Seks bez zobowiazan a moralniak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-05, 14:42   #1
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203

Seks bez zobowiazan a moralniak


Wiem ze nie możecie zadecydować za mnie ale może ułatwicie mi wybór
Od jakiegoś czasu pisze z pewnym chłopakiem, obydwoje jesteśmy wolni i żadne z nas nie chce związku... Ostatnio zaproponował mi spotkania bez zobowiązań niby wszystko fajnie bo wizualnie mnie pociąga i w ogole ale mam obawy...

1. Nigdy nie praktykowałam tego typu spotkań wiec nie wiem czy na następny dzień nie będę żałowała
2. Co jeśli sie zakocham?

jak myślicie sprobować i sie spotkać czy jesli mam jakie kolwiek obawy to odpuscic?

I jeśli któraś z Was uczestniczyła w takich spotkaniach to jakie były Wasze odczucia później?
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:03   #2
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Jeśli uważasz, że to nie w Twoim stylu i masz wątpliwości, to lepiej odpuść.
Co innego, gdybyś jeszcze wcześniej, zanim się poznaliście, była na "tak".

Ja bym się bała, że się zakocham, a tu nic z tego, bo facet nie chce ode mnie nic poza seksikiem
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:10   #3
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

ja nie raz się umawiałam z facetami na sam seks. Mi to bardzo pasowało - czułam się pożądana i adorowana. Świetna sprawa, a nie trzeba się angażować emocjonalnie.

Co do zakochania - możesz do niego czuć ogromny pociąg fizyczny, tak silny i nakarmiony odpowiednią dawką hormonów, że wyda Ci się idealnym materiałem na męża. Ale nie martw się - super seks nie znaczy, że się jest dopasowanym charakterami. Jeśli chcesz się "zabezpieczyć" przed zakochaniem, pogadaj z nim i spróbuj wynaleźć coś, co by Cię wkurzało, gdyby był Twoim facetem, a u kochanka jest nieważne. Ja ogólnie nie miałam problemu z rozdzieleniem emocji od seksu, choć mój ostatni sexfriend od trzech lat jest moim facetem, i tak już pewnie zostanie tak nam się spodobało spędzanie czasu razem, więc nie należy się tego bać wcale nie jest tak trudno przejść potem na związek.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:22   #4
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Praktykowałam, nie żałowałam

Traktuję taki seks jako czysty hedonizm i przyjemność; tak jak możesz mieć przyjemność z wspólnego wyjścia do kina, wieczoru w kawiarni, tańca a nawet gry w tenisa, tak możesz mieć z seksu. Warunki: zabezpieczenie, brak zobowiązań i brak zahamowań. Decyduje zgoda partnerów i fajna zabawa. Zresztą temat był już na forum wałkowany - dziwią mnie pytania czy np. anal na takim spotkaniu wchodzi w grę; jak dla mnie sprawa jest prosta - oboje lubicie analik, no to jazda a jak nie to po co się męczyć? Seks to ma być obopólna radość, granice wytyczacie sobie sami.

Co do drugiej części pytania, to nie wiem na ile jesteś "kochliwa". "Ona go kocha, on ją nie" to klasyk od czasów antycznej tragedii, ale mimo moich uwierz mi sporych doświadczeń w seksie uważam, że można zakochać się zanim dojdzie do seksu i współżyć bez zakochiwania się. No więc co było pierwsze: jajko czy kura? Trudno mi Cię wyczuć, nie znamy się więc powiem tylko tak - jak masz wątpliwości czy ta sytuacja Cię nie zrani to odpuść sobie. Ale z drugiej strony wiem że można nawet przez dłuższy czas spotykać się i przeżywać megaorgazmiczny seks nie tworząc związku.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:51   #5
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

wszystko zależy od osoby. po Twoim pierwszym poście widać, że zrobisz sobie takim układem krzywdę. Nie polecam
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:59   #6
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Byłam w takich układach 3 razy i było fajnie 2 razy. Raz facet nie trzymał się reguł i było niefajnie, bo się zakochałam i potem cierpiałam. W pozostałych dwóch sytuacjach - miło wspominam i nic nie bolało. A w seksie przyjemność była.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 19:16   #7
marzenkafiorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 183
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

zazwyczaj kobiety się zakochują , więc jeśli masz już takie obawy - daj sobie spokój. Piszesz o obawach , znasz siebie i wiesz jak możesz zareagować!

Kobiety spotykające sie dla samego sexu , decydując się na taki krok- wiedzą co robią i nie mają wątpliwości, a Ty je masz.
Ja bym odpuściła - decyzja Twoja.
To moje zdanie
marzenkafiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 23:17   #8
zaKOCHAna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Zastanow sie bo jesli jestes kochliwa to w takim ukladzie bedziesz sie bardzo meczyc. Pozniej nawet postanowisz zrezygnowac to trudno ci bedzie sie z tym pogodzic. Niestety cos o tym wiem
zaKOCHAna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 23:27   #9
ONA45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 29
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

praktykowałam i bardzo żałowałam, szczególnie że była to "seks przyjaźń"
i to wtedy był mój pierwszy raz. Nigdy sobie tego nie wybaczę. Jakoś po tym straciłam do siebie szacunek. I za każdym razem PO TYM jak tylko wychodził to przesypiałam cały dzień. Musisz się nad tym porządnie zastanowić
ONA45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 23:44   #10
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Ja praktykowałam petting, zakochana w facecie po uszy, a on oczywiście chciał tylko tego + pełnego seksu, którego mu nie dałam. Omal mnie chłop nie zgwałcił.

Z jednej strony było fajnie, miło i przyjemnie, a z drugiej cierpiałam wiedząc, że nie mogę z nim być.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2012-10-05 o 23:45
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 09:18   #11
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez ONA45 Pokaż wiadomość
praktykowałam i bardzo żałowałam, szczególnie że była to "seks przyjaźń"
"Seks przyjaźń" to nie "seks bez zobowiązań". Chyba, że mamy inną definicję przyjaźni; dla mnie przyjaciel to ktoś znacznie więcej niż partner seksualny. Sądzę że można kochać u faceta aparycję, sposób prowadzenia rozmowy, szarmanckie zachowania, chodzić na randki, do kina, spędzać romantyczne wieczory i przeżywać wspaniały seks, a nie być jego przyjacielem, niestety.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 15:54   #12
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

A ja w ramach tematu chciałabym zapytać praktykujące - jak odnosiłyście się do kwestii "wyłączności"? To znaczy, czy facet spotykał się w trakcie trwania tego układu z innymi kobietami, czy sypiał tylko z Wami? Bo nie ukrywam, nie chciałabym żeby facet w tym samym czasie sypiał ze mną i kilkoma innymi - głównie z uwagi na moje bezpieczeństwo.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 16:10   #13
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
A ja w ramach tematu chciałabym zapytać praktykujące - jak odnosiłyście się do kwestii "wyłączności"? To znaczy, czy facet spotykał się w trakcie trwania tego układu z innymi kobietami, czy sypiał tylko z Wami? Bo nie ukrywam, nie chciałabym żeby facet w tym samym czasie sypiał ze mną i kilkoma innymi - głównie z uwagi na moje bezpieczeństwo.
Ze wstydem spowiadam się dobrodziejko, że sama nie dochowywałam wyłączności w takich przypadkach Wiem, straszna jestem.. a facetów nie śledziłam, więc nie wiem. Przy wątpliwościach zawsze wolałam się zabezpieczać....
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 16:22   #14
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Ze wstydem spowiadam się dobrodziejko, że sama nie dochowywałam wyłączności w takich przypadkach Wiem, straszna jestem.. a facetów nie śledziłam, więc nie wiem. Przy wątpliwościach zawsze wolałam się zabezpieczać....
No zabezpieczenie to chyba tutaj sprawa kluczowa, ale jednak dziwnie czułabym się wiedząc, że on sypia z kimś jeszcze oprócz mnie... Czyli taki trochę związek bez związku
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 16:27   #15
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
No zabezpieczenie to chyba tutaj sprawa kluczowa, ale jednak dziwnie czułabym się wiedząc, że on sypia z kimś jeszcze oprócz mnie... Czyli taki trochę związek bez związku
To nie związek.. czysta zabawa we dwoje; trochę jak wspólna gra czy sport.. nawiasem mówiąc sport też się "uprawia" podobnie jak seks
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 16:54   #16
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
To nie związek.. czysta zabawa we dwoje; trochę jak wspólna gra czy sport.. nawiasem mówiąc sport też się "uprawia" podobnie jak seks
No jasne, tylko jednak bezpieczeństwo też jest ważne, nie chciałabym przez taką zabawę złapać czegoś nieprzyjemnego od faceta. Dlatego pytałam o tę wyłączność, czy wymagana, czy niekoniecznie
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:17   #17
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

[QUOTE=patiasym;36924938]Praktykowałam, nie żałowałam

Traktuję taki seks jako czysty hedonizm i przyjemność; tak jak możesz mieć przyjemność z wspólnego wyjścia do kina, wieczoru w kawiarni, tańca a nawet gry w tenisa, tak możesz mieć z seksu. Warunki: zabezpieczenie, brak zobowiązań i brak zahamowań. Decyduje zgoda partnerów i fajna zabawa. Zresztą temat był już na forum wałkowany - dziwią mnie pytania czy np. anal na takim spotkaniu wchodzi w grę; jak dla mnie sprawa jest prosta - oboje lubicie analik, no to jazda a jak nie to po co się męczyć? Seks to ma być obopólna radość, granice wytyczacie sobie sami.

szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:21   #18
DeathMetall
Przyczajenie
 
Avatar DeathMetall
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Lipowiec
Wiadomości: 10
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Powinnaś sama czuć co do niego czujesz. Musisz się mocno zastanowić. A jeśli chce Cię tylko wykorzystać? Nie. Ja bym nie ryzykowała. W sumie nie znam tego Pana, musisz sama mu zaufać i sprawdzić jaki on jest.
DeathMetall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:22   #19
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 17:28   #20
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

[QUOTE=Soulfly;36941267]
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość

szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
tu Cie zaskocze bo 'przebiegu' to ja w ogol nie mam miałam jednego partnera zranił mnie i nie chciałam (i nie chce) wiązać się z kim innym... ( i nie tylko ze względu mojego zranienia ale jak patrze na większość par to tylko mi ich szkoda... same kłamstwa...)
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 17:48   #21
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
A ja w ramach tematu chciałabym zapytać praktykujące - jak odnosiłyście się do kwestii "wyłączności"? To znaczy, czy facet spotykał się w trakcie trwania tego układu z innymi kobietami, czy sypiał tylko z Wami? Bo nie ukrywam, nie chciałabym żeby facet w tym samym czasie sypiał ze mną i kilkoma innymi - głównie z uwagi na moje bezpieczeństwo.
Moi byli żonaci. A jeden jeszcze się z jedną spotykał, twierdził, że jest w niej zakochany, ale nie może zostawić żony z dziećmi.
Tyle w kwestii wyłączności.
Jak ten czas leci, ostatni taki układ to z 15 lat temu miałam...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 19:06   #22
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Wiem ze nie możecie zadecydować za mnie ale może ułatwicie mi wybór
Od jakiegoś czasu pisze z pewnym chłopakiem, obydwoje jesteśmy wolni i żadne z nas nie chce związku... Ostatnio zaproponował mi spotkania bez zobowiązań niby wszystko fajnie bo wizualnie mnie pociąga i w ogole ale mam obawy...

1. Nigdy nie praktykowałam tego typu spotkań wiec nie wiem czy na następny dzień nie będę żałowała
2. Co jeśli sie zakocham?

jak myślicie sprobować i sie spotkać czy jesli mam jakie kolwiek obawy to odpuscic?

I jeśli któraś z Was uczestniczyła w takich spotkaniach to jakie były Wasze odczucia później?
Po 1.Zakochasz się albo Ty albo on. Jak nie chcecie związku i będzie taki układ to któreś z was będzie cierpiało.
Po 2. Moim zdaniem seks to dopełnienie związku,wspaniałych emocji ,zrozumienia siebie. To nie jest byle co. Przemyśl sprawę,bo sporo naczytałam się postów na ten temat i wg mnie nie warto..

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

[QUOTE=taila_s;36941421]
Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość

tu Cie zaskocze bo 'przebiegu' to ja w ogol nie mam miałam jednego partnera zranił mnie i nie chciałam (i nie chce) wiązać się z kim innym... ( i nie tylko ze względu mojego zranienia ale jak patrze na większość par to tylko mi ich szkoda... same kłamstwa...)
A moim zdaniem nie masz racji.
Można dostać kopa dwa razy ,ale pokazać się z twarzą.Wyjść z tego.
Bo teraz próbujesz seksu z innymi bez angażowania się emocjonalnego. Wg mnie nie ma czegoś takiego.
To intymność bycia razem z osobą którą rozumiesz,czujesz i chcecie tego nie tylko bo macie chcicę a jest to dowód na istnienie miłości między obojgiem ludzi.
Inaczej zamienia się to w byle co,dostarczenie paru oh i ah które tak naprawdę nic nie znaczy w życiu.
To tak,jakbyś chciała zjeść rogalika ale stwierdziłabyś ,że nie stać Cię na niego i zjadłabyś opakowanie tak ostatecznie.
Daj sobie trochę czasu.. odetchnij.
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 21:02   #23
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Moi byli żonaci. A jeden jeszcze się z jedną spotykał, twierdził, że jest w niej zakochany, ale nie może zostawić żony z dziećmi.
Tyle w kwestii wyłączności.
Jak ten czas leci, ostatni taki układ to z 15 lat temu miałam...
Z żonatym to bym nie chciała, zdecydowanie.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 22:53   #24
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
A że jesteś kobietą, to nie czujesz wstrętu do mnie? Śmiało, ulżyj sobie. Postawiłaś mnie już pod pręgierzem to pluj i wylewaj na mnie nieczystości i pomyje bez ograniczeń. Nie martw się o mojego przyszłego męża, nie zamierzam go mieć, nie uznaję tej instytucji. Ale szanuję ludzi, którzy chcą zachować dziewictwo do ślubu. I tych którzy ślubują abstynencję seksualną np. ze względów religijnych, choć sama jestem ateistką. Bo w odróżnieniu od Ciebie mam szacunek dla drugiego człowieka.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:38   #25
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
Wstręt bo...?:confused :
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 03:31   #26
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;36946467]Wstręt bo...?:confused :[/QUOTE]
no jak bo?
Jak sie jest czlowiekiem ograniczonym to sie tak ma
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 04:29   #27
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
no jak bo?
Jak sie jest czlowiekiem ograniczonym to sie tak ma
No. Jedzie prostactwem, prawda?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 06:37   #28
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
Przebiegi to mają auta.

Co do wyłączności to ja w to nie wnikałam
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 07:18   #29
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Wiem ze nie możecie zadecydować za mnie ale może ułatwicie mi wybór
Od jakiegoś czasu pisze z pewnym chłopakiem, obydwoje jesteśmy wolni i żadne z nas nie chce związku... Ostatnio zaproponował mi spotkania bez zobowiązań niby wszystko fajnie bo wizualnie mnie pociąga i w ogole ale mam obawy...

1. Nigdy nie praktykowałam tego typu spotkań wiec nie wiem czy na następny dzień nie będę żałowała
2. Co jeśli sie zakocham?

jak myślicie sprobować i sie spotkać czy jesli mam jakie kolwiek obawy to odpuscic?

I jeśli któraś z Was uczestniczyła w takich spotkaniach to jakie były Wasze odczucia później?
Ja jestem przeciwko takim spotkaniom i w ogóle czemuś takiemu jak seks bez zobowiązań. Obawiam się, że możesz później żałować. Przemyśl to sobie sama na spokojnie, czy jesteś wrażliwa czy też nie.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 08:09   #30
marzenkafiorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 183
Dot.: Seks bez zobowiazan a moralniak

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość


szczerze to wspolczuje Twojemu przyszlemu męzowi, przebieg to ty musisz miec duży. Gdybym była facetem to czułabym wstręt do takiej kobiety
a ja współczuję tobie i partnerowi - o ile go masz
Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość

tu Cie zaskocze bo 'przebiegu' to ja w ogol nie mam miałam jednego partnera zranił mnie i nie chciałam (i nie chce) wiązać się z kim innym... ( i nie tylko ze względu mojego zranienia ale jak patrze na większość par to tylko mi ich szkoda... same kłamstwa...)
daj sobie spokój, nie warto
marzenkafiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.