Krwawienie po pettingu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 21:50   #1
lov3full
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10

Krwawienie po pettingu


Witam, z góry przepraszam za pytanie, jeśli takowy wątek już się pojawił
Mój problem polega na tym, ze dziś ja i mój chłopak uprawialiśmy petting. Zaraz po nim poleciało mi dużo krwi (krwawienie nie trwało długo) a we krwi która mi poleciała były malutkie kawałeczki jakby śluzu lub błony. Martwię się, poniewaz nie wiem czy po prostu moja błona dziewicza została przerwana czy to coś innego.
lov3full jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 23:05   #2
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Krwawienie po pettingu

Cytat:
Napisane przez lov3full Pokaż wiadomość
Witam, z góry przepraszam za pytanie, jeśli takowy wątek już się pojawił
Mój problem polega na tym, ze dziś ja i mój chłopak uprawialiśmy petting. Zaraz po nim poleciało mi dużo krwi (krwawienie nie trwało długo) a we krwi która mi poleciała były malutkie kawałeczki jakby śluzu lub błony. Martwię się, poniewaz nie wiem czy po prostu moja błona dziewicza została przerwana czy to coś innego.
Cześć
Tak,mogła zostać uszkodzona i dlatego tak było.
Raz zdarzyło się Nam,że zadrapał mnie paznokciem i pojawiło się trochę krwi,trzeba mieć bez ostrych krawędzi,czyste i uważać
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 01:57   #3
Desertflowers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 36
Dot.: Krwawienie po pettingu

Hej Ja również tak miałam podczas pettingu i chyba była to błona dziewicza,ponieważ przy pierwszym razie, ani przy żadnym następnym krwawienia już nie było
Desertflowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 11:50   #4
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Krwawienie po pettingu

lov3full
prawdopodobnie masz za sobą komplikacje związane z pierwszym razem (objawy które opisałaś na to wskazują). Powinnaś się cieszyć, teraz jeżeli dojdzie u Was do pierwszego pełnego stosunku może być tylko minimalna ilość krwi albo nawet całkiem bezkrwawy (jak napisała Desertflowers), czyli nie tylko nie ma się czym przejmować, należy myśleć o pozytywnych skutkach Waszych pierwszych doświadczeń
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:51   #5
Bzumka
Przyczajenie
 
Avatar Bzumka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: Krwawienie po pettingu

U mnie czasami również po pettingu dochodzi do krwawienia. Mężczyźni mają prawie zawsze dużo suchsze ręce od kobiet i bardziej twardsze paznokcie, co może wiązać się z silnymi otarciami lub nawet zadrapaniami, które powodują późniejsze krwawienia. U mnie trwają one około 1 dnia, a później spokój. Poproś chłopaka aby był nieco delikatniejszy albo po prostu sprawdź jego paznokcie, może gdzieś miał jakąś ostrą krawędź. Może to być też lekkie naderwanie błony.
Bzumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 13:51:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.