ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 19:23   #1
Blind
Raczkowanie
 
Avatar Blind
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 83

ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów


Mam bardzo zniszczone włosy,zaczęlam naturalną pielegnację ,bez silikonów, parafiny itp. i szukam jakiś ampułek ktore bedą "bombą" witaminowa,regenerujacą do włosów, ktore będe mogła stosowac raz na 2 tyg czy raz na miesiac,poleccie cos..
z takich produktów używałam tylko ampułki z keratyną ale nie wiem jaki miała skład,a i efekty po jednej nie byly bardzo widoczne, i nie wiemczy to byla tylko czysta keratyna czy z czyms jeszcze.
Poleccie jakies..
Blind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 20:08   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów

Cytat:
Napisane przez Blind Pokaż wiadomość
Mam bardzo zniszczone włosy,zaczęlam naturalną pielegnację ,bez silikonów, parafiny itp. i szukam jakiś ampułek ktore bedą "bombą" witaminowa,regenerujacą do włosów, ktore będe mogła stosowac raz na 2 tyg czy raz na miesiac,poleccie cos..
z takich produktów używałam tylko ampułki z keratyną ale nie wiem jaki miała skład,a i efekty po jednej nie byly bardzo widoczne, i nie wiemczy to byla tylko czysta keratyna czy z czyms jeszcze.
Poleccie jakies..
Ja bym nie szukała bomby witaminowej, bo w ten sposób możesz przedobrzyć. Ja popełniłam ten błąd, kiedy na włosy zniszczone trwałą nakładałam masę różnych odżywczych specyfików, olej za olejem, keratynę w dużych ilościach, NMF i inne cuda, które hurtowo kupowałam w Mazidłach i podobnych sklepach. Niestety to nic nie dawało a nawet szkodziło. A chodzi o to, żeby pomagać włosom krok po kroku i przede wszystkim dać im czas.
Nie wiem, jak bardzo zniszczone masz włosy, niektórym niestety nie da się pomóc i trzeba powoli skracać, to co najgorsze i dbać o to, co nowe. Od siebie mogę tylko napisać, że u mnie przestawienie się na całkowitą naturę wcale moim włosom nie pomogło a wręcz zaszkodziło, bo np zioła wysuszają (w większości). Zniszczone włosy są przeważnie wysokoporowate i może im nie pasować keratyna albo popularne oleje takie jak kokos i trudno jest znaleźć coś, co im nie zaszkodzi. Za to silikony są jak najbardziej na tak, bo zabezpieczają końcówki przed dalszymi urazami mechanicznymi. Ale to u mnie, ktoś może mieć inaczej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 10:00   #3
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów

Może ampułki z Radicala? słyszałam o nich bardzo dobre opinie sama mam zamiar je kupić.
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 02:28   #4
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów

Ampułki Joanna rzepa, stosowałam tylko wcierkę, ale czytałam o nich wiele pozytywnych opinii.
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:18   #5
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów

Moje włosy ostatnio przeszły solidne rozjaśnianie, z ciemnobrązowych do całkiem jasnego blondu. W międzyczasie miałam stopniowo rozjaśniane włosy pasemkami, w efekcie czego po ostatnim rozjaśnieniu część końcówek zaczęła się wykruszać.

Kupiłam sobie Joico K-PAK Deep-penetrating reconstructor (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nstructor.html), który jest zgodny z pielęgnacją CG, a czyni cuda. Wcześniej miałam cały zestaw K-PAK do użytku domowego, ale właśnie ze względu na niezgodność pozostałych elementów z CG tym razem zamówiłam samego rekonstruktora i super działa.

Z czystym sumieniem mogę polecić do regeneracji włosów.

Z ampułek moim zdaniem świetnie działa Vichy Dercos z aminexilem - stosuję serię mniej więcej raz na pół roku. Niestety nie potrafię ocenić ich składu, no i są dość drogie, choć w internecie można zwykle znaleźć jakieś w promocyjnej cenie. Lubię je również dlatego, że mogę ich używać rano, przed wyjściem z domu, bez konieczności umycia włosów. No ale wiadomo, że na każdego co innego i w inny sposób działa.
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:22   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów

Ale autorce chodzi chyba o ampułki do włosów a nie na skórę głowy i porost.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 03:55   #7
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: ampułki na włosy[nie wcierki] bez silikonów

Cytat:
Napisane przez Soulfly Pokaż wiadomość
Może ampułki z Radicala? słyszałam o nich bardzo dobre opinie sama mam zamiar je kupić.

polecam 100% pewne i naprawdę skuteczne . Co nawet zdziwi co niektórych ale poradziły sobie z łysieniem plackowatym u mojego syna. Więc polecam, zresztą ja tez od dawien dawna je stosuję.

Również mil mil są super, tanie i naprawdę dają efekt.

http://allegro.pl/wloska-placenta-mil-mil-12-ampulek-po-6ml-i2455100012.html


Również polecam kreatyne hydrolizowaną,jako dodatek do gotowych odżywek do włosów –dodać kilka kropli do
porcji odżywki, dokładnie wymieszać i zaaplikować na włosy.


Ito chyba wystarczy, żeby nie przesadzić jak napisała koleżanka wyżej

marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.