Depilacja laserowa łódź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 17:38   #1
nina2117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4

Depilacja laserowa łódź


Hej, czy słyszałyście coś o gabinecie Laser Glamour w Łodzi? Z tego co wyczytałam mają Ligt Sheer Duet. Dziś dostałam ich ulotkę, wygląda zachęcająco i zastanawiam się nad depilacją. Może korzystałyście z ich usług?
nina2117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 14:29   #2
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Z ich oferty nie korzystałam. Natomiast jak chcesz skorzystać z lasera to polecam Estetico http://www.estetico.pl/
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 20:50   #3
donia32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Cytat:
Napisane przez nina2117 Pokaż wiadomość
Hej, czy słyszałyście coś o gabinecie Laser Glamour w Łodzi? Z tego co wyczytałam mają Ligt Sheer Duet. Dziś dostałam ich ulotkę, wygląda zachęcająco i zastanawiam się nad depilacją. Może korzystałyście z ich usług?
Witam Skorzystałam ostatnio z usług gabinetu Laser Glamour,przyznam szczerze,że był to kupon z groupona,jestem bardzo mile zaskoczona, precyzyjnie wykonany zabieg i miła obsługa,jak narazie polecam
donia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 20:30   #4
dejsy
Przyczajenie
 
Avatar dejsy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Cytat:
Napisane przez nina2117 Pokaż wiadomość
Hej, czy słyszałyście coś o gabinecie Laser Glamour w Łodzi? Z tego co wyczytałam mają Ligt Sheer Duet. Dziś dostałam ich ulotkę, wygląda zachęcająco i zastanawiam się nad depilacją. Może korzystałyście z ich usług?

Witam, dziś byłam w tym salonie na depilacji bikini, i jestem bardzo zadowolona, panie prowadzące salon przesympatyczne. W salonie Laser Glamour byłam pierwszy raz (z polecenia), ale zabieg depilacji bikini miałam wcześniej w innym salonie, i już na pewno do niego nie wrócę. Panie z salonu Laser Glamour dbają, abyśmy czuły się komfortowo, a sam zabieg był mniej bolesny, schładzając skórę zimnymi okładami, co bardzo pomaga. Polecam salon Laser Glamour w Łodzi przy ul. Podrzecznej 17.
dejsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 18:15   #5
Ninna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Akurat nie w tym konkretnym gabinecie, ale laserem ligh sheer miałam już 8 zabiegów. Efekty są takie sobie. Tzn włosów jest rzeczywiście mniej, ale ciągle są. W gabinecie mówią, ze to sprawa indywidualna, ale znam jeszcze 2 dziewczyny które mają taki sam problem. Więc nie wierz w cuda.
Ninna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 13:10   #6
angel975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Ja z własnego doświadczenia polecam salon Viviean w Łodzi. Super atmosfera, zabiegi wykonywane dokładnie, a dodatkowo mają ciekawe promocje www.viviean.pl
angel975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 14:02   #7
MagdaO_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Ja miałam depilację w centrum medycznym przy teatrze u dr Beaty Rajkowskiej. Efekt jest super, do tego wszystko odbyło się bezbolesnie. Maja tez fajne promocje http://przyteatrze.com/boxes/promocjeinowosci/
MagdaO_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 13:12   #8
ragany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa łódź

No to jak już się zwierzamy, kto gdzie był ja byłam na depilacji laserowej w klinice Cosmed. Super, po kilku razach wszystkie włoski wypadły.
Mają atrakcyjne pakiety - ja za całą serię zabiegów na bikini płaciłam 299 zł. Widziałam też mniejsze partie typu wąsik za 199 za serię.
We wrześniu wybieram się na łydki
ragany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:56   #9
ania_kornatowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Ja też korzystałam z zabiegu depilacji w klinice cosmed. Szczerze polecam, wcześniej korzystałam z usług innego salonu ale efekty były średnie dlatego postanowiłam zmienić salon. Skusiło mnie to, że zabiegi sa wykonywane w klinice medycznej a nie w salonie kosmetycznym często przez osoby tylko po krótkich kursach. Przemiła Pani Magda wszystko mi wytłumaczyła a zabieg nie bolał aż tak bardzo bo zmrażała takimi żelami chłodzącymi. Teraz mają tam jakies atrakcyjne pakiety więc napewno wybiorę się na inną partię ciała.
ania_kornatowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 12:40   #10
Atwer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Jak najbardziej polecam Laser Glamour. Szukając depilacji w łodzi, ten gabinet wydawał się porządny, i słychać było kilka dobrych opinii o nim, do tego promocje są kuszące.
Atwer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 01:47   #11
AgnesElka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Zabiegi depilacji laserowej to strzał w dziesiatkę dla kogoś, kto raz na zawsze chcę się rozprawić z niechcianym owłosieniem. Polecam zabiegi Light Sheer, sprawdzone - to naprawdę działa, skorzystałam z promocji 3 zabiegów na wąsik za 199 zł w Body Karma na Zachodniej, wystarczyło, teraz wybieram się na uda, bo łydki też już zrobiłam i też w przystępnej cenie.
AgnesElka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-09, 20:39   #12
PolaKiss
Przyczajenie
 
Avatar PolaKiss
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserowa łódź

ja też korzystałam z zabiegów depilacji laserowej w salonie Body Karma Laser Technology, przekonały mnie ceny i to że mają nowy sprzęt lightsheer, wcześnej czytałam opinie o różnych laserach, lightsheer miał najwięcej pozytywnych, dołaczam do tej opini, efekty są super, zabieg bezbolesny, poleciłam koleżance i otrzymałam zniżkę przy kolejnym zabiegu 50%
PolaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 14:37   #13
MalwinaBorowczyk
Przyczajenie
 
Avatar MalwinaBorowczyk
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Ja też korzystałam z zabiegu depilacji w salonie body karma. polecam, wcześniej korzystałam z usług innego salonu w warszawie ale efekty były takie sobie dlatego postanowiłam zmienić salon. A że w Łodzi jestem często ... ;-)
Przemiła Pani Marika wszystko mi wytłumaczyła a zabieg był praktycznie bezbolesny.

Edytowane przez MalwinaBorowczyk
Czas edycji: 2014-11-20 o 14:39
MalwinaBorowczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 14:01   #14
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Hej dziewczyny
Czy któraś wybiera się do salonu Laser Glamour? Ja już tam byłam i mogę kogoś polecić

Edytowane przez m4rtynka
Czas edycji: 2015-08-04 o 08:14
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 12:03   #15
szymaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Depilacja laserowa Łódź - dylemat

Zdecydowałam się na usunięcie włosków laserem diodowym na całych nogach oraz w okolicach bikini (im głębsze tym lepiej). Dermatolodzy, u których byłam w sprawie leczenia wrastających włosków polecali mi Centrum Diagnostyki I Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej. Przekonuje mnie wielokrotnie polecana kadra lekarska. Ceny już raczej odstraszają niż przyciągają (obecnie w promocji(!) za 500zł depilujemy całe nogi, 220zł bikini + ewentualnie 130 ze szparą pośladkową). Sprzęt jakim dysponują to Light Sheer. Z kolei większość forów, jakie przejrzałam, zgodnie mówi o przewadze wersji LS Duet nad poprzednikiem, czasem wskazując na zalety jeszcze nowszego chyba - Vectusa. Te lasery znalazłam w 2 salonach w Łodzi. Ceny o niebo lepsze (LaserGlamour proponuje depilację całych nóg za 430zł + bikini całe ze szparą za 200zł, natomiast Depilatorium chce 400zł za nogi i 350zł za bikini ze szparą + 20% zniżki dla studentów). Jednak większość wypowiedzi o ostatnich dwóch miejscach to ordynarne reklamy, których treść się nawet nie zmienia wraz ze zmianą forum, które czytam. Opinii o Centrum PŁ było mniej, ale wydawały się rzetelniejsze.
Moja skóra jest dość problematyczna, kilku jak nie kilkunastu lekarzy starało mi się pomóc w problemie wrastających włosków. Dlatego chciałam, żeby to kadra lekarska zajęła się depilacją. Jednak słysząc tyle głosów o wyższości lasera LS Duet czy Vectus nad zwykłym Light Sheer, coraz bardziej skłaniam się ku zmianie decyzji, co przyniesie też sporo oszczędności, a budżet skromny. Trudno tylko zweryfikować mi kompetencje pozostałych dwóch miejsc, ze względu na tak agresywną reklamę smutas.gif
Może ktoś tutaj potrafiłby mi pomóc w rozwiązaniu dylematu?
szymaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 18:46   #16
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja laserowa Łódź - dylemat

Ja słyszałam od koleżanki dobre opinie o Laser Glamour, że robią np. próbę fotouczulającą dzień przed. Jednak z tego co mi wiadomo ten zabieg wykonują tam kosmetolodzy, a nie lekarze. Jeśli chcesz to mogę podpytać znajomej kosmetolog, ona siedzi w temacie. Akurat jeśli chodzi o Centrum Politechniki Łódzkiej to słyszałam raczej niezbyt dobre opinie na ich temat, zarówno od pracowników naukowych PŁ, których nachalnie zmuszają do korzystania z ich usług jak i od znajomych, którzy robili sobie zabiegi. O Depilatorium nie słyszałam pod kątem jakości usług, ale często przechodzę obok ich witryny i zawsze mają pusto, obsługa siedzi znudzona przy stoliku, także chyba nie może być tak dobrze, no i oni również nie mają lekarza. Kiedy chcesz się zdecydować na zabieg? Najlepiej zacząć serię jesienią, bo teraz chyba jeszcze mamy za mocne słoneczko.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 22:05   #17
szymaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa Łódź - dylemat

Słońce mi nie przeszkadza, od dłubania wrastających włosków nabawiłam się takich kropek blizn, że szafa jest pełna zwiewnych ubrań do ziemi Zadzwoniłam do Glamour dziś, już przez telefon pani poinformowała mnie jak się przygotować do depilacji i do samej próby., także pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus. Chciałabym zacząć jak najszybciej, bo problem wrastania dokucza mi coraz bardziej mimo wizyt u dobrych kilku dermatologów i setek domowych sposobów. Mam po prostu nadzieję, że czy to dermatolog, czy kosmetolog, czy ktokolwiek już, bardziej mi pomoże niż zaszkodzi. Zabiegi nie są tanie, a i niemało pieniędzy wydałam na leczenie do tej pory, więc chciałabym uniknąć rozczarowania. Mam nadzieję, że Glamour okaże się dobrą decyzją.
szymaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 14:48   #18
anulllka23
Raczkowanie
 
Avatar anulllka23
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja laserowa Łódź - dylemat

Słyszałam czy to prawda że podczas depilacji laserem może dojść do podrażnienia pussy boje się ze nie będę mogła współżyć z chłopakami ? dzieki za odp
anulllka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 13:11   #19
szymaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa Łódź - dylemat

Wczoraj po południu miałam robioną depilację bikini (głębokie) i dyskomfort odczuwałam jedynie przez kilka godzin. Dzisiaj co prawda mam strupki, ale żadnych większych podrażnień nie zauważam.
szymaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 18:07   #20
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja laserowa Łódź - dylemat

Cytat:
Napisane przez anulllka23 Pokaż wiadomość
Słyszałam czy to prawda że podczas depilacji laserem może dojść do podrażnienia pussy boje się ze nie będę mogła współżyć z chłopakami ? dzieki za odp
Po depilacji laserowej nie wypadało by współżyć z chłopakami, ale z jednym, czemu nie.

Edytowane przez Magdin
Czas edycji: 2016-07-03 o 15:01 Powód: Błędy
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 18:47   #21
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Depilacja laserowa Łódź - dylemat

A ja znalazłam Salon Atelier na Piotrkowskiej - 90 zł za partię ciała. Kusi, ale nie wiem, czy warto?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 17:45   #22
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Ja mam juz 2 zabiegi za soba. Robilam pachy, bikini i uda, tez mam problem z wrastajacymi wloskami, ale nie az tak bardzo jak to opisuje kolezanka wyzej. Z efektow jestem megaaa zadowolona. Po tych dwoch zabiegach pod pachami nie ma juz wiekszosci wlosow, zostalo moze z 20% i podobnie jest w okolicach bikini. Takich efektow sie naprawde nie spodziewalam. Nastawialam sie na okolo 5 zabiegow, ale ze mam ciemne wlosy to na plus. Mam nadzieje ze skonczy sie na 3 zabiegu. Teraz jade pod koniec pazdziernika i zobaczymy co dalej Fakt ze pod pachami strasznie boli, ale czego sie nie robi.. Jesli ktoras z was by sie zdecydowala to mozemy sie polecic i bedzie taniej
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:59   #23
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Ja również rozpoczęłam depilację laserową bikini (całkowite) w salonie Laser Glamour. Dzisiaj jestem po pierwszym zabiegu, więc o efektach nie jestem w stanie nic napisać, natomiast podejście do klientów na 5! W poniedziałek zebrano ze mną szczegółowy wywiad, omówiono zabieg, poinformowano o przeciwwskazaniach, oraz o tym czego unikać przed i po depilacji. Wykonano także próbę laserem. Na pierwszy zabieg umówiłam się kilka dni później. Sam zabieg nie należy do przyjemnych, ale pani, która go wykonuje, robi go powoli, dokładnie, mając na uwadze, próg bólowy klientki. Poszczególne strefy są mocno schładzane lodem, co zmniejsza odczucia bólowe. Teraz jestem już kilka godzin po zabiegu, właściwie nie odczuwam już prawie żadnych dolegliwości bólowych, czy podrażnienia. Po pierwszym zabiegu mogę powiedzieć, że jestem zadowolona, zobaczymy jak będzie z każdym kolejnym
__________________

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra na wszystkich strunach serca"


magda17x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 23:12   #24
poklahonda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Hej M4rtynka jak to jest z tymi zniżkami z polecenia na depilację laserową?
poklahonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 10:51   #25
Ludmilka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Hej

Ja korzystalam akurat z zabiegu laserowego usuwania owlosienia w gabinecie Depilacja.pl w lodzi przy ul Kasowej 2. Pracuja na lighsheer duet i desire. Moim zdaniem najlepsze ceny w Lodzi, bo zbaieg kosztuje tylko 139 zł za okolice i super pakiety, takze nigdzie tak chyba nie ma. AAA i mozna skorzystac z pierwszego darmowego zabiegu na pachy po wypelnieniu formularza u nich na stronie (taki sam adres jak nazwa gabinetu) Skutecznosc wiadomo ze super bo to lightsheer - kwestia odpowiedniego doboru ilosci zabiegow i parametrow; aaa no i jak dla mnie to bolesnoc minimalna porownywalan do uszcypniecia ;] (a korzystalam kiedys ze starej wersjii lightsheer na bikini i bol byl straszny, takze ta wersja pod tm katem meeega na plus )
Ludmilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 00:52   #26
annalisnowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Wykonywałam zabieg depilacji laserowej w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji PŁ. Zdecydowałam się na pachy, bikini i w następnej kolejności zrobię nogi. Jestem bardzo zadowolona -po włosach nie ma śladu. Mimo tego że zabiegi nie były całkiem bezbolesne z czasem chyba sie przyzwyczaiłam bo nie sprawiało mi to problemu. Bardzo miła atmosfera. Na pewno mają ogromne doświadczenie. Trzeba tylko czasami dzwonić z większym wyprzedzeniem bo maja spore obłożenie.
annalisnowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 18:00   #27
auris
Raczkowanie
 
Avatar auris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Miesiąc temu zdecydowałam się na rozpoczęcie depilacji bikini (całkowite) oraz łydki i pachy w Skinfinity w Manufakturze, ponieważ najpierw konsultował mnie lekarz, a sam zabieg wykonywała kosmetolog. Jestem zadowolona z poziomu obsługi oraz z efektu, bo już po jednym zabiegu mam ok 60% włosków mniej na nogach, 70 % mniej na bikini i 70-80% mniej pod pachami. Sam zabieg nie był bolesny, przypominał trochę depilację przy użyciu depilatora.
auris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 23:47   #28
nina2117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Moja przygada z depilacją laserową właśnie się zakończyła. W przeciągu 5 lat wydepilowałam się prawie cała - a zaczęłam tylko od pach . Mogę z czystym sumieniem polecić gabinet Laser Glamour. Przez ten cały czas czułam, ze jestem pod dobrą opieką. Panie odpowiadały na moje każde pytanie, z każdym problemem, wątpliwością mogłam do nich zadzwonić, już nie mówiąc o próbach na jakie zawsze byłam zapraszana nawet po krótkim urlopie. Efekty depilacji są po prostu bajeczne Piszę, bo sama zaczęłam ten wątek i już teraz, będąc po całej terapii mogę się podzielić swoim bardzo pozytywnym doświadczeniem.
nina2117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 07:20   #29
damstasko
Raczkowanie
 
Avatar damstasko
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserowa łódź

Sama chciałabym wybrac się na depilację laserową. Szczególnie,z e zbieram się do tego już kilka lat. I mam dziewczyny kilka pytań:

Czy depilacja rzeczywiście jest taka bolesna? Czy nie ma opcji znieczulenia?
Nie mam ciemnych włosów, raczej ciemne blond.Czy na takie włosy laser również podziała?
Jak również jaki gabinet polecicie w Łodzi obecnie?
https://selectbeauty.pl/zabiegi/depi...dz/thunder-mt/ Co sądzicie na temat thunder mt?

Edytowane przez damstasko
Czas edycji: 2020-11-09 o 07:56
damstasko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-02 08:20:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.