Niedziela bez zakupów - cz. 3 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-04, 16:09   #1741
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:36
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:25   #1742
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ja też ale lepiej późno niż wcale

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------


Ty tak serio?Bo chyba większość sobie zdaje z tego sprawę, no może poza niektórymi jednostkamiJa niestety wiem i jakbym tyle dostawała na rękę to byłoby fajnie.
Tak serio, to większość nawet nie wie, ze istnieje coś takiego jak brutto brutto. Czyli pełen koszt zatrudnienia pracownika a nie systemowo zafałszowany.

To jest taki sam przekręt jak wysokość pensji średniej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:36   #1743
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pewnie, przecież pracodawca bogaty, niech sponsoruje!
Zostań sobie takim Januszem biznesu w Polsce i zobacz jak się świetnie firmę prowadzi, jak państwo z ciebie wysysa ile się da kasy.

Jak porównuję moje brutto brutto do netto, to się za głowę łapię... Opłaciłabym z tej kasy prywatną opiekę medyczną, odłożyła na emeryturę i jeszcze by fajna kwota została.
Ale ręka do góry, kto wie ile wynosi jego brutto brutto .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też wiem. Marzę o tym, żebym mogła zadecydować o swoich składkach. Jeszcze rentowa spoko, ale emerytalna? Tylko że wtedy to państwo zostałoby bez środków- to się zatem nie wydarzy
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 16:57   #1744
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość


Ty tak serio?Bo chyba większość sobie zdaje z tego sprawę, no może poza niektórymi jednostkamiJa niestety wiem i jakbym tyle dostawała na rękę to byłoby fajnie.

Serio. Sama się zdziwiłam, jak spotkałam takich ludzi. I to jeszcze po studiach
Ale to janusze biznesu niedobre, bo nie dają bonusów. Bo przecież co z tego, że podpisało się uczciwie umowę na stawkę, przedstawiając zakres obowiązków, trzeba być miłym i dawać bonusy z kosmosu...



Sam fakt ciągnięcia tyle z pensji nie byłby taki przykry, gdyby nie to, że trwonią nam te pieniądze bezczelnie. Gdyby kasa uczciwie szła, bez sasinowania, sponsoringu tvp, kościoła i na przekręty, to my byśmy chyba w raju żyli.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 17:12   #1745
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88335108]NIE NAWIDZĘ jak w pracy nie ma co robić, jestem autentycznie chora. Miałam kiedyś taka pracę gdzie 3/4 dnia szukałam w internecie jakie by tu kosmetyki/ubrania/meble kupić. Dramat. Ja nie jestem jakimś tytanem pracy, serio. Ale po prostu nic nierobienie jest dla mnie powodem do odejścia. Nie jestem w stanie siedzieć na dupie 7h i gówno robić. Ja lubię takie dni gdzie mam sporo na głowie, biegam to tu to tam, bo zlatuje w trymiga. Nie że zajob i stres na maksa - dużo do roboty, ale i czas na kawę i chwile pogaduch ze znajomymi. Nie ma nic gorszego niż bezproduktywne dupogodziny, nie jestem w stanie tak żyć w pracy.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
Ja tak samo
Z jednej pracy z tego powodu odeszłam ze się po prostu tam nudziłam i to była męczarnia
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektórzy to lubią. Krótki (!) czas spędzony w nicnierobieniu jest fajny - można odpocząć po mega stresie ale potem dziadziejesz /cofasz się w rozwoju od scrollowania, plotek, szukania zajęć itp.
Dobrze wtedy gdy ktoś chce się czegoś uczyć, ew. ulepszać pracę czy procesy
[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88335119]Czytając ten wątek powinnam pogadać z szefem o co najmniej dwukrotnej podwyce dla mnie, znaczy tytana pracy za jakiego zaczęłam się właśnie uważać xd[/QUOTE]
No też właśnie. Niby pracuję pn-pt, ale tydzień jest za krótki i szef sugeruje mi spotkanie i pracę, w niedzielę, za darmo. Ale widać frajer ze mnie
Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Sorry, ale to my ci mamy ten dodatek organizować? Czy może pracodawca? Jak chcę więcej zarabiać, to biorę dodatkowe zlecenia, albo zwiększam kwalifikację, żeby zmienić pracę na lepszą. Co za tekst w ogóle.
Monia pisze co prawda że chodzi o dodatek za niedzielę usankcjonowany w przepisach. No ale to zależy do firmy, przecież fabryki niektóre mają i 50% no i jak by to wyrównać z obuwniczym...
Na miejscu właściciela w razie ustawy obliczałabym podstawy tak 'by pasowało', a dodatek był w cenie wcześniejszej pensji jeśli rozumiecie o co chodzi Do sklepu pracownik zawsze się znajdzie..
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ale ręka do góry, kto wie ile wynosi jego brutto brutto .
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja! Pytanie powinno brzmieć, ręka do góry kto wie co to jest Ludzie często myślą że bierze szef z portfela, a nie w tej parze butów jest tyle złotówek marży a wszystko ma starczyć na: pensję Moni z obciążeniami, najem lokalu, zakup towaru, straty itp
Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Ty tak serio?Bo chyba większość sobie zdaje z tego sprawę, no może poza niektórymi jednostkamiJa niestety wiem i jakbym tyle dostawała na rękę to byłoby fajnie.
Zaryzykuję, bo takich znam, że niewiele wie co to jest. Nawet są jednostki które w to nie wierzą (!). To wizazanki tutaj są oświecone.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 17:27   #1746
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Monia pisze co prawda że chodzi o dodatek za niedzielę usankcjonowany w przepisach. No ale to zależy do firmy, przecież fabryki niektóre mają i 50% no i jak by to wyrównać z obuwniczym...
Na miejscu właściciela w razie ustawy obliczałabym podstawy tak 'by pasowało', a dodatek był w cenie wcześniejszej pensji jeśli rozumiecie o co chodzi Do sklepu pracownik zawsze się znajdzie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak, podstawowa pensja byłaby wtedy niższa i tyle. I to już nawet nie chodzi o to, że właściciel taki zły i chytry i tylko kase dla siebie ciągnie, tylko wielu przedsiębiorców najzwyczajniej w obecnej sytuacji nie byłoby stać na coś takiego. A kolejnym krokiem byłaby redukcja etatów, czego mam wrażenie Monia też nie bierze pod uwagę. Jeżeli w tym momencie nie przedłużyli umowy jej koleżance to nie jest powiedziane że nie będzie kolejnych zwolnień.
Tym bardziej jak Monia pisze, że mają teraz takie słabe utargi i ludzie butów nie kupują.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 17:34   #1747
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Monia pisze co prawda że chodzi o dodatek za niedzielę usankcjonowany w przepisach. No ale to zależy do firmy, przecież fabryki niektóre mają i 50% no i jak by to wyrównać z obuwniczym...
Na miejscu właściciela w razie ustawy obliczałabym podstawy tak 'by pasowało', a dodatek był w cenie wcześniejszej pensji jeśli rozumiecie o co chodzi Do sklepu pracownik zawsze się znajdzie..


miałam wrażenie, że Moni chodziło o dodatek od rządu, w sensie z podatków (czy źle zinterpretowałam?). ale wtedy taki dodatek trzeba byłoby dać wszystkim pracującym w niedziele. niby skąd mają się wziąć na to pieniądze...

chyba że faktycznie miałoby to być z kieszeni pracodawcy, to wtedy zrobiłabym dokładnie to samo. tak wykalkulowała, żeby sumaryczna pensja nadal była taka sama.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 17:40   #1748
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość


miałam wrażenie, że Moni chodziło o dodatek od rządu, w sensie z podatków (czy źle zinterpretowałam?). ale wtedy taki dodatek trzeba byłoby dać wszystkim pracującym w niedziele. niby skąd mają się wziąć na to pieniądze...

chyba że faktycznie miałoby to być z kieszeni pracodawcy, to wtedy zrobiłabym dokładnie to samo. tak wykalkulowała, żeby sumaryczna pensja nadal była taka sama.
Ja po prostu uwielbiam jak ktoś non stop chce coś dostać od rządu. Bo rząd w tym momencie wstaje i wyciąga z wlasnej kieszeni to nie przytyk w twoją stronę, ale mam wrażenie że sporo ludzi tak właśnie myśli i nie są ani trochę świadomi tego, że nawet jak rząd im to teraz da, to później i tak zabierze.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 17:47   #1749
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja po prostu uwielbiam jak ktoś non stop chce coś dostać od rządu. Bo rząd w tym momencie wstaje i wyciąga z wlasnej kieszeni to nie przytyk w twoją stronę, ale mam wrażenie że sporo ludzi tak właśnie myśli i nie są ani trochę świadomi tego, że nawet jak rząd im to teraz da, to później i tak zabierze.
bo ludzie generalnie nie ogarniają skąd się biorą pieniądze publiczne i nie mają żadnej świadomości, że to ich własne podatki na to idą. te wszystkie tarcze, dodatki, 500-plusy itd.

ja już słyszałam, od dorosłego człowieka po maturze - że rząd powinien dodrukować pieniądze, żeby wspomóc upadające biznesy w pandemii
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 17:50   #1750
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bo ludzie generalnie nie ogarniają skąd się biorą pieniądze publiczne i nie mają żadnej świadomości, że to ich własne podatki na to idą. te wszystkie tarcze, dodatki, 500-plusy itd.

ja już słyszałam, od dorosłego człowieka po maturze - że rząd powinien dodrukować pieniądze, żeby wspomóc upadające biznesy w pandemii


Każdy powinien miec taka drukarkę w domu


Prawda jest taka, ze spore grono nie wie co z czym sie je.
Taka Monia tez.
Ale nie tylko ona ma takie podejście do pracy.

Nie wiedza jak funkcjonuje gospodarka, ze to jest prosty schemat. To taki domek z kart, jedno runie i leci prawie wszystko.
Niedziele wolne, to mniejsze zarobi, jak mniejsze zarobki to mniej pracowników potrzeba itd.

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-12-04 o 17:53
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 18:27   #1751
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bo ludzie generalnie nie ogarniają skąd się biorą pieniądze publiczne i nie mają żadnej świadomości, że to ich własne podatki na to idą. te wszystkie tarcze, dodatki, 500-plusy itd.

ja już słyszałam, od dorosłego człowieka po maturze - że rząd powinien dodrukować pieniądze, żeby wspomóc upadające biznesy w pandemii

A przypadkiem nasz Harry Potter z ministerstwa finansów też czegoś w podobnym tonie nie powiedział?
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 18:31   #1752
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A przypadkiem nasz Harry Potter z ministerstwa finansów też czegoś w podobnym tonie nie powiedział?
chyba tak. i to pewnie nawet po nim było powtórzone
w końcu z ministerstwa finansów, to się pewnie zna
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 18:34   #1753
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A przypadkiem nasz Harry Potter z ministerstwa finansów też czegoś w podobnym tonie nie powiedział?
Patkowski powiedział że sytuacja finansowa Polaków w czasie pandemii poprawiła się gdyż nie mają gdzie wydawać pieniędzy Staram się nie oceniać kogoś przez pryzmat wyglądu no ale w jego przypadku kurde nie jestem w stanie być obiektywna... toż to Harry jak nic.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:18   #1754
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Patkowski powiedział że sytuacja finansowa Polaków w czasie pandemii poprawiła się gdyż nie mają gdzie wydawać pieniędzy Staram się nie oceniać kogoś przez pryzmat wyglądu no ale w jego przypadku kurde nie jestem w stanie być obiektywna... toż to Harry jak nic.
Czyżby wynalazł sposób na zwalczenie biedy na świecie? Pozamykać sklepy, wszyscy staniemy się bogaczami...
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:19   #1755
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Patkowski powiedział że sytuacja finansowa Polaków w czasie pandemii poprawiła się gdyż nie mają gdzie wydawać pieniędzy Staram się nie oceniać kogoś przez pryzmat wyglądu no ale w jego przypadku kurde nie jestem w stanie być obiektywna... toż to Harry jak nic.

Ja pamiętam dobrze hasło naszego Harrego jak chciał zmienić limit długu w konstytucji
I z tego kawałka:
https://twitter.com/winatuska1/statu...04788758630400
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:26   #1756
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;88337219]Czyżby wynalazł sposób na zwalczenie biedy na świecie? Pozamykać sklepy, wszyscy staniemy się bogaczami...[/QUOTE]

tak. zamknijmy sklepy, a przedsiębiorcy mogą się przebranżowić
recepta na bogaty naród


https://innpoland.pl/163215,wicemini...-przebranzowic

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-12-04 o 19:27
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:33   #1757
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pewnie, przecież pracodawca bogaty, niech sponsoruje!
Zostań sobie takim Januszem biznesu w Polsce i zobacz jak się świetnie firmę prowadzi, jak państwo z ciebie wysysa ile się da kasy.

Jak porównuję moje brutto brutto do netto, to się za głowę łapię... Opłaciłabym z tej kasy prywatną opiekę medyczną, odłożyła na emeryturę i jeszcze by fajna kwota została.
Ale ręka do góry, kto wie ile wynosi jego brutto brutto .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wiem bo sama sobie ZUS opłacam plus podatek

Zgadzam się, odłożyłabym sobie z tego że hohoho. Serio. Jak policzę to z tego roku to mi słabo. Na fajną emeryturę bym sobie uzbierała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:45   #1758
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak. zamknijmy sklepy, a przedsiębiorcy mogą się przebranżowić
recepta na bogaty naród

https://innpoland.pl/163215,wicemini...-przebranzowic
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam dobrze hasło naszego Harrego jak chciał zmienić limit długu w konstytucji
I z tego kawałka:
https://twitter.com/winatuska1/statu...04788758630400
Mistrz.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 19:53   #1759
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Mistrz.
Zastanawiam się czy PiS ma jakiegos doradcę do dobierania takich ludzi do rządu? Większość z nich to perełki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-04, 20:08   #1760
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czemu tak bys wykulkalowala? Gdyby bylo Cie stac i faktycznie bys widziala ze niedziele ciezkie to nie dalabys chociaz minimalnie wiecej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 20:20   #1761
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No to akurat fakt. Wiem osiedlowe sklepiki czesto byly zamkniete w niedziele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

No a teraz przy utrudnionym dostepie do lekarzy powinni zwrocic skladki zdrowotne. Tak akurat uwazam zwlaszcza ze to dlugo juz trwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Czemu tak bys wykulkalowala? Gdyby bylo Cie stac i faktycznie bys widziala ze niedziele ciezkie to nie dalabys chociaz minimalnie wiecej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak już wiesz też pracuje w galerii i też pracuje w nd.
Czemu twierdzisz że nd są cięższe?
Że jest więcej ludzi? No jest bo to często jedyny dzień w który mogą iść na zakupy. Ale więcej ludzi równa się szybciej lecący czas plus w Twoim przypadku wiekszy utarg a co za tym idzie większa premia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 20:22   #1762
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość


Czemu tak bys wykulkalowala? Gdyby bylo Cie stac i faktycznie bys widziala ze niedziele ciezkie to nie dalabys chociaz minimalnie wiecej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powodzenia w prowadzeniu biznesu, jak chcesz zwiększać ludziom pensję (a prawie drugie tyle dopłacić w brutto brutto), żeby im nie było smutno, bo się ciężko w niedzielę pracuje
Zdradzę sekret - dużo pieniążków byś nie zarobiła, ani żeby opłacić całą machinę biznesową, ani tym bardziej, żeby mieć coś dla siebie. Nie mówiąc już o środkach na dalsze rozwijanie biznesu...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 20:53   #1763
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Czemu tak bys wykulkalowala? Gdyby bylo Cie stac i faktycznie bys widziala ze niedziele ciezkie to nie dalabys chociaz minimalnie wiecej?
bo pracowałam w handlu na studiach 5 lat i doskonale wiem jak wyglądały niedziele - pracowałam w każdy piątek-sobotę-niedzielę-poniedziałek, każdy dzień po 12,5 h. a w grudniu to się leciało tak i 6 dni pod rząd czasami. i uważam, że strasznie ksieżniczkujesz i przesadzasz. nie musisz lubić pracować w niedzielę, jak najbardziej możesz popierać niedziele niehandlowe, ale już nie rób z tego harówy ponad siły i takiego wielkiego wyzwania.

to nie są żadne nadgodziny czy praca w uciążliwych godzinach, żeby miały być dodatkowo płatne

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jak już wiesz też pracuje w galerii i też pracuje w nd.
Czemu twierdzisz że nd są cięższe?
Że jest więcej ludzi? No jest bo to często jedyny dzień w który mogą iść na zakupy. Ale więcej ludzi równa się szybciej lecący czas plus w Twoim przypadku wiekszy utarg a co za tym idzie większa premia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a no właśnie. Monia, sama pisałaś że masz premię od utargu. dodatek w postaci wyższej premii Ci nie wystarczy?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 20:56   #1764
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy PiS ma jakiegos doradcę do dobierania takich ludzi do rządu? Większość z nich to perełki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Macierewicz otaczał opieką młodych - Janniger, Misiewicz -no same asy.W sumie jak teraz patrzę to Misiewicza na tle Jannigera czy Harrego to w sumie ciacho
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2020-12-04 o 21:04
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 21:17   #1765
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Macierewicz otaczał opieką młodych - Janniger, Misiewicz -no same asy.W sumie jak teraz patrzę to Misiewicza na tle Jannigera czy Harrego to w sumie ciacho
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 22:19   #1766
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jak już wiesz też pracuje w galerii i też pracuje w nd.
Czemu twierdzisz że nd są cięższe?
Że jest więcej ludzi? No jest bo to często jedyny dzień w który mogą iść na zakupy. Ale więcej ludzi równa się szybciej lecący czas plus w Twoim przypadku wiekszy utarg a co za tym idzie większa premia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedzialam ze pracujesz w niedziele. Skad mialam wiedziec? Niby tak ale czasem tez duze zmeczenie. Premie owszem choc jak ruch jest to i bez niedziel ladne premie jak byly niedziele to sobota i niedziela byla jakby na pol a jak nie ma niedziel to wszystko na sobote.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 22:22   #1767
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Powodzenia w prowadzeniu biznesu, jak chcesz zwiększać ludziom pensję (a prawie drugie tyle dopłacić w brutto brutto), żeby im nie było smutno, bo się ciężko w niedzielę pracuje
Zdradzę sekret - dużo pieniążków byś nie zarobiła, ani żeby opłacić całą machinę biznesową, ani tym bardziej, żeby mieć coś dla siebie. Nie mówiąc już o środkach na dalsze rozwijanie biznesu...
Wiesz ciezko jest biznesom ale tak jak pisalyscie niektore daja jednak premie lub dodatki. Takze nie jest to niemozliwe i widocznie czasem sie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bo pracowałam w handlu na studiach 5 lat i doskonale wiem jak wyglądały niedziele - pracowałam w każdy piątek-sobotę-niedzielę-poniedziałek, każdy dzień po 12,5 h. a w grudniu to się leciało tak i 6 dni pod rząd czasami. i uważam, że strasznie ksieżniczkujesz i przesadzasz. nie musisz lubić pracować w niedzielę, jak najbardziej możesz popierać niedziele niehandlowe, ale już nie rób z tego harówy ponad siły i takiego wielkiego wyzwania.

to nie są żadne nadgodziny czy praca w uciążliwych godzinach, żeby miały być dodatkowo płatne

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------



a no właśnie. Monia, sama pisałaś że masz premię od utargu. dodatek w postaci wyższej premii Ci nie wystarczy?
Tak jak mowie zaobserwowalam ze jak byly soboty i niedziele pracujace to bylo np 10 tys utarg sobota i tyle samo niedziela. Potem po prostu przenioslo sie na sobote ze np 20 tys wiec to samo lub bez wielkich roznic. Chociaz to akurat u nas, to pewnie zalezy od sklepu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-04, 22:41   #1768
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Macierewicz otaczał opieką młodych - Janniger, Misiewicz -no same asy.W sumie jak teraz patrzę to Misiewicza na tle Jannigera czy Harrego to w sumie ciacho
Nie mogę przestać się śmiać 🤣🤣🤣🤣
Teraz misiek dużo schudł to serio ciacho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 01:38   #1769
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Nie mogę przestać się śmiać 🤣🤣🤣🤣
Teraz misiek dużo schudł to serio ciacho

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Harry to jak dla mnie bardziej Herr Flick.

Monia, Ty jesteś po prostu niereformowalna. Kilka stron wałkowania jednego i tego samego i żadnych efektów. Poczytaj sobie proszę troche na temat tego, co to jest profesjonalizm w pracy, bo to, co wypisujesz to herezje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-05, 07:15   #1770
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Monia, to weź się ku*źwa zwolnij i po problemie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 12:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.