Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-26, 12:38   #3871
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dorzucę Ci do tego Anyżku "Boże Ciało" i będziesz miała tryptyk
A Kasia Smutniak też mój typ

Cześć dziewczyny

Napiszę potem, bo jadę obcować z naturą (jak to brzmi )

Też mi to dobrze robi

A obczaiłam wczoraj u mnie w mieście jogę, może w końcu "dorosłam" do tej formy aktywności mam też matę, odnalazłam w zakamarkach szafy, bo zaliczyłam kiedyś krótki romans z jogą, nie zdążyłyśmy się pokochać, zrobię kolejne podejście
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 16:41   #3872
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

KupiłamAdjustments.JPG
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 16:52   #3873
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

„Boże ciało” tez mam w planach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 19:15   #3874
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór
U nas weekend wyjazdowy. Mamy z mężem rocznicę ślubu (16 lat) i zrobiliśmy sobie wypad do Szkocji. Moja mama została z dziećmi. Wrzucam kilka fotek received_578670809537746.jpgIMG_20191026_173150.jpgreceived_2527924190811919.jpgIMG_20191026_142115.jpgIMG_20191026_131126.jpgIMG_20191026_115135.jpgIMG_20191026_114715.jpgIMG_20191025_131856.jpgreceived_578133279393459.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 19:36   #3875
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

O a tej maski nie miałam ładnie pachnie?

Gosiu, ale romantyczne klimaty, udanej rocznicy tej i kolejnych nastu
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-10-26 o 19:45
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 19:37   #3876
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona, dziękuję
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 21:32   #3877
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu, wszystkiego najlepszego A Szkocja jest piekna…
JAk tak Was czytam to ja wychodze na nieruchawego, leniwego omułka, który robi wielkie NIC...No nie ma się czym chwalić...Nie pracuje za dużo, sama tak sobie ustalam, żeby po zasuwie w przychodni popołudnia mieć wolne i bardzo boleje, jak mi się to nie uda. Nie pedze na dwóch etatach. Nie wychodzę na drinka ze znajomymi, w ogole nie mamy wielu znajomych, oboje nie jesteśmy specjalnie towarzyscy. Nie oglądam bardziej ambitnego kina, za to z przyjemnoscia skończyłam 3 sezon The last kingdom ( jaki upadek, ja się pytam?! co za kretyni u nas tłumacza). nie obchodzimy jakos specjalnie halloween, zresztą nie lubie horrorow. Nie cwicze jogi...No dobra, upiekłam dziś pyszny piernik... Az naprawdę wstyd się przyznawać do nijakiego zycia...ale mi to pasuje.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-26, 21:56   #3878
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Gosiu, wszystkiego najlepszego A Szkocja jest piekna�
JAk tak Was czytam to ja wychodze na nieruchawego, leniwego omułka, który robi wielkie NIC...No nie ma się czym chwalić...Nie pracuje za dużo, sama tak sobie ustalam, żeby po zasuwie w przychodni popołudnia mieć wolne i bardzo boleje, jak mi się to nie uda. Nie pedze na dwóch etatach. Nie wychodzę na drinka ze znajomymi, w ogole nie mamy wielu znajomych, oboje nie jesteśmy specjalnie towarzyscy. Nie oglądam bardziej ambitnego kina, za to z przyjemnoscia skończyłam 3 sezon The last kingdom ( jaki upadek, ja się pytam?! co za kretyni u nas tłumacza). nie obchodzimy jakos specjalnie halloween, zresztą nie lubie horrorow. Nie cwicze jogi...No dobra, upiekłam dziś pyszny piernik... Az naprawdę wstyd się przyznawać do nijakiego zycia...ale mi to pasuje.
Kamlisa jak ja ciebie rozumiem ja też z tych "innych"

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 21:59   #3879
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
U nas weekend wyjazdowy. Mamy z mężem rocznicę ślubu (16 lat) i zrobiliśmy sobie wypad do Szkocji. Moja mama została z dziećmi. Wrzucam kilka fotek Załącznik 7695969Załącznik 7695970Załącznik 7695971Załącznik 7695972Załącznik 7695973Załącznik 7695974Załącznik 7695975Załącznik 7695976Załącznik 7695977
Pięknie kochana gratulacje miłości po kres na następne 100 lat

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
U nas weekend wyjazdowy. Mamy z mężem rocznicę ślubu (16 lat) i zrobiliśmy sobie wypad do Szkocji. Moja mama została z dziećmi. Wrzucam kilka fotek Załącznik 7695969Załącznik 7695970Załącznik 7695971Załącznik 7695972Załącznik 7695973Załącznik 7695974Załącznik 7695975Załącznik 7695976Załącznik 7695977
Miłości po kresy na następne 100 lat gratulacje bawcie się dobrze

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 22:06   #3880
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję dziewczyny
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 23:27   #3881
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czesc dziewczyny

Bylam dzis na poprawce brwi na 'doszlifowaniu' Za 10-14 dni powinny sie wygoic.. na ten czas mam szlaban na silke, a tak mi ladnie szlo, nawet w pracy zaczelam cwiczyc (mam 30 min. przerwy). Tzn. moge pocwiczyc, ale nie tak zeby sie pot lal ze mnie strumieniami (sol wyplikuje pigment, teraz usuwaja tatuaze sola fizjologiczna ponoc). color znow intensywny, ale wiadomo, ze znow zblednie i bedzie pieknie, wiec jestem zadowolona poki co, a pewnie bede i bardziej

Kasztanka zapomnialam napisac, bardzo ladne rzeczy pojkupowalas, najbardziej podobala mi sie ta czerwona sukienka i bluzka a la pretty woman
Pracowalas 7 dni z rzedu? wow! podziwiam, ja max 5 w trybie 8h/dzien, badz 4 w 12h/dzien. A jak kwekalam!
No walsnie slyszalam, ze ten Dr Jart jest ponoc super, Ty go polecasz rowniez? co z tego uzywalas?

Pani R hhmmm, niestety tam, gdzie ja bywalam w Lodzi, az tak ladnie nie bylo
Sliczne paznokcie Dalas mi pomysl na kolor, jak bede robila za tydzien

Uklika u nas juz ludzie stroja domy na halloween wlasnie, ale wczoraj jak wracalam z pracy, ja przejezdzalam kolo domu, ktory byl juz wystrojony na swieta BN. rzesiste oswietlenie, balwanki, jelonki, mikolaje, etc byllam lekko zdziwiona, bo tu zazwyczaj sie stroi domy zaraz po swiecie dziekczynienia, czyli pod koniec listopada ( w ostatni weekend).

Cinde ja sporo rzeczy juz uzywam z TO i tez bardzo lubie, niektore sera to juz ze 3-4 razy dokupywalam

LaMary bardzo apetycznie wyglada Twoj pasztet. a jak sie udala domowka?
U nas dzis i jutro sa 3 koledzy meza, wiec ja wyjatkow zrobie sobie maraton 'bates motel'
ciekawe co piszesz, ja wlasnie u siebie zauwazylam,z e jestem bardziej zorganizowana i wiecej rzeczy zrobie i na wiecej rzeczy mam chec od kad znow pracuje ( nie licze pracy w szpitalu, bo po to bylam dentka). Jak nie pracowalam, to po jakims czasie bylam tak rozleniwiona, taka jakas rozmemlana, ze nic mi sie juz w ogole nie chcialo robic.

Zastrzezona Twoja obiadokolacja tez smacznie wyglada, mniam A Tobie bardzo piejknie w sukience Co do Halloween, w tym roku pracuje, wiec nie bede raczej obchodzic, tyle tylko co kupimy cukierki dla dzieciakow. a halloween bardzo lubie, jedno z mouch ulubionych swiat tutaj Jak jeszcze mieszkalam w NY, to z moja kumpela z MA spotykalysmy sie co roku u niej, bo ona ma male dzieci (tzn. miala, wyrosly juz, jak ten czas leci ), przeberalysmy sie i my i dzieciaki i chodzilismy wszyscy po chalupkach na cukierek albo psikus

haha! poplulam monitor, jak przeczytalam, ze wygladasz jak trans Watpie
a propos rzes, jakies 3 tygodnie temu, moze ciut wiecej, kupilam serum do rzes, zaczelam regularnie stosowac 2 x dziennie. Resultat powinien byc widoczny po 6 tyg. stosowabnia, ale ja mam wrazenie, ze juz sa jakby dluzsze. Zwlaszcza jak sa potuszowane to widac. a serum bylo dosc tanie, kupilam je dla rownego rachunku, zeby nie placic za przesylke. Ot tak, z przymruzeniem oka, a jednak chyba dziala

Anyzkowa myslalam o Tobie

milego weekendu Dircik

Kamlisa nie jestem fanka piernika, ale tego amerykanca chetnie sprobuje mam nadzieje, ze jeszcze masz kawalek zamrozony

Aussie jak ja WAs rozumiem

Gosia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy super fotki! Piekne kolory! Te kwiatki w zalaczniku to dla Ciebie

a ja sobie ostatnio zamowilam maseczke na usta koreanska i olejek z pestek kiwi + miniaturke z marchewki, wlasnie dostalam wczoraj.

Pozdrawiam i milego weekendu zycze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiatki.jpg (133,7 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2019-11-02 o 02:57
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-27, 07:47   #3882
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
U nas weekend wyjazdowy. Mamy z mężem rocznicę ślubu (16 lat) i zrobiliśmy sobie wypad do Szkocji. Moja mama została z dziećmi. Wrzucam kilka fotek Załącznik 7695969Załącznik 7695970Załącznik 7695971Załącznik 7695972Załącznik 7695973Załącznik 7695974Załącznik 7695975Załącznik 7695976Załącznik 7695977
Piekne zdjecia

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Kasztanka zapomnialam napisac, bardzo ladne rzeczy pojkupowalas, najbardziej podobala mi sie ta czerwona sukienka i bluzka a la pretty woman
Pracowalas 7 dni z rzedu? wow! podziwiam, ja max 5 w trybie 8h/dzien, badz 4 w 12h/dzien. A jak kwekalam!
No walsnie slyszalam, ze ten Dr Jart jest ponoc super, Ty go polecasz rowniez? co z tego uzywalas?
Z Dr Jart mialam probki toniku, serum i kremu z serii Ceramidin (tonik i serum fajne, ale krem strasznie ciezki, nie dla mnie), kremy z filtrem i maske nawilzajaca na noc w takiej duzej niebieskiej tubie.
Maske nawilzajaca Laneige ma o wiele lepsza, ale filtry sa bardzo fajne i co jakis czas do nich wracam.

A co do niepracowania, to tez tak mam, jak mam za duzo wolnego czasu, to jestem strasznie rozmemlana, a kiedy ten czas jest w bardzo limitowanej ilosci, to lepiej sie umiem ogarnac i zorganizowac Zawsze gdzies z tylu glowy mam wtedy swiadomosc tego, ze jezeli nie wykorzystam madrze tego czasu, ktory mam dla siebie, to bede tego potem zalowac, nie znosze marnowac czasu na glupoty.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:56   #3883
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu, gratulacje i najserdeczniejsze życzenia kolejnych wspaniałych lat!IMG_4015.JPG
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:04   #3884
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję bardzo kobitki
Dziś już wracamy, chcemy jeszcze po drodze zatrzymać się w parku narodowym i trochę pochodzić.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:43   #3885
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Gosiu, wszystkiego najlepszego A Szkocja jest piekna…
JAk tak Was czytam to ja wychodze na nieruchawego, leniwego omułka, który robi wielkie NIC...No nie ma się czym chwalić...Nie pracuje za dużo, sama tak sobie ustalam, żeby po zasuwie w przychodni popołudnia mieć wolne i bardzo boleje, jak mi się to nie uda. Nie pedze na dwóch etatach. Nie wychodzę na drinka ze znajomymi, w ogole nie mamy wielu znajomych, oboje nie jesteśmy specjalnie towarzyscy. Nie oglądam bardziej ambitnego kina, za to z przyjemnoscia skończyłam 3 sezon The last kingdom ( jaki upadek, ja się pytam?! co za kretyni u nas tłumacza). nie obchodzimy jakos specjalnie halloween, zresztą nie lubie horrorow. Nie cwicze jogi...No dobra, upiekłam dziś pyszny piernik... Az naprawdę wstyd się przyznawać do nijakiego zycia...ale mi to pasuje.
Kama no coś Ty... tak to pisanie moje tu odbierasz? Przecież już dawno temu doszłyśmy do wniosku, że każda jest z jednej strony taka sama-piękna, młoda i szalona, a z drugiej strony inna, bo jest sobą, ma swoje zdanie i żyje po swojemu. Przykro mi się zrobiło, jak Cię poczytałam, bo nie o chwalenie się tu chodzi, mi jest np. ciężko z tym, że pracy mam dużo, zazdroszczę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) osobom, które mogą poświęcić dla siebie i swojej rodziny o wiele więcej czasu, ale też muszę brać pod uwagę sytuację jaką mam: albo będę pracować, albo wegetować z całą świadomością wybrałam to drugie rozwiązanie

Ale ubolewam nad tym, bo mnie nosi w różne miejsca i aktywności,
lubię być miedzy ludźmi i uwielbiam jak coś się dzieje, natomiast szanuję fakt, że inni lubią/mają inaczej

Także na pewno swoim pisaniem nie chciałam ani ja ani pewnie Anyżek wywołać tego, żebyś pisała o sobie takie słowa jak powyżej

Reign i zadowolona jesteś z efektów poprawki? Brwi są ciemniejsze, czy nabrały już tego odpowiedniego koloru i kształtu?

A co do rzęs: ja naprawdę bardzo mało się maluję, zawsze tak miałam, serio wystarczyłby mi sam tusz i pomada do brwi, nawet nie umiem jakoś dobrać sobie innego makijażu do oczu, bo z kreską kiedyś próbowałam i wydaje mi się, że to oko moje jest wtedy "za ciężkie" jak dodam szminkę to już jest dużo...
a te sztuczne rzęsy tak właśnie działały: za dużo ich było, za długie jak dla mnie, moi znajomi się śmiali potem, że jak szybko będę mrugać, to działają jak wachlarz na zdjeciach może to i fajnie wyglądało, bo widać było oko, ale na żywo już nie

Dziękuję La Mary i Reign, sukienka mnie ożywia dodaje koloru bo jestem blada z natury

I jeszcze chciałam zapytać: byłyście/ zwiedzałyście może Portugalię? Kupiłam bilety dla mnie i chłopaków na pierwszy tydzień ferii, chcę spędzić z nimi leniwy czas, trochę pozwiedzać, przy okazji może zostać dwa dni w Berlinie - takie dwa w jednym, bo lecimy z Tegel.
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-10-27 o 09:51
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:43   #3886
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
U nas weekend wyjazdowy. Mamy z mężem rocznicę ślubu (16 lat) i zrobiliśmy sobie wypad do Szkocji. Moja mama została z dziećmi. Wrzucam kilka fotek Załącznik 7695969Załącznik 7695970Załącznik 7695971Załącznik 7695972Załącznik 7695973Załącznik 7695974Załącznik 7695975Załącznik 7695976Załącznik 7695977
Gosiu kolejnych wspaniałych lat we dwoje
Nigdy w Szkocji nie byłam...

Dzień zaczynam od kawy,

Dzień dobry, juz nie śpię Tż jeszcze w objęciach Morfeusza

Kama, Aussie, najważniejsze że zycie jakie prowadzicie uszczęśliwia Was. Przecież w życiu liczy się to, żeby być szczęśliwym a całe te dodatkowe 'zajęcia' to tylko droga i niekoniecznie do szczęścia tylko do przyjemności.
W odróżnieniu od Was ja mam jeszcze małe dziecko i muszę swoje życie podgrzewać żeby być/żyć w pionie
Siłą szczególnie dla mnie są też moi przyjaciele, przy których nie da się nudzić. Męża nie wliczam bo to oczywista oczywistość.
Jednak zazwyczaj cały tydzień, do weekendu mamy dosyć uporządkowany (czyt. nudny).

Nie bywam rozmemłana chociaż całym rokiem jestem w domu

Halloween to nie moja bajka...

Reign ciekawa jestem tego balsamu do ust...
Ja wczoraj do południa byłam jeszcze w GH, zapomniałam o sokach na imprezę... a przy okazji sprawiłam sobie małą przyjemność i kupiłam nowość- balsam do ust z Estee Lauder. jak na razie jestem nim zachwycona idealnie ( tak mi się wydaje) pielęgnuje moje usta.
http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...iABEgIRNPD_BwE

A przy okazji okazało się że moja (no moja haha...) naj...naj... najsmaczniejsza herbata Tai Ping Hou Kui jest w dużej promocji. Niestety moja radość trwała b.krótko bowiem okazało się, że herbatę wycofują z rynku... I co ja będę piła jak skończą się jej zapasy w sklepie

http://cha.ilczyszyn.pl/pokojowy-prz...-ping-hou-kui/
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 08:58   #3887
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Miłego dnia dziewczyny
IMG_6059.JPGIMG_6070.JPG



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 09:54   #3888
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, ale każda z nas jest inna. Czy to nie piękne ?
Dlaczego czujemy, że inność jest gorsza? Mnie kobiety postrzegają jako dziwną. Nawet się z tego cieszę.
Żyje inaczej. Nie cieszy mnie partner obok, nie lubię dzieci, nie jestem poprawna politycznie. Lubię popapranych ludzi. Dziwaczka ze mnie. Ale bardzo szanuje wybory innych i nie oceniam. Przynajmniej się staram. To długi proces.
Kochajmy a nie oceniajmy. I nie umniejszamy sobie.

Gosiu dobrego, dalszego życia dla Was




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kama, ale każda z nas jest inna. Czy to nie piękne ?
Dlaczego czujemy, że inność jest gorsza? Mnie kobiety postrzegają jako dziwną. Nawet się z tego cieszę.
Żyje inaczej. Nie cieszy mnie partner obok, nie lubię dzieci, nie jestem poprawna politycznie. Lubię popapranych ludzi. Dziwaczka ze mnie. Ale bardzo szanuje wybory innych i nie oceniam. Przynajmniej się staram. To długi proces.
Kochajmy a nie oceniajmy. I nie umniejszamy sobie.

Gosiu dobrego, dalszego życia dla Was




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Regin
a jaką odżywkę do rzęs kupiłaś ?
Od dłuższego czasu uzywam 4lashes na rzęsy a na brwi z the ordinary i jestem bardzo zadowolona.

Zastrzezona zgadzam się z Twoją wypowiedzią tylko nigdy nie czułam że chwale się na tym forum.
I nie poczułam smutku jak Kama napisała swój post. Ja żyje jak chce i Kama również, wiec była to delikatna kokieteria. Zresztą Kama napisał ze nic zmienić nie chce i jej to pasuje. I super

Od rana pale świece. Taka super pogoda. Echhhhh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Sama siebie zacytowałam, super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 10:16   #3889
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

[/COLOR]Sama siebie zacytowałam, super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Znaczy, że podwójnie podtrzymujesz, co napisałaś Anyżku

Ja się nie czuję dziwnie z moimi poglądami, czy tam wyborami...a że ktoś to ocenia? No taka kolej rzeczy, ludzie będą oceniać, czy chcemy tego, czy nie

Mnie generalnie nie lubią kobiety (nie piszę teraz o forum dziewczyny ) wiem o tym, wydaję im się konkurencją np. w pracy, gdy jestem dobra w tym, co robię, natomiast ja chętnie się dzielę doświadczeniem, a że nie zawsze chcą skorzystać, to już nie mój problem. Dobrze się czuję w gronie moich stałych przyjaciół, a moje przyjaciółki są podobne do mnie w poglądach, stylu życia, dobrze nam z tym

Z dziwnych ludzi...hm lubię ludzi odludków, autsajderów, cenię, że żyją czasem na przekór...
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-27, 10:20   #3890
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu, gratulacje i wszystkiego dobrego na kolejne lata Piękne zdjęcia! Wybraliście się samochodem?

Kamlisa, fajnie, że masz odwage o tym napisać Ja byłam po obu stronach barierki - przez 10 lat żyłam zbyt intensywnie; pracując dużo i mając mało czasu dla siebie, usilnie wspinałam się po szczebelkach kariery, częste podróże, poznawanie nowych ludzi i imprezy... Zmęczyłam się tym, po części też pewnie znudziłam, uszło ze mnie powietrze jak z dentki w rowerze . W ogóle za tym nie tęsknie. Teraz mi bliżej do Twojego 'świata' i, rany, jak mi z tym dobrze. Nie ma jednej recepty na szczęscie

U mnie od rana nowa piosenka Seleny Gomez, ja to chyba jestem dalej dziecinna? https://www.youtube.com/watch?v=zlJD...72108853429152

Buziaki, dziewczyny, milego dnia

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-27 o 10:22
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 12:57   #3891
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

No Zastrzeżona, Anyż, przecież ja z przymrużeniem oka pisałam Wiesz, ze nie jestem z tych depresyjno- zamartwiających się, albo za bardzo analizujących własne wnętrze...Nie popadłam zatem w czarna rozpacz, ze jestem omułkiem, nie zjadłam opakowania lodów czy czekolady Nie odebrałam tez Waszych wpisów jako przechwalanie się, tylko tak się zastanowiłam nad sobą, ze może ja jednak za mało nad sobą pracuję, bo mam mniej do zaprezentowania na zewnątrz. Ze powinnam bardziej, więcej...Wyjśc poza rutyne i codziennośc, bo Wy tak wychodzicie, na rozne sposoby. Tak mnie motywujecie, ale my, omułki, z natury jesteśmy nieruchawe...
Tak wam jeszcze przypomnę wode, która kiedys kupiłam i którą bardzo lubie. Niczym nie ustepuje tym wysokopołkowym, a na jesien idealna - ciepła, spokojna, nostalgiczna elegancja
https://allegro.pl/oferta/allvernum-...-50-7641860974

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-10-27 o 12:59
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 13:40   #3892
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, ja w Polsce mieszkając przez lata mało co zwiedzałam, bo jakoś nie było i czasu (dużo pracowałam) i kasy i możliwości. Teraz nie pracuję, to łatwiej zaplanować wypady. Ale niebawem chcę pójść do pracy, to też już tylu wycieczek nie będziemy mieć.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 13:43   #3893
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzisiaj jeszcze w drodze powrotnej pospacerowaliśmy w ładnym miejscu z wodospadami. IMG_20191027_121946.jpgIMG_20191027_121834.jpgIMG_20191027_121309.jpgIMG_20191027_121013.jpgIMG_20191027_110126.jpg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 13:44   #3894
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cinde, zapomniałabym napisać, tak samochodem pojechaliśmy, to nie aż tak daleko 3.5 g drogi
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 17:35   #3895
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu najlepszego
Zdjecia cudne....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 17:37   #3896
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Gosiu najlepszego
Zdjecia cudne....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 20:21   #3897
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Melduję się po weekendzie zajęć. Bardzo cieszy mnie zmiana uczelni, bo poprzednia była największą w Polsce i niestety nie czułam się w tym tłumie, hałasie i wszechobecnym betonie dobrze. Tu pod salami mamy kanapy, fotele-worki, podnóżki i jest jakoś tak przytulnie, cichutko, a co najważniejsze - praca w małych grupach, co sprzyja jakości nauki. Nie gubię znajomych twarzy i do baru nie stoi godzinna kolejka.
Powinnam być wykończona, a jestem naładowana energią. (Dołączam do teamu rozmemłanych i niezorganizowanych bez pracy i myślę, że chodzi o właściwy - pożądany poziom stresu, który mobilizuje do działania i dodaje energii, a który dla każdego jest nieco inny.)

Co do naszych różnic, to tylko ubrania są szyte według szablonu. My co najwyżej możemy kreować swój wizerunek na... szablonowy. I to jest w sumie piękne. Potakiwanie sobie w kółko szybko by się znudziło. Oczywiście dobrze jest dbać o siebie jako całość, ale nie każdy potrzebuje do tego jogi (czy wstawcie cokolwiek innego). Gdybyśmy mieli identyczne potrzeby, to nie byłoby tylu opcji wyboru na rynku.

Zastrzeżona na zdjęciu z rzęsami ja tam transa nie widziałam, a piękną kobietę A nie lubią i są zawistne co najwyżej niemądre panie lub zwyczajnie takie, które nawet samych siebie nie lubią.

Gosiu piękna rocznica, szczęścia!

Anyżku ludzie, którzy się czymś wyróżniają często budzą podziw
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 18:10   #3898
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

witajcie po dniach mojej nieobecnosci
od czwartku jestem ,,panienka z odzysku" stresowalam sie, ale moj formalny slubny zachowal sie medalowo. I juz mam stres z glowy.
Za to robota to mnie lubi.... po remoncie w lazience ( obiecuje juztro zdjecia lazienki) i odsprzataniu calutkiego zasyfionego domu teraz mialam malowanie w kuchni. Skonczyla mi sie pasta do prania - wiec zrobilam mydlo gospodarcze i zaraz bede z niego robic paste. Skonczyla sie pastta do zebow i kolezanki juz bardzo naciskaly- zrobilam wiec paste do zebow. Inna kolezanka ze Szczecina wybrala mi juz wszystkie mydla do wlosow wic dzis zaczelam przgotowania do zrobienia nowej porcji. W kokosie i oleju ryzowym maceruje pokrzywe. Na szczescie mam zmielony skrzyp i sok z pokrzywy oraz ocet z wrotyczu ( mydlo do przetluszczajacych sie wlosow to ma byc) wiec pewnie jutro zrobie to mydlo. I moze w koncu zrobie fotografie moich nowych mydel bo sporo tego narobilam i kremy tez robilam w zeszlym tygodniu.. No powiem ze mijaja dopiero dwa tygonie od powroty z Krety a ja juz mam dosc... zwyczajnie jestem zmeczona. Dzis jeszcze czeka ugutowana fasolka adzuki. I planuje z niej pasztet. W zeszlym tygodniu zrobilam pasztet z fasoli mung-nawet dobry wyszedl. I juz sama nie wiem co nasteppne robic. Leza spakowane i gotowe do wyniesienia letnie ciuhy. I tak sobie leza juz ze 4 dni. Dwa dni temu przygotowalam ( pryskajac woda i pakujac do worka) 10 koszul mojego TZ do prasowania. Pewnie juz wyschly i bede musiala pryskac ponownie. No za skarby swiata nie moge sie z niczym wyrobic... Za duzo jakos tego.. bo w miedzyczasie sprzatanie normalnie jak co dzien, gotowanie, nawet chleb upieklam ( ale na drozdzach, bo zakwas zamordowalam)
Chyba trzba wyjechac z domu zeby odpoczac. Bo ja w domu tez nie umiem odpoczywac
a poza tym to dzis zimno.. jesiennie.. a nawet powietrze takie zimowe... ech.. nie lubie ciemnosci, szarosci na niebie za dnia.... zamrłego ogrodu... Moje miskanty to juz szare badyle.. A wczoraj jeszcze tak pieknie bylo.. ze az zglupialam i zamowilam dwie sadzonki hibiskusa do ogrodu...chyba chcialam zatrzymac lato.. albo przyspieszyc wiosne

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2019-10-28 o 18:13
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 18:12   #3899
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ależ chłodno ⛄️ a ja w ramonesce

Odebrałam dziś kurtki i płaszcze puchowe z pralni. Płacąc za usługę jak za zboże nawet nie dają gwarancji, że wkłady w ciuchach się nie zbrylą. Dziwne. Teraz tylko kilka butelek impregnatu na ciuchy i zima może nadchodzić ⛄️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 18:17   #3900
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Uklika gdzie kupilas? Mam wszystkie Hair food"y ale tego nie mam.
Ja tymi odzywkami myje wlosy. I Anwenkami. I tez sa fajne Zajki z Tsubaki i arganem.
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.