praca licencjacka - problem z promotorem, tematem.. a czasu coraz mniej :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-19, 08:36   #1
kateee94
Raczkowanie
 
Avatar kateee94
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Unhappy

praca licencjacka - problem z promotorem, tematem.. a czasu coraz mniej :(


Źle się zaczął dla mnie ten rok akademicki; dwa kierunki praca - byłam pewna, że to pogodzę, bo na proseminarium na 2 roku napisałam jakieś 3/4 pracy licencjackiej. No i w październiku promotor mi mówi, że ten temat to jednak nie, był dla mnie mega chamski itp. No jakbym dostała z liścia - nie wiadomo co robić - męczyć się z chamem, iść do innego promotora, rzucać drugi kierunek?

Poszłam na inne seminarium. Tam niestety musiałam się zająć kompletnie inną dziedziną studiów... myślałam, że dam radę, ale nie. Po prostu nie dam rady napisać takiej pracy o czymś, co prawie mnie nie interesuje.

Na innych zajęciach mamy napisać krótką pracę - na jakieś 10 stron. No i w sumie fajnie byłoby to wykorzystać już do licencjatu - mega oszczędność czasu, ale niestety to temat, który pasowałby do tego moje pierwszego promotora.

I zastanawiam się - zapytać go czy mogłabym wrócić na seminarium z tym tematem - czy zostac już tu gdzie jestem?

Raczej w jego pamięci zapisałam się jako pilna i obowiązkowa studentka, nie wiem czy on chamskimi odzywkami chciał mnie zmotywować do cięższej pracy - na mnie takie coś kompletnie nie działa, miałam wtedy cięzki czas, musiałam brac leki na uspokojenie przed chodzeniem na uczelnie, a w szcezgolnosci na jego zajecia - teraz wiem, że w sumie mogłam jakoś zacisnąć zęby, ale wtedy po prostu nie mogłam...

Teraz już się nie stresuję nim, ani uczelnią, a ta zmiana tematu dałaby mi dużo... jednak trochę boję się jego reakcji (muszę to zrobić drogą mailową, bo w tym tygodniu go nie ma, a zależy mi na czasie...)

Co polecacie zrobić?
kateee94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 11:15   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: praca licencjacka - problem z promotorem, tematem.. a czasu coraz mniej :(

Po co wywalać 3/4 pracy do kosza? Przejdź się z tym co masz po innych profesorach prowadzących seminaria, popytaj czy przyjęli by Cię z taką pracą.
I jeśli możesz zmień promotora. Bo nie wyobrażam sobie ani marnowania pracy już wykonanej ani pracy z promotorem, z którym najwyraźniej jesteś w konflikcie. Też miałam na licencjacie taką promtor, która z jakiegoś powodu chciała się nade mną poznęcać zamiast mi pomóc.Musiałam ją zmienić. Potem się dowiedziałam, że z prywatnej uczelni ją wywalili bo studenci się skarżyli, że się nad nimi znęca. Na jej kursach na uczelni państwowej było to samo- skargi. A mój drugi promotor pomógł mi bardzo. Był wymagający, ale napisałam dzięki niemu świetną pracę. Nawet narzędzie pomógł mi skonstruować, a tamta babka nawet tematu mojej pracy nie przeczytała ze zrozumieniem ani razu i do ostatniej chwili nie miała pojęcia o czym ja chcę pisać.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 17:20   #3
kateee94
Raczkowanie
 
Avatar kateee94
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Dot.: praca licencjacka - problem z promotorem, tematem.. a czasu coraz mniej :(

Niestety mam do wyboru tylko dwóch promotorów...
kateee94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-19 18:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.