Nie chcę być dłużej samotny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-05, 03:12   #1
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201

Nie chcę być dłużej samotny


Hej. Mam 24 lata, w tym roku kończę studia. Od dziecka jestem samotny i nie mam żadnych znajomych, nie wspominając już o dziewczynie. Mam wiele zainteresowań, można ze mną ciekawie porozmawiać na wiele tematów, jestem pomocny, sympatyczny, mam poczucie humoru, a mimo to jestem z góry odrzucany. Wyjątkiem był czas, kiedy pracowałem za granicą, tam nie miałem żadnego problemu z nawiązywaniem znajomości, jednak wszelkie kontakty się urwały. Mam dość samotności i zrobiłbym wszystko, by w końcu mieć choć jedną osobę, z którą mógłbym się regularnie spotykać. Szukam wszędzie, gdzie tylko się da, ale nie przynosi to żadnego rezultatu. Jak wyjść z samotności?

Na tinderze przez 2 lata miałem łącznie może ze 100-200 par, z czego większość nawet nie odpisywała.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 11:49   #2
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Co robisz, aby spotkać znajomych? Szkoła, studia, praca - z nikim nie rozmawiasz dłużej, żeby nawiązać relację? Co oznacza wiele zainteresowań?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 14:01   #3
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

No właśnie zagaduję na studiach, nigdy nie miałem problemu z przejmowaniem inicjatywy, ale zazwyczaj nic z tego nie wychodzi, po prostu nie chcą ze mną rozmawiać. W pracy niby fajnie, ale nie mam tam nikogo w swoim wieku, wszyscy to osoby z pokolenia moich rodziców. Chodzę na różne wydarzenia związane z moimi zainteresowaniami, ale też bez efektu. Próbuję na grupkach do poznawania ludzi, też nic.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 16:27   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-02-05 o 16:43
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 17:29   #5
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Może głupio to zabrzmi ale jak wyglądają twoje nawyki jeśli chodzi o higienę osobistą? Jak zagadywałeś na tinderze, suche "hej" czy starałeś się zainteresować dziewczynę od pierwszych zdań? 200 par przez 2 lata wydaje się mało, uważasz się za atrakcyjnego? Niestety ludzie są oceniani po wyglądzie a w kontaktach osobistych po głosie, sposobie bycia, itp. Jeśli czynniki takie jak głos czy zapach są dla odbiorcy nieprzyjemne to ciężko taką znajomość tolerować na dłuższą metę.

Edytowane przez mojachwila
Czas edycji: 2023-02-05 o 17:31
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 21:14   #6
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To oczywiste, ale żeby już na wstępie odrzucać?
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 21:31   #7
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 387
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Rozumiem Cię doskonale, bo ja zawsze dbałam o siebie, normalna ze mnie dziewczyna, tylko u mnie był problem z nieśmiałością kiedyś, miałam też podobno posępną minę, nie uśmiechałam się, bo też wstydziłam się mojej krzywej trójki, ale zawsze byłam miła, tylko jakoś ludzie mnie odrzucali prędzej czy później, nie zapomnę do dziś jak podeszłam na korytarzu do 3 dziewczyn, normalnie przywitać się, a one zmierzyły mnie i zrobiły pogardliwą minę, olały mnie nawet nie poznając mnie, wszystkim nie dogodzisz, nie każdy musi mnie lubić tak samo ja nie każdego muszę lubić. Po latach zrobiłam się bardziej śmiała, uśmiecham się więcej, jestem zawsze miła i jacyś ludzie się znaleźli, trochę wyluzowałam i nie szukałam na siłę znajomych, ja się przyjaźnię z ludźmi podobnymi do mnie czyli introwertykami, trochę nieśmiałymi, tacy spokojni ludzie. Trzeba się dobierać podobnie to wtedy jakoś te znajomości naturalnie wyjdą. Powodzenia.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-05, 21:45   #8
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Tylko, że ja nigdy nie miałem problemów z zagadaniem. Nie wiem, czy jestem introwertykiem, raczej tak, choć nie takim 100%, bo jednak chętnie wyjdę na imprezę czy gdziekolwiek indziej. Też jestem zawsze miły i rozumiem, że nie każdy musi mnie lubić, ale żeby wszyscy od razu na wstępie odtrącali? No i chętnie poszukam znajomych wśród spokojnych introwertyków, tylko gdzie ich szukać?
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 22:46   #9
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Czy na pewno poprawnie klasyfikujesz reakcje ludzi? Czy może niewystarczająco żywiołowy feedback odbierasz jak odtrącenie? Ciężko jest uwierzyć, że dosłownie "wszyscy" cię skreślają.
Może opisz jak wygląda proces tego odtrącenia? Coś jest mocno nie tak albo po twojej stronie i tego nie dostrzegasz, albo masz wyjątkowego pecha i zagadujesz do niewłaściwych osób. Masz jakieś cechy szczególne? Czasem wystarczy wada wymowy i już możesz zostać odebrany jak osoba lekko opóźniona w rozwoju. Za granicą trudniej to wyłapać bo to czesto kwestia akcentu i mało komu przeszkadza, że obcokrajowiec wymawia słowa inaczej niż natywni.
Między byciem miłym a nachalnym jest cienka granica, bywa że osoba z niskimi umiejętnościami społecznymi łatwo ją przekroczy i nawet się nie zorientuje.

Edytowane przez mojachwila
Czas edycji: 2023-02-05 o 23:08
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 23:06   #10
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Czym jest Twoim zdaniem "mało żywiołowy feedback"? Nie, po prostu albo ignorują, albo odpowiadają zdawkowo, byle bym się odczepił.

Za granicą wszyscy byliśmy obcokrajowcami, ale nie sądzę, by miało to wpływ.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 23:12   #11
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Że nie reagują wystarczająco pozytywnie niźli byś sobie tego życzył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-05, 23:16   #12
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Nie oczekuję wiele, wystarczy choć odrobina zainteresowania rozmową.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-05, 23:29   #13
mojachwila
Wtajemniczenie
 
Avatar mojachwila
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 2 489
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Nie podałeś prawie żadnych szczegółów na czym polega odtrącenie. Dla ciebie odpowiedź wydaje się zdawkowa i zbywająca a ten ktoś może być małomówy, lub zagadujesz w niefortunnym momencie gdy osoba jest czymś zajęta, albo nie wiem, robisz to w wyjątkowo niezgrabny sposób?
Jedyne co przychodzi mi teraz do głowy to odegranie scenki z życia w celu nagrania jak się zachowujesz i jak mówisz i przeanalizowanie nagrania. Może wyłapiesz coś czego nie jesteś w stanie w normalnych warunkach dotrzec i co okaże się odstraszaczem?
To nie jest typowe, by podchodząc do ludzi z życzliwością i otwartością dostać w zamian wyłącznie obojętność i odtrącenie, takie sytuacje kojarzą się z patologicznymi lub sztucznie utworzonymi społecznościami.
Z bardziej przyziemnych przyczyn, winowajcą może być nieświeży oddech, ale nie sadzę byś miał go przez całe życie, bo jak twierdzisz, twoje problemy ciągną się od lat.

Edytowane przez mojachwila
Czas edycji: 2023-02-05 o 23:39
mojachwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 10:29   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 886
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Czyżby znowu ten kolekcjoner tinderowych matchy?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 11:08   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Prawdopodobnie nie zauważasz jakiegoś problemu, który istnieje. Twierdzisz, że dbasz o higienę, nie jesteś nieśmiały, nie masz problemu z zagadaniem, a jednak ludzie reagują w taki sposób. Bez powodu ludzie tak nie reagują, dla przeciętnego człowieka zawieranie znajomosci to… przeciętna i naturalna aktywność życiowa, więc jeśli każdy człowiek Cię ziewa czy ignoruje itp, to problem MUSI być po Twojej stronie. Być może wcale nie wydajesz się innym taki jak sobie, a może wszystko jest ok, tylko źle odczytujesz reakcje innych…?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 11:17   #16
Sylia166
Raczkowanie
 
Avatar Sylia166
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 387
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Dokładnie, pewnie jest jakiś problem, którego Ty nie widzisz. Miałam takiego znajomego, pewny siebie, zagadywał do ludzi, ale był przy tym mega irytujący, taki miał dziwny sposób bycia no i ludzie raczej go unikali i nic ta jego pewność siebie mu nie dała.
Sylia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 16:48   #17
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Dokładnie, pewnie jest jakiś problem, którego Ty nie widzisz. Miałam takiego znajomego, pewny siebie, zagadywał do ludzi, ale był przy tym mega irytujący, taki miał dziwny sposób bycia no i ludzie raczej go unikali i nic ta jego pewność siebie mu nie dała.

jak ktoś ma aż taki problem, że WSZYSCY go odrzucają, to zwykle problem nie jest w tych wszystkich.

autorze, ciężko powiedzieć, czemu ludzie Cię nie lubią. jak Ty uważasz? czemu nie możesz nawiązać z nikim bliższej znajomości? nie wierzę, że zupełnie nic nie przychodzi Ci do głowy

a jeśli nie przychodzi, to może właśnie w tym jest problem? że egocentryczny i skupiony na sobie. ludzie raczej tego nie lubią

ja miałam takiego znajomego na studiach. niby był sympatyczny, niby miał ciekawe zainteresowania i tak na pierwszy rzut oka to nie było się do czego przyczepić. ale ludzie go nie lubili, głównie dlatego, że zalatywało od niego snobizmem i miało się wrażenie, że czuje się lepszy od innych. i on też zupełnie nie rozumiał czemu ludzie trzymają go na dystans

tak więc zrobiłabym porządny rachunek sumienia. albo poprosiła kogoś o szczery feedback na swój temat
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 17:27   #18
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość

jak ktoś ma aż taki problem, że WSZYSCY go odrzucają, to zwykle problem nie jest w tych wszystkich.

Tak i nie.



Akurat mi się lampka ostrzegacza już na autora zapala po tych tekstach jakim jest przeciętniakiem. Jednak są osoby, które są ok, ale mają pecha być w złym towarzystwie.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 18:41   #19
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 381
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Może jednak chodzi o higiene? Bierzesz prysznic codziennie, myjesz zeby rano i wieczorem? Przy rozmowie ten smrod nieumytych rano zębów serio czuć i bardzo to odrzuca. Czy jesteś zadbany, masz w miarę modne, dobrze pasujące czyste ubrania? Ludzie często na to patrzą i flejowaty look wywiera negatywne wrażenie, często już to powoduje ze cześć osób cię odrzuci. Jak próbujesz nawiązać ten kontakt? Może za dużo mówisz o sobie, najlepiej na początek żebyś zadawał pytania i słuchał odpowiedzi.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-06, 18:53   #20
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89492081]Tak i nie.



Akurat mi się lampka ostrzegacza już na autora zapala po tych tekstach jakim jest przeciętniakiem. Jednak są osoby, które są ok, ale mają pecha być w złym towarzystwie.[/QUOTE]

no ale tak wszyscy? i w szkole i w innym środowisku na studiach? do tego te 100-200 par z Tindera? dodatkowo autor pisze, że szuka wszędzie gdzie się da, czyli chyba wychodzi poza również poza dotychczasowe towarzystwo. więc raczej to nie jest tak, że jedno środowisko go odrzuca. tylko tak jakby kilka różnych środowisk. to już jest dość dziwne

oczywiście możliwe autor jest zupełnie ok, ale ewidentnie robi coś źle... może tak bardzo mu zależy, żeby kogoś poznać, że pewna desperacja jest wyczuwalna. bycie nadmiernie miłym i zaangażowanym też odstrasza czasem

Edytowane przez Sodalite
Czas edycji: 2023-02-06 o 20:36
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 19:15   #21
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czyżby znowu ten kolekcjoner tinderowych matchy?
Nie jestem żadnym kolekcjonerem matchy, nawet nie wiem, o kogo chodzi. Zresztą co tu kolekcjonować, jak mam 1 parę na miesiąc albo i mniej?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie nie zauważasz jakiegoś problemu, który istnieje. Twierdzisz, że dbasz o higienę, nie jesteś nieśmiały, nie masz problemu z zagadaniem, a jednak ludzie reagują w taki sposób. Bez powodu ludzie tak nie reagują, dla przeciętnego człowieka zawieranie znajomosci to… przeciętna i naturalna aktywność życiowa, więc jeśli każdy człowiek Cię ziewa czy ignoruje itp, to problem MUSI być po Twojej stronie. Być może wcale nie wydajesz się innym taki jak sobie, a może wszystko jest ok, tylko źle odczytujesz reakcje innych…?
No też mi się wydawało, że bez powodu ludzie tak nie reagują. Jakkolwiek bym nie był odbierany przez innych, to jednak te osoby nie znają mnie, nic o mnie nie wiedzą i nie chcą wiedzieć, tylko na wstępie odrzucają...

Cytat:
Napisane przez Sylia166 Pokaż wiadomość
Dokładnie, pewnie jest jakiś problem, którego Ty nie widzisz. Miałam takiego znajomego, pewny siebie, zagadywał do ludzi, ale był przy tym mega irytujący, taki miał dziwny sposób bycia no i ludzie raczej go unikali i nic ta jego pewność siebie mu nie dała.
Ta pewność siebie to już mi po tych wszystkich odrzuceniach uleciała :/ ale skoro za granicą mój styl bycia nikomu nie przeszkadzał, to raczej nie o to chodzi, tym bardziej, że tam poznawałem nie tylko obcokrajowców, ale również Polaków.

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość

jak ktoś ma aż taki problem, że WSZYSCY go odrzucają, to zwykle problem nie jest w tych wszystkich.

autorze, ciężko powiedzieć, czemu ludzie Cię nie lubią. jak Ty uważasz? czemu nie możesz nawiązać z nikim bliższej znajomości? nie wierzę, że zupełnie nic nie przychodzi Ci do głowy

a jeśli nie przychodzi, to może właśnie w tym jest problem? że egocentryczny i skupiony na sobie. ludzie raczej tego nie lubią

ja miałam takiego znajomego na studiach. niby był sympatyczny, niby miał ciekawe zainteresowania i tak na pierwszy rzut oka to nie było się do czego przyczepić. ale ludzie go nie lubili, głównie dlatego, że zalatywało od niego snobizmem i miało się wrażenie, że czuje się lepszy od innych. i on też zupełnie nie rozumiał czemu ludzie trzymają go na dystans

tak więc zrobiłabym porządny rachunek sumienia. albo poprosiła kogoś o szczery feedback na swój temat
Zdecydowanie nie jestem egocentryczny ani skupiony na sobie. Zawsze chętnie wysłucham drugą osobę i jej pomogę oraz wesprę. Jakbym wiedział, w czym tkwi problem, to już dawno bym coś zrobił, by go rozwiązać. Nie mam kogo zapytać o opinię.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89492081]Akurat mi się lampka ostrzegacza już na autora zapala po tych tekstach jakim jest przeciętniakiem. Jednak są osoby, które są ok, ale mają pecha być w złym towarzystwie.[/QUOTE]

A co w tym złego? Nie będę przecież nikogo okłamywał, że jestem przystojny, skoro nie jestem. Wyglądam po prostu przeciętnie i nie jest to tylko moja opinia, ale podobam się sobie.

Cytat:
Napisane przez magdalenaCat Pokaż wiadomość
Może jednak chodzi o higiene? Bierzesz prysznic codziennie, myjesz zeby rano i wieczorem? Przy rozmowie ten smrod nieumytych rano zębów serio czuć i bardzo to odrzuca. Czy jesteś zadbany, masz w miarę modne, dobrze pasujące czyste ubrania? Ludzie często na to patrzą i flejowaty look wywiera negatywne wrażenie, często już to powoduje ze cześć osób cię odrzuci. Jak próbujesz nawiązać ten kontakt? Może za dużo mówisz o sobie, najlepiej na początek żebyś zadawał pytania i słuchał odpowiedzi.
Tak, myję się codziennie, myję zęby rano i wieczorem. Noszę to, co mi się podoba, nie znam się na modzie, ale też ludzie z otoczenia zauważają, że coraz modniej się ubieram.

Nie mówię o sobie, wręcz przeciwnie, staram się jak najwięcej dowiedzieć o drugiej osobie.

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
no ale tak wszyscy? i w szkole i w innym środowisku na studiach? do tego te 100-200 par z Tindera? dodatkowo autor pisze, że szuka wszędzie gdzie się da, czyli chyba wychodzi poza również poza dotychczasowe towarzystwo. więc raczej to nie jest tak, że jedno środowisko go odrzuca. tylko tak jakby kilka różnych środowisk. to już jest dość dziwne

ale oczywiście możliwe autor jest zupełnie ok, ale ewidentnie robi coś źle... może tak bardzo mu zależy, żeby kogoś poznać, że pewna desperacja jest wyczuwalna. bycie nadmiernie miłym i zaangażowanym też odstrasza czasem
Jeśli chodzi o tindera, to zazwyczaj już pierwsza wiadomość była ignorowana, ewentualnie otrzymywałem zdawkową odpowiedź, która nie dawała możliwości pociągnięcia tematu dalej. Jedyni znajomi, których mam, mieszkają kilkaset kilometrów ode mnie, więc nie za bardzo mam możliwość regularnie się z nimi spotykać. Na studiach też niby rozmawiam z paroma osobami, ale te znajomości nie wychodzą poza uczelnię. Jeśli chodzi o nadmierne zaangażowanie, to przyznaję, w technikum byłem nachalny, ale ten etap już za mną, teraz nie angażuję się przesadnie, jeśli nie widzę zainteresowania z drugiej strony. A miły jestem z natury dla wszystkich, może przesadnie, ale tego nie jestem w stanie ocenić.

Edytowane przez suomi98
Czas edycji: 2023-02-06 o 19:22
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 19:49   #22
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

A podaj przykładowo, jak wygląda u Ciebie taka pierwsza rozmowa z kimś i to "odrzucenie". Jakiś najbliższy przykład, sytuacja, która niedawno się wydarzyła. Podszedłeś do kogoś, mówisz "cześć" i co dalej?
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 19:54   #23
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Skoro nie znasz się na modzie to skąd wiesz, że coraz modniej się ubierasz? Osobiście nie skupiałabym się aż tak na wyglądzie w kwestii zwykłych relacji. Jak miałam kolegę, którego lubię to nie patrzyłam czy jego koszula jest modna, czy bluza wpisuje się w obecne trendy.



Jeśli w technikum byłeś nachalny to jak najbardziej możliwe, że to jest powód braku relacji. Studia to zupełnie inna bajka. Z tego co pamiętam to wiele osób u mnie na roku na studiach po prostu studiowało. Owszem, porozmawiać między zajęciami można, lecz te znajomości nie miały odzwierciedlenia w życiu prywatnym.



Musisz sobie autorze zrobić szczery rachunek sumienia. Kiedy ludzie tracą zainteresowanie, w jakich okolicznościach.



Czy powiadasz jakieś szczególne poglądy? Jesteś w jakimś temacie mocno zafiksowany?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 20:41   #24
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89492205]Skoro nie znasz się na modzie to skąd wiesz, że coraz modniej się ubierasz?[/QUOTE]
Z relacji otoczenia (chociażby osób z pracy).
Cytat:
Osobiście nie skupiałabym się aż tak na wyglądzie w kwestii zwykłych relacji. Jak miałam kolegę, którego lubię to nie patrzyłam czy jego koszula jest modna, czy bluza wpisuje się w obecne trendy.
Ale najpierw musiałaś go polubić, a w moim przypadku nikt nie chce mnie poznać.

Cytat:
Jeśli w technikum byłeś nachalny to jak najbardziej możliwe, że to jest powód braku relacji. Studia to zupełnie inna bajka. Z tego co pamiętam to wiele osób u mnie na roku na studiach po prostu studiowało. Owszem, porozmawiać między zajęciami można, lecz te znajomości nie miały odzwierciedlenia w życiu prywatnym.
Wiem, że wiele osób (przynajmniej na licencjacie) spotykało się po zajęciach na piwo czy ogólnie gdzieś w grupkach wychodzili. Może nie jakąś większą grupą, przynajmniej teraz, ale zawsze te 2-3 osoby, które trzymają się razem, gdzieś tam się widują.

Cytat:
Czy powiadasz jakieś szczególne poglądy? Jesteś w jakimś temacie mocno zafiksowany?
Akceptuję różnice w poglądach, a osoby, które mnie odrzucają, nie wiedzą, jakie mam poglądy, więc nie one są tu przyczyną.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 20:52   #25
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Z relacji otoczenia (chociażby osób z pracy).

Ale najpierw musiałaś go polubić, a w moim przypadku nikt nie chce mnie poznać.


Wiem, że wiele osób (przynajmniej na licencjacie) spotykało się po zajęciach na piwo czy ogólnie gdzieś w grupkach wychodzili. Może nie jakąś większą grupą, przynajmniej teraz, ale zawsze te 2-3 osoby, które trzymają się razem, gdzieś tam się widują.


Akceptuję różnice w poglądach, a osoby, które mnie odrzucają, nie wiedzą, jakie mam poglądy, więc nie one są tu przyczyną.
a Ty proponowałeś komuś jakieś wyjście na piwo?
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 21:02   #26
Mikry_Mike
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 141
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
a Ty proponowałeś komuś jakieś wyjście na piwo?

Jest taka zasda, autorze, propos proponowania wyjścia na piwo czy gdziekolwiek z kobietą, która Ci się podoba i chcesz ją poznać.


Jeśli nie może się spotkać w podanych przez Ciebie dniu, podobnie jak w innym i temat nagle milknie, to nie płaszcz się. Nie, znaczy nie. Zazwyczaj kobiety nie powiedzą Ci tego wprost, bo są społecznie bardziej obyte, dbają o swoją reputację, a w przeszłości też pewnie zderzyły się z dziwnym reakcjami na odrzucenie, ale jeśli widzisz po zachowaniu, że raczej zdecydowanie nie, to nie bądź nachalny.

Nie chce, to nie. Nie pchaj się tam, gdzie Cię nie chcą. Cytując klasyka "Prosiła Cię? Nie? To na ch.. się pchasz!"
Mikry_Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-06, 21:10   #27
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
a Ty proponowałeś komuś jakieś wyjście na piwo?
A Ty byś proponowała komuś, kogo nie znasz i kto nie chce z Tobą rozmawiać?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Mikry_Mike Pokaż wiadomość
Jest taka zasda, autorze, propos proponowania wyjścia na piwo czy gdziekolwiek z kobietą, która Ci się podoba i chcesz ją poznać.


Jeśli nie może się spotkać w podanych przez Ciebie dniu, podobnie jak w innym i temat nagle milknie, to nie płaszcz się. Nie, znaczy nie. Zazwyczaj kobiety nie powiedzą Ci tego wprost, bo są społecznie bardziej obyte, dbają o swoją reputację, a w przeszłości też pewnie zderzyły się z dziwnym reakcjami na odrzucenie, ale jeśli widzisz po zachowaniu, że raczej zdecydowanie nie, to nie bądź nachalny.

Nie chce, to nie. Nie pchaj się tam, gdzie Cię nie chcą. Cytując klasyka "Prosiła Cię? Nie? To na ch.. się pchasz!"
Jestem tego świadomy.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 07:01   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
A Ty byś proponowała komuś, kogo nie znasz i kto nie chce z Tobą rozmawiać?[COLOR="Silver"]

Jestem tego świadomy.
Na tinderze to nikogo nie znasz i nie poznasz, póki się nie spotkasz chyba, że zaczepiasz jakaś koleżankę, która się tam wyświetliła. Jak napiszesz cześć, może piwo? To skąd wiesz, że ta osoba nie chce z Tobą rozmawiać?

Tak się zawiera nowe znajomosci - proponujesz różne rzeczy ludziom, których jeszcze nie znasz. Spacer, kawę, cokolwiek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 08:08   #29
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
A Ty byś proponowała komuś, kogo nie znasz i kto nie chce z Tobą rozmawiać?[
jakby mi zależało aby kogoś poznać, to tak, próbowałabym wyjść z inicjatywą. coś mi się wydaje, że juz widzę na czym polega problem
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-07, 08:53   #30
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Może rozmowy z tobą są zbyt jałowe i za mało interesujące, by ludziom chciało się w nich uczestniczyć?
O czym rozmawiasz z ludźmi zazwyczaj? Bo o swoich poglądach nie, skoro ich nie znają.
Czy potrafisz znaleźć z innymi ludźmi wspólny język?
Jakie masz te zainteresowania?
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-01 07:57:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.