Start 1 sierpnia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 13:12   #1
astrum1992
Raczkowanie
 
Avatar astrum1992
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 275
Talking

Start 1 sierpnia


Postanowiłam zacząć ćwiczenia oraz dietę od 1 sierpnia. Chcę by zapisały się tu osoby, które chcą zacząć razem ze mną. Codziennie będziemy pisać czy ćwiczyliśmy (można 1 dzień w tygodniu sobie odpuścić od tak). A co tydzień będziemy wpisywać swoją wagę by było nam raźniej. Co Wy na to?
astrum1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 16:18   #2
czarnulka123454
Raczkowanie
 
Avatar czarnulka123454
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Start 1 sierpnia

Hej. Właśnie miałam zakładać wątek z odchudzaniem od 1 sierpnia. Ale widzę, że już założyłaś, więc się dołączam. Jednak uważam, że odpuszczanie sobie 1 dnia w tyg. jest złym pomysłem.( Na początku diety powinnyśmy się porządnie wziąć, bo jak tak co tydzień będziesz w 1 dzień jadła co będziesz chciała, to nazbierasz zbędne kalorie, które do tej pory spaliłaś. Po jakimś czasie dopiero stopniowo można sobie pozwolić na coś słodkiego itp.

Chciałabym do 17 września schudnać do 70 kg. Ważę teraz 83 to trochę dużo. Odchudzałam sie od lipca ale w ostatni poniedziałek pozwoliłam sobie na pizze i od tej pory znów zączęłam jeść i tydzień poszedł w plecy. Dlatego zamierzam ostro się wziąć, bo we wrześniu mam wesele i chciałabym miec rozmiar 38 i mam nadzieję, że mi się uda. Dlatego przyłączam się do Ciebie
czarnulka123454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:04   #3
justysia8522
Raczkowanie
 
Avatar justysia8522
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moje Małe Niebo....
Wiadomości: 140
Dot.: Start 1 sierpnia

Witam, również z chęcią się przyłączę Niestety ciężko mi zgubić dodatkowe kilogramy po ciąży, a dodatkowa motywacja z Waszej strony na pewno pomoże Przeraża mnie dieta.... jako mama karmiąca piersią i tak mam mnóstwo ograniczeń, więc postanowiłam, że ureguluje pory posiłków, ograniczę przekąski i nie będę jadła późnych kolacji. Macie zamiar stosować konkretną dietę?

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Ważenie ustalamy na konkretny dzień tygodnia???? Może to być poniedziałek.
justysia8522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:11   #4
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Start 1 sierpnia

Cytat:
Napisane przez czarnulka123454 Pokaż wiadomość
Hej. Właśnie miałam zakładać wątek z odchudzaniem od 1 sierpnia. Ale widzę, że już założyłaś, więc się dołączam. Jednak uważam, że odpuszczanie sobie 1 dnia w tyg. jest złym pomysłem.( Na początku diety powinnyśmy się porządnie wziąć, bo jak tak co tydzień będziesz w 1 dzień jadła co będziesz chciała, to nazbierasz zbędne kalorie, które do tej pory spaliłaś. Po jakimś czasie dopiero stopniowo można sobie pozwolić na coś słodkiego itp.

Chciałabym do 17 września schudnać do 70 kg. Ważę teraz 83 to trochę dużo. Odchudzałam sie od lipca ale w ostatni poniedziałek pozwoliłam sobie na pizze i od tej pory znów zączęłam jeść i tydzień poszedł w plecy. Dlatego zamierzam ostro się wziąć, bo we wrześniu mam wesele i chciałabym miec rozmiar 38 i mam nadzieję, że mi się uda. Dlatego przyłączam się do Ciebie

13 kg w półtora miesiąca? Może Ci się to uda, ale to na pewno nie będzie racjonalna, zdrowa dieta, a co za tym idzie - efekt jo-jo.
Nie stawiaj sobie takich absurdalnych celów - lepiej się miło zaskoczyć, dobrze się czuć i schudnąć na stałe.

Oczywiście trzymam za Ciebie kciuki, ale dla własnego zdrówka przedłuż sobie czas, w którym chcesz schudnąć te 13 kg.

Poza tym, autorce chodziło o jeden dzień wolny od ćwiczeń i to jest jak najbardziej wskazane - mięśnie muszę się zregenerować.

Edytowane przez CzerwonaKokarda
Czas edycji: 2011-07-30 o 18:13
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:17   #5
Ines131
Rozeznanie
 
Avatar Ines131
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: home
Wiadomości: 623
Dot.: Start 1 sierpnia

Też się dołączam. Chciałabym schudnąć ok.5 kilo, a czas jaki sobie daje to miesiąc Myślę, że zrezygnowanie z jedzenia po godz.18 wystarczy plus ćwiczenia 2x w tyg. tak jak do teraz mam to w zwyczaju
__________________
Blog mojej siostry! Zapraszam!


http://joannasylvia.blogspot.com/



Ines131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 18:24   #6
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Start 1 sierpnia

Cytat:
Napisane przez Ines131 Pokaż wiadomość
Też się dołączam. Chciałabym schudnąć ok.5 kilo, a czas jaki sobie daje to miesiąc Myślę, że zrezygnowanie z jedzenia po godz.18 wystarczy plus ćwiczenia 2x w tyg. tak jak do teraz mam to w zwyczaju

Dziewczyny, odsyłam do 10 przykazań żywieniowych. Nie jedzenie przed 18 to mit. Ostatni lekki posiłek spożywamy 2,3 godziny przed snem.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 19:42   #7
la bonbon
Raczkowanie
 
Avatar la bonbon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
GG do la bonbon
Dot.: Start 1 sierpnia

To ja też z Wami od tego 1 sierpnia
Chce! schudnąć z tkanki tłuszczowej dlatego dużo ćwiczeń muszę wprowadzić w moje dotychczasowe życie. 55 kg do października to marzenie ale dam radę obecnie ważę jakieś 62kg. Codziennie planuje biegać/chodzić, skakanka, rower stacjonarny, i rozciąganie bo jestem tak zastana, że to pod znieruchomienie podchodzi dieta to 1000-1200 kalorii bez słodyczy i złego jedzenia jestem bardzo zmotywowana i musi mi się udać pozbyć tłuszczyku z boczków, bioder i pupy dodatkowo planuje stosować różniste kremidła, które maja "cudowna" moc wysmuklenia ciała dodatkowe wspomagacze w postaci zielonej herbaty i soku żurawinowego
Dopisuje: mam 22 lata o i 170 cm

Edytowane przez la bonbon
Czas edycji: 2011-07-31 o 16:56
la bonbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 19:54   #8
lady12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1
Dot.: Start 1 sierpnia

Dobry wieczór kobietki!!
Również z 1 sierpnia zaczynam nowy tryb. Jednak troche w innym kierunku. A mianowicie pragnę żeby przybylo mi trochę masy, czytałam wiele wątków na tym forum i wreszcie biore się za siebie. Do nastepnych wakacji chce zdrowo przytyć do 55 kg, obecnie wazę 43 kg. Mam nadzieje że odpowiednia dieta i ćwiczenia dadzą oczekiwane rezultaty.
Pozdrawiam i życze wytrwałego dążenia do celu.
lady12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:36   #9
courtneyy
Raczkowanie
 
Avatar courtneyy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 47
Dot.: Start 1 sierpnia

;d

Edytowane przez courtneyy
Czas edycji: 2011-07-31 o 12:06
courtneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:40   #10
courtneyy
Raczkowanie
 
Avatar courtneyy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 47
Dot.: Start 1 sierpnia

HEJKA! chce rowniez sie przyłączyć!!!;D
jakie zasady obowiązują?
mam zamiar jesc 4-5 posilkow dziennie, ost posilek 3 godz przed snem... starac sie unikac bialego pieczywa, makaronu.. jesc razowe!
jesli pić to wodę plus czerwone, zielone herbatki bez cukru... unikac slodyczy..
no i godz dziennie rowerek stacjonarny..a moze nawer 1,5 dziennie,
no i od poniedzilku bieganie (moze w koncu sie zmobilizuje)... )
waga obecna 55, wzrost 162
courtneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 23:15   #11
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Start 1 sierpnia

Jeśli mogę to i ja dołączę
Co prawda jestem na diecie już od 30 maja ale dalej zamierzam ją ciągnąć więc myślę że mnie przyjmiecie.
Za mną już 2,5-3 kg , nigdy nie sądziłam że to aż taka różnica będzie
codziennie 2x15 min na orbitku + 60 brzuszków do tego zrezygnowałam ze słodkiego i jem do 3 godz przed snem
Trochę wolno mi lecą te kg ale przynajmniej nie będzie efektu jojo
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 01:51   #12
Kamcix
Raczkowanie
 
Avatar Kamcix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 260
Dot.: Start 1 sierpnia

Przyłączam się. Od maja planuje schudnąć i coś mi nie idzie. Robiłam przez 10 dni A6W, ale dłużej nie dałam rady ;<
Kamcix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 08:02   #13
Moniaa1989
Zadomowienie
 
Avatar Moniaa1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 159
Dot.: Start 1 sierpnia

Tez się przyłączam, od jakiegos czasu chodze na silownie, a teraz chce jeszcze dolaczyc zdrowe odzywianie, mam nadzieje ze znajde tu odpowiednia motywacje Waże 65 kg, i chcialabym zejsc do 55 kg przynajmniej Pozdrawiam
__________________
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje więcej światła"
Moniaa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 10:59   #14
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Start 1 sierpnia

Jak tam u Was ostatni dzień przed dietą? ja się nie poddaje i trzymam się żeby nic słodkiego nie jeść
Fajnie byłoby gdybyśmy o wszystkim pisały a nie tylko w kółko o diecie
Tak się zastanawiam w jakim wieku jesteście Mam nadzieję że uda nam się razem schudnąć i że wspólnie miło spędzimy czas
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:05   #15
courtneyy
Raczkowanie
 
Avatar courtneyy
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 47
Dot.: Start 1 sierpnia

ja mam 20 lat jesli ktoras z was chcialaby to chetnie podam gg na priv zeby sie razem "wspierac")
courtneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 12:57   #16
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Start 1 sierpnia

Chyba się przyłączę
Ćwiczę od 22 lipca, jednak nie przechodzę na dietę - moja normalna jest ok, nie zależy mi na schudnięciu, a jedynie poprawie kondycji i niektórych wymiarów Sierpień ma być moim miesiącem najintensywniejszych ćwiczeń.

Mam 171 cm i ważę 58 kg. Kręcę hula hopem, skaczę na skakance, jeżdżę na rowerze, tańczę na stepmanii i wykonuję standardowe ćwiczenia. Dzięki temu jest różnorodnie i - przyjemnie
Edit: I mam 20 lat

Edytowane przez picnic
Czas edycji: 2011-07-31 o 12:59
picnic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:26   #17
hekateprincess95
Zadomowienie
 
Avatar hekateprincess95
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wonderland ;)
Wiadomości: 1 033
Dot.: Start 1 sierpnia

Hej Też chciałam się wziąć za ćwiczenie od sierpnia, dołączam się do Was to może mi coś z tego wyjdzie 166 cm, 53 kg, muszę zrzucić te 3:P
Powodzenia Wam i sobie życzę
__________________

Don't be a drag , just be a queen.

Hey baby I ain't no lying
Lady, I can see you like playing with fire

FashionVicteam
hekateprincess95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:33   #18
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Start 1 sierpnia

No to ja chyba też się przyłączę... Szukam mobilizacji i szukam i znaleźć nie mogę. Jak w sobie jej znaleźć nie mogę to może u Was mi się uda Mam 23 lata, 160cm i ok. 60kg (wagi w domu nie mam kurczę...). Gruba nie jestem, nigdy nie byłam, ale mam od zawsze "mocne zawieszenie" -a od niedawna także brzuszek. Jakby mi tu i ówdzie odeszło, byłabym szczęśliwa. Dodatkowo moja kondycja woła o pomstę do nieba.
Mam zamiar przejść na lżejszą dietę. No i zacząć się ruszać. Co proponujecie na początek?
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:38   #19
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Start 1 sierpnia

Hej Chciałabym się do Was dołączyć, bo wiadomo, że w grupie łatwiej. W tej chwili ważę 60 kg i chciałabym zrzucić 10. Planuję zrezygnować ze słodyczy, chipsów, coli. Chcę też ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu, no i nie jeść wieczorami.
Mam 20 lat.
__________________
<3

malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 14:20   #20
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Start 1 sierpnia

Coraz nas więcej
dużo jest na tym forum moich rówieśniczek bo ja też mam 20 lat
Moja ogromną motywacją niedawno stały się efekty zgubienia tych 3 kg, zbyt luźne spodenki i słowa Tż kiedy powtarza że schudłam tak więc nie poddam się zostały mi jeszcze tylko 2 ale dzisiaj chyba skuszę sie na kawałek mamy ciasta bo wieczorem planuję basen więc i tak spalę
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:45   #21
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Start 1 sierpnia

Mój TŻ powiedział, że jak schudnę to się ze mną ożeni Grunt to motywacja
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:53   #22
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: Start 1 sierpnia

to ja też się dołączam, 5kg przydałoby się zgubić
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:24   #23
justysia8522
Raczkowanie
 
Avatar justysia8522
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Moje Małe Niebo....
Wiadomości: 140
Dot.: Start 1 sierpnia

Fajnie, że jest nas coraz więcej Szykuje się nam spora grupa wsparcia
Mam 26 lat i nadprogramowe 10 kg po ciąży, z którymi ciężko mi się rozstać Niestety nie dysponuje za dużą ilością czasu, ale postanowiłam, że codziennie rano przejadę 6 km rowerkiem, dodatkowo ok 5 kilometrowy spacerek (mam nadzieję, że pchanie wózka też przyczyni się do zgubienia brzuszka), poza tym brzuszki, pompki i inne ćwiczenia które można wykonać w domu. W tym tygodni chyba kupię skakankę
Dziewczyny macie sprawdzone ćwiczenia na wysmuklenie ud?
Miłego popołudnia
justysia8522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:44   #24
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Start 1 sierpnia

To i ja się przyłączę
Mniej więcej rok temu zaczęłam się odchudzać. Nic wielkiego, zmieniłam nawyki żywieniowe, ograniczyłam słodycze, biały chleb zastąpiłam ciemnym, podobnie z makaronami itd. Trzymałam się planu - jeść mniej a częściej. Przez ok 3 miesiące schudłam 5kg. Potem waga stanęła i zapisałam się na zumbe i kolejne 2kg zgubiłam Razem 7kg i spodnie o dwa numery mniejsze Od końca zimy aż do teraz utrzymuję wagę(jem normalnie ale dalej trzymam się zasady mniej a częściej) a zapewniam was że w czasie sesji prawie codziennie jadłam coś słodkiego
Mam jeszcze w planach zgubić 5kg i dlatego dołączam do Was teraz jakoś gorzej mi się zmobilizować, szczególnie jeżeli chodzi o słodycze. Od jakichś dwóch tygodni zaczęłam chodzić na basen tak 2,3 razy w tygodniu. Rower stoi na balkonie i uwielbiam na nim jeździć no ale ta pogoda dobija. Z rolkami tak samo. W domu ćwiczyć nie lubię, więc narazie pozostaje mi ten basen i ograniczenia w diecie
Mam 23 lata i 60kg
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:07   #25
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Start 1 sierpnia

Też się przyłączam Nie zależy mi na schudnięciu, a wyrobieniu fajnej, lekko umięśnionej figury Według siatki centylowej (jestem niepełnoletnia) wagę mam w normie (169 cm, 53 kg). Na razie moim celem jest zrzucenie kilku centymetrów z talii i ogólnie, okolic brzucha. Mam dziwną figurę, dosyć szczupłe nogi, ale jednocześnie szerokie biodra, wyraźne wcięcie w talii i tendecję do odkładania się tłuszczu w okolicach brzucha. Chciałabym mieć 60 cm w talii, więc brakuje mi jeszcze 5 I przydałoby się jeszcze 5 cm z brzucha zrzucić, ale to już cięższy kaliber, bo od czasu zatrucia pokarmowego ( 2 razy w ciągu 2 tygodni, biegunka, wymioty, za drugim razem trafiłam do szpitala na parę dni, to było prawie 2 miesiące temu) bez przerwy mam wzdęty brzuch co mnie niesamowicie irytuje

Moje wymiary na dzień dzisiejszy:
biust: 86
talia: 65
brzuch: 84
biodra: 89
udo: 49

edit. co do diety, to nie stostuję żadnej konkretnej, po prostu zdrowo się odżywiam i piję dużo wody.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2011-07-31 o 16:09
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 16:56   #26
Shadowboxer
Raczkowanie
 
Avatar Shadowboxer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: London
Wiadomości: 67
Dot.: Start 1 sierpnia

Ja też dołączam! Planuję zejść z 66 kg do 60 i przy okazji wzmocnić mięśnie i ujędrnić ciało.
Shadowboxer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:43   #27
gusiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Start 1 sierpnia

Witam dziewczynki Ja też się dołącze, jeżeli można... razem raźniej.
Moja waga to 60 kg a wzrost 162 cm. Dąże do wagi 50 kg. A przez sierpień mam zamiar pozbyć się minimum 5 kg. Plan jest prosty dieta 1000kcal, a dodatkowo karnet na siłownię
Damy radę
__________________
Nie jestem szalona, interesuje mnie wolność
gusiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 17:48   #28
overtone
Raczkowanie
 
Avatar overtone
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Start 1 sierpnia

W sumie wzięłam się za siebie 2 tygodnie temu, ale w grupie będzie raźniej!
Mam 22 lata, 161 cm wzrostu, ważę jakieś 57 kg.
Głównie chodzi mi o brzuch, który muszę mieć bardzo dobrze umięśniony (mam przepuklinę pępkową, której lekarz nie zaleca operować).
Nie przeszłam na dietę, jem po prostu częściej, słodycze nie kuszą mnie swym urokiem, więc z tym nie mam problemu. Staram się nie jadać śmieci, nie piję gazowanych napojów (głównie ze względów zdrowotnych),wzbogaciłam menu o więcej owoców i warzyw. Kupiłam karnet do klubu fitness i staram się być tam średnio 5 razy w tygodniu, robiąc przerwy na odpoczynek dla mięśni. W domu czasem hula hop, częściej twister, ale nie codziennie.Przez dwa tygodnie zrzuciłam jakieś 0,5 kg. Nie wiem czy to dużo czy mało. Na pewno nie było łatwo mi się wziąć za siebie, bo sportu nie uprawiałam od 8 lat.Teraz widzę ile radości i pozytywnego myślenia daje ruch!
__________________
58kg-57kg-56kg-55kg-54kg-53kg-52kg-51kg
overtone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:01   #29
201608310918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 175
Dot.: Start 1 sierpnia

Mogę również się przyłączyć? Mam nadzieję, że z grupą wsparcia uda mi się pokonać mój słomiany zapał Najwyższa pora wziąć się za siebie. Ostatnio strasznie się zaniedbałam i kilogramy poszły w górę. Niestety, waga mi się chyba zepsuła i nie wiem, ile dokładnie ważę, ale myślę, że około 80 kg przy 174 cm wzrostu. Nie chcę stosować jakiś restrykcyjnych diet. Planuję po prostu odżywiać się rozsądniej, wyeliminować niezdrowe i tuczące rzeczy z mojego jadłospisu i zacząć się stopniowo ruszać i odbudowywać moją kondycję, która aktualnie leży i kwiczy Na koniec dodam, że mam 21 lat
201608310918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:04   #30
Ines131
Rozeznanie
 
Avatar Ines131
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: home
Wiadomości: 623
Dot.: Start 1 sierpnia

Ja wczoraj powróciłam do 8abs Dziś mój pierwszy dzień bez słodyczy i nie jest źle, z rana miałam chętkę, ale się powstrzymałam i przeszło.
Zaraz lecę poskakać i pokręcić na twisterze. Żadne sporty na zewnątrz, niestety nie wchodzą dziś w grę... pogoda paskudna... cały dzień leje. Czy u Was jest tak samo?
A i pytałyście o wiek to mam 21l.


malenstwo5 - witaj, kochana!
__________________
Blog mojej siostry! Zapraszam!


http://joannasylvia.blogspot.com/




Edytowane przez Ines131
Czas edycji: 2011-07-31 o 18:05
Ines131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.