Zdjęcia i film niezgodne z porfolio firmy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-06, 11:06   #1
Maja_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 5

Zdjęcia i film niezgodne z porfolio firmy


Witajcie. Jestem po odbiorze mojej "ślubnej pamiątki" w postaci zdjęć i filmu. Problem polega na tym, że ich jakość znacząco odbiega od tego co prezentowała firma na swojej stronie. W zasadzie wygląda to tak, jakby robili to amatorzy a nie zawodowcy. Gdy próbowałam rozmawiać na ten temat z fotografem/kamerzystą, stwierdzili, że wszystko jest OK, a każde wesele jest inne, więc i materiał z niego jest inny. Jestem załamana, tym bardziej, że moja rodzina i znajomi podzielają moje zdanie na temat słabej jakości zdjęć i filmu. Co radzicie?
Maja_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-10, 07:26   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Zdjęcia i film niezgodne z porfolio firmy

Możesz pójść do prawnika po poradę, czy taka sprawa jest warta walki w sądzie i do wygrania. Zapłata za kiepską usługę to jedno, ale brak możliwości poprawy szkody to też coś ważnego, a przecież drugi raz nie zrobisz ślubu żeby usługodawca się zrehabilitował. To też jest spora strata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 15:00   #3
Maja_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zdjęcia i film niezgodne z porfolio firmy

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Możesz pójść do prawnika po poradę, czy taka sprawa jest warta walki w sądzie i do wygrania. Zapłata za kiepską usługę to jedno, ale brak możliwości poprawy szkody to też coś ważnego, a przecież drugi raz nie zrobisz ślubu żeby usługodawca się zrehabilitował. To też jest spora strata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję za radę, ale nie mam już siły i pieniędzy na prawnika... tym bardziej, że nie ma pewności co z tego wyjdzie. Na priv został mi polecony sprawdzony ślubny filmowiec-montażysta i już udało mi się z nim porozumieć w kwestii ponownego montażu filmu. Poprzednia firma "wspaniałomyślnie" udostępniła mi surowy materiał, tak więc zaraz po Nowym Roku będzie montowała się kolejna wersja mojego ślubnego filmu Jestem dobrej myśli
Maja_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-21, 13:12   #4
Karolina_Tkacz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_Tkacz
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 110
Dot.: Zdjęcia i film niezgodne z porfolio firmy

Cytat:
Napisane przez Maja_95 Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę, ale nie mam już siły i pieniędzy na prawnika... tym bardziej, że nie ma pewności co z tego wyjdzie. Na priv został mi polecony sprawdzony ślubny filmowiec-montażysta i już udało mi się z nim porozumieć w kwestii ponownego montażu filmu. Poprzednia firma "wspaniałomyślnie" udostępniła mi surowy materiał, tak więc zaraz po Nowym Roku będzie montowała się kolejna wersja mojego ślubnego filmu Jestem dobrej myśli
Cieszę się razem z Tobą, że udało się wybrnąć z tak przykrej sytuacji. Nawet nie wiedziałam, że jest możliwość "poprawiania" filmów ślubnych. Z naszym na szczęście nie było problemów. Uff Napisz mi proszę, czy ta firma, która poprawia Wasz film ślubny, zajmuje się też montażem innych materiałów, tj. z urodzin, chrzcin czy wyjazdów wakacyjnych? Nazbierało nam się tego trochę na komputerze i fajnie byłoby to zmontować z pomysłem
Karolina_Tkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-27, 11:31   #5
Maja_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zdjęcia i film niezgodne z porfolio firmy

Cytat:
Napisane przez Karolina_Tkacz Pokaż wiadomość
Cieszę się razem z Tobą, że udało się wybrnąć z tak przykrej sytuacji. Nawet nie wiedziałam, że jest możliwość "poprawiania" filmów ślubnych. Z naszym na szczęście nie było problemów. Uff Napisz mi proszę, czy ta firma, która poprawia Wasz film ślubny, zajmuje się też montażem innych materiałów, tj. z urodzin, chrzcin czy wyjazdów wakacyjnych? Nazbierało nam się tego trochę na komputerze i fajnie byłoby to zmontować z pomysłem

I ja się cieszę Co to montażu innych rodzinnych pamiątek to myślę, że nie powinno być z tym problemu. Ślubów teraz jest znacznie mniej niż latem, to i z przekonaniem Pana Damiana z ProAction (tel. 603-311-950), nie powinnaś mieć większych problemów Życzę powodzenia!
Maja_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-27 12:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.