Szampon do wlosow suchych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 18:12   #1
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145

Szampon do wlosow suchych


Witajcie Mam suche wlosy oraz rozdwajajace sie koncowki, ktore niedawno podcielam dosc sporo i zamierzam wziac sie za swoje wlosy...
Zrezygnowalam juz z prostownicy i suszarki (widac juz efekty - moje wlosy kiedys uzaleznione od prostownicy po umyciu sprawuja sie calkiem niezle), ale teraz zastanawiam sie nad doborem odpowiedniego szamponu i odzywki najlepiej takich ktore nie zawieraja sylikonow... Czy moze ktos cos polecic? Zamierzam tez stosowac olej do wlosow np. kokosowy, bo jak narazie to bazowalam na ☠☠☠wabiu i serum z Avonu.
Moze jakies rady jak moge jeszcze pomoc moim wlosom w odzyskaniu blasku i zdrowia? pozdrawiam
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 19:36   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Szampon do wlosow suchych

wszystko jest opisane w odpowiednich wątkach, wystarczy poszukać.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:00   #3
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Szampon do wlosow suchych

Tyle wątków, masa informacji, a Ty zakładasz nowy wątek. Nikt nie będzie specjalnie dla Ciebie powielać tego wszystkiego. Poczytaj, znajdziesz coś dla siebie
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:17   #4
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: Szampon do wlosow suchych

ja aktualnie używam szamponu i odżywki do włosów suchych i zniszczonych - Mypa Aloe Vera do kupienia tylko w Naturze, polecam Ci też Alterrę wersja z granatem i aloesem, jestem z nich zadowolona.
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:29   #5
_tysia_
Raczkowanie
 
Avatar _tysia_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 115
Dot.: Szampon do wlosow suchych

Jeśli nie chcecie odpowiadać na dany temat, to nie odpowiadajcie, po co te niemiłe komentarze -,-

Sama jestem nowa, więc Cię rozumiem. Też od niedawna zaczęłam zdrowo pielęgnować włosy. Odstawiłam suszarkę i prostownicę. Jeśli chodzi o szampon to używam od niedawna babydream. Radzę też poczytać o myciu włosów odżywką, osobiście jeszcze nie stosowałam, ale zamierzam Myje włosy co drugi dzień. Przed każdym myciem olejuję włosy na mokro (wpuszczam do miski z wodą kilka kropel oleju i moczę w tym włosy, zostawiam na całą noc) lub nakładam maseczkę około dwie godziny przed myciem (ostatnio alterrę z granatem i aloesem połączoną z miodem, nie pasuje mi jednak jej zapach. Teraz planuję kupić maskę wax'a i sok aloesowy i robić różne mieszanki). Polecam blog: http://anwena.blogspot.com/
_tysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:40   #6
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Szampon do wlosow suchych

Cytat:
Napisane przez _tysia_ Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcecie odpowiadać na dany temat, to nie odpowiadajcie, po co te niemiłe komentarze -,-

Sama jestem nowa, więc Cię rozumiem. Też od niedawna zaczęłam zdrowo pielęgnować włosy. Odstawiłam suszarkę i prostownicę. Jeśli chodzi o szampon to używam od niedawna babydream. Radzę też poczytać o myciu włosów odżywką, osobiście jeszcze nie stosowałam, ale zamierzam Myje włosy co drugi dzień. Przed każdym myciem olejuję włosy na mokro (wpuszczam do miski z wodą kilka kropel oleju i moczę w tym włosy, zostawiam na całą noc) lub nakładam maseczkę około dwie godziny przed myciem (ostatnio alterrę z granatem i aloesem połączoną z miodem, nie pasuje mi jednak jej zapach. Teraz planuję kupić maskę wax'a i sok aloesowy i robić różne mieszanki). Polecam blog: http://anwena.blogspot.com/
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz, to mile z twojej strony, pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Tyle wątków, masa informacji, a Ty zakładasz nowy wątek. Nikt nie będzie specjalnie dla Ciebie powielać tego wszystkiego. Poczytaj, znajdziesz coś dla siebie
Nie prosze zeby powielac tylko pytam o szampon i jak widzisz dla niektorych nie ma problemu zeby napisac pare slow. Ale dzieki za rade, poczytam co nieco w innych watkach, pzd
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 17:41   #7
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Szampon do wlosow suchych

Cytat:
Napisane przez _tysia_ Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcecie odpowiadać na dany temat, to nie odpowiadajcie, po co te niemiłe komentarze -,-

Sama jestem nowa, więc Cię rozumiem. Też od niedawna zaczęłam zdrowo pielęgnować włosy. Odstawiłam suszarkę i prostownicę. Jeśli chodzi o szampon to używam od niedawna babydream. Radzę też poczytać o myciu włosów odżywką, osobiście jeszcze nie stosowałam, ale zamierzam Myje włosy co drugi dzień. Przed każdym myciem olejuję włosy na mokro (wpuszczam do miski z wodą kilka kropel oleju i moczę w tym włosy, zostawiam na całą noc) lub nakładam maseczkę około dwie godziny przed myciem (ostatnio alterrę z granatem i aloesem połączoną z miodem, nie pasuje mi jednak jej zapach. Teraz planuję kupić maskę wax'a i sok aloesowy i robić różne mieszanki). Polecam blog: http://anwena.blogspot.com/
Mój komentarz nie był niemiły . To, że jesteś nowa nie upoważnia Cię do braku znajomości regulaminu. Tyle w temacie

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Moze jakies rady jak moge jeszcze pomoc moim wlosom w odzyskaniu blasku i zdrowia? pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Nie prosze zeby powielac tylko pytam o szampon i jak widzisz dla niektorych nie ma problemu zeby napisac pare slow. Ale dzieki za rade, poczytam co nieco w innych watkach, pzd
W cytacie powyżej widzę jednak coś innego . Ok, niech będzie, że mam problem napisać. W takim razie spowodowany jest on tym, że wszystko już było napisane. Wystarczy przejrzeć, te wątki to skarbnica wiedzy. Czytaj, czytaj, aż znajdziesz coś dla siebie
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 19:43   #8
pola124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Szampon do wlosow suchych

Ja podobnie jak Tysia wcieram we włosy oliwę i zostawiam na noc (moja ulubiona to i love aceite, bo jest delikatna i bardzo ładnie pachnie). Zdecydowanie poprawiło to wygląd moich włosów. Takie zwykłe i naturalne sposoby są najlepsze jeśli chodzi o pielęgnację
pola124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 21:53   #9
Ciasteczko56
Raczkowanie
 
Avatar Ciasteczko56
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 117
Dot.: Szampon do wlosow suchych

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235025 - lista szamponów bez silikonów



jeśli chodzi o rady dotyczące tego co pomaga odzyskać zdrowe włosy - polecam zapoznanie się z treścią blogów włosomaniaczek np.
www.anwena.blogspot.com

Edytowane przez Ciasteczko56
Czas edycji: 2012-07-02 o 21:55
Ciasteczko56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 22:44   #10
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: Szampon do wlosow suchych

Ja również (jak wyżej) polecam szampon babydream. Bez zbędnych składników, dobrze myje i zmywa oleje. Jedynie plącze włosy podczas mycia, ale np odżywka z Rossmanna Isana z olejkiem babassu spokojnie daje sobie radę z powstałym kołtunem i po myciu włoski są milutkie
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.