Zatajenie informacji o dziecku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-06, 09:37   #31
SigridLockbrok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zatajenie informacji o dziecku

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
ale co to za kochanie po 3 miesiacach,wez mnie nie rozsmieszaj.

ps.ciekawe czy tez bys taka byla wyrozumiala i tlumaczyla sobie wielka miloscia jakby nowo poznany facet nie powiedzial ci ze ma HIV albo ze siedzial w wiezieniu za gwalt bo by sie bal ze go odrzucisz .pewne klamstwa sa niewybaczalne szczegolnie na temat spraw ktore diametralnie zmieniaja rzeczywistosc ktora dzieje sie teraz
Zwykle szanuję Twoje wypowiedzi, ale teraz poleciałaś a) schematem, b) w ogóle z tym gwałtem/ HIVem odleciałaś w kosmos :/

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Jak można wychowywać nie swojego dzieciaka? Chcesz bawić się w ojca, który nie ma żadnej kontroli ani praw do dzieciaka? Ujmę to inaczej: jesteś frajerem?
Ile masz lat, 13?

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Wchodząc w bliską relację z samotną matką, z automatu staje się quasi ojcem.
) w perspektywie czasu naprawdę niekoniecznie QUASI

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Nie w tym wypadku bo dziecko nie mieszka z nimi i on nie ma z nim zadnego kontaktu wiec jego rola w tym ukladzie jest zadna .
Ale to może się zmienić przecież, i zatajenie faktu tego nie skreśla, tylko utrudnia.
SigridLockbrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 09:54   #32
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 457
Dot.: Zatajenie informacji o dziecku

Cytat:
Napisane przez SigridLockbrok Pokaż wiadomość
Zwykle szanuję Twoje wypowiedzi, ale teraz poleciałaś a) schematem, b) w ogóle z tym gwałtem/ HIVem odleciałaś w kosmos :/



Ile masz lat, 13?



) w perspektywie czasu naprawdę niekoniecznie QUASI



Ale to może się zmienić przecież, i zatajenie faktu tego nie skreśla, tylko utrudnia.
z niczym nie polecialam ,informacja jest tego samego kalibru,zmienia wszystko na temat danej osoby i relacji z nia
posiadanie dziecka to odpowiedzialnosc na cale zycie i moim zdaniem przekresla wszystko co do tej pory bylo ustalone
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 10:04   #33
SigridLockbrok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 11
Dot.: Zatajenie informacji o dziecku

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
z niczym nie polecialam ,informacja jest tego samego kalibru,zmienia wszystko na temat danej osoby i relacji z nia
posiadanie dziecka to odpowiedzialnosc na cale zycie i moim zdaniem przekresla wszystko co do tej pory bylo ustalone
Wiedziałam, że odpowiesz argumentem o kalibrze.
No niestety mylisz się - kaliber to kwestia indywidualna.
Np. dla mnie poleciałaś w kosmos porównując zatajenie info o dziecku z info o odsiadce za gwałt --> przecież te dwie sprawy drastycznie inaczej określają partnera!
No chyba, że ktoś tylko i wyłącznie od strony kalibru patrzy, ale to ograniczające i nie moja bajka
SigridLockbrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 10:40   #34
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Zatajenie informacji o dziecku

Cytat:
Napisane przez SigridLockbrok Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że odpowiesz argumentem o kalibrze.
No niestety mylisz się - kaliber to kwestia indywidualna.
Np. dla mnie poleciałaś w kosmos porównując zatajenie info o dziecku z info o odsiadce za gwałt --> przecież te dwie sprawy drastycznie inaczej określają partnera!
No chyba, że ktoś tylko i wyłącznie od strony kalibru patrzy, ale to ograniczające i nie moja bajka
Kaliber jest taki sam, zmienia się ciężar gatunkowy czynu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 11:56   #35
Manequinnsuicides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 43
Dot.: Zatajenie informacji o dziecku

Oczywiście, że posiadanie dziecka to nie zbrodnia jak gwałt, ale jak dla mnie partner, który kłamie w tym temacie byłby skreślony. Uważam, że o takich rzeczach powinno się mówić jeżeli nie na pierwszej randce, to najpóźniej zanim padną poważne deklaracje/zostaną powzięte wspólne życiowe decyzje.

Ja ogólnie uważam, że związki osób bezdzietnych z dzieciatymi są b. trudne ze względu na odmienne potrzeby i priorytety, tutaj dochodzi jeszcze poważne nadużycie zaufania. Jak masz się wiązać z kimś, kogo nie znasz, kto okazał się zupełnie inną osobą, niż sobie wyobrażałeś?

Ja bym odpuściła znajomość, zwłaszcza że oboje jesteście jeszcze młodzi. Wpadka u tak młodej dziewczyny + jej podejście do tematu świadczy jak dla mnie o tym, że ona jest b. niedojrzała i problematyczna, co prędzej czy później odbije się także na Tobie.
Co innego, gdy szuka się partnera po 40-stce i trzeba się liczyć z tym, że każdy w tym wieku ma już jakiś bagaż.
Manequinnsuicides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-06, 12:30   #36
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 457
Dot.: Zatajenie informacji o dziecku

Cytat:
Napisane przez SigridLockbrok Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że odpowiesz argumentem o kalibrze.
No niestety mylisz się - kaliber to kwestia indywidualna.
Np. dla mnie poleciałaś w kosmos porównując zatajenie info o dziecku z info o odsiadce za gwałt --> przecież te dwie sprawy drastycznie inaczej określają partnera!
No chyba, że ktoś tylko i wyłącznie od strony kalibru patrzy, ale to ograniczające i nie moja bajka
Dla mnie kazda zatajona informacja ktora ma ciagnace sie na cale zycie konsekwencje (bankructwo,hazdrd,alkoho lizm,odsiadki w wiezieniu ,choroby psychiczne ,uzaleznienia ogolnie [hazard seks telefony,narkotyki],posiadanie dzieci ,hiv itp) to wszystko sa sprawy tego samego kalibru,sprawy o ktorych chce wiedziec odazu ,sprawy ktore knkretnie zmieniaja wszystko ,sprawy o ktorych nie da sie zapomniec bo ich konsekwencje towarzysza cale zycie i zmienia rowniez moje zycie (np bede miec komornikow pukajacych do moich drzwi,zaraze sie choroba,bede musiala utrzymywac partnera ktory niebedze mogl znalesc zatrudnienia z powodu karalności,bede musiala sama utrzymywac rodzine bo on bedzie przewalal kase na wodke lub seks telefny kiedy mu jego uzaleznienie wroci) lub bede musiala zajmowac sie-placic na utrzymanie cudzego dziecka ktorego nie planowalam i nie chcialam miec

To wszystko sa kluczowe sprawy zatajanie ich tlumaczac sie miloscia czy strachem przed utrata mojej milosci jest zenujace i nie wybaczalne
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-06 13:30:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.