Skin Ceuticals - znacie, polecacie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Co myślę o produktach firmy Skin Ceuticals
Pierwszy raz słyszę o SC, ale nie przekonują mnie ich produkty. 0 0%
Pierwszy raz słyszę o SC, ale chętnie wypróbowałabym jakiś kosmetyk. 1 14,29%
Znam SC z reklamy, z opinii innych osób, ale nigdy nie miałam styczności z produktami. 3 42,86%
Znam SC, stosuję ich kosmetyki i bardzo sobie chwalę. 3 42,86%
Znam SC i żałuję ... że poznałam 0 0%
Głosujący: 7. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 23:40   #1
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Exclamation

Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?


Skin Ceuticals - DermoProfesjonalne kosmetyki nr.1 w USA.
W jednym z wywiadów z J.Lo przeczytałam, że korzysta własnie z produktów tej firmy - kremu z filtrem i serum


Gwiazdą wśród produktów SC jest CE Ferulic - kuracja antyoksydacyjna. Wprowadzono produkt na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-ferulic.html , ale nie ma o nim opinii, czyzby nikt nie próbował tych kosmetyków?


Chętnie poznam Wasze opinie.
www.skinceuticals.pl
www.skinceuticals.com

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-02-07 o 23:50
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:49   #2
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Uzywalam CE Ferulic, mialam tez hydrating gel B5.
CE Ferulic bylo dla mnie niekomfortowe w uzyciu, takie walkujace sie i plamilo mi twarz niezaleznie od uzytej ilosci preparatu...Moze za duzo sie spodziewalam po nim,uzywalam ok 2miesiace i jakos nie zauwazylam powalajacych efektow.
Hydrating B5 byl calkiem w porzadku.Ladnie nawilzal,przyjemny w uzyciu, ale tez mnie nie zachwycil. Uzywalam ok miesiaca.

przepraszam za brak polskich znakow
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 12:01   #3
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość

Gwiazdą wśród produktów SC jest CE Ferulic - kuracja antyoksydacyjna. Wprowadzono produkt na KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-ferulic.html , ale nie ma o nim opinii, czyzby nikt nie próbował tych kosmetyków?
Uzywam C E Ferulic przez ostatnie dwa miesiace i jestem zachwycona ty serum. Mam cere mieszana,lekko tradzikowa,naczynkowa i wrazliwa.
Mam dostep do wszystkich produktow ze skin seuticals i musze przyznac,ze uzywam je regularnie.
Rano po umyciu uzywam Equalizing toner,pozniej nakladam C E Ferulic, na to Phyto+ i po wchlonieciu sie Daily Sun Defense 20.
Wieczorem znow tonic ,Phyto Corective Gel,Hydrating B5 Gel i Daily Moisture, co jakis drugi lub trzeci dzin, na noc stosuje C+AHA i daily moisture.
Osobiscie jestem zachwycona tymi kosmetykami i moge polecic kazdemu,ale uwazam,ze musza byc odpowiednio dobrane dla danego typu cery.
Jezeli masz tlusta cere C E ferulic nie bedzie odpowiedzi dla ciebie ale polecilabym Serum 15 lub 20.

Hosea co do ilosci to jest wyraznie napisane na opakowaniu,zeby uzywac nie wiecej niz 4-5 kropli produktu. Pamietaj,ze jest to duze stezenie witaminy C i zostaje ono przez 3 dni od wchloniecia sie produktu w skore i nie wchlonie wiecej niz potrzeba,wiec w ty przypadku im wiecej nie jest wcale lepiej i marnujesz tylko produkt,a wiem,ze nie naleza do najtanszych

Chodze tez regularnie na zabiegi na twarz z Vitamina C i musze przyznac,ze ostatnio slyszalam juz duzo komlementow na temat mojej cery )
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:40   #4
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Wiem,wiem,ze 4-5 kropli. Ogolnie nie uwazam,ze te produkty sa zle, nie wykluczam ponownych prob To serum akurat mi nie odpowiada, ale zgadzam sie z Toba,ze witamina C dziala cuuuda
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:28   #5
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Hmm... chyba średnio popularne sa te kosmetyki w PL sądząc po postach... w każdym razie dziekuję za opinię dziewczyny. Ja zastanawiam się obecnie nad CE Ferulikiem

Moja odwodniona i permanentnie sucha skóra kocha za to Maskę Hydrating B5

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-02-16 o 23:30
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 07:02   #6
Hosea
Raczkowanie
 
Avatar Hosea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 116
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Devil, postanowilam zrobic drugie podejscie do Ferulica, bo jestem fanka witaminy C w kosmetykach, pomyslalam,ze moze moje wczesniejsze obserwacje byly reakcja Ferulica z jakims innym preparatem,albo cos takiego.Teraz stosuje go solo Zobaczymy.
__________________

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:01   #7
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

a ja robię przerwę od C+AHA, bo jednak troszkę dla mnie za mocny,ale fanką Vit C tez jestem i kocham za to CE Ferulic,
Hosea,daj znac jak efekty )
Devil wejdz na stronke skinceuticals.pl i tam sa punkty sprzedazy i widze,ze jest kilka w krakowie,wiec mozesz zawsze pojsc i zapytac o probke )
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 14:58   #8
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Ja używałam próbek serum CE Ferulic i kremu Eye Balm.
Serum jest bardzo fajne, dało się odczuć lepszą kondycję skóry.. tylko czemu to takie drogie
Krem używałam niezbyt regularnie, także nic nie powiem

+
Ok.. popełniłam grzech śmiertelny pazerności i zamówiłam 30ml CE Ferulic, zobaczymy jak będzie po miesiącu stosowania
Odczekam jeszcze jakieś tydzień, bo niedawno zmieniłam tradycyjną kolorówkę na minerały, więc efekty mogłyby się na siebie nałożyć.

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-02-20 o 12:30 Powód: +
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 22:20   #9
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Ok.. popełniłam grzech śmiertelny pazerności i zamówiłam 30ml CE Ferulic, zobaczymy jak będzie po miesiącu stosowania
Ja też zamierzam nabyć CE Ferulic, ale napaliłam się na zabieg laserem frakcyjnym Co2 ... tak że czekam a potem zaraz kupuję Ferulica No i mam nadzieje Kmee, że do tego czasu będziesz tutaj piała z zachwytu nad nim
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:11   #10
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Hej! Ja używam Retinolu 0,5. Zazwyczaj podczas nakładania takich specyfików piecze mnie buźka ale po Skin Ceuticals nie Natomiast...Dostałam ogromnego wysypu krost(dodam, że mam cerę trądzikową i bardzo skłonną do zanieczyszczeń). Wstydzę się wychodzić z domu Podejrzewam jednak, że cera jest właśnie w trakcie oczyszczania i wszystko wyłazi na wierzch niestety...
Myślę nad spróbowaniem kilku innych kosmetyków tej firmy-pierwszym zakupem będzie mocniejsze stężenie Retinolu 1,0
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 22:19   #11
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

widzialam to w Sephorze, ale nie stosowalam, chociaz nie powiem ze mnie nie zainteresowalo
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 00:26   #12
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Podejrzewam jednak, że cera jest właśnie w trakcie oczyszczania i wszystko wyłazi na wierzch niestety...
Nie ma powodów do niepokoju ... skóra czasami tak reaguje tym bardziej nie przyzwyczajona do Retinolu. Ja już mam swój CE Ferulic
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 01:37   #13
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Ok.. popełniłam grzech śmiertelny pazerności i zamówiłam 30ml CE Ferulic, zobaczymy jak będzie po miesiącu stosowania
Kmee i jakie rezultaty? Bo u mnie odczucia mieszane
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 06:04   #14
amfibia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zee usa;)
Wiadomości: 2
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

hej,

Uzywalam CE Ferulic, dla mnie bardzo srednie, dziwnie oleiste, mialam wrazenie ze nie rozprowadza sie dobrze. Po miesiacu regularnego stosowania nie widzialam zadnych rezultatow... Mam skore mieszana. Wrecz moge powiedziec ze po miesiacu jakby mi troche skore zapchalo... Resztke zuzylam na dekolt i slicznie mi wygladzilo .. wiec nie wiem Jedno co musze przyznac ,jest baaaardzo wydajne.

amfibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:58   #15
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

hej czy jakies nowe dusze uzywaja tych kosmetykow?

przyznam ze myslalam o kremie Emollience
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:45   #16
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Używałam Serum z 15% stężeniem witaminy C i kwasami-rezultat piękna cera, naprawdę! Mniej niedoskonałości, ujednolicony koloryt, skóra wygładzona
Teraz używam najmocniejszego serum ze stężeniem 20% ale bez kwasów, póki co zadowalających efektów raczej nie widzę ale poczekamy, zobaczymy
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 21:38   #17
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Zeszlej jesieni uzywalam Skinceuticals serum C + AHA, ladnie ujednolicilo, rozjasnilo buzie, widzialam poprawe w kolorycie cery , stosowalam co 2-3 dzien na noc, bo jednak bylo dosyc mocne...
Generalnie polecam .
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 14:59   #18
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Dziewczyny odkopuję.
Niestety na KWC jest mało opinii.
Jeśli któraś z was próbowała Retexturing Activator albo Blemish + AGE Defense bardzo proszę o jakiś komentarz odnośnie użytkowania, efektów tych produktów.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:19   #19
maravilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Ja uzywalam Blemish+AGE zel do mycia twarzy i ten treatment w buteleczce. Uzywalam tez Daily Moisture. Uwazam, ze nie sa to dobre produkty.
NAjpierw zaczelam od mycia twarzy zelem przez okolo 2 tyg. i znacznie pogorszyl stan mojej skory. Ale pomyslalam sobie, ze trzeba odczekac bo zel narazie wyciaga wszystkie brudy. Dodalam do kuracji serum w buteleczce. Zadnych zmian tyle, ze na brodzie zaczelo mnie wysypywac dosyc mocno i troszke na brodzie zaczela sie luszczyc skora. W innym miejscach nie.
Uzywalam rozniez kremu nawilzajacego co mial tez redukowac pory. NIC. Absolutnie nic. W dodatku zapycha i pozostawia niemile jak dla mnie uczucie na skorze. Absolutnie mi nie odpowiada. Czulam jakbym miala brudna skore twarzy, niekonfortowe uczucie, mialam ochote natychmiast go zmyc a co dopiero jak mialam nalozyc na to makijaz... JEdnak nie bylo to uczucie tlustego filmu na twarzy.

Po zucyciu calej buteleczki serum zadnej poprawy. Baaaa, o wiele gorszy stan skory. Wiecej wypryskow i czarnych punkcikow (podczas uzywania serum czarne punkty byly bardzo latwe do usuniecia ale coz z tego skoro ciagle wychodzile nowe malutkie punkciki na calej twrazy)

Krem przestalam uzywac po zuzyciu okolo polowy pojemnika. Zmuszalam sie do uzywania bo nie mialam innego nawilzajacego ale w pewnym momencie dalam za wygrana i kupilam inny.

Zel nadal mam bo jest baaaardzo wydajny. Uzywam go dalej ale skora twarzy jest chropowata, pelna malych wypryskow ciagle nowych. Jednak w ciagu paru dni kupuje inny zel i do Skinceutcals mowie Bye Bye na zawsze. Mialam tez probki innych produktow tej marki i zaden nie wzbudzil mojego zainteresowania. A FAce Balm to drugie okropienstwo dla skor mieszanych lub tlustych.

Dodam tylko, ze uzywalam wczesniej Clinique 3 kroki i moze cudow nie zdzialal ale poprawa byla spora po okolo 3 tyg. Skora nadal miala jakies tam niedoskonalosci tu i owdzie ale byla o wiele bardziej czysta i gladka i uczucie komfortu na twarzy. Wracam do Clinique.
PS. mialam tez probke dosyc spora Avene serum nawilzajace, i bardzo dobrze oceniam ten produkt. Nigdy Avene nie wzbudzilo mojego zainteresowania ale ten produkt moze zakupie. Pomimo, ze to serum to absolutnie zadnego przecizenia na skorze czy uczucia zapchania skory. Raczej super nawilzenie i wygladzenie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez maravilla80
Czas edycji: 2013-07-12 o 15:27
maravilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 11:48   #20
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Zeszlej jesieni uzywalam Skinceuticals serum C + AHA, ladnie ujednolicilo, rozjasnilo buzie, widzialam poprawe w kolorycie cery , stosowalam co 2-3 dzien na noc, bo jednak bylo dosyc mocne...
Generalnie polecam .
U mnie działanie jest takie samo, podobnie jak innych kosmetyków z wit C od Skinceuticals, których używałam, z ta różnicą, że ja nakładam je na dzień, pod filtry, też co 2-3 dni.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odkopuję.
Niestety na KWC jest mało opinii.
Jeśli któraś z was próbowała Retexturing Activator albo Blemish + AGE Defense bardzo proszę o jakiś komentarz odnośnie użytkowania, efektów tych produktów.
Pod koniec zeszłego lata zaczęłam używać serum Blemish + Age Defense, SkinCeuticals – nie chciałam w tym okresie wykonywać zbyt inwazyjnych zabiegów na twarz lecz chciałam porządnie oczyścić pory i zapobiec wyskakującym niespodziankom więc dermatolog poleciła mi to serum.
A, że bardzo lubię kosmetyki tej firmy, dałam się skusić i… miłe zaskoczenie. Poprawienie kolorytu skóry, oczyszczenie porów, brak wysuszenia skóry pomimo dużej zawartości alkoholu, rozprawienie się z kiełkującymi niespodziankami. Obecnie używam tego serum na zmianę z własnoręcznie zrobionym tonikiem 2% BHA, który również zawiera kwas salicylowy i wg mnie ma bardzo podobne działanie więc nie kupię ponownie - wolę inne, wg mnie lepsze kosmetyki SC.
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-24 12:48:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.