który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-06, 17:12   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać??


Zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych fuidów, ale nie wiem, który odcień mam wybrać. W okresie jesienno-zimowym, jak już mi zblednie opalenizna moja twarz wygląda trochę zbyt blado (ale jeszcze nie trupio blado , a ja chciałabym, żeby wyglądała zdrowo i naturalnie. Który kolorek będzie najlepszy??
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 17:21   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać??

Ja też mam bardzo jasną karnację, ale bałam się tego fioletu, który jest w najjaśniejszym fluidzie, więc kupiłam ten środkowy - morelowy z różowo-złotą mgiełką. Wygląda ekstra i naprawdę niesamowicie rozświetla twarz! Ten ostatni (bursztynowy) wydaje mi się odpowiedni bardziej do cieplejszych karnacji.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 17:51   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać??

Dzięki! Też raczej stawiałam na ten morelowy, ale chciałam jeszcze usłyszeć czyjąś opinię. Też się wahałam trochę nad tym klasycznym, bo niby jest do jasnych karnacji, ale tez z drugiej strony do sztucznego oświetlenia, w którym ja za bardzo nie przebywam. A możesz mi jeszcze powiedzieć czy to rozświetlenie jest takie naturalne? I czy to naprawdę nie to samo, co błyszczenie? Bo nie chce się całą świecić
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 19:17   #4
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać??

MagJa napisał(a):
> Dzięki! Też raczej stawiałam na ten morelowy, ale chciałam jeszcze usłyszeć czyjąś opinię. Też się wahałam trochę nad tym klasycznym, bo niby jest do jasnych karnacji, ale tez z drugiej strony do sztucznego oświetlenia, w którym ja za bardzo nie przebywam. A możesz mi jeszcze powiedzieć czy to rozświetlenie jest takie naturalne? I czy to naprawdę nie to samo, co błyszczenie? Bo nie chce się całą świecić

Jak sobie na to położysz odrobinkę jaśniejszy puder matujący, to nie będziesz się świecić, a będziesz miała taką rozświetloną, ożywioną buźkę. Ja wzięłam puder też Vipery. On jest chyba tylko w jednym odcieniu, w każdym razie nie widzę na nim numeru.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-07, 12:50   #5
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać??

Cześć! Ja też mam ten różowo - złoty. Ponieważ nie jest specjalnie kryjący, to stosuję go na krem koloryzujący (omijając nos, bo lubi mi się szybko świecić). W świetle dziennym wygląda bardzo naturalnie, w sztucznym chyba bardziej widać te drobinki, ale dopiero jak "wsadzę" twarz w lusterko (;-), Ogólnie ładnie wygląda, polecam.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-07, 15:31   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: który fluid rożświetlający z Vipery mam wybrać??

Beata napisał(a):
> MagJa napisał(a):
> > Dzięki! Też raczej stawiałam na ten morelowy, ale chciałam jeszcze usłyszeć czyjąś opinię. Też się wahałam trochę nad tym klasycznym, bo niby jest do jasnych karnacji, ale tez z drugiej strony do sztucznego oświetlenia, w którym ja za bardzo nie przebywam. A możesz mi jeszcze powiedzieć czy to rozświetlenie jest takie naturalne? I czy to naprawdę nie to samo, co błyszczenie? Bo nie chce się całą świecić
>
> Jak sobie na to położysz odrobinkę jaśniejszy puder matujący, to nie będziesz się świecić, a będziesz miała taką rozświetloną, ożywioną buźkę. Ja wzięłam puder też Vipery. On jest chyba tylko w jednym odcieniu, w każdym razie nie widzę na nim numeru.

No to ten puder już mam! Więc nie pozostaje mi nic innego, jak dokupić fluid. Dzięki Wszytskim za rady!!!
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.