związek bez uczuć - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-01, 16:10   #91
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: związek bez uczuć

on z tego co mówił mamie tłumaczy się pracą, zmianą pracy, zmęczeniem
wiem, to normalne, że ktoś jest zmęczony, ale co za problem czasem być miłym? powiedzieć coś ciepłego? Na płacz mi się zbiera, bo chciałabym, żeby było jak wcześniej i nie wiem czy to przez to, że ja go za bardzo rozpieszczałam, on się nie mógł wykazać czy po prostu to nie ma szans. Chyba po drodze zgubiliśmy ostatni moment na szczerą rozmowę a teraz już za późno na to
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:11   #92
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek bez uczuć

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
on z tego co mówił mamie tłumaczy się pracą, zmianą pracy, zmęczeniem
wiem, to normalne, że ktoś jest zmęczony, ale co za problem czasem być miłym? powiedzieć coś ciepłego? Na płacz mi się zbiera, bo chciałabym, żeby było jak wcześniej i nie wiem czy to przez to, że ja go za bardzo rozpieszczałam, on się nie mógł wykazać czy po prostu to nie ma szans. Chyba po drodze zgubiliśmy ostatni moment na szczerą rozmowę a teraz już za późno na to
Odetnij się od tego. Od głupich tłumaczeń również. Za bardzo wierzysz w moc rozmowy. Rozmowa ma dużą moc tylko, jeżeli są uczucia, pozytywne do siebie. Inna sprawa, że to prawda, że za bardzo za nim latałaś i wokół niego. Ale to jest osobna kwestia.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:11   #93
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: związek bez uczuć

Shawtty no ale masz to z głowy i zazdroszczę. Wyleczysz się, zapomnisz, on sobie znajdzie inną, a mój i tak mi nie odpuści, póki nie wrócę. Da mi dwa trzy dni a później i tak będzie mi łaskawie wszystko wybaczał żebym tylko wróciła
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:13   #94
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek bez uczuć

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Shawtty no ale masz to z głowy i zazdroszczę. Wyleczysz się, zapomnisz, on sobie znajdzie inną, a mój i tak mi nie odpuści, póki nie wrócę. Da mi dwa trzy dni a później i tak będzie mi łaskawie wszystko wybaczał żebym tylko wróciła
Ale wymyślasz. Oczywiście, że odpuści. To Ty na razie nie chcesz wcale odpuścić.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:13   #95
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: związek bez uczuć

Wiem, ze za bardzo, ale moi rodzice rozstali się dawno temu. Nie wychowywali mnie razem, szczerze nie widziałam "normalnego" związku, nie czułam tego. Wiem, bo czytam, że facet też musi się wykazać, ale ja nie umiem się zgodzić na bycie "pasożytem". Przykład... chce mnie chłopak gdzieś zabrać- z automatu chcę płacić za siebie i takie tam... a zdrugiej strony widzę jak partnerzy koleżanek płacą za wakacje, ich ciuchy, knajpy i nie mają z tym problemu
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:15   #96
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: związek bez uczuć

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Shawtty no ale masz to z głowy i zazdroszczę. Wyleczysz się, zapomnisz, on sobie znajdzie inną, a mój i tak mi nie odpuści, póki nie wrócę. Da mi dwa trzy dni a później i tak będzie mi łaskawie wszystko wybaczał żebym tylko wróciła
Wkurzasz mnie teraz, serio. Niczego nie mam z głowy, niczego mi nie zazdrość, bo on tez jeszcze podejmie próby, jak zawsze. Myślisz, ze tylko Tobie jest trudno? A inni to zapomną, wylecza się, tamten znajdzie inną, no istny, kurde, raj. Masz takie mozliwosci ku temu jak i ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:17   #97
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: związek bez uczuć

I o co Ci teraz chodzi? Mam siąść i płakać nad tobą?
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 16:19   #98
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: związek bez uczuć

Nie, nie ma takiej potrzeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:22   #99
wolnazajeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 71
Dot.: związek bez uczuć

Nie powiedziałam, że po tobie spływa, ale nie znam twojej historii, więc takie kom pisz komuś, komu powiedziałaś cokolwiek więcej
wolnazajeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:25   #100
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: związek bez uczuć

Chciałam Ci pokazać, ile dają takie tlumaczenia i nadzieja, że ktoś się zmieni. Ale okej, nie to nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 16:30   #101
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek bez uczuć

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam, że po tobie spływa, ale nie znam twojej historii, więc takie kom pisz komuś, komu powiedziałaś cokolwiek więcej
Napisała, że to po niej nie spływało. Pewnie nadal nie spływa. Zadra w sercu zostaje na długo. Ale naprawdę nie ma sensu walczyć z wiatrakami. Ten facet wiedział jak Cię zbajerować, poderwać, na początku związku też był ok. Przestał, bo przestało mu zależeć. Tylko tyle i aż tyle.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 17:43   #102
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: związek bez uczuć

Cytat:
Napisane przez wolnazajeta Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem... ale jak tłumaczę komuś, że wchodzi do mnei do domu, siada do talerza, bo ma już naszykowane a później kładzie się spać. Chwilę posiedzi na telefonie i wychodzi. Tak wyglądają nasze spotkania.
Wyjścia? Pfff mogę sobie sama iść do kina. Knajpa? Cokolwiek? NIE
I tłumaczenie, że skoro jego miesięczne przychody to 10x moje a ja robię zakupy na obiad, kupuję mu ciuchy, to czasem też mógłby sie wysilić.
Na ostatnim weselu kilkanaście godzin bawiłam się z cudzymi dziećmi bo on jak zniknął z kuzynami to tyle go widziałam
Ani razu ze mną nie zatańczył, nie pogadał, zajęty sobą
Przy kolegach na wspólnym piwie udawał, że mnie nie widzi albo zachowywał się jak gbur (np. szarpie moją rękę, bo mam ją podać z gratulacjami kumplami, bo coś tam)
Bycie miły, buziaki, seks, czułości- mogę sobie pomarzyć o jakimkolwiek uznaniu, komentarzu
Rozmowa? W sumie to może mnie posłuchać, w odpowiedzi na mój esej wyśle mema albo emotkę i tyle
wcześniej było inaczej, ale takiego jakiego poznałam nie ma juz od dawna
Jego spontan czy jakaś miła niespodzianka? Ok, kiedy ostatnio z nim zerwałam kupił mi kwiatki i miśka
Prezenty? Śmiech na sali, bo ten człowiek nie ma zielonego pojęcia, co lubię. Ok do ostatniego mikołaja ok, ale później walentynki, dzień kobiet, imieniny, urodziny, rocznica "oj no przepraszam nie wiedziałem co kupić"
ok, nie chodzi o przeliczanie, ile rzedczy mi kupił, ale ja mu kupuję ciągle coś, jakieś koszulki, spodnie, tydzień temu kurtki, bluzy, koszulki
jakoś sama trafiłam w rozmiar, kolor a jemu się nic nie chciało wymyślić
Nie umiem o tym rozmawiać, bo nie jestem osobą, która w ramach uznania potrzebuje prezentów i litanii komplementów, ale Jezu... jakieś minimum uznania, czy chociażby jak mówię, że chociaż raz w tygodniu możemy gdzieś wyjść zamiast leżeć (on leży a ja coś tam sobie robię w mieszkaniu, bo nie umiem spać cały weekend ani w tygodniu w ciągu dnia)

Wszystkie kometarze to zaraz z ejgo strony tłumaczenie, że wymyslam, przesadzam, on nic nie zrobił, przeciez nie jest moim wrogiem, powinnam się ogarnąć
Facet ma rację w jednym: powinnaś się ogarnąć. W imię czego tak skaczesz? Zacznij się szanować, nikt nie będzie Ciebie szanował, gdy zachowujesz się jak podnóżek. Postaw siebie na pierwszym miejscu - to jedyna osoba, z którą jesteś zmuszona przeżyć całe życie.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-01, 18:05   #103
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: związek bez uczuć

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Facet ma rację w jednym: powinnaś się ogarnąć. W imię czego tak skaczesz? Zacznij się szanować, nikt nie będzie Ciebie szanował, gdy zachowujesz się jak podnóżek. Postaw siebie na pierwszym miejscu - to jedyna osoba, z którą jesteś zmuszona przeżyć całe życie.
Amen.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-04, 06:59   #104
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: związek bez uczuć

Zamykam na prośbę Autorki.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-04 07:59:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.