testy negatywne a okresu brak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 13:21   #1
zawadzik
Raczkowanie
 
Avatar zawadzik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 30

testy negatywne a okresu brak


"Witam! ostatnia mieiaczke mialam 23 wrzesnia. 3,10 pazdziernika miałam stosunek z miom partnerem, kochalismy sie bez zabespieczenia. 3 miesiace temu odstawilam tabketki antykoncepcyjne. od tego czasu @ jest nieregularna 30-35 dni. do tej pory nic, testy wychodza negatywne, czuje sie jak przed okresem (bol brzucha, ale piersi nie bola jak to zwykle bywalo) dodam ze od kilku dni mam tak ze jak cos zjem to mi sie niedobrze robi ale zaraz przechodzi. ogolnie zmeczona jestem ale to napewno przez prace. pytanie czy moge byc w ciązy mimo negatywnych testów? zrobilam ich chyba z 6 wszystkie negtywne."
Co myslicie?
zawadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:11   #2
wyemigrowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 236
Dot.: testy negatywne a okresu brak

ja bym jeszcze poczekała spokojnie, skoro masz nieregularny okres przez odstawienie tabsów po za tym, nerwy spowodowane myślami o ciąży i o tym, że okres powinien być a go nie ma powodują niestrawność i tego typu rzeczy no i też wpływają na czas pojawienia się krwawienia
nie martw się, skoro testy niczego nie pokazują, ale jak masz się denerwować, to idź do ginekologa
wyemigrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 21:27   #3
aneta19861704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: testy negatywne a okresu brak

Cytat:
Napisane przez zawadzik Pokaż wiadomość
"Witam! ostatnia mieiaczke mialam 23 wrzesnia. 3,10 pazdziernika miałam stosunek z miom partnerem, kochalismy sie bez zabespieczenia. 3 miesiace temu odstawilam tabketki antykoncepcyjne. od tego czasu @ jest nieregularna 30-35 dni. do tej pory nic, testy wychodza negatywne, czuje sie jak przed okresem (bol brzucha, ale piersi nie bola jak to zwykle bywalo) dodam ze od kilku dni mam tak ze jak cos zjem to mi sie niedobrze robi ale zaraz przechodzi. ogolnie zmeczona jestem ale to napewno przez prace. pytanie czy moge byc w ciązy mimo negatywnych testów? zrobilam ich chyba z 6 wszystkie negtywne."
Co myslicie?
tak możesz być w ciąży mi też na początku testy nie pokazywały, jeszcze powiedz czy robiłaś je z samego rana z pierwszego moczu- ale ważne też czy w nocy byłaś w toalecie bo nawet w nocy(nad ranem) liczy się ten pierwszy mocz z którego powinnaś zrobić test
aneta19861704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:02   #4
zawadzik
Raczkowanie
 
Avatar zawadzik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 30
Dot.: testy negatywne a okresu brak

Chyba tylko 2 zrobilam po południu a reszta byla robiona rano okolo 5.30 jak wstawalam do pracy. @ dalej nie ma nie planowalismy tak szybko ciąży ale jakby była to bym sie bardzo cieszyła. a co do lekarza to nie jest takie proste dostac sie do ginekologa w anglii ;/

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez aneta19861704 Pokaż wiadomość
tak możesz być w ciąży mi też na początku testy nie pokazywały, jeszcze powiedz czy robiłaś je z samego rana z pierwszego moczu- ale ważne też czy w nocy byłaś w toalecie bo nawet w nocy(nad ranem) liczy się ten pierwszy mocz z którego powinnaś zrobić test
jesli chodzi o nocne wstawanie do toalety to nie mialam takiego przypadku wiec mysle ze te poranne testy były jak najbardziej prawidlowe

a powiedz mi po jakim czasie tobie pokazaly testy ze jestes w ciazy??
zawadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 08:08   #5
aneta19861704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: testy negatywne a okresu brak

Cytat:
Napisane przez zawadzik Pokaż wiadomość
Chyba tylko 2 zrobilam po południu a reszta byla robiona rano okolo 5.30 jak wstawalam do pracy. @ dalej nie ma nie planowalismy tak szybko ciąży ale jakby była to bym sie bardzo cieszyła. a co do lekarza to nie jest takie proste dostac sie do ginekologa w anglii ;/

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



jesli chodzi o nocne wstawanie do toalety to nie mialam takiego przypadku wiec mysle ze te poranne testy były jak najbardziej prawidlowe

a powiedz mi po jakim czasie tobie pokazaly testy ze jestes w ciazy??
pierwszy pozytywny wyszedł mi 16.10 a ostatnią miesiączkę 10.09 - to byl pierwszy cykl po odstawieniu tabletek a średnie cykle wcześniej miałam ok 37-40 dni. Wydaje mi się w sumie że u Ciebie mało prawdopodobne bo jak cykle masz długie to owulacja mogłabyć później ale to wtedy nie powinnaś zajść w 10 dniu cyklu...
aneta19861704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.