Pa, pa...:-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-16, 22:02   #1
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440

Pa, pa...:-(


Jade jutro na dwa tygodnie nad morze. Mam nadzieje ze po powrocie, zanim wyladuje w Tworkach to zdaze poczytac wizaz...
W Krakowie jest burza, leje, jutro ide rano do urzedu z dzieckiem, do weterynarza z kotem i z dzieckiem (kota to chyba w zebach bede niosla), na ostatnie zakupy tez z dzieckiem, potem sie bede pakowala (tez w obecnosci), a potem odwoze dwa koty na wies... Juz po drodze nad morze...
Dzisiaj na swiezo wyprane spodnie (prawie biale) wylal mi sie tusz z dlugopisu wiec pewnie pojade w mokrych a i tak sie nie dopierze.
Na miejscu pewnie bedzie lalo, chalupa nie wiem w jakim stanie jest, zjedza mnie komary, bede musiala chodzic na plaze (juz sobie kupilam zwoje materi w ktore sie bede owijala do opalania a wszystkim powiem ze zapomnialam stroju ), na pewno przez cale dwa tygodnie bede miala migrene, brak dostepu do sieci, w nocy jedziemy wiec bede pilnowala zeby kierowca nie zasnal, na 100% uczuli mnie tamtejsza woda, zapomne wziac wszystkich najwazniejszych rzeczy... no i nie wiem co jeszcze... pewnie wysiadajac z auta zwichne sobie noge. Jeszcze sie moge ewentualnie zatruc "swieza rybka"... Jezeli cos pominelam to i tak mnie to nie ominie...
Mysle ze bedzie fajnie)))
Pozdrawiam
DominikaS
PS. Zmierzylam ciuchy z przed 5 lat i we wszystko sie mieszcze!!!! A na slub przyjaciolki kupilam sobie trzy pieeekne suknie wieczorowe
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 22:06   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pa, pa...:-(

Precz z pesymizmem!!
Po pierwsze gratulacje z powodu ciuchów (tych sprzed 5 lat) [img]icons/icon7.gif[/img].
Po drugie - z tymi spodniami zaplamionymi dlugopisem - spróbuj przemyć plamę spirytusem - bardzo dobrze puszcza.
Powodzenia i miłego wypoczynku!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 22:32   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pa, pa...:-(

tez gratuluje, i zazdroszcze, ja nie wbijam sie na razie w spodnie sprzed 2 lat [img]icons/icon7.gif[/img] a co dopiero 5
morza zreszta tez zazdroszcze, mam nadzieje ze uda mi sie wyskoczyc choc na jeden dzien podczas nastepnego wyjazdu - nie bylam tam juz chyba pare lat [img]icons/icon7.gif[/img]
milego wyjazdu!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 22:47   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Pa, pa...:-(

No tak... Ja sie tu wyplakuje a te tylko o starych ciuchach [img]icons/icon7.gif[/img] Chociaz w tym wypadku wyjazd wyszedl mi bardzo ekonomicznie bo nie musialam uzupelniac garderoby. Ale i tak nie zalozylabym wszystkiego w co sie mieszcze - nie jestem juz tak odwazna jak kiedys - superkrotkie spodenki dzinsowe i trzylatek za reke to nie jest najlepsze polaczenie A te mini,mini! Az sie sobie dziwie ze kiedys w tym chodzilam!Ale nie ma czego zalowac bo tymczasem dojrzalam do noszenia innych rzeczy, np sukienek Nawet kupilam dwie pary butow bez palcow - co prawda nie zaloze ich pewnie "na miasto" ale po molo mozna w nich postukac
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 00:45   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pa, pa...:-(

heh, nie ma co sie wyplakiwac, ja tez narzekalam przed wyjazdem a nie bylo tak zle. Chociaz byl tylko jeden dzien wypoczynku, a reszta sprzatania - domek trzeba bylo doprowadzic do stanu uzywalnosci, zeby tam w ogole mieszkac choc przez pare dni. Malowanie scian, mycie okien i mebli, wszystko - to jest dopiero wyjazd [img]icons/icon12.gif[/img]
Ale a propos niepowodzen, dzis moja rodzina organizowala obiad w restauracji z jakiejstam okazji, wzielismy mnostwo rzeczy dla dziecka (nawet krzeselko do karmienia), pojechalismy wyszykowani, corka (niecaly rok) w swiezutkiej sukieneczce, w czasie trwania obiadu nakarmilismy ja przy stole, no a potem dziecku sie zwrocilo [img]icons/icon7.gif[/img] oczywiscie wzielam wszystko, ale czystego ubranka nie... najpierw ja musielismy umyc razem z tym cholernym krzeselkiem, z imprezy wyszlismy jako pierwsi, a dziecko na golasa, w samej pieluszce jechalo do domu... dobrze ze mamy lato [img]icons/icon12.gif[/img] takze nie staraj sie za bardzo, bo jak cos ma nie wyjsc, to nie wyjdzie [img]icons/icon12.gif[/img] hehe ale pesymistycznie zabrzmialo
Ale wiadomo , o co chodzi [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 07:20   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Pa, pa...:-(

Czyli jak zwykle teoria rozmija sie z praktyka... Urlop. Phi! [img]icons/icon12.gif[/img]

Czyli zeby wypoczac najpierw trzeba sie zdrowo urobic, a zaraz po powrocie czeka to samo... Hm.

Nie lubie urlopow...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 07:37   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pa, pa...:-(

A ja lubie i chce na urlop(mogę sobie tylko pomarzyć bo już cały wykorzystałam i do końca roku jestem uziemiona)
Ah..... taka np. Dominikana bieluśki piasek, błękitne morze, cichutki szum wiatru i spokój, beztroska, lenistwo..........
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-17, 08:18   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pa, pa...:-(

Ja prawdopodobnie za jakieś dwa tygodnie wyskoczę sobie na 2 tygodnie do Hiszpanii albo Grecji. Nie wiem jeszcze na 100%, bo nie uznaję stwierdzenia "kto pierwszy ten lepszy" i zawsze korzystam z ofert Last Minute. Garderobę trochę już uzupełniłam w Warszawskich sklepach, które odwiedzilam niedawno, ale nie mam jeszcze kostiumu, więc trzeba będzie się zaopatrzyć. Raczej nie zdarza mi się mierzyć rzeczy sprzed kilku lat, bo po prostu wyrzucam wszystkie, które mi się znudziły albo oddaję. Ale trochę podbudowałam się w tej Warszawce, bo zrobiłam zakupy w moich ulubionych sklepach i nadal wciskam się w bluzeczki i sdpódniczki w rozmiarach 8 34 i xs (wszystkie w sumie znaczą to samo), a spodnie co najwyżej 10 36 i s, ale i tak na urlopie muszę się trochę powstrzymać od jedzenia, żeby zlikwidować do końca tę paskudę na moich udach, bo przedtem nie bardzo starczało mi silnej woli. W Hiszpanii może będą mnie mobilizować superzgrabne ciała grzejące się na plaży.
Hihi, już teraz zaczełam stosować tę metodę. Wycięła z gazety najzgrabniejszą modelkę jaką znalazłam i noszę w kieszeni. Jak mnie ręce nie posłuchają i sięgną po coś słodkiego to sobie wyjmuję to zdjęcie (zaraz? to ile ja mam tych rąk? [img]icons/icon12.gif[/img] ) , zaczynam płakać i odkładam ciasteczko czy inne świństwo. Pozdrowienia dla Doni, jeśli jeszcze zdąży przeczytać tego posta, jeśli nie to i tak pozdrowienia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 13:05   #9
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Pa, pa...:-(

Hejka DOmi [img]icons/icon40.gif[/img]

Żebyś tylko w ferworze tych wszystkich przygotowań nie zapomiała zapakować grubego zeszyciska i tuzina długopisów ... [img]icons/icon12.gif[/img] Musisz przecież robić notatki, żeby po powrocie podzielić się z nami BiedaczkamiKtóreNieJadąNa Wakacje [img]icons/icon9.gif[/img]

Udanego wypoczynku
aneta

P.S. Proponuję kupić wielkiego dmuchanego krokodyla, albo innego stwora, przywiązać go nastepnie do kostki małżonkowi, na grzbiecie dmuchanki posadzić potomka i całość pognac do morza. A samej ... na leżaczek, długopisik do łapki i piszemy listy do koleżanek w pracujących [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 20:34   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pa, pa...:-(

Donia, Słoneczko [img]icons/icon7.gif[/img]
pięknie zaczęłaś, pisz pamiętnik codziennie, a potem do wrzucisz na wizaż [img]icons/icon12.gif[/img]
Chmielewska się kryje
pamiętaj o sunb☠☠☠☠☠☠☠e i uważaj żeby go mały nie wrąbał (albo nie wlał do pantofli, albo..)
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 20:43   #11
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Pa, pa...:-(

Zło, plizzz
ja rozumiem, wolność słowa itd. ale takich rzeczy może nie powinieneś pisać [img]icons/icon12.gif[/img] [odpowiedzialność ?? [img]icons/icon27.gif[/img]]
bo ja właśnie za 12 dni wyjeżdżam na urlop po raz pierwszy od lat xx (tak, dobrze widzisz) i właśnie sobie uświadamiam, co to będzie, jak wrócę [img]icons/icon38.gif[/img]
na razie jeszcze trwam w postanowieniu ale lepiej nie rozwijaj wątku [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-17, 20:48   #12
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Pa, pa... Do Maga

To milczę jak grób.
Tylko jak wrócisz to ja tutaj będę siedzieć i kiwać głową z politowaniem [img]icons/icon12.gif[/img]

Gdzie jedziecie się posmażyć na słoneczku???
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-17, 22:02   #13
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Pa, pa... Do Maga

1. Co do kiwania z politowaniem, to już możesz zaczynać [img]icons/icon38.gif[/img]
2. Nie mam zamiaru się smażyć na słoneczku (chociaż conieco wysmażyć by mi się przydało [img]icons/icon12.gif[/img], bo dzięki wizażowi wiem, jak to szkodzi urodzie [img]icons/icon7.gif[/img] przy okazji, od kiedy to jesteśmy per "Wy"? [img]icons/icon12.gif[/img]
3. zdjęcia pierwszego celu załączam, a później się zobaczy [img]icons/icon25.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif rozsutec.gif (84,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif Widoki.gif (68,0 KB, 0 załadowań)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.