Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-09, 10:52   #4081
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za rady.

Cichazabka, nawet mnie nie strasz bo mnie też tylko ta głową boli, nawet czasem nie boli tylko sam ucisk jest na zatokach i czasem właśnie jak teraz promieniuje mi w kierunku ucha. Nie mam zatkanego nosa, ale mrowi mnie i czuję że coś tam jest, węch mam. Wczoraj 3x inhalacje robiłam i nic, dzisiaj po pracy pośle mojego do apteki po cokolwiek może coś mu farmaceuta doradzi. Z domu nie wychodzę więc mnie na szczęście nie zawieje nigdzie teraz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Sprobuj sol gruboziarnista w skarpecie podgrzac i przylozyc do zatok. I Jak nigdy nie mialas to polecam swiecowanie uszu

Dzien dobry dzis 60dc 8 dzien od zaprzestania brania luteiny
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 11:26   #4082
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cichazabka ja jestem strasznie niecierpliwa. Ale rozsądnie myśląc, przecież jesteśmy na etapie diagnostyki, super bo mamy to za darmo. A dwa, nawet jeśli faktycznie wczoraj doszło do zagnieżdżenia to Bete wykrywa dopiero po 48 h, ale ja w gorącej wodzie kapana muszę sama siebie 'kopać'.🤦☠♀️

Współczuję wszystkim zatok TRAGEDIA. Od tamtego roku noszę czapki.

PannaMagda ja piernicze. Normalnie szokują mnie twój cykl! A robiłaś jakąś Bete? Może ty w ciąży jesteś, ale jesteś jedna z tych nie testowych???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 11:47   #4083
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Malamiii

przykro mi bardzo...



dziewczyny odebralam wyniki :
Czy ktoras sie na tym zna ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Przechwytywanie.PNG (79,6 KB, 106 załadowań)
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 11:58   #4084
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Cichazabka, nawet mnie nie strasz bo mnie też tylko ta głową boli, nawet czasem nie boli tylko sam ucisk jest na zatokach i czasem właśnie jak teraz promieniuje mi w kierunku ucha. Nie mam zatkanego nosa, ale mrowi mnie i czuję że coś tam jest, węch mam. Wczoraj 3x inhalacje robiłam i nic, dzisiaj po pracy pośle mojego do apteki po cokolwiek może coś mu farmaceuta doradzi. Z domu nie wychodzę więc mnie na szczęście nie zawieje nigdzie teraz
No to masz tak samo jak ja. Żadnej temperatury ani nic przez cały miesiąc (max 37,2), tylko te zatoki i gardło, tylko gardło nie ciągle tylko co jakiś czas, tak co 2 dni teraz. Wczoraj skończyłam trzeci antybiotyk i nie ma opcji, więcej nie będę brać. Jutro jadę na prześwietlenie i może to coś wyjaśni.
Z tych bez recepty to doradzali jeszcze 1200mg ibuprofenu na dobę, żeby leczyć stan zapalny, ale też mi nie pomogło.

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Cichazabka ja jestem strasznie niecierpliwa. Ale rozsądnie myśląc, przecież jesteśmy na etapie diagnostyki, super bo mamy to za darmo. A dwa, nawet jeśli faktycznie wczoraj doszło do zagnieżdżenia to Bete wykrywa dopiero po 48 h, ale ja w gorącej wodzie kapana muszę sama siebie 'kopać'.🤦♀️
U nas nie wiadomo jak będzie z tą poradnią. Program jest do końca roku, a nie mają żadnej odpowiedzi co dalej. Na razie ja mam zrobić badania w czasie @, a mąż ma dzwonić dopiero w grudniu. Oni sami nie wiedzą, czy ta poradnia będzie w styczniu jeszcze w ogóle działać.

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Sprobuj sol gruboziarnista w skarpecie podgrzac i przylozyc do zatok. I Jak nigdy nie mialas to polecam swiecowanie uszu
O soli nie słyszałam! Zaraz przetestuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:09   #4085
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cichazabka, bardzo Ci współczuję tyle czasu się już męczysz. Ja będę dzisiaj wieczorem działać z solą i jakimiś kroplami z solą morską. Dzisiaj i tak jest nieźle, wczoraj ledwo na oczy widziałam taki bol... O tyle 'gorzej' że zbiegło się to z początkiem ciąży więc wiadomo ilość leków mocno ograniczona

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:09   #4086
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Malami1990 no właśnie. Do końca roku trwa program, jestem ciekawa jak to będzie wyglądać teoretycznie została mi tylko drożność, teraz jak dostanę @to mam dzwonić i się umawiać. Cała reszta badania itd są porobione. Ale co będzie jeśli np przez sytuację w państwie nie zrobią mi tego badania do końca roku to co, mam Peszka czy jeszcze skończą nasza sprawę 🤷☠♀️

Soniuska specem nie jestem, ale tarczycowe są ok, a beta chyba dopiero od 5 oznacza ciążę?!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:13   #4087
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny ja też mam.problemy.z zatokami.

Powiem Wam że.teraz jak covid.mialam to objawy zaczęły się od właśnie zatok... Czułam jak mi spływa katar po gardle od zatok..ale następnego dnia wysoką gorączka i niemoc, deszcze.. i już wiedziałam że to to dziadostwo..



Ale kurcze w taką pogodę zatoki to pewnik, wiosna również. Mi pomaga noszenie czapek i sinulan (jako suplement przed sezonem zatokowym). Wtedy jeśli zachoruje to objawy mam mniejsze i mniej cierpię. Jak już chora to sinupret (ale w ciąży chyba warto by było to skonsultować)

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Kruszyna też mi się wydaje że.na szczęście już mi hormon spadł .. więc dobry znak.. i tarczyca chyba też tragedii nie ma. Jak się o syna starałam to pamiętam miałam 1,8 TSH a jak zaszłam to spadło mi na 0.6..
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 12:14   #4088
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Soniuska, TSH w normie, reszta też ok, z tego coi.wiadomo ft4 w górnej granicy oznacza że organizm ma wystarczająco euthyroxu (tak mi moja endokrynolog tłumaczyła kiedyś). Beta, jestem w szoku, wczoraj krwawilas i dziś już by była nie do wykrycia? Przypomnisz ile miałaś ostatnim razem?? Bo ta wskazuje na brak ciąży

Przy mojej ciąży biochemicznej nawet 2tygodnie później miałam we krwi jakieś śladowe jeszcze ilości bety

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:15   #4089
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Jej ile tu smutnych wiadomości... Tulę dziewczyny.

U mnie 6dpo i słabo się czuję, boli mnie gardło i głowa, trochę zaczynam kaszleć, temperatury na szczęście brak. Jak na złość jak nie byłam przeziębiona od 3 lat (!) to teraz jak jest szansa na ciążę, to ja jestem zmuszona wziąć jakieś leki, jestem strasznie rozbita co jest gorsze te leki czy nieleczona infekcja w razie jakby zamieszkało u mnie maleństwo... Normalnie płakać mi się chce
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:19   #4090
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Amiyaa, może spróbuj najpierw leczyć się domowymi metodami. Mnie też tak zmogło, jak na poważną chorobę a trzy dni później dwie kreski na teście. Miałam czuja że coś jest na rzeczy i nic nie bralam, tylko herbatki, czosnek, miód i siedzenie pod kołdrą, także cieszę się że wtedy nie przywaliłam z gripexem jak to zwykle robię

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:22   #4091
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Frezjan krwawie od soboty.. w piątek wieczorem był ten śluz kremowy zabarwiony na różowo, a w sobotę rano zaczęło lecieć jak z kranu..w niedziele tona skrzepów bardzo dużej wielkości... A dziś betę robiłam.

Wcześniej bety nie robiłam bo miałam izolację. W ciąży byłam cały tydzień...
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 12:25   #4092
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Frezjan krwawie od soboty.. w piątek wieczorem był ten śluz kremowy zabarwiony na różowo, a w sobotę rano zaczęło lecieć jak z kranu..w niedziele tona skrzepów bardzo dużej wielkości... A dziś betę robiłam.

Wcześniej bety nie robiłam bo miałam izolację. W ciąży byłam cały tydzień...
Rozumiem. To nawet lepiej, bo u mnie jeszcze te dwa tygodnie po test wychodził lekko ale jednak pozytywnie, a ja już miałam kolejna owulacje, potwierdzoną u gina później. Ale bałam się czy to nie pozamaciczna

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:28   #4093
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Amiyaa spróbuj domowych sposobów lepiej, tak jak Frezjan mówi

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Frezjan i widzisz teraz jest elegancko!

Trzymam mocno za CIEBIE kciuki i za dziewczyny!

Będzie dobrze i będziemy miały piękne bobaski ❤️

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Ja nigdy leków żadnych na tarczycę nie brałam, więc w szoku jestem że nie mam jakichś mega wielkich wartości, bo wiem że często tarczyca jest przeszkoda w zajściu i utrzymaniu ciąży.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:35   #4094
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Cichazabka ja jestem strasznie niecierpliwa. Ale rozsądnie myśląc, przecież jesteśmy na etapie diagnostyki, super bo mamy to za darmo. A dwa, nawet jeśli faktycznie wczoraj doszło do zagnieżdżenia to Bete wykrywa dopiero po 48 h, ale ja w gorącej wodzie kapana muszę sama siebie 'kopać'.

Współczuję wszystkim zatok TRAGEDIA. Od tamtego roku noszę czapki.

PannaMagda ja piernicze. Normalnie szokują mnie twój cykl! A robiłaś jakąś Bete? Może ty w ciąży jesteś, ale jesteś jedna z tych nie testowych???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Testowalam wczoraj. Od ostatniego bzykoserca 2 tyg minely. U mnie temp podskoczyla dopiero po luteinie. Bety nie robilam
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:44   #4095
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Soniuska dziękuję za wsparcie, przez ten stres w trakcie biochema i po (słabo rosnąca beta, później podejrzenie pozamacicznej) to byłam wykończona psychicznie tym wszystkim. Udało się teraz znów w drugim cyklu po tym zdarzeniu, teraz staram się podchodzić do tego na chłodno. Nie ukrywam że się stresuje badaniem bety, ale jestem dobrej myśli, bo testy wychodzą ciemne i biorę duphason. Na nic więcej nie mam wpływu, tylko spokojnie czekać. Nawet specjalnie stwierdziłam że pójdę po pracy na te badania a nie przed, bo rano jest zawsze bardzo dużo osób, nie będę ryzykować staniem na dworze w sporej kolejce, jak jeszcze walczę z zatokami Także jutro po południu jadę na krew i wyniki będę mieć wieczorem.

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 12:49   #4096
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Frezjan na pewno beta będzie ladna.

Ja w poprzedniej ciąży pamiętam miałam 43 potem ponad 200 i kolejna była ponad 600. 3 razy aż robiłam takiego stresa miałam.



W sumie.cirkawe czy ja jakiegoś dupka dostanę czy narazie naturalnie będziemy próbować





Jutro mam 19:40 wizytę u ginekologa, to będzie nowy facet, wybrałam go na swojego kolejnego prowadzącego ciążę. Idę.do niego pierwszy raz i jak się okazało to mój stary sąsiad sprzed 3,5 roku byliśmy tylko na dzień dobry więc nie wiem.czy będzie pamiętał.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 13:05   #4097
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

PannaMagda może jest szansa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 13:21   #4098
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Szansa zawsze jest skoro sex jest
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 14:42   #4099
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Jej ile tu smutnych wiadomości... Tulę dziewczyny.

U mnie 6dpo i słabo się czuję, boli mnie gardło i głowa, trochę zaczynam kaszleć, temperatury na szczęście brak. Jak na złość jak nie byłam przeziębiona od 3 lat (!) to teraz jak jest szansa na ciążę, to ja jestem zmuszona wziąć jakieś leki, jestem strasznie rozbita co jest gorsze te leki czy nieleczona infekcja w razie jakby zamieszkało u mnie maleństwo... Normalnie płakać mi się chce
Ja się tak czułam po zapłodnieniu aż do 5 tc więc może póki co weź tylko paracetamol na przetrwanie do testowanka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 14:44   #4100
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja od kilku dni jade na syropie z cebuli i mleku z czosnkiem i miodem. Dziewczyny czosnek i cebula to naturalny, bezpieczny antybiotyk!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 15:17   #4101
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Szansa zawsze jest skoro sex jest
Gdzie drwa rabia tam wiury lecą
Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ja od kilku dni jade na syropie z cebuli i mleku z czosnkiem i miodem. Dziewczyny czosnek i cebula to naturalny, bezpieczny antybiotyk!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie. Tylko takie antybiotyki przyjmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-09, 20:43   #4102
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny co to za złe wiadomości

Tulę Was

Teraz nietrudno o przeziębienie... Ja jestem straszny zmarzluch, więc odkąd pamiętam czapka zawsze w chłodniejsze dni jest. Jak zaczynają się przymrozki to nawet zakładam rajstopy pod spodnie

I termofor to mój przyjaciel

Nie wiem jak wy, ale ja mam dość już tej jesiennej pogody. Ciągle zimno i ciemno. Mam wrażenie, że to trwa już z pół roku
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 07:40   #4103
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzień dobry tak, zgadzam się. Myślę, że to przez wszystko co się dzieje jest jakoś tak do niczego nawet lato było szaro bure

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 08:03   #4104
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej dziewczyny, ja się dzisiaj obudziłam z mocno słabym zapachem i smakiem... Mam nadzieję że to wciąż wina tych nieszczęsnych zatok, bo czuję jak mi tam wszystko siedzi w środku. Robiłam wczoraj wieczorem okłady z podgrzanej soli, farmaceuta dał jakieś krople dla ciężarnych do nosa (czuję się po nich tak samo jak wcześniej, jakbym sobie tylko woda dam psikala ) i kurcze bez zmian. Nie mam już pomysłów jak się tego pozbyć... A już oczywiście czarne myśli w głowie co jak tracę węch i smak bo złapałam gdzieś wirusa...

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 08:14   #4105
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Frezjan oby to nie było to! 🤞
Spróbuj jeszcze irigasin. Nie jest zbyt drogie (ja dałam 25 zł ale tu wszystko jest drożej), może być używany w ciąży. Nie zaszkodzi a może pomoże. Tylko pamiętaj żeby przez 1-2h się nie kłaść i nie wychodzić po tym na zewnątrz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 08:17   #4106
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja przy zawalonych zatokach ZAWSZE trace wech i smak calkowicie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 08:26   #4107
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Wiecie ja już wstałam cała zestresowana dzisiaj, bo mi się badania śniły że wyniki miałam fatalne i już wiedziałam że poronie...

Nawet wczoraj się zastanawiałam czy to na pewno zatoki, bo wieczorem znów mi nic nie było, nic nie bolało... A rano wstałam i od razu czułam (mimo że oddycham normalnie nosem) że wszystko w środku tam mam zawalone, nawet w stronę gardla. Dalej mnie mrowi nos. Zrobiłam łyk kawy i nic nie poczułam, nie powiem wpadłam w lekką panikę. Nie wiem już jak sobie pomóc, a coś ewidentnie jest nie tak. A tak jak mówię, ja katar i problem z zatokami to miałam dosłownie kilka razy w życiu

Po pracy jadę na krew, jak będę wrac a to wstąpię do apteki kupić ten irigasin chociaż nie powiem, to mnie mocno przeraża

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 08:36   #4108
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Mne też przerażało, kilka razy oglądałam filmik na yt jak to się robi dziwne uczucie na poczatku ale nie aż tak źle jak myślałam. Przedtem sobie zatkałam nos i ćwiczyłam oddychanie ustami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 08:47   #4109
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ach właśnie! Co do rzeczy polecanych tutaj, które wywołują przerażenie w niedzielę sąsiadka poczęstowała mnie sokiem z buraka i jabłka. Mniam! Wystarczy dać troszkę więcej jabłka w tym miesiącu krucho z kasą ale w grudniu robię sobie prezent na mikołaja i kupuje wyciskarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 11:21   #4110
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dziewczyny trafiłam na taki wpis co do tego czy program prokreacyjny będzie kontynuowany w latach następnych.
https://natemat.pl/blogi/wandanowick...32Ff2sxM_BfnbM
Frezjan, widzę że obie miałyśmy udana noc. Mi się śniło, że prenatalne wyszły bardzo źle i czekał mnie wyjazd do Holandii...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.