Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-25, 07:52   #2281
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Moszka88 jeśli bog wie skąd moja mama wie i będę w ciąży to zacznę się jej bać 🤣 a z drugiej strony już mnie wkurza bo jest tak pewna, że cały czas to potwierdza. Np. Kolejny storczyk puscil keika, i gadam jej, że znowu mi się storek rozmnaża a Mamka 'no cóż jak to mówią z kim przystajesz taki się stajesz'.
Musze się Wam pochwalić bo aż mi się ciepło na serduszku zrobiło. Mój tata/szef po naszej ostatniej rozmowie bardzo mi pomaga, nawet wyszukał, że są dofinansowania do in vitro i powiedział, że mam się nic nie martwić bo jak coś to mi pomoże ️jednak rodzice to rodzice

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki badań:

progesteron - 40,00 ng/ml
beta HCG - 61,01 miU/ml



mam nadzieję, że to znaczy, że póki co jest w porządku.. ten progesteron jak na moje standardy to monstrualny poziom. w poprzedniej ciąży (# ok. 7tc) wynik to było całe 7.9 ng/ml.


teraz już oczywiście się zastanawiam, czy ten progesteron nie za wysoki, jezu.
Piknie!!! Syp tym pyłem

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja na urlopie cały czas was podczytuję i trzymam kciuki

Też próbuje trochę zluzować wora, ale niestety wciąż średnio mi idzie przejście do porządku dziennego że ta ciąża była jeszcze tydzień temu. Obecnie 7dc i już nie krwawię ale jakiś trzeci dzień plamienie i końca nie widać... Jestem umówiona na przyszłą środę do gina to powinnam być wtedy w okolicach owu znowu, ale chęci na starania -1000, nawet w wakacyjnym wyluzowanym klimacie niestety.

Alicze, piękne wyniki zazdroszczę i ściskam mocno. Będzie wszystko dobrze

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
️ Mimo wszystko udanego urlopu.

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Gratulacje

A ja oficjalnie z lampką wina witam się w 1 dc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówko!!! Ja ostatnio wracam z ogrodu jak się ciemno robi i już nic nie widać. Ogarniam trochę w kuchni, jeden odcinek Ani z zielonego wzgórza i spać

Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Cichazabawka, nadzieja umiera ostatnia!
Kruszyna, jeśli będziesz w ciąży, to ja chce adres do Twojej mamy, niech i mi brzuch wymasuje 🤭
Anilani, niech Ci się głowa szybko przewietrzy i wracaj do nas
Aliczee, piękna beta i prog gratuluje
Frezjan, wysyłam Ci masę pozytywnych myśli i wirtualnie przytulam
Malami, 🥂🥂

Ja dziś zaczynam weekend 🥳🥳🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdraszczam! Wypoczywaj

Cytat:
Napisane przez awulaz Pokaż wiadomość
Gratulacje Ja miałam pierwszą betę 46,2, a 8 tygodni później moja beta wygląda jak na zdjęciu niżej
Dziewczyny, ja też Was codziennie podczytuję, ale rzadko się odzywam, bo krótko tu byłam, także w staraniach nie mam za bardzo doświadczenia Ale trzymam za Was wszystkie kciuki i mega się cieszę ze wszystkich dwóch kresek
Ja dziś byłam na USG prenatalnym i wg tego badania wszystko z dzidzią jest ok Dopiero dziś jak zobaczyłam małego i fikającego człowieczka to uwierzyłam, że jestem w ciąży i dałam sobie pozwolenie na radość Dzidzia rośnie jak na drożdżach, jest większa niż wynika z OM i niedługo zaczynamy drugi trymestr 🥰 Naprawdę z całego serca Wam życzę żebyście zapełniły wszystkie wątki czerwiec-grudzień 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
You made my Day! Cudowne

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Aliczee! Tak żem czuła no! bardzo bardzo się cieszę! Całuję Cię najmocniej!

Ja wróciłam z USG. Wszystko dobrze, 6+1, serduszko bije i jeden zarodek!
Hehehehe, ale na pewno jeden??? Wiesz może się schował czy coś

Cytat:
Napisane przez Anastazja3208 Pokaż wiadomość
A ja dzis moje drogie zaczęłam 3 trymestr a jeszcze pamiętam jak pisałam o moich dwóch kreskach a tu zdjęcie brzuszka z 27 tyg więc mam nadzieję że i wy niedługim zobaczycie dwie kreski a potem już tylko rosnące brzuszki Załącznik 7728371Załącznik 7728372

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka


[QUOTE=sherlook;88159713]Dopiero dziś rano was nadrabiam. Wczoraj byłam na tym szczepieniu z pieskiem i miałam złe przeczucie i się sprawdziło. Mała dostała wstrzasu poszczepiennego. Prawie sie udusiła. Na szczęście szybko zareagowaliśmy. Była 2h pod kroplówką, dostała masę zastrzyków. W nocy prawie nie spaliśmy. Była tak spuchnięta, że oczu jej nawet nie było widać. Dziś biorę na żądanie i może odeśpię. W życiu się tak nie stresowałam. Najgorzej, że to szczepienie nie zadziała i za 2 miesiące musi być znów. Teraz ma być inne. Już się martwię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[



O jej, co to za szczepienie???
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 08:35   #2282
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

[QUOTE=Kruszyna89;88159882]Moszka88 jeśli bog wie skąd moja mama wie i będę w ciąży to zacznę się jej bać 🤣 a z drugiej strony już mnie wkurza bo jest tak pewna, że cały czas to potwierdza. Np. Kolejny storczyk puscil keika, i gadam jej, że znowu mi się storek rozmnaża a Mamka 'no cóż jak to mówią z kim przystajesz taki się stajesz'.
Musze się Wam pochwalić bo aż mi się ciepło na serduszku zrobiło. Mój tata/szef po naszej ostatniej rozmowie bardzo mi pomaga, nawet wyszukał, że są dofinansowania do in vitro i powiedział, że mam się nic nie martwić bo jak coś to mi pomoże ️jednak rodzice to rodzice



Piknie!!! Syp tym pyłem



️ Mimo wszystko udanego urlopu.



Zdrówko!!! Ja ostatnio wracam z ogrodu jak się ciemno robi i już nic nie widać. Ogarniam trochę w kuchni, jeden odcinek Ani z zielonego wzgórza i spać



Zazdraszczam! Wypoczywaj



You made my Day! Cudowne



Hehehehe, ale na pewno jeden??? Wiesz może się schował czy coś





Cytat:
Napisane przez sherlook Pokaż wiadomość
Dopiero dziś rano was nadrabiam. Wczoraj byłam na tym szczepieniu z pieskiem i miałam złe przeczucie i się sprawdziło. Mała dostała wstrzasu poszczepiennego. Prawie sie udusiła. Na szczęście szybko zareagowaliśmy. Była 2h pod kroplówką, dostała masę zastrzyków. W nocy prawie nie spaliśmy. Była tak spuchnięta, że oczu jej nawet nie było widać. Dziś biorę na żądanie i może odeśpię. W życiu się tak nie stresowałam. Najgorzej, że to szczepienie nie zadziała i za 2 miesiące musi być znów. Teraz ma być inne. Już się martwię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[



O jej, co to za szczepienie???
Na choroby zakaźne. Czyli parwowiroza, nosówka itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 08:45   #2283
itsmeboo_93
Raczkowanie
 
Avatar itsmeboo_93
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 189
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak np ja- nie zawsze się odzywam, ale codziennie Was czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też, ja też Cały czas Was podczytuje i za wszystkie trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam wyniki badań:

progesteron - 40,00 ng/ml
beta HCG - 61,01 miU/ml



mam nadzieję, że to znaczy, że póki co jest w porządku.. ten progesteron jak na moje standardy to monstrualny poziom. w poprzedniej ciąży (# ok. 7tc) wynik to było całe 7.9 ng/ml.


teraz już oczywiście się zastanawiam, czy ten progesteron nie za wysoki, jezu.
Super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Aliczee! Tak żem czuła no! bardzo bardzo się cieszę! Całuję Cię najmocniej!

Ja wróciłam z USG. Wszystko dobrze, 6+1, serduszko bije i jeden zarodek!
na kiedy masz TP?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
itsmeboo_93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 09:27   #2284
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aliczee Pokaż wiadomość
aaa hahah musiałam zobaczyć, co to jest, wszystko się zgadza!
Oj bardzo skutecznie, także ja mogę sypnąć dalej, bardzo hojnie <rozmach>
no kurła
Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Hehehehe, ale na pewno jeden??? Wiesz może się schował czy coś
na pewno! upewniałam się dwa razy
Cytat:
Napisane przez itsmeboo_93 Pokaż wiadomość
na kiedy masz TP?
20 maja
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 09:32   #2285
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
no kurła

na pewno! upewniałam się dwa razy

20 maja
2 dni przede mną dolaczylas do majowek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 09:33   #2286
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
2 dni przede mną dolaczylas do majowek?
nope jakoś nie chcę się nakręcać i porównywać. ale podczytuję czasem
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 09:35   #2287
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
nope jakoś nie chcę się nakręcać i porównywać. ale podczytuję czasem
Porównywania nie ma z tego co zauważyłam także luzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 09:42   #2288
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Porównywania nie ma z tego co zauważyłam także luzik
nie nie, ale znam swoją głowę i wiem co byłaby w stanie wytworzyć
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 10:48   #2289
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Sherlock masakra, faktycznie mocna reakcja. Przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale nie znam się zbytnio. Szczepienie na choroby zakaźne to standard, wasz piesiu jest uczulony czy po prostu niektóre psiaki tak reagują?


Littleone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 11:07   #2290
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Sherlock masakra, faktycznie mocna reakcja. Przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale nie znam się zbytnio. Szczepienie na choroby zakaźne to standard, wasz piesiu jest uczulony czy po prostu niektóre psiaki tak reagują?


Littleone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam weterynarz powiedział, że bardzo dużo maltanczyków niestety tak reaguje. Wcześniej miała tą szczepionkę i było wszystko oki. Ma już w dokumentach, że tej brać nie może, ale zobaczymy co będzie z inną. Za kilka miesięcy mamy ją zaszczepić, jak będzie taka sama reakcja, to ma nie być już nigdy szczepiona.
Przez ten stres przestałam mieć objawy ciąży urojonej Mój organizm skupił się na czymś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 15:49   #2291
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ale tu cisza dzis..
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 16:13   #2292
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej. Szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty pisać. Wczoraj złapał mnie straszny dół, a mąż nie pomógł. Trudno, będę jędzą, ale zasłużył. Chyba pierwszy raz mnie olał jak wprost powiedziałam, że mi smutno i potrzebuję, żeby mnie przytulił. A on zupełnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 16:53   #2293
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cichazabawka, przykro mi, że mąż tak zareagował nie chce go bronić, ale faceci odbierają inaczej całe te nasze zafikaowania na staraniu. Chociaż powiedziałaś mu wprost, że Ci smutno i powienien Cię wesprzec przykro mi my Cię tu za to rozumiemy doskonale

Ja za to dziś się wściekłam. Wzięłam wolne i stwierdzilam, że zrobię krzywa cukrowo-insulinowa. Mam pakiet w luxmed i do tej pory badania tam robiłam, ale kumpela mi powiedział, że w alabie krzywa jest dwa razy tańsza. Miałam skierowanie więc stwierdziłam że dziś pójdę i zrobię w alabie niedaleko mnie. Kupilam glukoze, dziś stawiam się w punkcie pobrań. Dwie godziny przesiedziałam, w trakcie których dwa razy się upewnialam u pielęgniarki czy dziś będę miała wyniki i czy coś jeszcze muszę od nich wziac. Na co ona, że nic nie potrzeba, a wyniki będą wieczorem. Dostałam po 15 smsa że wyniki są do odbioru. Loguje się i co? Dupa bo nie mam kodu badania. Ta babka u której dwa razy się upewnialam że dziś będę miała wyniki badania, powinna była wydać mi kod badania, żebym on line mogła wyniki zobaczyć. Oczywiscie nic od niej nie dostalam i wyników nie mogę pobrać. Kurde, siedziałam tam dwie godziny i pytałam, czy wystarczy się zalogować i zobacze wyniki, a ta baba, mnie zapewniała, że wyniki wieczorem będą do pobrania a teraz się okazuje, że żeby pobrać te wyniki powinnam dostać od niej kod badania. Jestem wściekła. Zadzwoniłam na infolinie żeby się dowiedzieć co z tym mogę zrobić, a babka mówi, że ona nic nie może, że muszę mieć ten kod. Oczywiście w weekendy nic nie dziala i żeby odebrać wyniki muszę w poniedziałek albo urwac się z pracy i jechać do punktu pobrań (czynnego do 13) albo do laba na drugim końcu miasta, czynnego do 17. Powiedziałam, że to niepoważne i w takim razie chce złożyć reklamacje, na co mi babka na infolinii, że reklamacje mam złożyć przez ich stronę. Zapomniała tylko dodać, że żeby to zrobić to muszę mieć ten nieszczęsny kod badania... Nosz kuzwa. Wściekła jestem serio. Pierwszy raz robiłam u nich badania i takie kwiatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2020-09-25 o 16:56
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 17:03   #2294
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

MoszKa, faktycznie beznadziejne zagranie! Też bym była bardzo wściekła na nich... tak dziala nasza służba zdrowia, jakaś nieogarnięta baba, a potem ty czlowieku sie męcz że też nie mogła podać Ci go przez telefon, może miała go gdzieś w systemie.. nosz co za baba. A jakieś potwierdzenie że robiłaś te badania masz? Może tam gdzieś jest ten kod wygenerowany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 17:09   #2295
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
MoszKa, faktycznie beznadziejne zagranie! Też bym była bardzo wściekła na nich... tak dziala nasza służba zdrowia, jakaś nieogarnięta baba, a potem ty czlowieku sie męcz że też nie mogła podać Ci go przez telefon, może miała go gdzieś w systemie.. nosz co za baba. A jakieś potwierdzenie że robiłaś te badania masz? Może tam gdzieś jest ten kod wygenerowany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oh jestem strasznie wściekła, zwłaszcza że na poniedziałek mam teleporade u ednokrynologa i teraz kombinuj człowieku, żeby mieć badania :/ babka na infolinii ponoć nic nie mogła zrobić, bo kod mają tylko punkty pobrań i ona ponoć tego w systemie nie widzi. Ponoć. Do samych wyników mogła się zalogować ale oczywiście RODO i nic mi podać nie może... Naprawdę jestem zla. Kurde jeszcze jakbym się niedopytywala, to może bym uznala, że moja wina, bo moglam sie dopytać, ale pytałam... Już pomijam fakt że mam ręce przeorane bo nie mogła żyły za drugim i trzecim wkluciem znaleźć. A jak się wbiła to nic nie leciało...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 17:57   #2296
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Hej gratuluję każdej której wyszły dwie piękne kreski rosnijcie zdrowo. Dawno się nie odzywałam ale podczytywalam.
U mnie 20dc ale cykl pewnie będzie trwał że 40 ale zauwazylam taki przezroczysty rozciagliwy śluz więc może mam teraz płodne kalendarzyk pokazuje że niby są ale to mi się nigdy nie pokrywało a może to sprawka Ovarinu który biorę od poczatku cyklu wgl mój tz pada mi wieczorem i dobrać się do niego graniczy z cudem. Zła jestem za to bo ja staram się, biorę suple a jemu się nawet dupy nie chce ruszyc-doslownie 🤣🤣 przecież samo się nie zrobi. Dziś planuje jakoś się wyszykowac może coś go to zmobilizuje
Miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 18:40   #2297
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

I jak tu się nie nakrecać oczywiście już mnie nie raz zrobiły w bambuko te testy. Nadzieja jest... wg kalendarzyka by się zgadzało ale mi się nigdy jeszcze nie sprawdziło... fakt takiej mocnej to jeszcze nigdy nie miałam. 20200925_193045.jak-zmniejszyc-fotke_pl (1).jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 18:42   #2298
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
I jak tu się nie nakrecać oczywiście już mnie nie raz zrobiły w bambuko te testy. Nadzieja jest... wg kalendarzyka by się zgadzało ale mi się nigdy jeszcze nie sprawdziło... fakt takiej mocnej to jeszcze nigdy nie miałam. Załącznik 7728427

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To sie nie nakrecaj tylko chlopa w obroty wez szu szu!
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 18:53   #2299
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
I jak tu się nie nakrecać oczywiście już mnie nie raz zrobiły w bambuko te testy. Nadzieja jest... wg kalendarzyka by się zgadzało ale mi się nigdy jeszcze nie sprawdziło... fakt takiej mocnej to jeszcze nigdy nie miałam. Załącznik 7728427

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nooo nie możecie dziś odpuścić, piękna gruba krecha!

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 19:04   #2300
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Hej. Szczerze mówiąc nawet nie mam ochoty pisać. Wczoraj złapał mnie straszny dół, a mąż nie pomógł. Trudno, będę jędzą, ale zasłużył. Chyba pierwszy raz mnie olał jak wprost powiedziałam, że mi smutno i potrzebuję, żeby mnie przytulił. A on zupełnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ach, wiesz faceci mają zupełnie inne podejście. Chyba każda z nas ma ochotę raz na jakiś czas zrobić 'buf, baf, a masz'
Cytat:
Napisane przez MoszKa88 Pokaż wiadomość
Cichazabawka, przykro mi, że mąż tak zareagował nie chce go bronić, ale faceci odbierają inaczej całe te nasze zafikaowania na staraniu. Chociaż powiedziałaś mu wprost, że Ci smutno i powienien Cię wesprzec przykro mi my Cię tu za to rozumiemy doskonale

Ja za to dziś się wściekłam. Wzięłam wolne i stwierdzilam, że zrobię krzywa cukrowo-insulinowa. Mam pakiet w luxmed i do tej pory badania tam robiłam, ale kumpela mi powiedział, że w alabie krzywa jest dwa razy tańsza. Miałam skierowanie więc stwierdziłam że dziś pójdę i zrobię w alabie niedaleko mnie. Kupilam glukoze, dziś stawiam się w punkcie pobrań. Dwie godziny przesiedziałam, w trakcie których dwa razy się upewnialam u pielęgniarki czy dziś będę miała wyniki i czy coś jeszcze muszę od nich wziac. Na co ona, że nic nie potrzeba, a wyniki będą wieczorem. Dostałam po 15 smsa że wyniki są do odbioru. Loguje się i co? Dupa bo nie mam kodu badania. Ta babka u której dwa razy się upewnialam że dziś będę miała wyniki badania, powinna była wydać mi kod badania, żebym on line mogła wyniki zobaczyć. Oczywiscie nic od niej nie dostalam i wyników nie mogę pobrać. Kurde, siedziałam tam dwie godziny i pytałam, czy wystarczy się zalogować i zobacze wyniki, a ta baba, mnie zapewniała, że wyniki wieczorem będą do pobrania a teraz się okazuje, że żeby pobrać te wyniki powinnam dostać od niej kod badania. Jestem wściekła. Zadzwoniłam na infolinie żeby się dowiedzieć co z tym mogę zrobić, a babka mówi, że ona nic nie może, że muszę mieć ten kod. Oczywiście w weekendy nic nie dziala i żeby odebrać wyniki muszę w poniedziałek albo urwac się z pracy i jechać do punktu pobrań (czynnego do 13) albo do laba na drugim końcu miasta, czynnego do 17. Powiedziałam, że to niepoważne i w takim razie chce złożyć reklamacje, na co mi babka na infolinii, że reklamacje mam złożyć przez ich stronę. Zapomniała tylko dodać, że żeby to zrobić to muszę mieć ten nieszczęsny kod badania... Nosz kuzwa. Wściekła jestem serio. Pierwszy raz robiłam u nich badania i takie kwiatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nienawidzę takich sytuacji 🤦☠♀️ niestety dosyć często się zdarzają. Przytulam
Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Hej gratuluję każdej której wyszły dwie piękne kreski rosnijcie zdrowo. Dawno się nie odzywałam ale podczytywalam.
U mnie 20dc ale cykl pewnie będzie trwał że 40 ale zauwazylam taki przezroczysty rozciagliwy śluz więc może mam teraz płodne kalendarzyk pokazuje że niby są ale to mi się nigdy nie pokrywało a może to sprawka Ovarinu który biorę od poczatku cyklu wgl mój tz pada mi wieczorem i dobrać się do niego graniczy z cudem. Zła jestem za to bo ja staram się, biorę suple a jemu się nawet dupy nie chce ruszyc-doslownie 🤣🤣 przecież samo się nie zrobi. Dziś planuje jakoś się wyszykowac może coś go to zmobilizuje
Miłego wieczoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam w klubie. Ja też jestem w okolicy owu. Dzisiaj napieprnicza mnie podbrzusze i krewka się pojawiła. Zaraz z ciekawości zrobię test. Tak czy inaczej dzisiaj działamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 19:10   #2301
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
I jak tu się nie nakrecać oczywiście już mnie nie raz zrobiły w bambuko te testy. Nadzieja jest... wg kalendarzyka by się zgadzało ale mi się nigdy jeszcze nie sprawdziło... fakt takiej mocnej to jeszcze nigdy nie miałam. Załącznik 7728427

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie pik jak nic. Widać, że testowa ciemniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 19:17   #2302
Young_blood
Przyczajenie
 
Avatar Young_blood
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 27
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dobry wieczór, miesiąc mnie nie było, starania też marne bo w owulację miałam wyjazd służbowy. Tak więc zaczynam 12 cykl starań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Young_blood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 19:24   #2303
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Witam w klubie. Ja też jestem w okolicy owu. Dzisiaj napieprnicza mnie podbrzusze i krewka się pojawiła. Zaraz z ciekawości zrobię test. Tak czy inaczej dzisiaj działamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja prawdopodobnie wczoraj/dziś miałam owu, bo nieźle mnie naparzało, także idziemy w miarę równo Ale żaden test owu mi nie wyszedł tak mocny jak Malinki, ale ja dużo wody piję, więc to może przez to

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 19:40   #2304
malinka103
Rozeznanie
 
Avatar malinka103
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 869
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Oj mam motywację żeby dzialac dzisiaj i jutro a noz może się uda
Czułam podbrzusze wczoraj tak z prawej strony, w tych udanych cyklach właśnie prawa stronę pamiętam. No ale.. A dziś wgl tak czuje jakbym miała jakieś zakwasy w podbrzuszu
Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja prawdopodobnie wczoraj/dziś miałam owu, bo nieźle mnie naparzało, także idziemy w miarę równo Ale żaden test owu mi nie wyszedł tak mocny jak Malinki, ale ja dużo wody piję, więc to może przez to

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Ja też właśnie miałam nie robić dziś tego testu bo w między czasie wypiłem szklanke wody. I pomimo tego że pilam wyszedł taki mocny
Mam nadzieję że później z naszą tura posypia się II

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 20.01.2010 - razem
Franek 12.11
malinka103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-25, 20:30   #2305
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dobrze, że chociaż wy rozumiecie, bo z facetami to czasem ciężko

Mnie dziś boli tak gdzieś pomiędzy owulacyjnie a okresowo.
Chociaż pogadałam z koleżanką z pracy, też ma problemy z @, nawet tak samo jak ja nie ma od połowy lipca. Nie powiem, trochę mnie to podniosło na duchu, że nie jestem jedyna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 07:58   #2306
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malinka103 Pokaż wiadomość
Oj mam motywację żeby dzialac dzisiaj i jutro a noz może się uda
Czułam podbrzusze wczoraj tak z prawej strony, w tych udanych cyklach właśnie prawa stronę pamiętam. No ale.. A dziś wgl tak czuje jakbym miała jakieś zakwasy w podbrzuszu Ja też właśnie miałam nie robić dziś tego testu bo w między czasie wypiłem szklanke wody. I pomimo tego że pilam wyszedł taki mocny
Mam nadzieję że później z naszą tura posypia się II

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mam nadzieje ze, w środę pójdę na tą wizytę i pani doktor powie, że coś tam jest (wiem, wiem nawet jeśli to będzie za. szybko) oby takie dwie krechy na teście owu były później na teście ciążowym IMG_20200926_085519.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 08:27   #2307
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Dzień dobry, cały czas podczytuję, ale zajmuję się szukaniem psa
Ale jestem z Wami, @ powoli ustaje, zbieramy siły
Miłej soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

A propos testów owu to też się nimi wspomogę w tym cyklu )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 08:39   #2308
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja pomarudze dzis. Nie mam humoru. Jestem w pracy 13h.. nie Moj Dzien.

Ja dzis sie obudzilam o 4:30 bo psy na dwor chcialy.. oczywiscie zmierzylam temp i wychodzi ze dzis 1dpo.. pieknie znowu ominelismy owu, bo ja mialam nocke, kolejnego dnia jego ex zaczela swirowac, wczoraj sie najadl czegos ciezkiego u rodzicow.. i go zoladek bolal.. mam takiego wqrwa.
U Nas to chyba iui albo ivf wchodzi w gre. Bo na jego wspolprace to nie ma co liczyc. :/
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 09:09   #2309
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, cały czas podczytuję, ale zajmuję się szukaniem psa
Ale jestem z Wami, @ powoli ustaje, zbieramy siły
Miłej soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

A propos testów owu to też się nimi wspomogę w tym cyklu )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo a jakiego pieska szukasz??? Naszego pamiętam jak był jeszcze taki mały nieporadny a za tydzień kończy 12 miesięcy
Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Ja pomarudze dzis. Nie mam humoru. Jestem w pracy 13h.. nie Moj Dzien.

Ja dzis sie obudzilam o 4:30 bo psy na dwor chcialy.. oczywiscie zmierzylam temp i wychodzi ze dzis 1dpo.. pieknie znowu ominelismy owu, bo ja mialam nocke, kolejnego dnia jego ex zaczela swirowac, wczoraj sie najadl czegos ciezkiego u rodzicow.. i go zoladek bolal.. mam takiego wqrwa.
U Nas to chyba iui albo ivf wchodzi w gre. Bo na jego wspolprace to nie ma co liczyc. :/
Współczucia. Jak słyszę ex to mi się nóż w kieszeni otwiera! Jeszcze niedawno prawie się rozstaliśmy przez temat ex... Mimo wszystko udanego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-26, 09:24   #2310
Aliczee
Raczkowanie
 
Avatar Aliczee
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 374
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, cały czas podczytuję, ale zajmuję się szukaniem psa
Ale jestem z Wami, @ powoli ustaje, zbieramy siły
Miłej soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

A propos testów owu to też się nimi wspomogę w tym cyklu )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakiego pieskaaa?
Ja coraz bardziej skłaniam się do tego, żebyśmy wzięli pieska. Wczoraj uzgodniliśmy, że przeanalizujemy wszystkie za i przeciw.

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
No mam nadzieje ze, w środę pójdę na tą wizytę i pani doktor powie, że coś tam jest (wiem, wiem nawet jeśli to będzie za. szybko) oby takie dwie krechy na teście owu były później na teście ciążowym Załącznik 7728441

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciukiii!! krecha faktycznie obiecująca

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Ja pomarudze dzis. Nie mam humoru. Jestem w pracy 13h.. nie Moj Dzien.

Ja dzis sie obudzilam o 4:30 bo psy na dwor chcialy.. oczywiscie zmierzylam temp i wychodzi ze dzis 1dpo.. pieknie znowu ominelismy owu, bo ja mialam nocke, kolejnego dnia jego ex zaczela swirowac, wczoraj sie najadl czegos ciezkiego u rodzicow.. i go zoladek bolal.. mam takiego wqrwa.
U Nas to chyba iui albo ivf wchodzi w gre. Bo na jego wspolprace to nie ma co liczyc. :/
1dpo to chyba jeszcze dziś można próbować.. tylko oczywiście jeśli jest jeszcze odpowiedni nastrój.
Ex? Eh mam nadzieję, że zniknie z Waszego życia, na pewno jest zupełnie zbędna.


Miłego dnia Wam życzę! dzisiaj taki totalnie jesienny klimat. Ja dziś jadę powtórzyć betę. Pierwszą wizyta u lekarza wypadnie mi chyba w 6t5d (o ile owulacja była w 16dc).
Aliczee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.