Podkład ! Pilna pomoc ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-02, 19:07   #1
Eve^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 191

Podkład ! Pilna pomoc !


Witam wszystkie wizażanki

Szukam idealnego podkładu dla siebie

mam skóre
  • Mieszaną
  • Świeci mi sie strefa T
Szukam podkładu do 100 zł.Ma naturalnie wyglądac i być bez drobinek.Nie musi być kryjący.

Liczę na waszą pomoc !
Eve^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:29   #2
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Podkład ! Pilna pomoc !

O doczepiam sie do pytanka Bo niby przegladalam juz KWC 100 razy, czytalam wizazystke ale nadal nie wiem jaki
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 17:53   #3
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Podkład ! Pilna pomoc !

Musisz wybrać przedewszystkim taki podkład , w którym bedziesz sie czula, ze Twoja skóra wygląda naprawdę naturalnie. Podpowiadam żebyś unikała podkładów rozświetlających - są dla cer normalnych i suchych . Oto efekty jakie można osiągnąc wybranymi podkładami do 100 zl:
  • jednolity kolor ( Dermablend Vichy , 73 zł tylko w aptekach) to silnie kryjący podkład o wysokiej zawartości pigmentów , wyrównujący koloryt skóry. Swietnie stapia sie z cerą , perfekcyjnie kryje zaczerwienienia
  • Podkład antyzmęczeniowy ( Infaillible L'Oreal Paris 44,90 zł) wzbogacony pochodną wit. C , idealny jest dla zapracowanych zabieganych kobiet
  • lekko matowy efekt , świeży ,(wygładzający podkład Smooth Result Maybelline 22,90 zł)
pozdrawiam serdecznie
Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 21:34   #4
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Podkład ! Pilna pomoc !

Choć nie jestem specjalistką, to cerę mam podobną do Twojej. Podkładów używałam raczej średnio i nisko półkowych. Moje spostrzeżenie jest takie, że im bardziej ma być trwały (EverFresh Maybelline-lubiłam go za nawilżanie i wygładzanie oraz piękny efekt, jednak krótkotrwałość go zdecydowanie dyskwalifikuje, ColorStay Revlon-ładnie kryje, wygładza i matuje... na godzinę, później lusterko na czule i nosie - tych używałam), tym gorzej się błyszczy niestety. Podobnie działają niektóre matujące (StayMatte Rimmel-nieporozumienie..., FreshMatte Maybelline-ten mocno kryje, ale wygląda bardzo nianaturalnie, T-balance Oriflame), często również wysuszają. Za to podklad nawilżający, dobrze przypudrowany (czy to skrobią czy pudrem) okazuje się dłużej zachowywać mat. Podejrzewam, że dzieje się tak dlatego, że skóra nawilżona nie jest prowokowana do dodatkowego wydzielania sebum. I tutaj mogę polecić AquaSurge-nawilża, ale ie jest tłusty lub Flaweless Oriflame-nawilża, wygładza, rozświetla, podkład z wit.C z L'oreala-kiedyś mój ulubiony, jednak dwa ostatnie mają drobinki. Z matujących rewelacyjnie sprawdza się u mnie NatureMatte dr.Ireana Eris-matuje, jednak nie wysusza, dzięki czemu skóra nie zaczyna się zbyt szybko błyszczeć, podkład matujący z Heana-nieciekawie pachnie, ale ładnie się sprawuje, jest bardzo tani, kiedyś dawno Kolastyna nawilżająco-matująca, ale coś się zmieniło i bardzo ciemniała w ciągu dnia, a nigdy nie kupowałam za ciemnych podkładów. Choć osobiście nie próbowałam, mama z cerą mieszaną zachwala liftingujący z Astora.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach ideału
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:23   #5
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Podkład ! Pilna pomoc !

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
[*]lekko matowy efekt , świeży ,(wygładzający podkład Smooth Result Maybelline 22,90 zł)[/LIST]pozdrawiam serdecznie
Mam pytanie czy orientujecie się w kolorach jakie ma smooth result? Ja oglądałam wczoraj 30 bodajże sand i wydał mi się odpowiedni, ale niestety wpada w różowawy kolor. Ja wolałabym w beż. Może ktoś się orientuje ?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:28   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Podkład ! Pilna pomoc !

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy orientujecie się w kolorach jakie ma smooth result? Ja oglądałam wczoraj 30 bodajże sand i wydał mi się odpowiedni, ale niestety wpada w różowawy kolor. Ja wolałabym w beż. Może ktoś się orientuje ?
na stronce maybelline masz kolory odcieni tego podkładu: http://www.maybelline.pl/produkty/tw...52l473l474.htm
faktycznie ten sand, wg mnie, też wpada w lekki róż
może nude
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.