Jak zmiekczyc wloski po depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-20, 09:08   #1
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19

Jak zmiekczyc wloski po depilacji


Dziewczyny, prosze o pomoc w takiej sprawie. Wiem, ze o depilacji byly juz tomy napisane na Wizazu, ale nie znalazlam rady odnosnie mojego problemu. Otoz depiluje nogi depilatorem elektrycznym, czasem gole, i moje odrastajace wloski od pewnego czasu sa takie szorstkie. To znaczy wyczuwam szorstka skore, (mysle, ze to te wloski) nawet po depilacji. Co zrobic, by to zmiekczyc? Stosuje tylko balsam po goleniu. Prosze doradzcie, co moze mi pomoc
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 11:49   #2
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19
Re: Jak zmiekczyc wloski po depilacji

podciagam, bym nie zginela
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 13:50   #3
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Jak zmiekczyc wloski po depilacji

Ja akurat po depilatorze mam miękkie włoski. Gorzej z tym, że mam mase punkcików na nogach (ale nie tych czerwonych po delipacji) tylko dużo wroścniętych głęboko włosków. Bardzo brzydko to wygląda.
A co do zmiękczania: ja golę maszynką miejsca intymne i bardzo boli jak włoski przebijają się przez skórę auć
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 14:02   #4
_Kitten_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 167
Re: Jak zmiekczyc wloski po depilacji

mam to samo- po depilatorze włoski mi wrastają i potem tworzą się takie grudki i w dotyku to gorsze niż włoski wyrastające po goleniu maszynką:fou: próbowałam już to ścierać szorstką rękawicą ale nic nie pomaga i strasznie boli... chyba jednak wrócę do maszynki bo wolę golić codziennie ale nie mieć tych ostrych grudek. a co do bikini- no golenie boli i jest bardzo nieprzyjemne... znacie inny sposób?
_Kitten_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 14:27   #5
WeronikaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 19
Re: Jak zmiekczyc wloski po depilacji

Hmmmmm to moze u mnie tez sa te grudki a nie odrastajace wloski i to wlasnie wyczuwam pod palcami. Choc po depilatorze nogi mam gladziutkie, dzieje sie to tylko wtedy, gdy nie mam czasu i je ogole. No i pozniej przez dlugi czas trudno je doprowadzic do dobrego stanu, mimo ze juz depiluje.
A co do depilowania miejsc intymnych, to mam sposob wyczytany na wizazu, aczkolwiek troche pracochlonny wyrywam wloski peseta - czasem cos wrosnie, ale ogolnie jestem zadowlona. No i przecieram folisanem domowej roboty. Tez wyczytane na wizazu
WeronikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.