Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-05, 09:44   #61
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

A to nie wiem, ale tak ogólnie to chyba mają sporo wolnego. Albo może to tylko moja koleżanka z politologii (!) mnie wkręca
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 10:34   #62
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

A ja mam wolne dopiero od 23 grudnia i chyba dopiero wtedy pojadę. Na szczęście mamy ferie do 2 stycznia, przynajmniej na razie, bo kto wie czy dziekanowi coś nie odwali i nie anuluje tego, jak to uczynił z drugim listopada

Peggy, gdybym chciała iść do przychodni lekarskiej we Wro, to co muszę zrobić/ mieć przy sobie? Jakąś książeczkę zdrowia? Cyrograf podpisany własną krwią?
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 10:41   #63
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

ubezpieczenie ja dziś byłam w przychodni i musiałam pokazać podbitą książeczkę ubezpieczeniową, inaczej nie chcieli zapisywać. Ludzie wracali do domu po książeczki lub legitymacje emerytów/rencistów. I jestem na antybiotykach

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

A jeśli jesteś ubezpieczona w szkole to powinna wystarczyć teoretycznie legitymacja, ale ja tam nie wiem. Niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony i zorientowany
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 10:50   #64
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ja zawsze chodzę z ubezpieczeniem...
A ferie mam do 8 stycznia
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:31   #65
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

od 23 grudnia mam... ehh, co za lipna szkoła
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:50   #66
wuperantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 33
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Peggy, gdybym chciała iść do przychodni lekarskiej we Wro, to co muszę zrobić/ mieć przy sobie? Jakąś książeczkę zdrowia? Cyrograf podpisany własną krwią?
Musisz wypełnić na miejscu taki formularz, że teraz będziesz korzystać z usług tej przychodni i mieć książeczkę ubezpieczeniową ze sobą. Takiej białej, rumowskiej nie trzeba mieć.
A jeśli nie chcesz się wypisywać z przychodni w mieście rodzinnym, to ponoć jest przychodnia, w której wystarczy mieć tylko legitymację studencką. Akamedik- sprawdź sobie na jakich zasadach dokładnie działa, ale z tego co słyszałam, to ona właśnie tak typowo pod studenta jest zrobiona.
wuperantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 11:55   #67
peggy_sue_
Rozeznanie
 
Avatar peggy_sue_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 868
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez tarji Pokaż wiadomość
peggy_sue_,eternitka - mogłybyście napisać coś o swoim kierunku? Czy niemiecki występuje w takiej ilości jak na filologi? Co z angielskim - nie jest zaniedbywany? W 2013 zdaję maturę i się zastanawiam już! Buziaki
Niemieckiego jest odrobinę mniej - to wiadomo. Musi być miejsce na angielski. Na zwykłej filologii w tym miejscu jest niemiecki.
A czy angielski jest zaniedbywany? Nie wiem, czy można tak powiedzieć. Pierwszy rok to wyrównywanie poziomu, bo jak wiesz na ten kierunek można się dostać bez matury z angielskiego, czyli może być ktoś, kto angielski potrafi naprawdę słabo. Ogólnie proporcje są chyba odpowiednie, a prawdziwe studiowanie filologii zaczyna się ponoć od 2 roku.
__________________
"If Placebo was a drug, they would no doubt be pure heroin - dangerous, mysterious and totally addictive."
Brian Molko


studentka germanistyki z językiem angielskim
na Uniwersytecie Jagiellońskim
peggy_sue_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 13:03   #68
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

newmoon, zależy w której przychodni. Jak nie masz książeczki przy sobie to się zapisz lepiej do akamedika. Ja rok temu miałam problemy z pójściem do lekarza, musiałam prywatnie, bo:
a) nie byłam zameldowana we Wro
b) nie miałam książeczki
c) nie mogłam wypełnić druku, bo... nie miałam książeczki i nie byłam zameldowana

Lekarz mnie przyjął bezpłatnie tylko wtedy, gdy zadzwoniłam na pogotowie.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3

Edytowane przez Oh Peggy Brown
Czas edycji: 2011-12-05 o 13:09
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 14:02   #69
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

melduję się w nowym wątku
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 14:03   #70
_Japonka_
Rozeznanie
 
Avatar _Japonka_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 739
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez tynus Pokaż wiadomość
Ale, ze na rynku kleparskim?
tak, "stary kleparz" się nazywa i super tam mają niektóre rzeczy, na pewno przed świętami jeszcze tam pójdę żeby kupić rodzinie oscypki ogólnie dużo jest warzyw i owoców(wiadomo), dużo pań z oscypkami/bryndzami itp, jest nawet koleś który ma chyba każdą przyprawę świata No i bryndza np 2 razy tańsza niż w centrum

Co do wolnego to ostatni raz mam zajęcia 21 grudnia, na szczęście tego dnia mam zajęcia do 12:45, od razu wsiadam w pociąg i będę w domu około 22

Ja jestem zapisana do akamedika! ale nie korzystałam jeszcze, podobno straszne kolejki do specjalistów. No i książeczki ubezpieczeniowej ani niczego takiego nie potrzeba
__________________
au pair lipiec sierpień wrzesień - Haga

They make it look so easy. Connecting with another human being. It's like no one told them it's the hardest thing in the world.
_Japonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 14:26   #71
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Nouvelle, a skąd jesteś? Daleko masz do domu? Ja pochodzę z Białegostoku :P

Regrets, ja mam ćwiczenia i tak się biję z myślami czy iść czy nie iść
Faktycznie masz kawał drogi, zawsze wydawało mi się, że masz bliżej do domu
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 14:34   #72
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Faktycznie masz kawał drogi, zawsze wydawało mi się, że masz bliżej do domu
Oj niee, mam bardzo daleko Dlatego jeżdżę tylko jak jest więcej wolnego
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:36   #73
tynus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 971
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Tynus, fajnie, że się udało może jego znajomi w końcu się przekonają do Ciebie

Kiedy wracacie do domu na święta?
Akurat C co przyszli to byli w jakimś tam stopniu przekonani...dlatego myślę, ze wyszło jak wyszło.
Ja mam wolne od 23 grudnia dopiero, ale już 22 nic nie mam dlatego jadę w czwartek rano (jeszcze nie wiem dokładnie o której jest pociąg, bo jak ostatnio sprawdzałam to jeszcze nie mieli rozkładów po 10 grudnia, są już ?)

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Pokaż wiadomość
tak, "stary kleparz" się nazywa i super tam mają niektóre rzeczy, na pewno przed świętami jeszcze tam pójdę żeby kupić rodzinie oscypki ogólnie dużo jest warzyw i owoców(wiadomo), dużo pań z oscypkami/bryndzami itp, jest nawet koleś który ma chyba każdą przyprawę świata No i bryndza np 2 razy tańsza niż w centrum


Ja jestem zapisana do akamedika! ale nie korzystałam jeszcze, podobno straszne kolejki do specjalistów. No i książeczki ubezpieczeniowej ani niczego takiego nie potrzeba
NIe wiem czy do tego czy do czegoś podobnego jak scalmed czy jakoś tak się nazywa dzwoni się, ze ma się kaszel, gorączka itp. to mówi aby przyjść za 2 tyg : D... więc dziewczy za wczasu trzeba wiedziec keidy się będzie chorym : D

Ja jestem zapisana do polmedu (swoje ośrodki ma w kilku miastach w Polsce), tam dostaje się bez problemu poczynając od internisty, neurologa, ginekologa. Tego pierwszego jeszcze tego samego dnia...a tych drugich to różnie, ale maks. tydzień.

W sumie nie byłam nigdy na tym rynku, tyle, że wiem gdzie jest i, że jest. Myślałam, że zrobili teraz tam taki bardziej świąteczny.

Nie chcę Cię zmartwić, ale te oscypki, które teraz mają to nie mogą być prawdziwe....te prawdziwe są z mleka owczego, a owce w tym okresie mleka nie dają (żeby nie było słuchałam kiedyś w radiu... nie znam się na owcach : D... teraz owieczki robią mniejsze owieczki ^^).
tynus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 15:41   #74
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

tynus, już są rozkłady: nowy.rozklad-pkp.pl
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:01   #75
_Japonka_
Rozeznanie
 
Avatar _Japonka_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 739
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez tynus Pokaż wiadomość
Akurat C co przyszli to byli w jakimś tam stopniu przekonani...dlatego myślę, ze wyszło jak wyszło.
Ja mam wolne od 23 grudnia dopiero, ale już 22 nic nie mam dlatego jadę w czwartek rano (jeszcze nie wiem dokładnie o której jest pociąg, bo jak ostatnio sprawdzałam to jeszcze nie mieli rozkładów po 10 grudnia, są już ?)



NIe wiem czy do tego czy do czegoś podobnego jak scalmed czy jakoś tak się nazywa dzwoni się, ze ma się kaszel, gorączka itp. to mówi aby przyjść za 2 tyg : D... więc dziewczy za wczasu trzeba wiedziec keidy się będzie chorym : D

Ja jestem zapisana do polmedu (swoje ośrodki ma w kilku miastach w Polsce), tam dostaje się bez problemu poczynając od internisty, neurologa, ginekologa. Tego pierwszego jeszcze tego samego dnia...a tych drugich to różnie, ale maks. tydzień.

W sumie nie byłam nigdy na tym rynku, tyle, że wiem gdzie jest i, że jest. Myślałam, że zrobili teraz tam taki bardziej świąteczny.

Nie chcę Cię zmartwić, ale te oscypki, które teraz mają to nie mogą być prawdziwe....te prawdziwe są z mleka owczego, a owce w tym okresie mleka nie dają (żeby nie było słuchałam kiedyś w radiu... nie znam się na owcach : D... teraz owieczki robią mniejsze owieczki ^^).
Aż sobie wygooglowałam i rzeczywiście, oscypki sprzedaje się do końca października, teraz sprzedają tylko gołki(z mleka krowiego), zresztą różnią się nawet kształtem
I tak, nowy rozkład już jest
__________________
au pair lipiec sierpień wrzesień - Haga

They make it look so easy. Connecting with another human being. It's like no one told them it's the hardest thing in the world.
_Japonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:13   #76
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Już o powrotach do domu? Ja jadę 21. bodajże (w środę przed świętami ) bo czwartki sobie odpuszczam
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:36   #77
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ale nowy rozkład jeszcze nie jest pewny, dopiero 11 będzie już taki udoskonalony

Jamajka, no myślę już o powrocie, bo jednak zostały tylko 2 tygodnie. W moim przypadku to jest bardzo mało. Ostatnio byłam na początku listopada :P
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 16:53   #78
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Peggy, dostałaś stypendium rektora ?
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:14   #79
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Dostałam. Niedawno była ostateczna decyzja. Może z tydzień temu Co prawda najniższe, ale zawsze coś Ciekawe tylko kiedy dostanę wyrównanie za te 3 miesiące -.-

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Nie lubię takich dni jak dzisiaj Siedzę cały dzień w domu, nic nie robię
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-05, 17:37   #80
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Dostałam. Niedawno była ostateczna decyzja. Może z tydzień temu Co prawda najniższe, ale zawsze coś
Oj tam, lepsze najniższe niż żadne, zawsze to parę groszy w kieszeni

Ja z domu uciekłam 12.11 i jadę na święta teraz.. W sumie za bardzo mnie takie wyjazdy rozleniwiają. Niby mam dość blisko ale w piątek zanim dojadę to już 17, potem pół soboty prześpię, a wiadomo że to trzeba do babci iść, to gdzieś, mama zawsze się upiera, żebym sobie z nią nagotowała czegoś potem zaraz w niedzielę z rana w autobus i weekend mija w mgnieniu oka.

a wiecie co jest dziwne? nigdy nie jeździłam na kolonie, obozy, najdłużej bez rodziców byłam tydzień na wycieczce szkolnej, no chyba że policzyć ok. tygodniowe wyjazdy z dziadkami, a radzę sobie z rozłąką lepiej, niż ludzie, którzy od małego wyjeżdżali
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:42   #81
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

A ja w tym roku chyba tęsknię za domem bardziej niż rok temu Chętnie pojechałabym do domu raz w miesiącu, ale jak wyjadę o 22 w piątek to najwcześniej będę o 12-13 w domu, więc połowa soboty już minęła, a potem w niedzielę o 2-2.30 w nocy wyjazd żeby na pociąg zdążyć.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:46   #82
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

U nas połowa grup ma wolne piątki, z kolei na IŚ mają wolne w poniedziałek więc w sumie mają dłuższe weekendy. Jakbym tak miała to może bym jeździła częściej do domu a tak to byłam 3 razy, w tym raz w sumie na spontanie no i raz bo 11.11 wypadał w piątek

Nie dziwię Ci się Peggy że tak nie jeździsz, bo taka jazda tylko męczy i zamiast w weekend odpocząć to jest się bez życia.
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 17:57   #83
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ja mam dosyć blisko, ale też rzadko jeżdżę, bo właśnie szkoda weekendu. No i połączenie fatalne- na wschodniej ścianie nie ma żadnych pociągów w prostej linii (np. Białystok-Lublin czy Rzeszów), żeby gdziekolwiek dojechać muszę przez Warszawę 2,5h, a potem jeszcze drugie 2,5 do domu. Nie wspominając o tym, że z Warszawy do siebie mam 2 pociągi dziennie

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Dostałam. Niedawno była ostateczna decyzja. Może z tydzień temu Co prawda najniższe, ale zawsze coś Ciekawe tylko kiedy dostanę wyrównanie za te 3 miesiące -.-
To nieźle, mi zabrakło 0,1 średniej
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 18:09   #84
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Denerwuje mnie en mój były pracodawca. Nie ma zamiaru mi wydać świadectwa pracy, więc nie mogę zapisać się do pup-u. Wysłałam mu pismo, jesli nie odpisze- znowu sąd. Tyle z tym wszystkim nerwów.
Dodatkowo nic mi się nie chce, nie mam motywacji do niczego, kompletnie.....
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 19:36   #85
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ja ostatni raz byłam na 11.11. Specjalnie nie wyjeżdzałam teraz, żeby zobaczyć ile wytrzymam ale teraz w pt jadę, socjala dostanę, to pokupuję parę rzeczy, których nie znalazłam tutaj. No, a potem przyjazd za 2 tyg na swieta I tak sie tam bede nudzić, w domu już neta nie mam
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek

Edytowane przez alevE
Czas edycji: 2011-12-05 o 19:37
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 20:17   #86
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Dzisiaj pytałam Pani konduktor w pociagu i mówiła, że rozkład już mozna sobie sprawdzić .

Ja zajęcia mam jeszcze 23 ;/ moja szkola jest jakas chora;/
Przynajmniej dobre jest to, ze nie musze wracac do domu, bo cały czas w nim jestem. Jedyny plus studiowania w Częstochowie a posiadanie papierka jakby się studiowało we Wrocławiu
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:17   #87
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

ja w domu bylam dotad 3 razy, potem na swieta dojazd zajmuje mi 3,5h, mam wolne piatki [a w pon same wyklady] takze jestem w domu w czwartek wieczorem, a wracam w nd popoludniu lub w pon rano
ale jak jestem w domu to jeszcze bardziej mi sie nie chce uczyc niz w krk
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:36   #88
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Kiedy wracacie do domu na święta?
Ja mam ostatnie zajęcia 22 grudnia, ale jadę do domu 21 około południa.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:38   #89
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez SleepingBeuty Pokaż wiadomość
Dzisiaj pytałam Pani konduktor w pociagu i mówiła, że rozkład już mozna sobie sprawdzić .
Sprawdzić można, ale do 11 może się jeszcze zmienić bo ten obecny nie jest jeszcze ostateczny
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 21:48   #90
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Myślicie, że będzie taki sam hardcore jak rok temu?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-29 11:35:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.