dr Michalskiej, dodajcie mnie prosze do kontaktów. Chciałabym zobaczyć efekty operacji Ja w ogóle strasznie się boję i cały czas się biję z myślami czy dobrze robię. Jestem nowa na wizażu i zupełnie nie wiem jak się tutaj poruszać :-/





Ja też dołączam się do prośby

Jeśli któraś z Was była lub będzie operowana u dr Michalskiej w Katowicach, to też bardzo proszę o dodanie mnie do znajomych

Edytowane przez Seelena1
Czas edycji: 2018-10-20 o 10:21
Seelena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 18:15   #2377
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Teraz martwie sie ze sie spoznie,bo w Lublinie bede dopiero o 9, a z Lublina do Łęcznej jeszcze trzeba sie dostac... Wczesniej nie mam jak, bilet juz kupiony, jade pociagiem :/
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 21:37   #2378
Temperowka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata czy ja też mogę zobaczyć zdj ???


dziewczyny mam pytanie jak zapisać się w dwa miejsca jednocześnie Łęczna i Katowice ,
po prostu rozmyślam i nic nie wiem i wolałaby decyzję podjąć za rok powiedzmy mc przed operacją w Katowicach i ew odwołac gdybym zdecydowała się na kolejne dziecko, a dziś nie umiem podjąć decyzji,

tylko czy zaświadczenie do lekarza może być xero ???? czy muszę mieć oryginał ?
jak się zapisywałam nie przyszło mi do głowy by brać na wizycie dwa zaświadczenia ;/ wy miałyście dwa czy jak ???? ktoś podpowie jak jest w Łęcznej ????

jak mi się marzą fajne małe sterczące cycki... a nie zwisy
Temperowka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 23:39   #2379
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Temperowka31 Pokaż wiadomość
Kluskowata czy ja też mogę zobaczyć zdj ???


dziewczyny mam pytanie jak zapisać się w dwa miejsca jednocześnie Łęczna i Katowice ,
po prostu rozmyślam i nic nie wiem i wolałaby decyzję podjąć za rok powiedzmy mc przed operacją w Katowicach i ew odwołac gdybym zdecydowała się na kolejne dziecko, a dziś nie umiem podjąć decyzji,

tylko czy zaświadczenie do lekarza może być xero ???? czy muszę mieć oryginał ?
jak się zapisywałam nie przyszło mi do głowy by brać na wizycie dwa zaświadczenia ;/ wy miałyście dwa czy jak ???? ktoś podpowie jak jest w Łęcznej ????

jak mi się marzą fajne małe sterczące cycki... a nie zwisy

No to masz problem musisz wybrać priorytet

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Skierowanie na NFZ musi być oryginałem. Jeżeli chodzi o ŁĘCZNĄ możesz im wysłać po zarejestrowaniu się .... Natomiast jeżeli chodzi o Katowice - tam nie potrzebne jest skierowanie ponieważ wizyta jest prywatna - płatna 150zł - natomiast operacja jest na NFZ .... zadecyduj sama ....
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 11:22   #2380
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Dalianna2311 Pokaż wiadomość


Kasiu, też bym chciała zobaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dalianna - dodałam Cię

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

KasiaZ13 dziękuję za dodanie do znajomych

Piersi masz mega prześliczne, jestem pod dużym wrażeniem klask i:

Super Dziewczyny, że pokazujecie nam swoje zdjęcia ... można się nieźle rozmarzyć ... jak to będzie "po"







Seelena - dziękuję bardzo!



Dziewczyny, wiecie, że mam takie myśli, że one nawet teraz są duże i aż sama nie mogę uwierzyć, że przez tyle lat były dwa razy większe!
A wczoraj kupiłam stanik sportowy w H&M i przymierzyłam jeden miękki zwykły w rozmiarze L - i był za duży! Co za niezwykłe doświadczenie!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość
I jeszcze dla dziewczyn, które nie czują piersi po operacji jako swoje. Prosta rzecz - trzeba się dotykać i głaskać i czuć nacisk tego głaskania i muskania, temperaturę dłoni i piersi, czy łaskocze, czy może nacisk jest rochę mocniejszy. Zazwyczaj dotykamy się albo pielęgnacyjnie (balsamy, olejki, masaże0 albo seksualnie (hmmm..wiadomo) albo medycznie (na badaniach u lekarzy). A takie dotykanie "tylko" po to by poczuć swoje ciało, sprawdzić jakie ono jest, pomaga złapać z nim kontakt i poczuć jedność między Ja a Ciało. Można też przesuwać ten dotyk na te miejsca, które czuję, że sa moje do tych gdzie ciało odczuwane jest jako "obce". I przenosić wrażenia z jednego miejsca na dtugie. To tak, gdyby ktoś potrzebował

Reniutka - pięknie napisane! Dotykam swoje piersi tak właśnie poznawczo, żeby je poczuć jako część swojego ciała. Tak krótko po operacji te fizyczne odczucia twardości są jeszcze silne, mam nadzieję, że jak najszybciej będę czuła z nimi całkowitą jedność.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Temperowka31 Pokaż wiadomość


dziewczyny mam pytanie jak zapisać się w dwa miejsca jednocześnie Łęczna i Katowice ,
po prostu rozmyślam i nic nie wiem i wolałaby decyzję podjąć za rok powiedzmy mc przed operacją w Katowicach i ew odwołac gdybym zdecydowała się na kolejne dziecko, a dziś nie umiem podjąć decyzji,

tylko czy zaświadczenie do lekarza może być xero ???? czy muszę mieć oryginał ?
jak się zapisywałam nie przyszło mi do głowy by brać na wizycie dwa zaświadczenia ;/ wy miałyście dwa czy jak ???? ktoś podpowie jak jest w Łęcznej ????

jak mi się marzą fajne małe sterczące cycki... a nie zwisy

Temperowka - możesz iść drugi raz do lekarza po skierowanie. Ja tak zrobiłam, miałam skierowanie, które zawiozłam na konsultację do Łęcznej, a potem drugie wysłałam do Orłowskiego. A ostatecznie jestem już po Katowicach.
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 15:12   #2381
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=Temperowka31;860191 92]Kluskowata czy ja też mogę zobaczyć zdj ???


Zaproszenie wysłane
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-21, 16:07   #2382
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Podpowiecie jak dojechac z Lublina z dworca pkp do szpitala w Łęcznej? Bylam tam dwa lata temu ale nie pamietam jak to bylo..

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Kluskowata, pochwal sie i mi swoimi fotkami 😉
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 16:11   #2383
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez karro87 Pokaż wiadomość
Podpowiecie jak dojechac z Lublina z dworca pkp do szpitala w Łęcznej? Bylam tam dwa lata temu ale nie pamietam jak to bylo..

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Kluskowata, pochwal sie i mi swoimi fotkami ��
Karro87 z dworca PKP musisz udac się na dworzec PKS, stamtąd jadą busy do Łęcznej. Najszybciej będzie dojechać bodajże autobusem nr1 i 6. O ktorej będziesz w Lublinie?
Zdjęcia dostępne na moim profilu w galeriach

Edytowane przez Kluskowata
Czas edycji: 2018-10-21 o 16:13
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 19:41   #2384
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W Lublinie bede o 9 jesli nie bedzie opoznien pociagu...

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Kluskowata, cycuszki rewelacja ���� Ladnie goja Ci sie tez blizny
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 22:54   #2385
Temperowka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata dzieki, jestem pod ogmnym wrażeniem .
jesteś bardzo szczupła jaką masz wagę ? chyba muszę popracować nad dietą


mam dwa skierowania, jedno do Łęcznej, drugie ogólne do chirurga plastycznego ale pytam o zaświadczenia : od ortopedy, od neurologa czy one muszą być w oryginale czy xero mogę dac np w Katwowicach ?
Temperowka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 09:38   #2386
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez karro87 Pokaż wiadomość
W Lublinie bede o 9 jesli nie bedzie opoznien pociagu...

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Kluskowata, cycuszki rewelacja ���� Ladnie goja Ci sie tez blizny
Karro87 udało Ci się wczoraj dostać do Łęcznej? Jesteś juz na oddziale? W środę będę na kontroli, pisz śmiało jeśli bedziesz czegoś potrzebowac
I dziękuję

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Temperowka31 Pokaż wiadomość
Kluskowata dzieki, jestem pod ogmnym wrażeniem .
jesteś bardzo szczupła jaką masz wagę ? chyba muszę popracować nad dietą


mam dwa skierowania, jedno do Łęcznej, drugie ogólne do chirurga plastycznego ale pytam o zaświadczenia : od ortopedy, od neurologa czy one muszą być w oryginale czy xero mogę dac np w Katwowicach ?
Kochana, to efekt wyciągniętego brzucha nad którym muszę popracowac, po zmniejszeniu piersi "jakoś tak się uwydatnił" mam 164 cm i 63 kg wagi co do zaświadczeń to niestety nie pomogę, bo bylam na kwalifikacji tylko w jednym szpitalu. Ale w Łęcznej lekarz tylko obejrzal zaświadczenia od lekarzy i mi je oddał, myślę, ze tak jest dalej
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 15:43   #2387
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kasiu dodasz mnie do znajomych? Mam operację u dr Michalskiej w styczniu
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 17:08   #2388
ewa1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Temperówka31, ja w Katowicach miałam ksero zaświadczenia i wystarczyło. Muszę jeszcze "później" dostarczyć oryginał. Ale jeszcze nie wiem czy to "później" to już teraz, czy bliżej operacji. Będę pisać do dr Michalskiej żeby dopytać.
ewa1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 17:24   #2389
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kluskowata Pokaż wiadomość
Karro87 udało Ci się wczoraj dostać do Łęcznej? Jesteś juz na oddziale? W środę będę na kontroli, pisz śmiało jeśli bedziesz czegoś potrzebowac
I dziękuję
Dojechalam dzis do Łęcznej, przyjeli mnie na oddzial ale nie wiem czy jutro zrobia zabieg czy bede musiala dluzej czekac, raczej jutro nie bedzie jeszcze... Niby na jutro mialam zaplanowany,ale tu sie przesuwa wszystko i niestety trzeba czekac na decyzje lekarza.
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-22, 17:29   #2390
ewa1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro, najważniejsze, że jesteś na oddziale. Powodzenia
ewa1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 17:33   #2391
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez karro87 Pokaż wiadomość
Dojechalam dzis do Łęcznej, przyjeli mnie na oddzial ale nie wiem czy jutro zrobia zabieg czy bede musiala dluzej czekac, raczej jutro nie bedzie jeszcze... Niby na jutro mialam zaplanowany,ale tu sie przesuwa wszystko i niestety trzeba czekac na decyzje lekarza.
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 18:18   #2392
karro87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 93
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez ewa1201 Pokaż wiadomość
Karro, najważniejsze, że jesteś na oddziale. Powodzenia
Cytat:
Napisane przez xagnieszkax Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Dziewczyny Wyglada na to,ze pare ladnych dni tu posiedze, gdybym wiedziala to wzielabym wiecej gazet i jedzenia
karro87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 18:48   #2393
Swiatelkowtunelu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny miło poczytać jak dużo z was już jest szczęśliwymi posiadaczkami zgrabnych biustów mi również marzy się operacja ale jeszcze długa droga do przejścia. Mam na razie skierowanie do ortopedy ale nie mam przekonania czy on będzie chciał wystawić mi potrzebne zaświadczenie. Mam nadzieję że się uda ...
Swiatelkowtunelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 19:03   #2394
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Swiatelkowtunelu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny miło poczytać jak dużo z was już jest szczęśliwymi posiadaczkami zgrabnych biustów mi również marzy się operacja ale jeszcze długa droga do przejścia. Mam na razie skierowanie do ortopedy ale nie mam przekonania czy on będzie chciał wystawić mi potrzebne zaświadczenie. Mam nadzieję że się uda ...
Próbuj do skutku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 19:07   #2395
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Swiatelkowtunelu nie martw się na zapas jak ortopeda nie będzie Ci chciał wystawić zaświadczenia to podejdziesz do innego i na pewno się uda, ja też miałam problem u ortopedy coś tam mi wypisał, że skarzę się na bóle kręgosłupa i to mi wystarczyło. Głowa do góry dasz radę
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 19:08   #2396
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Karro87, z czego wynika przesunięcie terminu operacji? Na której sali leżysz?
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 19:31   #2397
Swiatelkowtunelu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzięki za słowa otuchy ! Od razu mi lepiej będę tu codzinnie zaglądać 😍
Swiatelkowtunelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 20:01   #2398
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Swiatelkowtunelu Pokaż wiadomość
Dzięki za słowa otuchy ! Od razu mi lepiej będę tu codzinnie zaglądać 😍
Swiatelkowtunelu, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz pamietam jak dzisiaj jak bylam w tym samym punkcie, w ktorym aktualnie jestes Ty tez balam sie opinii lekarza, a teraz.. Jestem juz blisko miesiac po operacji trzymam za Ciebie kciuki ☺️☺️☺️
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 06:30   #2399
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Swiatelkowtunelu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny miło poczytać jak dużo z was już jest szczęśliwymi posiadaczkami zgrabnych biustów mi również marzy się operacja ale jeszcze długa droga do przejścia. Mam na razie skierowanie do ortopedy ale nie mam przekonania czy on będzie chciał wystawić mi potrzebne zaświadczenie. Mam nadzieję że się uda ...


Swiatelkowtunelu uda się na pewno! jak nie ten to inny lekarz Ci wystawi. Będzie dobrze, walcz o siebie!

---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Karro87 teraz już bliziutko finału, jeszcze trochę i będziesz po, powodzenia !
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 08:04   #2400
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja jeszcze muszę czekać długich 27 dni. No tak mi się dłuży, chciałabym juz teraz.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.