seks bez zabezpieczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 14:45   #1
malutka177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1

seks bez zabezpieczenia


wiem, że takich wątków jest już masa, ale muszę sama zacząć. kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. wiem, zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie. nie spuścił się we mnie, ale mimo wszystko się boję, że mogłam zajść w ciąże. czy to możliwe? i jakie jest prawdopodobieństwo? proszę o szybką odpowiedź!

Edytowane przez malutka177
Czas edycji: 2012-07-01 o 14:59
malutka177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 14:55   #2
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: seks bez zabezpieczenia

tak, możliwe
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:01   #3
charlotte_69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 41
GG do charlotte_69
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Możliwe, nawet bardzo. Przecież w śluzie partnera też są plemniki..
charlotte_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:17   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez malutka177 Pokaż wiadomość
wiem, że takich wątków jest już masa, ale muszę sama zacząć. kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. wiem, zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie. nie spuścił się we mnie, ale mimo wszystko się boję, że mogłam zajść w ciąże. czy to możliwe? i jakie jest prawdopodobieństwo? proszę o szybką odpowiedź!
Nikt nie wie czy w preejakulacie Twojego chłopaka sa plemniki zdolne do zapłodnienia. Może tak a może nie..
Za 2 tygodnie zrób test i będzie jasność.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:21   #5
calaWpapilotach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Witajcie!

Jestem tu zupełnie "nowa" i zapewne podpięłam się nie do tego wątku co trzeba, ale mam podobny problem jak moja poprzedniczka, ale po kolei :

Mam dość regularne cykle (ok 30-30kilka dni), ostatni okres miałam 22 maja, dziś jest już 1 lipca a okresu nadal brak. Przez ostatni miesiąc bardzo często kochałam się z moim chłopakiem, prawie zawsze na początku kochaliśmy się bez gumki, nigdy nie doszło do wytrysku bo potem zakładaliśmy gumkę. Od jakiegoś czasu bolą mnie piersi i ogólnie wszystko jakby zmierzało do okresu, ale nadal go nie ma:/ Bardzo się stresuję, że mogę być w ciąży, zrobiłam już dwa testy (w 35-tym dniu cyklu i 38 dniu cyklu) i na żadnym z nich nie było nawet cienia drugiej kreski. Myślicie, że mogę być w ciąży? Czy to opóźnienie może być spowodowane stresem? (a ostatnio miałam go bardzo dużo- ciężka sesja i osobiste problemy a teraz strach przed ciążą...)

Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
Pozdrawiam!
calaWpapilotach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 15:28   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez calaWpapilotach Pokaż wiadomość
Czy to opóźnienie może być spowodowane stresem? (a ostatnio miałam go bardzo dużo- ciężka sesja i osobiste problemy a teraz strach przed ciążą...)
Strach przed ciążą?
Boisz się ciąży, nie chcesz jej, więc jak to się ma do tego:
Cytat:
rzez ostatni miesiąc bardzo często kochałam się z moim chłopakiem, prawie zawsze na początku kochaliśmy się bez gumki, nigdy nie doszło do wytrysku bo potem zakładaliśmy gumkę.
?

Tak, opóźnienie może być spowodowane stresem.
Zrób test z krwi, a następnym razem zabezpieczaj się, żeby potem nie było płaczu, że ciąża się przytrafiła..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 19:18   #7
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Nie wierzę w bezmyślność ludzi, nie wierzę.
Uwaga uwaga, chodzę bez butów po śniegu, czy mogę mieć zapalenie płuc? Bardzo nie chcę go mieć.

Drogie panie, jeśli nie chce się być w ciąży, mamy cały szereg sposobów zapobiegania ciąży. Seks bez zabezpieczenia (choćby w formie poprawnie stosowanego NPR) ZAWSZE może skończyć się ciążą, więc chyba się jej aż tak nie boicie.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 20:27   #8
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Seks bez zabezpieczenia = staranie się o dziecko = ciąża bardzo prawdopodobna.


Czas szykować wyprawkę.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 22:48   #9
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez calaWpapilotach Pokaż wiadomość
prawie zawsze na początku kochaliśmy się bez gumki, nigdy nie doszło do wytrysku bo potem zakładaliśmy gumkę.
jedno pytanie: dlaczego?
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-01, 23:43   #10
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Drogie panie, jeśli nie chce się być w ciąży, mamy cały szereg sposobów zapobiegania ciąży. Seks bez zabezpieczenia (choćby w formie poprawnie stosowanego NPR) ZAWSZE może skończyć się ciążą, więc chyba się jej aż tak nie boicie.
Wiesz że skuteczność NPR jest zbliżona do skuteczności tabletek antykoncepcyjnych a jeżeli ktoś współżyje tylko w fazie niepłodności poowulacyjnej to jest nawet wyższa?
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
jedno pytanie: dlaczego?
Też jestem ciekawa
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:08   #11
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
jedno pytanie: dlaczego?

Ty tak serio pytasz????
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 08:23   #12
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: seks bez zabezpieczenia

nie chcesz dziecka a nie zabezpieczasz się..co za głupota
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 08:31   #13
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez malutka177 Pokaż wiadomość
wiem, że takich wątków jest już masa, ale muszę sama zacząć. kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia. wiem, zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie. nie spuścił się we mnie, ale mimo wszystko się boję, że mogłam zajść w ciąże. czy to możliwe? i jakie jest prawdopodobieństwo? proszę o szybką odpowiedź!
tak jest prawdopodobieństwo ciązy!
zrób badanie krwi będzie najpewniesze, albo idź do lekarza!

Cytat:
Napisane przez calaWpapilotach Pokaż wiadomość
Witajcie!

Jestem tu zupełnie "nowa" i zapewne podpięłam się nie do tego wątku co trzeba, ale mam podobny problem jak moja poprzedniczka, ale po kolei :

Mam dość regularne cykle (ok 30-30kilka dni), ostatni okres miałam 22 maja, dziś jest już 1 lipca a okresu nadal brak. Przez ostatni miesiąc bardzo często kochałam się z moim chłopakiem, prawie zawsze na początku kochaliśmy się bez gumki, nigdy nie doszło do wytrysku bo potem zakładaliśmy gumkę. Od jakiegoś czasu bolą mnie piersi i ogólnie wszystko jakby zmierzało do okresu, ale nadal go nie ma:/ Bardzo się stresuję, że mogę być w ciąży, zrobiłam już dwa testy (w 35-tym dniu cyklu i 38 dniu cyklu) i na żadnym z nich nie było nawet cienia drugiej kreski. Myślicie, że mogę być w ciąży? Czy to opóźnienie może być spowodowane stresem? (a ostatnio miałam go bardzo dużo- ciężka sesja i osobiste problemy a teraz strach przed ciążą...)

Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
Pozdrawiam!
będęto powtarzać notorycznie i ciągle może do kogos to trafi! -> idź do lekarza! przyczyn braku @ może być wiele a długotrwały brak miesiączki może powodować inne poważniejsze problemy!
a jak nie chcesz uprawiać seksu z gumką to idź po tabletki, bez sensu kochać się trochę tak trochę tak...co to daje?!

są do tego wątki zbiorcze nowych osób nie zwalniamy z obowiązku czytania regulaminu!
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.

Edytowane przez karola991
Czas edycji: 2012-07-02 o 08:33
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:00   #14
EnergyMan
Raczkowanie
 
Avatar EnergyMan
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 252
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Jak najbardziej można zajść w ciążę kochając się bez zabezpieczenia, sam tego niestety doświadczyłem i był problem... Także nie polecam tego ryzyka - albo tabletki, albo gumki od samego początku w okresie dni płodnych z dużym zapasem w jedną i drugą stronę. Bez zabezpieczenia można w trakcie miesiączki lub tuż po jak ktoś lubi ;-)
EnergyMan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:10   #15
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Wiesz że skuteczność NPR jest zbliżona do skuteczności tabletek antykoncepcyjnych a jeżeli ktoś współżyje tylko w fazie niepłodności poowulacyjnej to jest nawet wyższa?
a gdzie ja napisałam, że NPR jest nieskuteczny, bo nie mogę sobie przypomnieć? Zaliczyłam go do metod antykoncepcji, bo nią jest.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:19   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
Bez zabezpieczenia można w trakcie miesiączki lub tuż po jak ktoś lubi ;-)

Dobre.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:44   #17
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
Jak najbardziej można zajść w ciążę kochając się bez zabezpieczenia, sam tego niestety doświadczyłem i był problem... Także nie polecam tego ryzyka - albo tabletki, albo gumki od samego początku w okresie dni płodnych z dużym zapasem w jedną i drugą stronę. Bez zabezpieczenia można w trakcie miesiączki lub tuż po jak ktoś lubi ;-)

hahahahaha!g.... prawda!
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:16   #18
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
a gdzie ja napisałam, że NPR jest nieskuteczny, bo nie mogę sobie przypomnieć? Zaliczyłam go do metod antykoncepcji, bo nią jest.
Cóż, ja odniosłam wrażenie z Twojego postu, iż skuteczność NPR jest porównywalna do "skuteczności" seksu bez zabezpieczenia, co jest nieprawdą.
NPR nie jest zaliczany do metod antykoncepcji tylko do "metod określania płodności" (wg.WHO)
Seks podczas zażywania tabletek anty/używania gumek może się tak samo często zakończyć ciążą jak podczas stosowania NPR

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
Bez zabezpieczenia można w trakcie miesiączki lub tuż po jak ktoś lubi ;-)
Dokładnie tak jak napisały dziewczyny - BZDURA
Jak się dziewczynie trafi krótszy cykl, a facetowi podnadprzeciętnie żywotne plemniki to ciąża gotowa
Znacznie bezpieczniejsze jest współżycie bez prezerwatywy po owulacji, no ale aby to określić dziewczyna musiałaby samoobserwacje prowadzić
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:20   #19
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Cóż, ja odniosłam wrażenie z Twojego postu, iż skuteczność NPR jest porównywalna do "skuteczności" seksu bez zabezpieczenia, co jest nieprawdą.
NPR nie jest zaliczany do metod antykoncepcji tylko do "metod określania płodności" (wg.WHO)
Seks podczas zażywania tabletek anty/używania gumek może się tak samo często zakończyć ciążą jak podczas stosowania NPR [COLOR="Silver"]
aaa widzisz, wszystko jasne. Niestety nie odpowiadam za Twoje nadinterpretacje ani za to, co sobie dopiszesz do mojej wypowiedzi Ja tego nie napisałam ani nie pomyślałam nawet.
Co do ostatniego się nie zgodzę, jednak tabletki są od NPR-u prostsze w obsłudze.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 11:25   #20
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
aaa widzisz, wszystko jasne. Niestety nie odpowiadam za Twoje nadinterpretacje ani za to, co sobie dopiszesz do mojej wypowiedzi Ja tego nie napisałam ani nie pomyślałam nawet..

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Co do ostatniego się nie zgodzę, jednak tabletki są od NPR-u prostsze w obsłudze.
Nie masz tu nic do zgadzania się czy nie, bo wg. wskaźnika Pearl'a tak właśnie jest
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:47   #21
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez EnergyMan Pokaż wiadomość
Bez zabezpieczenia można w trakcie miesiączki lub tuż po jak ktoś lubi ;-)
No i dziwić się że jest tyle ciąż jak niektórzy mają taką wiedzę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:00   #22
Dusia910
Raczkowanie
 
Avatar Dusia910
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 42
Dot.: seks bez zabezpieczenia

.

Edytowane przez Dusia910
Czas edycji: 2012-10-21 o 10:49
Dusia910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:46   #23
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Przecież to Wasz NMPR - tak to wygląda:
Przy cyklu 28 dniowym owulacja przypada na ok. 14 dni przed miesiączką, dni płodne przypadają średnio na czas pomiędzy 9 a 18 dniem cyklu.

Przy cyklach krótszych okres płodności wyznacza się, odejmując od jego początku (9 dnia cyklu) różnicę w ich długości (np. przy cyklu 26-dniowym różnica ta wynosi 2 dni, a więc okres płodności zaczyna się w 7 dniu cyklu, a kończy w 16). Przy cyklach dłuższych dodajemy odpowiednią liczbę dni.
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:47   #24
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Przecież to Wasz NMPR - tak to wygląda:
Przy cyklu 28 dniowym owulacja przypada na ok. 14 dni przed miesiączką, dni płodne przypadają średnio na czas pomiędzy 9 a 18 dniem cyklu.
Tylko, że u zdrowej kobiety owulacja może wystąpić 10-16 dni przed miesiączką. Do tego w trakcie trwania cyklu nie wiadomo kiedy będzie owulacja.

Cytat:
Przy cyklach krótszych okres płodności wyznacza się, odejmując od jego początku (9 dnia cyklu) różnicę w ich długości (np. przy cyklu 26-dniowym różnica ta wynosi 2 dni, a więc okres płodności zaczyna się w 7 dniu cyklu, a kończy w 16). Przy cyklach dłuższych dodajemy odpowiednią liczbę dni.
Nie tylko w ten sposób można ustalać granicę I fazy. No i trzeba pamiętać, że I faza to faza niepłodności względnej, nie jest ona tak pewna jak III faza.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:35   #25
19czarna56
Przyczajenie
 
Avatar 19czarna56
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 16
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Jest możliwe, ponieważ w płynie ejakulacyjnym ( śluz przed wytryskiem ) też mogą się znajdować plemniki zdolne do zapłodnienia. Jeżeli miałaś dni płodne prawdopodobieństwo ciąży jest większe. Polecam wizytę u ginekologa i więcej rozumu na przyszłość, bo chociażby prezerwatywy nie są majątkiem a zawsze to jakieś zabezpieczenie
19czarna56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:10   #26
elle elle
Rozeznanie
 
Avatar elle elle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 790
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez calaWpapilotach Pokaż wiadomość
Witajcie!

Jestem tu zupełnie "nowa" i zapewne podpięłam się nie do tego wątku co trzeba, ale mam podobny problem jak moja poprzedniczka, ale po kolei :

Mam dość regularne cykle (ok 30-30kilka dni), ostatni okres miałam 22 maja, dziś jest już 1 lipca a okresu nadal brak. Przez ostatni miesiąc bardzo często kochałam się z moim chłopakiem, prawie zawsze na początku kochaliśmy się bez gumki, nigdy nie doszło do wytrysku bo potem zakładaliśmy gumkę. Od jakiegoś czasu bolą mnie piersi i ogólnie wszystko jakby zmierzało do okresu, ale nadal go nie ma:/ Bardzo się stresuję, że mogę być w ciąży, zrobiłam już dwa testy (w 35-tym dniu cyklu i 38 dniu cyklu) i na żadnym z nich nie było nawet cienia drugiej kreski. Myślicie, że mogę być w ciąży? Czy to opóźnienie może być spowodowane stresem? (a ostatnio miałam go bardzo dużo- ciężka sesja i osobiste problemy a teraz strach przed ciążą...)

Będę Wam bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi!
Pozdrawiam!
Dramat!
A test robiłaś z porannego moczu? Nie wiem w ogóle jak przez tyle czasu nie odwiedziłaś lekarza...
__________________
Czas to miłość

Wymiana kosmetyczna

Klik!
Wybieram grupę Color!

elle elle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 12:47   #27
StrawberryDaiquiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Wizażanki a pro po tematu chciałam się z Wami czymś podzielić Ciotka mojego kolegi jest ginekologiem, która kiedyś jak dopiero zaczynał współżycie powiedziała mu, że prezerwatywa to żaden środek antykoncepcyjny ona ma jedynie chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Mówiła też, że jeśli chłopak nie skończy we wnętrzu żadnej ze swoich partnerek szansa na ciąże jest na prawdę znikoma. Więc skąd ten powszechny strach przed stosunkiem przerywanym? Mój tata kochał się z mamą bez zabezpieczenia kilka lat. Dziecko zrobili wtedy kiedy zaplanowali. Tak samo ja z moim chłopakiem już prawie rok kochamy się bez zabezpieczenia i jak na razie ciąży nie ma (nawet gdyby była to wiem, że damy radę). Dlatego kurcze czemu każdy uważa, że seks bez zabezpieczenia to "zło" i gwarancja ciąży? Jak można bardziej ufać tabletkom niż swojemu mężczyźnie? Nic nigdy nie daje stu procentowej gwarancji, a seksu bez zabezpieczenia boją się chyba tylko kobiety facetów którzy nie panują nad własnym wytryskiem Jeśli uraziłam czyjeś poglądy dot. tej sprawy to przepraszam, ale chciałam tylko przedstawić Wam swój. Pozdrawiam ciepło
__________________
Chcesz spytać o moje emocje?
Zostały w drugich spodniach.
StrawberryDaiquiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 12:56   #28
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
(...) prezerwatywa to żaden środek antykoncepcyjny ona ma jedynie chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Mówiła też, że jeśli chłopak nie skończy we wnętrzu żadnej ze swoich partnerek szansa na ciąże jest na prawdę znikoma.
I Ty wierzysz ciotce, która opowiada takie bzdury o prezerwatywach?
Cytat:
Więc skąd ten powszechny strach przed stosunkiem przerywanym?
Bo nie jest to metoda antykoncepcji.
Cytat:
Mój tata kochał się z mamą bez zabezpieczenia kilka lat. Dziecko zrobili wtedy kiedy zaplanowali.
Może mieli wielkie szczęście, po prostu.
Cytat:
Tak samo ja z moim chłopakiem już prawie rok kochamy się bez zabezpieczenia i jak na razie ciąży nie ma (nawet gdyby była to wiem, że damy radę).
Póki nie macie dzieci, nie wiesz czy również macie takie szczęście, czy któreś z Was jest np bezpłodne.
Cytat:
Dlatego kurcze czemu każdy uważa, że seks bez zabezpieczenia to "zło" i gwarancja ciąży?
Gwarancja nie, ale jeśli nie chce się dziecka, to zwyczajna głupota.
Cytat:
Jak można bardziej ufać tabletkom niż swojemu mężczyźnie?
Pytanie tak bzdurne, że niewarto odpowiadać, wybacz.
Cytat:
Nic nigdy nie daje stu procentowej gwarancji, a seksu bez zabezpieczenia boją się chyba tylko kobiety facetów którzy nie panują nad własnym wytryskiem
Albo te, które nie mają wiedzy dotyczącej tego, czy w preejakulacie ich mężczyzn są plemniki zdolne do zapłodnienia.
Bo niby skąd mają to wiedzieć?
Dlatego się zabezpieczają, to chyba logiczne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 13:02   #29
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Ciotka mojego kolegi jest ginekologiem, która kiedyś jak dopiero zaczynał współżycie powiedziała mu, że prezerwatywa to żaden środek antykoncepcyjny ona ma jedynie chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Jaaasne, a wskaźnik Pearla dla prezerwatywy jest wyssany z palca

Cytat:
Mówiła też, że jeśli chłopak nie skończy we wnętrzu żadnej ze swoich partnerek szansa na ciąże jest na prawdę znikoma. Więc skąd ten powszechny strach przed stosunkiem przerywanym?
Pewnie stąd, że plemniki znajdujące się w preejakulacie mogą być zdolne do zapłodnienia. No i stąd, że stosunek przerywany może być przerwany trochę za późno

Cytat:
Dlatego kurcze czemu każdy uważa, że seks bez zabezpieczenia to "zło" i gwarancja ciąży?
Nikt nie mówi, że to gwarancja ciąży. To po prostu kiepskie zabezpieczenie. Nie bez powodu ludzie nazywają je ruletką

Cytat:
Jak można bardziej ufać tabletkom niż swojemu mężczyźnie?
Wskaźnik Pearla jest tutaj bezwzględny
A „ufanie tabletkom” i „ufanie mężczyźnie” to dwa zupełnie inne „ufania”

Cytat:
(...) a seksu bez zabezpieczenia boją się chyba tylko kobiety facetów którzy nie panują nad własnym wytryskiem
Żaden facet nie ma władzy absolutnej nad wytryskiem
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 14:17   #30
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: seks bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Wizażanki a pro po tematu chciałam się z Wami czymś podzielić Ciotka mojego kolegi jest ginekologiem, która kiedyś jak dopiero zaczynał współżycie powiedziała mu, że prezerwatywa to żaden środek antykoncepcyjny ona ma jedynie chronić przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
strzeż mnie losie, od takich ginekologów
Więc wirusów nie przepuszcza, a plemniki już tak? Jak gumka pęknie to zarówno można zajść w ciążę, jak i zarazić się chorobą weneryczną.

.
Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Więc skąd ten powszechny strach przed stosunkiem przerywanym?
bo odpowiedzialne dziewczyny i mężczyźni wiedzą, że to żadna metoda
Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Mój tata kochał się z mamą bez zabezpieczenia kilka lat. Dziecko zrobili wtedy kiedy zaplanowali. Tak samo ja z moim chłopakiem już prawie rok kochamy się bez zabezpieczenia i jak na razie ciąży nie ma (nawet gdyby była to wiem, że damy radę).
to raczej szczęście. Znam mnóstwo osób które i 3 lata tak współżyły i jakie to one cwane nie są, a nagle bum, niechciana ciąża. To może zdarzyć się zarówno po tygodniu jak i po latach. Ruletka, jak wspomniała inna wizażanka.
Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Dlatego kurcze czemu każdy uważa, że seks bez zabezpieczenia to "zło" i gwarancja ciąży?
bo nią jest prędzej czy później. Poza tym seks "niedokończony" nie jest aż tak przyjemny jak pełen stosunek, nie można się zupełnie zapomnieć. Pewna seksuolog powiedziała mi nawet kiedyś, że taki seks powoduje podświadomy stres dla organizmu i psychiki kobiety i może skutkować powikłaniami
Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Jak można bardziej ufać tabletkom niż swojemu mężczyźnie?
A co to w ogóle za dziwne pytanie? Jak mam gorączkę i biorę leki to ufam bardziej tabletkom niż mamie bo nie polegam jedynie na zimnych okładach? To trochę naiwne myślenie i nie ma nic wspólnego z ufaniem komukolwiek.
Cytat:
Napisane przez StrawberryDaiquiri Pokaż wiadomość
Nic nigdy nie daje stu procentowej gwarancji, a seksu bez zabezpieczenia boją się chyba tylko kobiety facetów którzy nie panują nad własnym wytryskiem
Seksu bez zabezpieczenia boją się kobiety, które nie chcą mieć dzieci NA PEWNO, a nie "jak się poszczęści". Wątpię, żeby aż tylu facetów nie umiało zapanować nad swoim wytryskiem za to wiele osób lubi seks spontaniczny, do końca, bez jakiś dziwnych zabiegów.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 19:17:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.