Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-02-18, 17:56   #1
Vdr1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 4

Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?


Witam serdecznie,
Przestawiê sprawê od pocz±tku, jest to do¶æ d³uga historia wiêc streszczê. Pozna³em pewn± dziewczynê w zak³adzie pracy, ona mi siê podoba³a a ja jej, wiêc gdy byli¶my na imprezie ca³kowa³em siê z ni±, potem siê spotykali¶my ale on mieszka³a z narzeczonym wiêc gadali¶my godzinami po nocach przez telefon, w koñcu wysz³o tak ¿e zerwa³a z nim zarêczyny i zamieszkali¶my razem, przez oko³o 3 miesi±ce spa³em u Niej a¿ w koñcu podjêli¶my decyzjê, ¿e wyprowadzamy siê do du¿ego miasta oddalonego o 300 km od naszego domu gdzie jeste¶my ca³kiem sami. Wracaj±c do naszej historii jeszcze z tej ma³ej miejscowo¶ci to gdy dowiedzia³y siê osoby z poprzedniego zak³adu pracy co nas ³±czy, te osoby które jej nienawidzi³y zaczê³o siê istne piek³o, obgadywanie, pisanie po drzwiach w ³azienkach, czyli po prostu gnojenie, nie poddali¶my siê, nasz zwi±zek zawsze by³ do¶æ ciekawy, ona robi³a to kiedy kiedy¶ nie lubi³a a ja tak samo, by³o nam ¶wietnie, zawiesili¶my k³ódkê na mo¶cie tumskim jako dowód naszej ciê¿ko wypracowanej mi³o¶ci, dodam, ¿e ja mam aktualnie 27 lat ona 33 To nie by³o zwyk³e "zauroczenie" bo trwa/trwa³o ca³y czas, mamy bardzo podobne charaktery, ona jest uparta i ja te¿, wiêc przechodz±c do sedna sprawy, jeste¶my/byli¶my razem przez 4 lata, aktualnie wyprowadzi³em siê od Niej, dlaczego? Ju¿ wyja¶niam Mamy tutaj wiele wspólnych spraw, mieszkanie razem, samochód, znajomych ale nikogo z bliskiej rodziny. Zapozna³a parê kole¿anek które uwielbiaj± chodziæ na randki i przy randkach teges, zaczê³a czê¶ciej wychodziæ, wiêc musia³em sobie znale¼æ jakie¶ zajêcie, no i tak siê zaczê³o, wiêcej czasu dla nich mniej dla mnie i dla psa, mimo prób rozmów, ¿e chcia³bym wiêcej czasu z ni± spêdzaæ to efekt by³ ten sam, ca³y czas robi³y jej wodê z mózgu i przez to siê k³ócili¶my ; / Ca³y styczeñ to czas k³ótni i w ogóle, starali¶my siê ale by³o ciê¿ko, wiêc ¿eby siê przypadkiem nie "pozabijaæ" zachcia³a przerwy na 3 albo miej, ¿eby ka¿de z nas popracowa³o nad sob±. Zanim siê wyprowadzi³em odby³em z ni± rozmowê czy to ju¿ naprawdê koniec bo z powrotami ró¿nie by³a, ona zap³akana powiedzia³a, ¿e chce byæ ze mn± za 10, 20, 30, 40 lat ale nie chce ¿eby¶my siê k³ócili jak teraz, na pytanie "A gdy kogo¶ poznamy?" odpowiedzia³a, ¿e nikogo innego nie chce, wiêc zabra³em rzeczy i siê wyprowadzi³em, nie chcia³a ¿ebym pisaæ aneksu do mieszkania, niestety jeden pokój uleg³ uszkodzeniu i jest do zrobienia zanim umowa nam siê w grudniu skoñczy. Mijaj± 3 tygodnie, ona zachowuje siê dziwnie, nie dzwoni, nie zapyta co s³ychaæ, tylko jak ja jej napisze to odpowie ; / Przyszed³em po resztê rzeczy to usiedli¶my i rozmawiali¶my o wszystkim i niczym, na po¿egnanie siê przytulili¶my i dali¶my po buziaki jak za starych dobrych czasów, widaæ ¿e têskni³a bo tego siê domaga³a, nawet sama to zainicjowa³a, teraz znowu jest cisza, nie wiem o co chodzi, najpierw mówi i deklaruje a teraz nagle cisza -.- Czy t± ostatni± wizytê mogê traktowaæ jako jej po¿egnanie mnie na sta³e? Je¿eli ja siê pierwszy nie odezwê ona tego nie zrobi i ja te¿, nie chce stawiaæ lustra ani nic z tych rzeczy ale te¿ chcê daæ jej przestrzeñ, teraz ¿yje kole¿ankami. To ja mogê zrobiæ w takiej sytuacji?

Edytowane przez Vdr1984
Czas edycji: 2019-02-18 o 20:02
Vdr1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 10:50   #2
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomo¶ci: 324
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Vdr1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie,
Przestawiê sprawê od pocz±tku, jest to do¶æ d³uga historia wiêc streszczê. Pozna³em pewn± dziewczynê w zak³adzie pracy, ona mi siê podoba³a a ja jej, wiêc gdy byli¶my na imprezie ca³kowa³em siê z ni±, potem siê spotykali¶my ale on mieszka³a z narzeczonym wiêc gadali¶my godzinami po nocach przez telefon, w koñcu wysz³o tak ¿e zerwa³a z nim zarêczyny i zamieszkali¶my razem, przez oko³o 3 miesi±ce spa³em u Niej a¿ w koñcu podjêli¶my decyzjê, ¿e wyprowadzamy siê do du¿ego miasta oddalonego o 300 km od naszego domu gdzie jeste¶my ca³kiem sami. Wracaj±c do naszej historii jeszcze z tej ma³ej miejscowo¶ci to gdy dowiedzia³y siê osoby z poprzedniego zak³adu pracy co nas ³±czy, te osoby które jej nienawidzi³y zaczê³o siê istne piek³o, obgadywanie, pisanie po drzwiach w ³azienkach, czyli po prostu gnojenie, nie poddali¶my siê, nasz zwi±zek zawsze by³ do¶æ ciekawy, ona robi³a to kiedy kiedy¶ nie lubi³a a ja tak samo, by³o nam ¶wietnie, zawiesili¶my k³ódkê na mo¶cie tumskim jako dowód naszej ciê¿ko wypracowanej mi³o¶ci, dodam, ¿e ja mam aktualnie 27 lat ona 33 To nie by³o zwyk³e "zauroczenie" bo trwa/trwa³o ca³y czas, mamy bardzo podobne charaktery, ona jest uparta i ja te¿, wiêc przechodz±c do sedna sprawy, jeste¶my/byli¶my razem przez 4 lata, aktualnie wyprowadzi³em siê od Niej, dlaczego? Ju¿ wyja¶niam Mamy tutaj wiele wspólnych spraw, mieszkanie razem, samochód, znajomych ale nikogo z bliskiej rodziny. Zapozna³a parê kole¿anek które uwielbiaj± chodziæ na randki i przy randkach teges, zaczê³a czê¶ciej wychodziæ, wiêc musia³em sobie znale¼æ jakie¶ zajêcie, no i tak siê zaczê³o, wiêcej czasu dla nich mniej dla mnie i dla psa, mimo prób rozmów, ¿e chcia³bym wiêcej czasu z ni± spêdzaæ to efekt by³ ten sam, ca³y czas robi³y jej wodê z mózgu i przez to siê k³ócili¶my ; / Ca³y styczeñ to czas k³ótni i w ogóle, starali¶my siê ale by³o ciê¿ko, wiêc ¿eby siê przypadkiem nie "pozabijaæ" zachcia³a przerwy na 3 albo miej, ¿eby ka¿de z nas popracowa³o nad sob±. Zanim siê wyprowadzi³em odby³em z ni± rozmowê czy to ju¿ naprawdê koniec bo z powrotami ró¿nie by³a, ona zap³akana powiedzia³a, ¿e chce byæ ze mn± za 10, 20, 30, 40 lat ale nie chce ¿eby¶my siê k³ócili jak teraz, na pytanie "A gdy kogo¶ poznamy?" odpowiedzia³a, ¿e nikogo innego nie chce, wiêc zabra³em rzeczy i siê wyprowadzi³em, nie chcia³a ¿ebym pisaæ aneksu do mieszkania, niestety jeden pokój uleg³ uszkodzeniu i jest do zrobienia zanim umowa nam siê w grudniu skoñczy. Mijaj± 3 tygodnie, ona zachowuje siê dziwnie, nie dzwoni, nie zapyta co s³ychaæ, tylko jak ja jej napisze to odpowie ; / Przyszed³em po resztê rzeczy to usiedli¶my i rozmawiali¶my o wszystkim i niczym, na po¿egnanie siê przytulili¶my i dali¶my po buziaki jak za starych dobrych czasów, widaæ ¿e têskni³a bo tego siê domaga³a, nawet sama to zainicjowa³a, teraz znowu jest cisza, nie wiem o co chodzi, najpierw mówi i deklaruje a teraz nagle cisza -.- Czy t± ostatni± wizytê mogê traktowaæ jako jej po¿egnanie mnie na sta³e? Je¿eli ja siê pierwszy nie odezwê ona tego nie zrobi i ja te¿, nie chce stawiaæ lustra ani nic z tych rzeczy ale te¿ chcê daæ jej przestrzeñ, teraz ¿yje kole¿ankami. To ja mogê zrobiæ w takiej sytuacji?
Co to za g³upi pomys³ z przerw±, nie macie po 16 lat. Sprawa jest prosta: je¶li siê nie dogadujecie to zrywacie bez zbêdnych filozofii. Niby co mia³oby siê samo pouk³adaæ w czasie "przerwy"?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 11:20   #3
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez NinaZgor Poka¿ wiadomo¶æ
Co to za g³upi pomys³ z przerw±, nie macie po 16 lat. Sprawa jest prosta: je¶li siê nie dogadujecie to zrywacie bez zbêdnych filozofii. Niby co mia³oby siê samo pouk³adaæ w czasie "przerwy"?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam siê albo jeste¶cie razem, albo nie. Je¶li ona chcia³a t± przerwê, ¿e by siê wyszaleæ i pobawiæ, to s³abo to widzê..
dominika_kras jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 12:11   #4
Vdr1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez dominika_kras Poka¿ wiadomo¶æ
Zgadzam siê albo jeste¶cie razem, albo nie. Je¶li ona chcia³a t± przerwê, ¿e by siê wyszaleæ i pobawiæ, to s³abo to widzê..
No jak ona to sobie wyobra¿a? Tyle rzeczy mamy do zrobienia tutaj to raz, dwa ¿e nawet swoim rodzicom itp, nie powiedzia³a co jest grane, mo¿e ze strachu przed tym, ¿e j± zabior± z powrotem do domu, znaj±c ich -.- Czyli co, najlepiej olaæ temat tak? Po co mam usychaæ z têsknoty, bez sensu, chocia¿ szkoda tego ; /
Vdr1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 12:16   #5
_Wendy_
Raczkowanie
 
Avatar _Wendy_
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo¶ci: 70
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Co¶ mi siê wydaje, ¿e ta przerwa to po to ¿eby sobie porandkowaæ jak jej kole¿anki. Poczuæ znowu smak wolno¶ci. No nie wiem ja osobi¶cie nie uznaje przerw. Dla mnie to niepowa¿ne. Albo rozstanie, albo próba naprawy relacji, a nie jakie¶ przerwy. W jaki sposób przerwa ma w czym¶ pomóc? Pomy¶leæ? Odpocz±æ? Wyszaleæ siê? No jak na moje to jak kto¶ robi przerwe to ju¿ mu nie zale¿y na partnerze. Na Twoim miejscu bym siê po¿egna³a.

Edytowane przez _Wendy_
Czas edycji: 2019-02-19 o 12:17
_Wendy_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 12:27   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Vdr1984 Poka¿ wiadomo¶æ
No jak ona to sobie wyobra¿a? Tyle rzeczy mamy do zrobienia tutaj to raz, dwa ¿e nawet swoim rodzicom itp, nie powiedzia³a co jest grane, mo¿e ze strachu przed tym, ¿e j± zabior± z powrotem do domu, znaj±c ich -.- Czyli co, najlepiej olaæ temat tak? Po co mam usychaæ z têsknoty, bez sensu, chocia¿ szkoda tego ; /
a co, 5 lat ma, ¿eby j± gdziekolwiek zabieraæ wbrew woli?

trzeba by³o j± zapytaæ, jak to sobie wyobra¿a.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 12:32   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomo¶ci: 5 634
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Dziewczyna jawnie z Tob± pogrywa, ma Ciebie gdzie¶ a Ty pytasz o radê? Miej odrobinê godno¶ci i id¼ swoj± drog±.

Jak kobieta mówi ¿e chce przerwy albo ¿e nie wie co czuje, to ju¿ Ciebie od dawna nie kocha. To takie "delikatne" zerwanie, ¿eby¶ siê domy¶li³ i sam odszed³, bo ona tego nie zrobi oficjalnie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 13:23   #8
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 9 946
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Jak dla mnie to wasz zwi±zek jest martwy. Tak siê nie zachowuj± ludzie, którzy siê kochaj± i chc± spêdziæ razem przysz³o¶æ.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 13:50   #9
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 2 935
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Jak tylko slysze o tych 'przerwach' w zwiazku, to az sie we mnie gotuje.

Laska sie znudzila, chce sobie kogos poszukac, jak nikogo lepszego dla siebie nie znajdzie, to wroci do Ciebie, zeby tylko nie byc sama.

Albo faktycznie woli sobie spedzac czas z kolezankami niz z Toba, wiec Ty idziesz w odstawke do czasu az zateskni za bliskoscia, chyba ze akurat pozna kogos innego, to czemu by nie sprobowac z tamtym?

Jak mozna nie miec do siebie szacunku i czekac na kogos takiego? Zapomnij o niej i znajdz kogos innego
__________________
Nie dowiesz siê, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 16:47   #10
Vdr1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Masz racjê, z reszt±, czym siê przejmowaæ, szkoda czasu, czas siê ogarn±æ, dopóki jeszcze cz³owiek m³ody i piêkny Znajdê kogo¶ kto nie bêdzie mia³ mnie w nosie, szkoda tylko, ¿e zamiast powiedzieæ co i jak, mimo, ¿e jest doros³± kobiet± do gra w jakie¶ gierki, my¶lê, ¿e masz racjê, chce siê wyszaleæ, ale nie ze mn± takie akcje Dziêki wszystkim ! Wzi±³em to do siebie, teraz zrozumia³em...trzeba pruæ na przód przed siebie nie patrz±c siê za siebie
Vdr1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 17:01   #11
NinaZgor
Raczkowanie
 
Avatar NinaZgor
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomo¶ci: 324
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Vdr1984 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racjê, z reszt±, czym siê przejmowaæ, szkoda czasu, czas siê ogarn±æ, dopóki jeszcze cz³owiek m³ody i piêkny Znajdê kogo¶ kto nie bêdzie mia³ mnie w nosie, szkoda tylko, ¿e zamiast powiedzieæ co i jak, mimo, ¿e jest doros³± kobiet± do gra w jakie¶ gierki, my¶lê, ¿e masz racjê, chce siê wyszaleæ, ale nie ze mn± takie akcje Dziêki wszystkim ! Wzi±³em to do siebie, teraz zrozumia³em...trzeba pruæ na przód przed siebie nie patrz±c siê za siebie
Amen

Powodzenia!

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
NinaZgor jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 17:09   #12
Vdr1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przerwa w zwi±zku = koniec zwi±zku?

s³owo siê rzek³o ! Dziêki za porady, bardzo mi pomogli¶cie z podjêcie decyzji !
Vdr1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-02-19 18:09:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.