Najlepszy podkład? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 13:45   #1
papapuga
Rozeznanie
 
Avatar papapuga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 504

Najlepszy podkład?


Witam.
Mam 17 lat i raczej nie mam problemów z cerą (od czasu do czasu pojawia się trądzik, z którym radzę sobie za pomocą maści leczniczej z apteki, na receptę i peelingowi). Używałam dotychczas podkładu Bell - Perfect Matte, jednak skończył mi się, a nie jest dostępny ani w Rossmannie ani w Naturze ani w Hebe.
Dlatego poszukuję podkładu. Wiem, że często (ale nie zawsze!) cena idzie w parze z jakością, ale na taki zakup mogę poświecić maksymalnie 20 złotych.
Przeglądałam KWC bardzo uważnie, jednak w mojej głowie nadal panuje chaos - który wybrać, który kupić?
Od podkładu oczekuję przede wszystkim efektu matowienia.krycia, wyrównania kolorytu. Byłoby fajnie, gdyby był dość trwały i wydajny.
Głównie jednak chodzi mi o mat - nie używam pudru, nie mam cery zbytnio tłustej, jednak dalej oczekuję matowienia takiego, by nie musieć kupować pudru.
Myślałam o tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...y-make-up.html
Essence Stay All Day Make-Up.

Możecie mi coś doradzić? z góry dzięki!

+ Wiem, że na forum jest dużo wątków tego typu, ale chciałabym dostać odpowiedź dotyczącą MOJEGO pytania
__________________
“In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.”
papapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 16:58   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Najlepszy podkład?

Nie ma sensu kupować byle jakiego podkładu za 20 zł. Lepiej odłożyć kasę i kupić jakiś droższy a porządny. Używam podkładu niemal codziennie i 1 buteleczka wystarcza mi prawie na rok. Obecnie używam Pure Light z Yves Rocher (kupiony w promocji). Gdy byłam w Twoim wieku nawet nie myślałam o podkładzie. Zaczęłam się malować po 21 roku życia i do lat 25 robiłam to raczej sporadycznie.
Jeśli masz trądzik powinnaś dać sobie spokój z podkładem bo on tylko komplikuje skórze życie.
Aż sprawdziłam aktualną ofertę wysyłkową z YR, którą mam na ten miesiąc- krem BB kosztuje 28 zł ( naprawdę fajny, ale na zimę może być za lekki- dla młodej osoby takiej jak ty mógłby być fajny), mój podkład ze zniżką 30% kosztuje 42 zł- też nie majątek.
Zajrzałam na KWC- 25 zł kosztuje na przykład Affinimat Maybelline. Nie wiem czy dobry, ale może Cię zainteresuje.
Wiele osób chwali ten podkład:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...830692#r830692
Wiele dziewczyn lubi Colorstay Revlonu.
Podkład może być albo tani albo dobry- te są na ogół w cenie między 40 (jak są w promocji)-70 zł.
Twoja twarz, Twój wybór. Możesz paćkać ją byle czym byle tanio albo odłożyć kasę na coś faktycznie wartego zakupu.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:54   #3
jomaj
Przyczajenie
 
Avatar jomaj
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepszy podkład?

Hej! Myślę, że jeśli nie masz dużych problemów to możesz kupić jakiś tańszy podkład, w końcu nie każdy ma dużo kasy i nie każdy lubi wydawać dużo na podkład. Polecałabym Ci Maybelline Affinitone, kosztuje teraz 19.90 w rossmannie i myślę, że jest całkiem niezły. Podkład owszem może komplikować sprawę jeśli chodzi o wypryski ale nie każdy chce prezentować się saute kiedy ma jakieś niedoskonałości a czasy idą do przodu
jomaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 19:28   #4
Sekretna_Kobieta
Raczkowanie
 
Avatar Sekretna_Kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 215
Dot.: Najlepszy podkład?

Polecam Revlon Swietny podklad,na pewno nie bedziesz zalowac! Swietnie maskuje,ale nie ma efektu maski
Sekretna_Kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 17:28   #5
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 785
Dot.: Najlepszy podkład?

Jejku co wy macie z tym Revlonem? Skoro dziewczyna nie ma większych problemów z cerą i nie chce wydawać więcej niż 20 zł na podkład to w takiej sytuacji kupowanie RC mija się z celem.

autorko!
essence o którym piszesz mam aktualnie w kosmetyczce, jest dosyć dobry - matuje, długo się trzyma, kryje raczej średnio ale wystarczająco ( gdybyś miała kiedyś do czynienia z Revlonem właśnie to zobaczyłabyś różnicę). jedyne nad czym ubolewam to tylko 4 dosyć ciemne kolory.

Kiedy byłam w Twoim wieku( o matko 3 lata temu, tak to faaaktycznie wieki temu ) zakochałam się w podkładzie lirene

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ure-matte.html

z odcieniami też nie zaszaleli, ale mimo wszystko po przetestowaniu miliona podkładów ten zasługuje na wysoką ocenę. Zwłaszcza, że jego cena jest śmiesznie niska.

Dobrym produktem jest również lirene City Matt. No i polecam rozejrzeć się za podkładami polskiego producenta PEASE. Kosztują ok 25 zł a warte są uwagi.


manhattan ma też w swoim asortymencie ciekawe podkłady
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...up.html&next=1


no i jako ostatni podsyłam pierre rene - dostepny w naturze, chociaż nie każdej, kryje dosyć dobrze, porównałabym go z revlonem, tyle, że jest tańszy, nie tak cięzki no i ma fatalnie ciemne kolory. Moja cera się z nim nie polubiła, zaczęło pojawiac się sporo nowych niespodzianek. Czytając jednak opinie dziewczyn na KWC mało jest tych niepochlebnych opinii. Zresztą wszystko trzeba sprawdzić na sobie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1

Wszystkie propozycje które Ci podesłałam cenowo kształtują się w granicach max 25-30zł i wszystkie na prawdę są godne polecenia i nie kosztują majatku
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 19:43   #6
Bobanka
Przyczajenie
 
Avatar Bobanka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy podkład?

Koleżanki, ja się z tym nie zgadzam, że im drożej zapłacisz, tym lepszy produkt dostaniesz, to po pierwsze. Testowałam masę rzeczy droższych i tańszych i często cena tworzy nam wizję produktu, tak jest w wielu przypadkach.
Teraz sprawa podkładu- nie ma czegoś takiego jak NAJLEPSZY podkład. Jeden będzie najlepszy wg. magazynu XYZ, drugi będzie najlepszy pod konkretne wymagania danej kobiety, ale nie można tego uogólnić "nejlepsze z najlepszych".
Bobanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.